Brak logowania się właściciela na konto

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Nie wiem czy odpowiem na kogoś pytanie - bo teraz pojawiło się ich tutaj dużo już i jest wiele wątpliwości, więc pytajcie, a jeśli będę w stanie pomóc to odpowiem.

Generalnie po dłuższym okresie, w którym na konto loguje się wyłącznie zastępca/zastępcy blokowana jest możliwość dalszego logowania na to konto przez zastępców. Samo konto nie jest blokowane, czyli można je na przykład grabić.

Osobiście myślę, że żeby konto zostało zablokowane z powodu braku jakichkolwiek logowań to ktoś to konto musi zgłosić. Ten zapis zapewne służy przede wszystkim do ograniczenia tworzenia kont, które stoją i są wyłącznie farmami. Ale to tylko mój strzał, pewnie jest wiele innych.

Art ma trochę słuszności w tym co pisze, jeśli MH znajdzie takie konto to będzie mógł je zablokować lub usunąć, pytanie do Chloe czy jest to praktykowane -> admin@travian.pl
    • jakbym chciał czytać instrukcje nie zadawałbym tu pytań
      widać albo mi sie nie chce albo nie mam na to czasu
      do bystrych to ty nie należysz :(
      nie przeczytałem ani jednej strony instrukcji a gram całkiem całkiem
      jako napastnik i grabieżca
      wszystko co wiem o grze dowiedziałem się tu od dobrych i życzliwych ludzi
      i zawsze im przy każdej okazji dziękuję
      komar tygrysi pokazuje się w Polsce,przenosi wiele chorób

The post was edited 1 time, last by przystojniaczek ().

• przystojniaczek wrote:

jakbym chciał czytać instrukcje nie zadawałbym tu pytań
      widać albo mi sie nie chce albo nie mam na to czasu
      do bystrych to ty nie należysz :(
      nie przeczytałem ani jednej strony instrukcji a gram całkiem całkiem
      jako napastnik i grabieżca
      wszystko co wiem o grze dowiedziałem się tu od dobrych i życzliwych ludzi
      i zawsze im przy każdej okazji dziękuję
      komarek, PLASK! i nie ma tematu.
      hehe, ale widzę że
      dla "ynteligencji": to było by za duży komplement, RYJCIE MUŁ A MOŻE TRUFLE TRAFICIE :)

The post was edited 3 times, last by LABN ().

• LABN wrote:

przystojniaczek wrote:

Fractal wrote:

z Zasad gry travian.com/pl/gamerules:

§1.4 Nieaktywne konta zostaną skasowane nie wcześniej niż po 7 dniach od ostatniego logowania.
      to poczytaj i mi wytłumacz :D :D :D
      Mamusia nadal wyciera Ci buzię po każdym posiłku?
      Akurat tak się składa, że rolą rodziców jest wprowadzenie dzieci w świat i pokazanie jak on funkcjonuje, zaczynając od podstawowych czynności jakimi jest chodzenie, czy nauka mowy. Prawdopodobnie nie jest to najlepsza alegoria, jednak skoro się do tego odniosłeś w sposób buczny i ironiczny pragnę wyjaśnić Ci jak to dokładnie działa, chociaż niestety, odnoszę wrażenie że możesz tego nie pojąć.
      Forum, głównie dział pytań i odpowiedzi ma na celu uzyskanie możliwości zadania pytania bez żadnych skrępowań oraz otrzymać na nie rzetelną odpowiedź. Być może gdy zaczynałeś grać w tę grę wiedziałeś już o niej wszystko (chociaż co do Twojej wiedzy nawet w tej chwili mam znaczne, uzasadnione wątpliwości), ale nie wszyscy tak zaczynali. W szkole również uczą Cię czytać i pisać, mimo, że sam mógłbyś wziąć alfabet i sam go zrozumieć i nauczyć się go używać.

Czasami znaleźć odpowiedź nie jest tak łatwo, a dokładnie zrozumieć jakiś proces samemu jeszcze trudniej, dlatego istnieje coś takiego jak empatia, dzięki której inni gracze, którzy już znają jakiś temat mogą podzielić się wiedzą z innymi, nowymi graczami. Nawet jeśli jakieś pytanie wydaję się banalne. Bo mimo, że uważasz siebie za mistrza w każdej dziedzinie, to uważam że nie jesteś nawet przeciętny, co głównie widać po Twojej arogancji i stylu.

Co do odpowiedzi do Glacier wyczerpał już temat. Od siebie mogę dodać jedynie fakt, który zauważyłem z własnych obserwacji (nie mogę jednak powiedzieć czy tak jest na pewno i w każdym przypadku), że konto na którym zostały zakupione monety nie zostanie skasowane (przynajmniej bardzo długo).

LABN wrote:

komarek, PLASK! i nie ma tematu.hehe, ale widzę że
      dla "ynteligencji": to było by za duży komplement, RYJCIE MUŁ A MOŻE TRUFLE TRAFICIE :)
      Bardzo duży szacunek emanuje od Twojej osoby. Może dodam screena sprzed edycji Twojego postu.

Do jakich multi się odnosisz? Legalnych kont na forum? Czy w grze? Oskarżenia, bez podstaw wymierzone w eter, każdy może sobie wygłaszać. Ja np. mogę powiedzieć. że jesteś niewychowanym bucem... chociaż w sumie zakładając brak podstaw to zły przykład. Resztę chamskiej wypowiedzi pominę, bo broni się sama.

