30.01.2018 aktualizace - problém s mapou

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

We've implemented the New Combat Simulator and combat reports on the PTR server.
Check it out and provide your feedback here!

• 30.01.2018 aktualizace - problém s mapou

Zdravím,

dnes byla ohlášena nějaké aktualizace/údržba serveru, měla být někdy cca na 15. hodinu a bylo psáno, že může trvat 15 - 60 minut, dle stáří serveru.
    Do této aktualizace mapa fungovala jak měla, ale teď už to tak není, sám to vidím a bylo mi to nahlášeno i spoluhráči z aliance na našem chatu.
    Jedna se aktuálně o server s 5-ti národy, kde se hraje o div světa. ts29.travian.cz
    Ale bych přešel rovnou k problému.
    Problém leží přímo v mapě, když se vyšlou vojáci a podíváme se na mapu, tak vyznačené meče kam útok jde, nebo odkud se nám vrací vojsko, tak ty meče jsou na špatném poli.
    Mám za to, že se to celé posunulo o několik polí, jelikož to není jen u mě a jednoho cíle. Či se ty meče vůbec neukáží.
    Takže se objevila takováhle anomálie na mapě.

Edit: Někteří hráči hlásí, že nevidí ani mapu, že se jim ukazuje místo mapy bílá obrazovka.

Děkuji za pochopení

MYS.CZ

The post was edited 1 time, last by MYS.CZ ().

• Tak jsem přišel na to že když před přihlášením dám nižší rozlišení ( nebo pomalejší připojení ) což nepotřebuju když klikám na PC tak to jde normálně ,jen mám mapu jako na mobilu :D Tak díky půl dne farmení v čudu a na útoky přes mapu je celkem nuda když musíte klikat po šipkách jako magor . Kvalitní údržba Travian teamu!
  • Ahoj
    Ten problem s mapou a zobrazovanim utokov/podpor/spehovani by ste mohli opravit.
    Co sa tyka grafiky tak za mna osobne cim viac sa to snazite vylepsit tym viac len stvete ludi.Nikoho nezaujima nejake snezenie a neviem co vsetko.Vzdy ked si na nieco zvykneme tak pridete s inou grafickou volovinou.Neviem ci nalakate novych hracov na server ak vam bude snezit dedina.
  • Hraju to necelé dva týdny (po návratu po deseti letech) a už na tom něco nefunguje. Bylo by dobré, kdyby Travian tým přestal dělat z lidí voly a místo návodů na něco, co každý už udělal bezvýsledně několikrát, chybu opravil anebo aspoň vymyslel nějaké fungující řešení.
    A také barvy vesnic poněkud neodpovídají popisu v Answers: Travian Answers
  • Black: vymazání cache pomůže na to co sem lidi psali pak (vůbec se nezobrazující mapa, nemožnost posílání surovin, předělání bodíků hera atd). ALE prvotní problém, kvůli kterému bylo toto vlákno založeno, stále trvá i po promazání všeho - nezobrazují se správně na mapě mečíky kam člověk útočí, nebo se mu vracejí podpory.
  • Nevím proč, ale mám pocit, že snad nebyl update u kterého by nebyl nějaký problém. To je takový problém mít testovací server ? Než to prásknete na ostrou verzi ? Mám z toho takový pocit, že váš programátorský tým je složen ze studentů prvního ročníku oboru programování.....
  • Sakra, proč se musí funkční věci nahradit nějakym sněženim, ze kterýho se točí hlava a nedá se to sledovat...
    To už neví vývojáři, co mají dělat k nalákání hráčů? Tato hra bývala založena na jednoduchosti a ne nějakých čičarádách.
    Věci, na které je člověk zvyklej několik let teď nejdou nebo jdou jinak...Bravo, máme sněžení a roční období.
  • @Black
    Poslyš Blacku, co když to není cookies ani cashe? Už tu máš více reportů od více lidí, kteří zkoušeli různé prohlížeče, zkoušeli mazat cookies a cashe problém přetrvává.
    Abych znázornil problém o který většině lidé zde jde, tak se podívej na tento obrázek: Imgur - travian
    Vidíš tam na obrázku ty dva meče, pokud se podíváš ke mně na server, tak zjistíš že na těchto daných souřadnicích 30/-51 není nic, kam by se dalo cokoliv poslat.
    Není to opuštěné údolí, není to natarská vesnice, není to vesnice hráče a ani to není oáza. Je to divočina kam nelze poslat vůbec nic a přesto mi tam svítí meče, že tam jde útok.
    Bude pravděpodobně posunutá nějak mapa s tímhle po té aktualizaci. Nebo nevím kde je ten problém. Některým lidem se tyto meče vůbec nezobrazují.
    A lidé si žádají tyto meče, mají pak přehled když dělají farmlist. Vidí kde útočí na mapě a mohou jet v klidu dál. Klikat si do farmlistu vesnice bez mečů.

Možná by bylo moudré, jestli je záloha předchozího systému, tak ji vrátit. Či to nějak opravit, když nám lidem nefunguje řešení, které jsi napsal.
    Či špatně mažeme cookies a cashe? Řídil jsem se tím co je tady na fóru a zkoušel jsem to i normálně tím co je psané na netu. Ani jedno s tím nepohlo.

Děkuji za tvé další vyjádření.