"Kormány váltás"- új polgármester

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• "Kormány váltás"- új polgármester

Hali ! :D

Volna egy kérdésem - ismét. Van egy kis kavarás a rezidenciát és palotát illetően (legalábbis az én fejemben) , és arra vagyok kíváncsi, hogy ha felhúzzuk teszem azt a rezidenciát tízes szintre -aztán legyártjuk a telepeseket és megyünk "kolonizálni"-, az újonnan alapított falu elvész-e, ha leromboljuk az ehhez a faluhoz épített rezidenciát hogy palotát építsünk a helyébe (már HA ez egyáltalán lehetséges) ?

A válaszokat előre is köszönöm! :thumbsup:
      "Én vagyok az, aki iszik és ráiszik..."
      :hun09:
    • Hun' vagyok most??? wrote:

Hali ! :D

Volna egy kérdésem - ismét. Van egy kis kavarás a rezidenciát és palotát illetően (legalábbis az én fejemben) , és arra vagyok kíváncsi, hogy ha felhúzzuk teszem azt a rezidenciát tízes szintre -aztán legyártjuk a telepeseket és megyünk "kolonizálni"-, az újonnan alapított falu elvész-e, ha leromboljuk az ehhez a faluhoz épített rezidenciát hogy palotát építsünk a helyébe (már HA ez egyáltalán lehetséges) ?

A válaszokat előre is köszönöm! :thumbsup:

Nem, az alapított falu nem tűnik el a rezidencia/palota lerombolásával.
      - GOLD Co. -

Soha nem törődtünk, és nem is fogunk ti veletek, soha nem is volt, és nem is lesz sikeretek, csak a családom érdekel, nem a ti nevetek, minden ellenségemet csak kinevetem...
    • Nem vész el az új falu. Abban a faluban alapíthatsz palotát amelyikben csak akarsz.:) Csak ha az előzőbe rezi volt akkor a palotát felkell dupla szintre építened, hogy a lerombolt faluban újra falut tudj alapítani vagy foglalni.Tehát ugye az a falut akarod főfalunak amiben a 10es rezi volt és alapyítottál egy új falut. Akkor a rezi helyére 15ös palota kell, hogy újabb falut tudj alapytani.De amit már alapítottál belőle mikor még a rezi volt az megmarad.
      A Legveszélyesebb ember az aki:
      Hallgat, gondolkodik és
      figyel. 8)