Napadi (valovi) v isti sekundi

• Napadi (valovi) v isti sekundi

Zdravo,

Po današnji posodobitvi Traviana. 30.1.2018, se napadov ne da več pošiljat v isti sekundi (4x vali)
      Zanima, me če imam samo jaz problem v tem. Ali se še komu to drugemu dogaja.
      Sem preveril z brskalnikom in ni nič narobe. Z mozzilom. Mi ob refresh vseh zavihkov... z 4 kliki v enem oknu osveži takoj.
      Zdaj pa moram na vsako okno kliknit in nato potrdit zadevo. Tako ni več možno poslat vse v istem času.

Sem preveril osvežit katere koli strani na enkrat in je delovalo in sploh ni potrebno večkrat potrditi z hitrim klikanjem miške, je že dovolj 1 klik, da nešteto zavihkov osveži.
      Ko pa prideš do zavihkov, kjer si uredil napade (travian) . Pa je zgodba čisto drugačna.

30.1.2018 okrog 1.00h zjutraj, je to vse delovalo. Zdaj pa danes zvečer po posodobitvi ne deluje več.
      Tako, da sem 100% da je težava v igri in ne v brskalniku.

Bi bil vesel odgovora.

lp. Roberto Escobar TM
    • Urediš valove kot je potrebno.

Najbolj pomembno, da prvo klikneš potrdi na okno kjer je čistilec. Počakaš, dokler ne prikaže no connection. Nato narediš še z drugimi stranmi.

Nato isto kot prej. Osveži vse zavihke. začneš kjer je čistilec.

Držiš CTRL cel čas.
      In nato začneš klikat tipko ENTER in TAB (ta se nahaja v sredini tipk na levi strani tripkovnice. Na njej so narisane 2 puščici vsaka v nasprotno smer)
      Najbolj pomembno je, da klikneš prvo ENTER, saj če boš kliknil TAB ti bo vrglo na naslednjo stran in ti bo spustilo čistilc oz. (1 napad)

Za nas to deluje.