Denní úkoly

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

We've implemented the New Combat Simulator and combat reports on the PTR server.
    Check it out and provide your feedback here!

• Denní úkoly

Zdravím,
      mám dva návrhy na změny, které si myslím, že by ve hře měly být.

Seznam vesnic se od většího počtu vesnic (tuším 10) posune pod Denní úkoly, což mi připadá naprosto nepochopitelné. Seznam vesnic je pro hráče daleko důležitější než seznam vesnic ve fázi hry, kdy denní odměny už nepřinesou výrazný užitek. Osobně navrhuji, aby se například do 5 vesnic úkoly zobrazovaly nahoře a denní úkoly dole a od 6 vesnic obráceně.

Další věc, která se týká denních úkolů je problematika odměny 50 KB. Jelikož odměny jsou náhodné, tak někteří hráči mohou mít obrovskou výhodu jen proto, že dostali 50 KB. Navrhuji tuto odměnu vyřadit a zvýšit základní počet KB právě o 50 na speedech a o 100 na normalních serverech.
    • lopik wrote:

Zdravím,
      mám dva návrhy na změny, které si myslím, že by ve hře měly být.

Seznam vesnic se od většího počtu vesnic (tuším 10) posune pod Denní úkoly, což mi připadá naprosto nepochopitelné. Seznam vesnic je pro hráče daleko důležitější než seznam vesnic ve fázi hry, kdy denní odměny už nepřinesou výrazný užitek. Osobně navrhuji, aby se například do 5 vesnic úkoly zobrazovaly nahoře a denní úkoly dole a od 6 vesnic obráceně.

Další věc, která se týká denních úkolů je problematika odměny 50 KB. Jelikož odměny jsou náhodné, tak někteří hráči mohou mít obrovskou výhodu jen proto, že dostali 50 KB. Navrhuji tuto odměnu vyřadit a zvýšit základní počet KB právě o 50 na speedech a o 100 na normalních serverech.
      Trosku nechapem na co narazas.
      "Seznam vesnic je pro hráče daleko důležitější než seznam vesnic"
      "aby se například do 5 vesnic úkoly zobrazovaly nahoře a denní úkoly dole"

Ak som ta spravne pochopil tak seznam vesnic sa ti zobrazuje pod kolonkou denni ukoly
      "Seznam vesnic se od většího počtu vesnic (tuším 10) posune pod Denní úkoly,"

Neviem ale ja mam aj pri vatsom pocte vesnic kolonku "denni ukoly" stale pod kolonkou "seznam vesnic"