Brak logowania się właściciela na konto

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• Nie wiem czy odpowiem na kogoś pytanie - bo teraz pojawiło się ich tutaj dużo już i jest wiele wątpliwości, więc pytajcie, a jeśli będę w stanie pomóc to odpowiem.

Generalnie po dłuższym okresie, w którym na konto loguje się wyłącznie zastępca/zastępcy blokowana jest możliwość dalszego logowania na to konto przez zastępców. Samo konto nie jest blokowane, czyli można je na przykład grabić.

Osobiście myślę, że żeby konto zostało zablokowane z powodu braku jakichkolwiek logowań to ktoś to konto musi zgłosić. Ten zapis zapewne służy przede wszystkim do ograniczenia tworzenia kont, które stoją i są wyłącznie farmami. Ale to tylko mój strzał, pewnie jest wiele innych.

Art ma trochę słuszności w tym co pisze, jeśli MH znajdzie takie konto to będzie mógł je zablokować lub usunąć, pytanie do Chloe czy jest to praktykowane -> admin@travian.pl
    • jakbym chciał czytać instrukcje nie zadawałbym tu pytań
      widać albo mi sie nie chce albo nie mam na to czasu
      do bystrych to ty nie należysz :(
      nie przeczytałem ani jednej strony instrukcji a gram całkiem całkiem
      jako napastnik i grabieżca
      wszystko co wiem o grze dowiedziałem się tu od dobrych i życzliwych ludzi
      i zawsze im przy każdej okazji dziękuję
      komar tygrysi pokazuje się w Polsce,przenosi wiele chorób

The post was edited 1 time, last by przystojniaczek ().

• przystojniaczek wrote:

jakbym chciał czytać instrukcje nie zadawałbym tu pytań
      widać albo mi sie nie chce albo nie mam na to czasu
      do bystrych to ty nie należysz :(
      nie przeczytałem ani jednej strony instrukcji a gram całkiem całkiem
      jako napastnik i grabieżca
      wszystko co wiem o grze dowiedziałem się tu od dobrych i życzliwych ludzi
      i zawsze im przy każdej okazji dziękuję
      komarek, PLASK! i nie ma tematu.
      hehe, ale widzę że
      dla "ynteligencji": to było by za duży komplement, RYJCIE MUŁ A MOŻE TRUFLE TRAFICIE :)

The post was edited 3 times, last by LABN ().

• LABN wrote:

przystojniaczek wrote:

Fractal wrote:

z Zasad gry travian.com/pl/gamerules:

§1.4 Nieaktywne konta zostaną skasowane nie wcześniej niż po 7 dniach od ostatniego logowania.
      to poczytaj i mi wytłumacz :D :D :D
      Mamusia nadal wyciera Ci buzię po każdym posiłku?
      Akurat tak się składa, że rolą rodziców jest wprowadzenie dzieci w świat i pokazanie jak on funkcjonuje, zaczynając od podstawowych czynności jakimi jest chodzenie, czy nauka mowy. Prawdopodobnie nie jest to najlepsza alegoria, jednak skoro się do tego odniosłeś w sposób buczny i ironiczny pragnę wyjaśnić Ci jak to dokładnie działa, chociaż niestety, odnoszę wrażenie że możesz tego nie pojąć.
      Forum, głównie dział pytań i odpowiedzi ma na celu uzyskanie możliwości zadania pytania bez żadnych skrępowań oraz otrzymać na nie rzetelną odpowiedź. Być może gdy zaczynałeś grać w tę grę wiedziałeś już o niej wszystko (chociaż co do Twojej wiedzy nawet w tej chwili mam znaczne, uzasadnione wątpliwości), ale nie wszyscy tak zaczynali. W szkole również uczą Cię czytać i pisać, mimo, że sam mógłbyś wziąć alfabet i sam go zrozumieć i nauczyć się go używać.

Czasami znaleźć odpowiedź nie jest tak łatwo, a dokładnie zrozumieć jakiś proces samemu jeszcze trudniej, dlatego istnieje coś takiego jak empatia, dzięki której inni gracze, którzy już znają jakiś temat mogą podzielić się wiedzą z innymi, nowymi graczami. Nawet jeśli jakieś pytanie wydaję się banalne. Bo mimo, że uważasz siebie za mistrza w każdej dziedzinie, to uważam że nie jesteś nawet przeciętny, co głównie widać po Twojej arogancji i stylu.

Co do odpowiedzi do Glacier wyczerpał już temat. Od siebie mogę dodać jedynie fakt, który zauważyłem z własnych obserwacji (nie mogę jednak powiedzieć czy tak jest na pewno i w każdym przypadku), że konto na którym zostały zakupione monety nie zostanie skasowane (przynajmniej bardzo długo).

LABN wrote:

komarek, PLASK! i nie ma tematu.hehe, ale widzę że
      dla "ynteligencji": to było by za duży komplement, RYJCIE MUŁ A MOŻE TRUFLE TRAFICIE :)
      Bardzo duży szacunek emanuje od Twojej osoby. Może dodam screena sprzed edycji Twojego postu.

Do jakich multi się odnosisz? Legalnych kont na forum? Czy w grze? Oskarżenia, bez podstaw wymierzone w eter, każdy może sobie wygłaszać. Ja np. mogę powiedzieć. że jesteś niewychowanym bucem... chociaż w sumie zakładając brak podstaw to zły przykład. Resztę chamskiej wypowiedzi pominę, bo broni się sama.

