Ova nova verzija nista ne valja...

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Ova nova verzija nista ne valja...

Od kada se updateovalo u tu neku novu verziju, samo problemi neki...
    Vidim od noviteta, samo neko padanje snega i promenjena grafika na res poljima, a napraviste bagova samo tako...
    Evo za sat vremena sam 3 stvari nasao koje su promenjene, a uzasno mi idu na zivce:
    1. ovo i nije neki bug, ali je jednostavno izmenjeno nesto sto je godinama tako radilo. Kada bilo gde otkucas trocifren broj za X koordinatu ne prebacuje te vise odmah na Y, nego moras sam da tabujes. Ok nije strasno, mozda je i logicnije ovako, ajde moze se navici..al za sad smeta...
    2. Pijaca...kada direktno ukucas koordinate gde saljes rese, promenom sela se ne zadrzavaju koordinate upisane na prethodnom selu. Ovaj feature je jedino ostao kada na mapi kliknes selo pa kliknes na posalji trgovce. Nikad tako nisam slao, i ne zelim na to da se navikavam zaista...ionako me ta pijaca uzasava zbog ocajno, user friendly = 0 trgovackih puteva, sada jos i ovo...ubija volju za kliktanjem...
    3. Kada hoces da pises poruku moras da znas napamet nick kome pises ili da ga prvo nadjes preko pretrage, nema vise onog autocomplete-a za primaoca, koji je do sada postojao.

iskocice verovatno jos toga...ovo je za sad...
    vratite staru verziju...nikome ne treba animirano padanje snega pored ovakvih bagova...
    rs1 (2017-2018) Gnjurac
    rs1 (2017) KuKa i MoTiKa veni, vidi, vici (1/2)
    rs1 (2017) Game_over (1/2)
    rs1 (...-2016) HandlessNinja
  • Хвала на информацијама, сви наведени проблеми су евидентирани као грешке и биће отклоњени приликом следећих ажурирања игре.

Ако приметите још неке проблеме обавестите нас. Хвала унапред! :)
  • Problem sa prebacivanjem rese nece da prihvati zavrsnu radnju 'posalji'
    Problem sa otvaranjem mape na 50%
    Problem sa otvaranjem dnevnih zadataka
    Problem sa prebacivanjem proizvodnje heroja nece da prihvati zadnju radnju 'sacuvaj'
    Problem sa otvaranjem sela preko mape

Samo na chrome pretrazivacu, na mozili radi normalno
    Natrag u igru:
    rsx- parametar12
    rs1- Enjoy
  • Sramota i pre svega ogromno nepostovanje prema igracima ove igre.Ovo je po meni kriminal....ceo server neki problemi da se prosto covek zapita ko koga tu...Vidim gore se vrsi popis greski a niko da javno iskritikuje rad celog travian tima.Ako vec neko baca pare na ovo red bi bio da dobije usluge za svoj novac.Sramota,smramota i jos mnogo puta sramota....Jel mozda treba sad da cekamo novo azuriranje za 20dana da bi kojim slucajem mogli da posaljemo rese,napade i slicno.Pozivam sve igrace da javno iskritikuju celu ovu zavrzlamu i novotarenje.Dobro se setite koliko treba dana MH,travian timu da odgovore na poruke i kad odgovore,dobijemo poruke koje su vec otkucane godinama unapred,samo copy-paste.Gospodo iz travian tima,nijednim svojim postupkom niste zasluzili postovanje igraca sa rs domena,jer ako cemo po pravdi ni vi niste nesto previse utrzni kada treba da odgovorite na poruke koje svaki dan dobijate i tu se ogleda jedno ogromno nepostovanje prema svakom.Takodje da malo napisem i o selektivnom kaznjavanju igraca.Kontam da svaki nalog pod banom mora da je za nesto kriv iako mnogi kukaju cim dobiju kaznu....ta kuknjava mi dodje i smesna ali ovde dolazimo do jednog veoma zanimljivog fenomena.Ocigledno je da pojedini nalozi i 100godina da igraju,a pri tom su olicenje najveceg nepostenja,varanja i slicno nikad ne mogu dobiti ban.Pa se onda logicno pitanje postavi, ko je kome drug?
    Takodje ogromna zamrka igracima u izboru i nominacijama legendi,onog ko se isticao itd.Mislim da sve te nagrade treba da idu samo na jednu adresu,a svi znamo i koja je ta adresa.

