kto jest panem domu ?

• International

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• kto jest panem domu ?

dzień dobry

rosyjskie forum gorącą dyskusję na temat unii Polski i PRAIM .
      czy myślisz, że PRAIM padła pod Polską , czy też Polski upadł pod PRAIM ?

kto jest liderem w tym sojuszu ? :rolleyes:
      вы мне неинтересны, мне интересен только результат, который от кормушек не зависит
      ru2 - medbrother (FAQ), ru5 - NONSTOP (Classic), ЧЕ - Mazar (MOON), ts2 - megamen
    • haskin wrote:

dzień dobry

rosyjskie forum gorącą dyskusję na temat unii Polski i PRAIM .
      czy myślisz, że PRAIM padła pod Polską , czy też Polski upadł pod PRAIM ?

kto jest liderem w tym sojuszu ? :rolleyes:
      Bardzo delikatnie napisałeś co się dzieje na rosyjskimforumnazywając to „gorącą dyskusja”.

Pomiędzy sojuszem Prime i PS została zawiązana koalicja, której celem jest wspólne wybudowanie cudu.
      Działamy razemi na zasadach partnerskich w imię wspólnego celu.
    • Между альянсом «Прайм» и «ПС» была сформирована коалиция, целью которой является создание чуда вместе.
      Мы работаем вместе на основе партнерства во имя общей цели.

не Польша, а альянс PS - потому что ни PT, ни гусары, официально они не объявили о строительстве чуда с нами

Так что у Винтеров есть шанс, засоюзить еще c некоторыми поляками :p :D
    • co bardzo dobrze :D
      вы мне неинтересны, мне интересен только результат, который от кормушек не зависит
      ru2 - medbrother (FAQ), ru5 - NONSTOP (Classic), ЧЕ - Mazar (MOON), ts2 - megamen
    • Neon zauważ że cudak nie jest budowany jako stricte polski cudak a tylko jako cudak PS i Prime możnaby to tylko nazwać kooperatywą polsko-rosyjską lub też odwrotnie ale nie polskim cudakiem
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:
      " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
      A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę
    • Aureus wrote:

Neon zauważ że cudak nie jest budowany jako stricte polski cudak a tylko jako cudak PS i Prime możnaby to tylko nazwać kooperatywą polsko-rosyjską lub też odwrotnie ale nie polskim cudakiem
      no nie do końca - PS to polski sojusz? Prime to ruski sojusz ? więc tak - cudak jest (albo i będzie) budowany przez polskoruską ekipę - czyli jak najbardziej cud można nazwać polskoruski (dlaczego ps jest mniej polski jak ntpl?)
      tak jakby grały dwie polskie drużyny w europejskich pucharach - grają 2 POLSKIE drużyny i tyle ;) jedna z nich by wygrała puchar to POLSKA drużyna wygrała puchar a nie np Piast
      Czyli tym tokiem rozumowania idąc gdyby PE wygrało pierwsze ME to też by nie postawili polskiego cudaka - bo niby dlaczego?

irslash wrote:

Ja bym nazwał to inaczej.
      Cudak buduje Prime wspólnie z polską koalicją w skład której nie wchodzi PT i NTPL. I to jest bliższe prawdy.
      a to inna inkszość i ten nap z Prime :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
    • irslash wrote:

Cudak buduje Prime wspólnie z polską koalicją w skład której nie wchodzi PT i NTPL. I to jest bliższe prawdy.
      A moze tak byloby blizej prawdy? Tego cudu nie buduje polska koalicja nTPL i PT, tylko rosyjski sojusz PRIME wraz z PS? Jakby sie ktos mial bawic w chory nacjonalizm na poziomie piaskownicy, jakim coponiektorzy gracze PS caly czas jada, psujac cala radosc z gry, to obiektywnie by powiedzial, ze jestesmy "bardziej poskim" sojuszem niz PS, bo nie mamy koalicji z Rosjanami ani z zadnymi innymi nie-Polakami.

PS to polski sojusz, tak samo, jak nTPl czy PT to tez polskie sojusze.
      Ale juz zwiazek nTPl i PT mozna nazwac polska koalicja, a zwiazek PS i PRIME to koalicja rosyjsko - polska, inaczej wyjsc nie chce. Kogo Wy chcecie nabierac na "polskosc" i jakie trociny musi miec w glowie ten, kto sie na ten nacjonalistyczny belkot nabiera. Czy bardziej polskim malzenstwem jest zwiazek Polki i Polaka czy Polski i Rosjanina?

