30.01.2018 aktualizace - problém s mapou

The Tournament 2018 Qualification has started!
Don't miss Safiren's Corner!

The dev diary about The Journey of a bug is now available!
Don't miss it: Dev Diary: The Journey Of A Bug
Comments or questions? Discuss it here!

• Všiml jsem si další věci a nevím jestli to je u pouze mě. Nejde na mapě rozkliknout vesnice, jde jen přes pravý myší tlačítko, kde vyjede nabídka.
    Dříve šlo normálně kliknout i levým, vesnice se normálně otevřela na celé stránce.
    Jestli mi chcete říct, že za tohle může cache a cookie, tak já z programátorského hlediska mám na to zcela odlišný názor...
  • Prihodim par dalsich jeste nezminovanych 'detailu' - nejde smazat cile z farmlistu.

Pri aktualizaci udaju u cile z FL je treba toto potvrdit kliknutim - pokud pouzijete enter, aktualizace se provede tez, ale navic vyskoci hlaska 'Opravdu smazat z FL?'

Dale opet oblibena mapa - drive bylo mozne rozkliknout oazu / vesnici, otevrelo se okno s informacemi (o oaze, vesnici) a dalo se zavrit pomoci klavesy escape - to uz jde jen kliknutim na prislusny graficky prvek krizku/Xka v pravem hornim rohu.

PS: A vite, ze pribyla nova skvela snehova chumelenice?
    PPS: Ne, delam si blbou srandu. Tahle aktualizace se FAKT NEPOVEDLA.
  • Dekuji za pripominky, zjistuji co vsechno se zmenilo a co z toho jsou chyby a co zamer. Zmena v javascriptu byla zasadni. Update se samozrejme testoval na vice serverech, ale pravdepodobne hraci nehlasili chyby na ktere se neprislo.
  • Napodobne.Ide rozkliknut vesnicka hraca a ide to aj zrusit kliknutim vedla ale ako bolo spominane vyssie tak okno nejde zrusit klavesou ESC.Taktiez ked kliknem mysou pravym na nejaku vesnicku tak mi vyhodi ponuku poslat obchodnikov/jedntky; oznacit hraca/ally ale na niektorych vesnickach mi to vyhodi len ponuku oznacit hraca/ally
  • Byl nahran hotfix ktery opravoval:
    - kliknuti na ikonku suroviny na trzisti nevyplnovalo maximalni pocet surovin
    - chybela chybova hlaska kdyz bylo zadano prilis mnoho surovin na odeslani
    - pri zmene vesnice u otevreneho trziste bylo smazano jmeno cilove vesnice
    - na mape se zobrazovali mece na spatnych mistech

Prosim opet vymazte cache prohlizece. Pokud narazite na dalsi chyby, prosim popisujte je presne a pokud mozno i se screenshotem. Dekuji