LABN wrote:

czasami się zastanawiam ile ludzie są w stanie założyć kont by swoje chore teksty polubić:) widać Leśne Ryje mają duże parcie na żołędzie :D
      Twój post lubi tylko 1 osoba:

Znasz ten "obiekt samo-podobny", panie Łukaszu?

plx rekord punktów off /największy off PL

Mów mi Spini(fex), to taka trawa o ostrych liściach, która rośnie w Australii.

I love Captain Claw
    • Eragon104_PL wrote:

LABN wrote:

przystojniaczek wrote:

Fractal wrote:

z Zasad gry travian.com/pl/gamerules:

§1.4 Nieaktywne konta zostaną skasowane nie wcześniej niż po 7 dniach od ostatniego logowania.
      to poczytaj i mi wytłumacz :D :D :D
      Mamusia nadal wyciera Ci buzię po każdym posiłku?
      Akurat tak się składa, że rolą rodziców jest wprowadzenie dzieci w świat i pokazanie jak on funkcjonuje, zaczynając od podstawowych czynności jakimi jest chodzenie, czy nauka mowy. Prawdopodobnie nie jest to najlepsza alegoria, jednak skoro się do tego odniosłeś w sposób buczny i ironiczny pragnę wyjaśnić Ci jak to dokładnie działa, chociaż niestety, odnoszę wrażenie że możesz tego nie pojąć.Forum, głównie dział pytań i odpowiedzi ma na celu uzyskanie możliwości zadania pytania bez żadnych skrępowań oraz otrzymać na nie rzetelną odpowiedź. Być może gdy zaczynałeś grać w tę grę wiedziałeś już o niej wszystko (chociaż co do Twojej wiedzy nawet w tej chwili mam znaczne, uzasadnione wątpliwości), ale nie wszyscy tak zaczynali. W szkole również uczą Cię czytać i pisać, mimo, że sam mógłbyś wziąć alfabet i sam go zrozumieć i nauczyć się go używać.

Czasami znaleźć odpowiedź nie jest tak łatwo, a dokładnie zrozumieć jakiś proces samemu jeszcze trudniej, dlatego istnieje coś takiego jak empatia, dzięki której inni gracze, którzy już znają jakiś temat mogą podzielić się wiedzą z innymi, nowymi graczami. Nawet jeśli jakieś pytanie wydaję się banalne. Bo mimo, że uważasz siebie za mistrza w każdej dziedzinie, to uważam że nie jesteś nawet przeciętny, co głównie widać po Twojej arogancji i stylu.

Co do odpowiedzi do Glacier wyczerpał już temat. Od siebie mogę dodać jedynie fakt, który zauważyłem z własnych obserwacji (nie mogę jednak powiedzieć czy tak jest na pewno i w każdym przypadku), że konto na którym zostały zakupione monety nie zostanie skasowane (przynajmniej bardzo długo).

LABN wrote:

komarek, PLASK! i nie ma tematu.hehe, ale widzę że
      Bardzo duży szacunek emanuje od Twojej osoby. Może dodam screena sprzed edycji Twojego postu.

Do jakich multi się odnosisz? Legalnych kont na forum? Czy w grze? Oskarżenia, bez podstaw wymierzone w eter, każdy może sobie wygłaszać. Ja np. mogę powiedzieć. że jesteś niewychowanym bucem... chociaż w sumie zakładając brak podstaw to zły przykład. Resztę chamskiej wypowiedzi pominę, bo broni się sama.

LABN wrote:

czasami się zastanawiam ile ludzie są w stanie założyć kont by swoje chore teksty polubić:) widać Leśne Ryje mają duże parcie na żołędzie :D
      Twój post lubi tylko 1 osoba:

Znasz ten "obiekt samo-podobny", panie Łukaszu?
      LordTurek_PL i przystojniaczek lubią to.

Hehe... u Was z każdym postem ilość piany jest wprost proporcjonalna do Waszego nadymanego EGO, znaleźliście te trufle czy dalej ryjecie? :D
    • LABN wrote:

LordTurek_PL
      Skoro już mnie wywowałeś to napiszę coś czego i tak nie zrozumiesz, tak jak wszystkich poprzednich postów w tym wątku. To jest dział pytań i odpowiedzi, można zapytać o co się chce, nawet jak to jest głupie albo oczywiste. Jak chcesz to możesz odpowiadać, nie chcesz to nie musisz, ale to nie jest powód, żeby mieszać w to rodziców pytających. Dodatkowo publicznie oskarżasz nas o multikonta łamiąc przy tym wszelkie zasady tego forum. Łapki w górę albo w dół służą do tego, żeby pokazać czy się coś lubi czy nie, więc logicznym jest, że jak czytam Twój post, który poziomem jest grubo poniżej dna z mułem to kliknąłem na "Nie lubię", a po przeczytaniu posta Eragona, w którym wytknął Ci wszystkie Twoje błędy w sposób kulturalny to go polubiłem. Skoro to jest forum dla ludzi, z których podobno kazdy ma mózg to jak ktoś Ci wskaże błędy w Twoim "rozumowaniu" to powinieneś grzecznie podziękować, a nie nadal udawać kamień polny i się jeszcze bardziej pogrążać.

Ze swojej strony mogę Ci doradzić, że skoro już trafiłes do tak świetnego działu, w którym bez krępacji możesz zadawać pytania o Travianie, to załóż sobie nowy wątek i spytaj się jak się powinno w tą grę grać, bo patrząc na poziom Twojego konta na mś to jeszcze tej wiedzy nie posiadłeś.

comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y