tr4 server? Oyuncu patlaması

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

The Tournament 2018 Qualification starts on the 13th June 2018!
    Don't miss Safiren's Corner!

Dear community, We're happy to inform, that Tournament Qualification servers just started! More information about it you can find here!

• tr4 server? Oyuncu patlaması

beyler tr4 oyuncu patlaması yaşanacak mış!! en az 200 bin kayıt olacak mış , cecenler ,ürgüplüler galatasaraya yeni transfer olan imonoto nun milleti japonya bile bizim tr4 kayır olmacak mış tr4 serverini bunları mı bırakacağız beyler ,, tr4 serverinde taş üstünde taş baş üstünde baş kalmayacak , serveri yakacağız türk milleti olarak herkes 6 martı beklesin ..

herkes tr4 kayıt olsun şimdiden koskocaman bir türk birliği kuruldu savaş çıktı çıkacak bekleyin !!! ha bu arada mısırlılar nı yağmada iyi hunlar mı onu da bilen biri söylesin .. tr4 savaş raporları 2 güne kalmaz atmaya başlarız şanmız yürüsün yer baba neydi o toyton saldırısı 200 bin toytana kim karşı çıkar ki .. yıktı geçti .. dayıoğlları
    • Galatasaray'a yeni transfer olan İmonoto'nun milleti Japonya ne ya hahahaahahahahaah :D Nagatomo bu arada o kardeşim. Serverda 200 bin kayıt olmasına imkan yok. Server çöker :D Hunlar daha iyi. Mısırlıları sakın alma. 2x vaha etkisi dışında iğrenç bir ırk. Tavsiye etmem.
      GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ
    • özel server çökmez 300 bin diyorlar bütün yabancı forumlarda .. şu adamında isimi bir türlü doğru yazamıyorum gs yeni transferini off ..
      mısırlıları alsak iyi olmaz diyorsun yani turşu mısırı halkı öyle mi dayı oğlu askeri ucuz değil mi?
    • mehmetali wrote:

özel server çökmez 300 bin diyorlar bütün yabancı forumlarda .. şu adamında isimi bir türlü doğru yazamıyorum gs yeni transferini off ..
      mısırlıları alsak iyi olmaz diyorsun yani turşu mısırı halkı öyle mi dayı oğlu askeri ucuz değil mi?
      Emmi ucuz etin yahnisi yenmez derler :D Sen eski kafa devam et. Yeni ırklara hiç bulaşma. Roma veya cermen candır :)
      GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ
    • adana merkez patlıyor herkes olacak beyler bunu göremiyor musunuz .. toytonları ayak sesleri ,, şu jabonlara bırakmayalım tr4 serverini dayıoğulları gerekiyorsa sırtımızla un taşıyalım altın üyelik alalım onurumuzu çiğnetmeyelim şunlara kahrımdan ölürüm şimdi var mısınız ?
    • mehmetali wrote:

beyler tr4 oyuncu patlaması yaşanacak mış!! en az 200 bin kayıt olacak mış , cecenler ,ürgüplüler galatasaraya yeni transfer olan imonoto nun milleti japonya bile bizim tr4 kayır olmacak mış tr4 serverini bunları mı bırakacağız beyler ,, tr4 serverinde taş üstünde taş baş üstünde baş kalmayacak , serveri yakacağız türk milleti olarak herkes 6 martı beklesin ..

herkes tr4 kayıt olsun şimdiden koskocaman bir türk birliği kuruldu savaş çıktı çıkacak bekleyin !!! ha bu arada mısırlılar nı yağmada iyi hunlar mı onu da bilen biri söylesin .. tr4 savaş raporları 2 güne kalmaz atmaya başlarız şanmız yürüsün yer baba neydi o toyton saldırısı 200 bin toytana kim karşı çıkar ki .. yıktı geçti .. dayıoğlları
      Usta bu gözler senden daha torlünü görmedi
      Sen varsan bizde varız geliyorum
      Cehalet,
      Ayrıcalıklı sınıfın elinde ustaca kullandığı bir silahtır...
      •Bilgili Adam•
    • JrApprentice wrote:

Hunlar efsane olmuş bizzat s29da deniyorum. Yıllardır cermen ile oynardım, Hun geldi cermen bitti. Yaşasın bozkırın atlıları :D
      TR4 daha açılmadaki ki açıldı mı ya sen hunlulardan mı oldun ,, iki tane toyton raporu atta türkün gücü göster dayıoğlu ..

TR4 açılmadan raporlar gelmeye başladı bile galatasarayın yeni transferi inemoto nun milleti japonya kan ağlıyor server da canına okuyoruz japonların altlarında ne kadar son model süper sport motosiklet olsa bile helal kardeş sana hun kardeşliği bu işte .. bunlar ortalığı boş buldu sanırım ateşe vereceğiz servere ateşe bekle bizi TR4
    • Bonafides_TR wrote:

yeni serverda hun ve misirlar olacak mi ki?
      Ben oyle bi bilgi gormedim.
      TR4 özel server sen iste ürgüplüler ,çeçenler,mogolistanlılar,papanyalılar bütün mlletler olabilir süprizler bizi bekliyor ..

6 martta açılacak ama sanki sen yarın açılacak mış gibi hazırlan server sağdan soldan adam topla taktiği belirle
      diyelim ki yarın açılıyor deseler affalamayalım TR4 .. amaçımız kondisyonlu girmek olaya sal toytonları düşmanlarının köyüne kan bıcak yaralama ölüm idam gibi şeyler
    • Majeste wrote:

Osmanlı_Sultanı Olarak tekrardan S4 de yer alıcam , geçen S4 de Lodoslar Olarak Wow kuramadık ama bu sefer işler farklı , oyunun kartlarını rakibe göre belirleme zamanı
      tekrardan aramizda gormek isterim sizi
      T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• Yeni yıl özel serverında s29'da Hunlar ve Mısırlılar var. Bundan sonraki süreçte muhtemelen tüm serverlarda olacaktır. Hunlarda Bozkırın Atlıları ile tanışın ve arkanıza yaslanın gerisi kendinden geliyor.
      JrAppretince & Fişek Süvari & Jr ROKET
    • hunların Tr4 toytonu mütiş geleni kesiyor ya nasıl bir gücü var savunma dinlemiyor ben böyle birşey görmedim hunlular acık ara önde bence diğe halklara göre bir kaç tane TR4 raporu atayım da kaç tane asker kesildiğini görün 300 bin savunma askerini 500 altı hun toytonu ile kestim
    • mehmetali wrote:

hunların Tr4 toytonu mütiş geleni kesiyor ya nasıl bir gücü var savunma dinlemiyor ben böyle birşey görmedim hunlular acık ara önde bence diğe halklara göre bir kaç tane TR4 raporu atayım da kaç tane asker kesildiğini görün 300 bin savunma askerini 500 altı hun toytonu ile kestim
      saçmalamanında bir dozu olmalı
      T4.4 Normal Server / ROMA / Emperyan ~ Equites Caesaris ~ Ateş Mancınığı ~ Vuruş Gücü REKORLARI

• Spectre_TR wrote:

Majeste wrote:

Osmanlı_Sultanı Olarak tekrardan S4 de yer alıcam , geçen S4 de Lodoslar Olarak Wow kuramadık ama bu sefer işler farklı , oyunun kartlarını rakibe göre belirleme zamanı
      tekrardan aramizda gormek isterim sizi
      Eyvallah 13 yağma madalyası ile tamamladım daha yapılacak çok iş var, sizin gibi serverin sonuna damga vuran ekip de yer almak isterim..