Sad ce verovatno nesto nepodesno da se nadje u ovom mom izlaganju pa sledi brisanje posta a mozda i ban na forumu.Da se razumemo sve ovo gore napisano je cista istina,bez imalo lazi i preterivanja,e sad ako niste spremni da podnesete kritike,vi onda banujte,brisite.Sve nek vam je na cast!!!!
    OverLord ex rs1
    Burn ex rs19
  • Nisu bas greske tog tipa da su zasluzili toliko reci mrznje sa tvoje strane kao recimo prosli put kad su imali da je zbog trgovackih puteva umirala vojska koliko sam do sada primetio iz raznih konverzacija samo igraci koji koristi google chrome imaju odredjenih problema dok oni koji koriste mozilu odnosno operu igraju bez poteskoca.
    Ipak je rec o sitnicama da ne mogu rese da na lagan nacin da se prebace itdd. od krupnijih gresaka trenutno je samo nemogucnost npca i otvaranja mape sve ostalo je manje vise nevazno. PS: Verujem da do greske nije doslo samo na rs domenu i spusti loptu malo odstranice te sa foruma zbog gluposti

Prosli put smo zahvaljuci njihovim bagovima prosli sa 14 dana plus nalogom verujem da ni ovaj put nece naci nacin da nadoknade stetu
    Natrag u igru:
    rsx- parametar12
    rs1- Enjoy
  • Pa neka kazu da travian ne podrzava chrome i operu.... Lepo neka kazu da se travian moze igrati samo na mozili i tacka... Ja sada moram kao mentol da instaliram i mozilu jer se server raspada, umesto da ovakva cuda i sranja prave na leto dok ljudi uzivaju i odmaraju od travijana... A kada krene server da samo popravljaju bagove, ne da ubacuju upade....

P. S. Rodjace koji pricas o Legendi, nije ovo tema ni mesto za to, Dzanac je objasnio i tacka.
    Da se ne zaboravi Vendetta 2015/2016 :D
    prntscr.com/9usv4a
  • Sovo i nije bas tako, ja koristim mozilu pa imam sve nabrojane probleme.
    Takodje su nabrojane stvari koje se godinama koriste a nije ovde menjanja igra, nego su samo isplivali problemi.

Sta je sa selektovanjem napada, ne mozes vise da ih obelezis (probaj sovo na 30 napada da svaki put kad ulazis gledas koji je novi a svi su nazvali sela tackicom). U nekim situacijama ti ne posalje svu vojsku koju si poslao negde, nego je razdvoji. Sta je sa time da ti nekad ne dozvoli da uplatis gold!!!

Ipak previse bugova, ali valjda ce ih pahulje odnesu.
    RS1:Nick: Biohazard, Belang, Aruta, Jack Sparrow, Kron Ally:Empire-ONE, DN-MUDA, AID, TW-MUDA, Troupes, BUT No2-SES, SWA, DN BUNT-Troupes, BZB
    RS2:Nick: GROM, Zoo-Vrt, Aruta, Ally: MOSSAD, PIGS, Vallhala
    RS3:Nick: Aruta Ally: sex3im, 69-Hijene, SWA
    RS4:Nick:Tag Team
  • Код мене све ради. Када сам видео промене одмах сам очистио колачиће поучен ранијим искуствима са других сајтова, не знам за ове багове око напада, али ови које помињете у самој игри ја их немам. Имам само баг на форуму, не могу да поставим аватар. :)