LABN wrote:

czasami się zastanawiam ile ludzie są w stanie założyć kont by swoje chore teksty polubić:) widać Leśne Ryje mają duże parcie na żołędzie :D
      Twój post lubi tylko 1 osoba:

Znasz ten "obiekt samo-podobny", panie Łukaszu?

plx rekord punktów off /największy off PL

Mów mi Spini(fex), to taka trawa o ostrych liściach, która rośnie w Australii.

I love Captain Claw
    • Eragon104_PL wrote:

LABN wrote:

przystojniaczek wrote:

Fractal wrote:

z Zasad gry travian.com/pl/gamerules:

§1.4 Nieaktywne konta zostaną skasowane nie wcześniej niż po 7 dniach od ostatniego logowania.
      to poczytaj i mi wytłumacz :D :D :D
      Mamusia nadal wyciera Ci buzię po każdym posiłku?
      Akurat tak się składa, że rolą rodziców jest wprowadzenie dzieci w świat i pokazanie jak on funkcjonuje, zaczynając od podstawowych czynności jakimi jest chodzenie, czy nauka mowy. Prawdopodobnie nie jest to najlepsza alegoria, jednak skoro się do tego odniosłeś w sposób buczny i ironiczny pragnę wyjaśnić Ci jak to dokładnie działa, chociaż niestety, odnoszę wrażenie że możesz tego nie pojąć.Forum, głównie dział pytań i odpowiedzi ma na celu uzyskanie możliwości zadania pytania bez żadnych skrępowań oraz otrzymać na nie rzetelną odpowiedź. Być może gdy zaczynałeś grać w tę grę wiedziałeś już o niej wszystko (chociaż co do Twojej wiedzy nawet w tej chwili mam znaczne, uzasadnione wątpliwości), ale nie wszyscy tak zaczynali. W szkole również uczą Cię czytać i pisać, mimo, że sam mógłbyś wziąć alfabet i sam go zrozumieć i nauczyć się go używać.

Czasami znaleźć odpowiedź nie jest tak łatwo, a dokładnie zrozumieć jakiś proces samemu jeszcze trudniej, dlatego istnieje coś takiego jak empatia, dzięki której inni gracze, którzy już znają jakiś temat mogą podzielić się wiedzą z innymi, nowymi graczami. Nawet jeśli jakieś pytanie wydaję się banalne. Bo mimo, że uważasz siebie za mistrza w każdej dziedzinie, to uważam że nie jesteś nawet przeciętny, co głównie widać po Twojej arogancji i stylu.

Co do odpowiedzi do Glacier wyczerpał już temat. Od siebie mogę dodać jedynie fakt, który zauważyłem z własnych obserwacji (nie mogę jednak powiedzieć czy tak jest na pewno i w każdym przypadku), że konto na którym zostały zakupione monety nie zostanie skasowane (przynajmniej bardzo długo).

LABN wrote:

komarek, PLASK! i nie ma tematu.hehe, ale widzę że
      Bardzo duży szacunek emanuje od Twojej osoby. Może dodam screena sprzed edycji Twojego postu.

Do jakich multi się odnosisz? Legalnych kont na forum? Czy w grze? Oskarżenia, bez podstaw wymierzone w eter, każdy może sobie wygłaszać. Ja np. mogę powiedzieć. że jesteś niewychowanym bucem... chociaż w sumie zakładając brak podstaw to zły przykład. Resztę chamskiej wypowiedzi pominę, bo broni się sama.

LABN wrote:

czasami się zastanawiam ile ludzie są w stanie założyć kont by swoje chore teksty polubić:) widać Leśne Ryje mają duże parcie na żołędzie :D
      Twój post lubi tylko 1 osoba:

Znasz ten "obiekt samo-podobny", panie Łukaszu?
      LordTurek_PL i przystojniaczek lubią to.

Hehe... u Was z każdym postem ilość piany jest wprost proporcjonalna do Waszego nadymanego EGO, znaleźliście te trufle czy dalej ryjecie? :D
    • LABN wrote:

LordTurek_PL
      Skoro już mnie wywowałeś to napiszę coś czego i tak nie zrozumiesz, tak jak wszystkich poprzednich postów w tym wątku. To jest dział pytań i odpowiedzi, można zapytać o co się chce, nawet jak to jest głupie albo oczywiste. Jak chcesz to możesz odpowiadać, nie chcesz to nie musisz, ale to nie jest powód, żeby mieszać w to rodziców pytających. Dodatkowo publicznie oskarżasz nas o multikonta łamiąc przy tym wszelkie zasady tego forum. Łapki w górę albo w dół służą do tego, żeby pokazać czy się coś lubi czy nie, więc logicznym jest, że jak czytam Twój post, który poziomem jest grubo poniżej dna z mułem to kliknąłem na "Nie lubię", a po przeczytaniu posta Eragona, w którym wytknął Ci wszystkie Twoje błędy w sposób kulturalny to go polubiłem. Skoro to jest forum dla ludzi, z których podobno kazdy ma mózg to jak ktoś Ci wskaże błędy w Twoim "rozumowaniu" to powinieneś grzecznie podziękować, a nie nadal udawać kamień polny i się jeszcze bardziej pogrążać.

Ze swojej strony mogę Ci doradzić, że skoro już trafiłes do tak świetnego działu, w którym bez krępacji możesz zadawać pytania o Travianie, to załóż sobie nowy wątek i spytaj się jak się powinno w tą grę grać, bo patrząc na poziom Twojego konta na mś to jeszcze tej wiedzy nie posiadłeś.

comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y