Jednotky

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Ahoj.
      Niekde som sa docital, ze vypocet boja pri utoku prebieha tak, ze najprv sa sekaju jednotky a potom strielaju katapulty/barany a jednotlive kola sa opakuju, az kym neumru vsetky jednotky bud z braniacej alebo z utociacej strany.V kazdom pripade by som bol rad, keby sa niekto z TT k tomu vyjadril, lebo stretol som sa aj s nazorom, ze katapulty strielaju skor, ako prebehne boj jednotiek (ale to povazujem za blbost).

A len take vylepsenie co ma napadlo,kedze travian upada do stereotypu.
      Viem, ze ste spustili special, kde su nove narody a hromadu hracov to zaujima.
      Ja osobne hravam iba speed, ale paci sa mi taka myslienka, keby napriklad k uz existujucim narodom pribudli strelecke jednotky. Len taka myslienka, ze vypocet boja by v takom pripade mohol prebiehat nasledovne:Najprv by utocili strelecke jednotky obrancu,nasledne strelecke jednotky utocnika,hned za nimi barany a katapulty a potom by prebehol priamy boj pechoty a jazdy.
      Bola by to mozno prijemna zmena, nakolko simulacia roznych utokov by sa zmenila.
      Kazdopadne by to defarskym uctom na zaciatku pomohlo sa lepsie branit v pripade utoku, nakolko by ich jednotky strielali ako prve :)

Dik