Rosjanie buduja sobie 6 cudakow, lacznie z tym, jaki buduja z PS, nie wchodza sobie w droge, nie atakuja sie nawzajem, wygrywaja co roku kazde MS (jak sie myle, niech mnie ktos poprawi), dobrze sie przy tym bawiac, te rowniez wygraja i wygraliby czy z PS czy bez. Ktorykolwiek z ich cudakow wygra, czy Cerber, czy Mafia, czy Prime i PS, czy jakikolwiek inny i tak bedzie, ze Rosjanie wygrali kolejne MS, a PS sie podlaczyli pod faworytow. Do tego poza koalicja z PRIME dojda PS napy ze wszystkimi ruskimi sojuszami na etapie cudowania, bo Rosjanie nie atakuja innych Rosjan, wiec PRIME tez nie beda. Zatem ostatnia rzecza, jaka gracze PS, uczestnicy rosyjsko - polskiej koalicji powinni robic, to wyjezdzac innym polskim sojuszom z "polskoscia".

Sytuacja z ruskimi cudakami, w tym PS i PRIME i cudowanie PS z Rosjanami przypomina mi takie stare porzekadlo, jakie moja babcia powtarzala "siadla mucha na wole i wola - orzemy."
      DOM, FF, Wilki, WTT, PCNN, ZPL, Anarchy, PT

[SIGPIC][/SIGPIC]

Rekrutacja na eMS / MS 2018

The post was edited 3 times, last by LaleczkaVooDoo_PL ().

• Lalka nie macie sojuszu z Polakami.
      Tyle w temacie.
      Reszta to tylko mydlenie oczu.
      Od początku przyszłas z tu z założeniem nie grać z PS - czyli z Polską ekipą budującą CUD.
      Wypiełas sie na ekipę z aspiracjami.
      Wolno ci.
      Wiec teraz nie ściemniaj.
      A ta ekipa która ma aspiracje wygrać szuka takiego sojusznika który jest na tyle powazny że ma z nami NAP i z nami współpracuje.
    • LaleczkaVooDoo_PL wrote:

irslash wrote:

A moze tak byloby blizej prawdy? Tego cudu nie buduje polska koalicja nTPL i PT, tylko rosyjski sojusz PRIME wraz z PS? Jakby sie ktos mial bawic w chory nacjonalizm na poziomie piaskownicy, jakim coponiektorzy gracze PS caly czas jada, psujac cala radosc z gry, to obiektywnie by powiedzial, ze jestesmy "bardziej poskim" sojuszem niz PS, bo nie mamy koalicji z Rosjanami ani z zadnymi innymi nie-Polakami.
      Ale juz zwiazek nTPl i PT mozna nazwac polska koalicja, a zwiazek PS i PRIME to koalicja rosyjsko - polska, inaczej wyjsc nie chce. Kogo Wy chcecie nabierac na "polskosc" i jakie trociny musi miec w glowie ten, kto sie na ten nacjonalistyczny belkot nabiera. Czy bardziej polskim malzenstwem jest zwiazek Polki i Polaka czy Polski i Rosjanina?

Rosjanie buduja sobie 6 cudakow, lacznie z tym, jaki buduja z PS, nie wchodza sobie w droge, nie atakuja sie nawzajem, wygrywaja co roku kazde MS (jak sie myle, niech mnie ktos poprawi), dobrze sie przy tym bawiac, te rowniez wygraja i wygraliby czy z PS czy bez. Ktorykolwiek z ich cudakow wygra, czy Cerber, czy Mafia, czy Prime i PS, czy jakikolwiek inny i tak bedzie, ze Rosjanie wygrali kolejne MS, a PS sie podlaczyli pod faworytow. Do tego poza koalicja z PRIME dojda PS napy ze wszystkimi ruskimi sojuszami na etapie cudowania, bo Rosjanie nie atakuja innych Rosjan, wiec PRIME tez nie beda. Zatem ostatnia rzecza, jaka gracze PS, uczestnicy rosyjsko - polskiej koalicji powinni robic, to wyjezdzac innym polskim sojuszom z "polskoscia".

Sytuacja z ruskimi cudakami, w tym PS i PRIME i cudowanie PS z Rosjanami przypomina mi takie stare porzekadlo, jakie moja babcia powtarzala "siadla mucha na wole i wola - orzemy."

Ale ty masz lalka zryty beret na maxa i szukasz dymu wiec go znajdziesz .
      Chyba od grania w traviana od 10 lat non stop cię tak pogięło ?
      Te twoje PT to nie koalicjant NTPL tylko bardziej przystawka :D

PS jest Polskim sojuszem wiec mamy prawo nazwać sobie cud Polskim lub jak chcemy czyli np . Polsko-Rosyjskim i lata nam to i powiewa czy się tobie to podoba czy nie. Budujemy z PRIME bo bliżej nam do nich niż do ciebie i twojego PT

Były kiedyś takie MŚ gdzie grało jak mnie pamięć nie myli z Polskich ekip TP
      i Cynk i sojusz MAximusa Meridiusa (tego co zakosił cudaka na ME turkom
      i narobił nam przypału ) którego nazwy nawet nie pamiętam i tak się
      składa ze TP nie chciało z pozostałymi ekipami PL mieć nic wspólnego a
      zwłaszcza cudu budować ale z tego co mi wiadomo budowali sobie Polski
      cud bez innych z PL i nie przeszkadzało im to że były też inne ekipy z
      PL by swój cud uważać za Polski (mimo ze nie byli jedyni z PL na serwerze).

No PT jakby mniej bo atakuje Polaków.

LaleczkaVooDoo_PL wrote:

Najlepiej zasunąć na o chorym nacjonalizmie a później go użyć aby dowalić rodakom :thumbsup:

LaleczkaVooDoo_PL wrote:

Nie jesteś w koalicji to się nie wypowiadaj, mi to porzekadło bardzie pasuje do PT i nTPl, no i twój potężny sojusz wołem niestety nie jest.

Znów sie mylisz , cud buduje koalicja sojuszy rosyjskich (PRIME to nie jest jeden sojusz ) oraz koalicja sojuszy polskich (PS nie jest jednym sojuszem - tylko własnie koalicja kliku) - wiec prawdziwe jest stwierdzenie , że buduje koalicja sojuszy polskich i rosyjskich (PRIME&PS)
      Tak w ogole PRIME i Co nie sa , czysto rosyjska koalicja - to tak dla twojej wiadomosci :P

LaleczkaVooDoo_PL wrote:

Znow sie mylisz :P , nie wygrali wszyskich MŚ,

Poza tym fajnie ze masz info , ze beda napy z RuTeam :D , chodz skad te info to nie wiem , bo poki co to zadnej oficjalnej propozycji zawieszenia broni i nieatakowania nie było .

I pomyłka ostatnia - głowny fawotyt to Dacia i Wlosi nie RuTeam

To tak w kwestii informacyjnej , zeby nie bylo ze sie czepiam :D
    • Zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego lalka wypowiada się za nTP???? Nie wiedziałam że jest Naszym głosem i wypowiada się za Nas wszystkich.

Bo z tego co mi wiadomo to Nasz deff wspiera ów cud i nawet dogadujemy się z PS więc o co chodzi tej kobiecie nie mam pojęcia.
      ... ludzie najchętniej słuchają "własnej prawdy"... :love:

Nic nie muszę
      ewentualnie
      mogę
    • LeśnyDuszek_PL wrote:

Zastanawia mnie jedna rzecz dlaczego lalka wypowiada się za nTP???? Nie wiedziałam że jest Naszym głosem i wypowiada się za Nas wszystkich.

Bo z tego co mi wiadomo to Nasz deff wspiera ów cud i nawet dogadujemy się z PS więc o co chodzi tej kobiecie nie mam pojęcia.
      Chodzi jej po prostu żeby przypadkiem PS i NTP sie nie dogadały a najlepiej chciała by wywołać awanturę o to kto może być PL a kto nie może sie tak nazywać .
      Po prostu boli ją fakt że relacje pomiędzy PS a NTPL są poza od czasu do czasu jakimiś tam drobnymi zgrzytami że tak to ujme normalne.
    • turniej narodowy ? tak
      może i jaki rodzaj ludzi powinien wygrać , nie ? :D :D

polacy są ludźmi ? tak
      prime to nie polacy ? to tak
      więc kto buduje cud , polacy czy nie ? :S