Umělecká díla

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Umělecká díla

Zdravím,

chápu že Travian vydělává na zlatých, že aukce přinesli Travianu i spoustu peněz, ale chci se zeptat, zda by šli do budoucna omezit více díla?
      Zrušil bych, že bude dávat max. 2 000 KB, dohromady za všechny vesnice a místo toho bych to nahradil tím, že jedno umělecké dílo půjde použít jednou za 24h, stejně jako to má kyblík s živou vodou.
      Protože přijde nějaký člověk, co nahází do travianu hromadu peněz a koupí si za den dejme tomu 20 uměleckých díl, ale je jedno že mu to dává málo kulturních bodů, protože má hodně uměleckých děl a za den díky tomu si může postavit novou vesnici.
      Tímhle tempem mají pak tito určití hráči 2x tolik vesnic, než mají ostatní hráči v průměru. A stává se to vůči těmto hráčům pak téměř nehratelné, to už rovnou můžete nastavit potom celou hru na termín dnes označovaný jako "Pay to win", což si myslím že by travian takto určitě neměl fungovat, má-li to být hra, která má přitahovat do budoucna více hráčů.

Prosím, přepošlete to dál a ať se nad tím vedení Travianu zamyslí.

Děkuji
    • No, já teda mám dvakrát tolik vesnic co ostatní, ale už docela dlouho jedu naplno za 2000 KB. A jestli myslíš Egreska, tak to je holt jiný level ;)
      Zrovna tak můžeš založit topic, že je nefér, že někdo kupuje ze začátku hry 5 klecí za 20 000 (což se nelíbilo zase mně, ale nenapadlo mě protestovat) a masti totéž. To je podle mě daleko víc gamebreak fáze než s příchodem etapy s dílama, která můžeš nahradit slavnostmi/farmením, kdežto rush na 2. vesnici nikoliv, tam jsou jen klece a masti. A pak bych mohl navázat ještě s povzdechem, že Egypťani, co mají o polovinu míň vesnic než já, tak mají vyšší produkci... no a v rádoby "nespravedlnostech" tady můžeme pokračovat do alleluja :whistling:
    • Hele hraji novoroční speciál Fire and sand - ts29, kde je asi 15 lidí co má 5 vesnic, jednoho co má 6 vesnic a 2 co má 8 vesnic, zbytek lidí je po 4 vesnicích na tomto serveru. Zde je to jasně vidět, navíc jsem viděl jak ten jeden kupuje asi 8 uměleckých díl a za jedno dával 12 000 stříbra. Tento server běží 38 dní.

Klece vidím oproti tomuhle v pohodě, vytváříš si obranu, ale čím víc máš vesnic, tím víc máš do budoucna vojska. Klece ti neovlivní tolik rozjezd celého účtu, jako díla. A celkem tvůj příspěvek odbočuje z mého tématu, nejde mi o cenu věcí v aukci.

A abych ještě reagoval na ty tvoje slavnosti, slavnosti nemůžeš použít v jedné vesnici 10x za sebou. Ale díla můžeš používat vlastně neomezeně. Můžeš mít 2 vesnice v 8. dni, ale KB díky dílům můžeš mít už na 10 vesnic, povídej mi pak co je zde gamebreak.

A prosím, jestli někdo hodlá něco psát, ať se napřed zamyslí nad tím, co tu je napsané a neodbíhá od tématu.
    • Chlape, klece jsou naprosto k tématu, ty sem mícháš nějakou obranu, ale klece jsou přímé kupování surovin za peníze v době, kdy suroviny jinak získat nemůžeš, tak nevím, co na tom nechápeš, že je to gamebreak.
      A že má 8 vesnic Dílama, vždyť to jsou hubené vesnice bez KB a bez kompletních polí, kdekdo se 4 vesnicema a vytáhnutým MC má určitě produkci a přirozený kumulativní produkt KB daleko vyšší, takže v tom nevidím překážku "být lepší než on i zadarmo" a tudíž mu to "natřít".

(už ti tu nebudu spamovat tvoji svatou válku za to, že je cenová hladina jinde, než by sis přál)
    • ptr_CZ wrote:

@Robert Fyco!_SK:
      Ja myslim, ze by sis to mel precist znovu. MYS.CZ neresi cenu del, ale moznost je pouzivat neomezene versus moznost slavit 1x za celkem slusne omezenou dobu. Coz mi prijde taktez nevyvazene.

:ptr
      Právě že jsem to četl a přímo tam zmiňuje cenu 12 000 v souvislosti s koupením 8 díl za sebou. A nedělám si iluze, že by tenhle topic nevzniknul právě kvůli tomu člověku, je to trochu bizarní, když koupí za sebou 30 díl a na každém má nahozených 20 000, protože prostě peníze neřeší a pro ostatní je tudíž frustrující, že si ty díla nemůžou koupit sami (sorry, sebeklam odložte a přiznejte si to, kdyby chodily díla za 7k a paleta nakupujících by byla pestřejší napříč serverem, tak tady v životě nevznikne žádné takové vlákno).
      Ale pak už můžeš dělat cooldown i na svitky, na mastě a třeba na tabulky zákona.

A abych byl fér, tak v rámci herního balancu bych se klidně přikláněl k vaší variantě, ať to jde používat omezeněji. Ale jak se říká, "kapr si vlastní rybník nevypustí", takže bych byl dost skeptický, že se to změní. Holt 3.6 je pryč <3
    • Roberte, prosím tě, už sem nepiš.

Nejde mi o cenu těch děl, jak zmínil ptr, ale o jejich FUNKCI. Hrdina ovlivňuje hru, ale ne tolik jako počet vesnic, buď tak laskav a uvědom si to.

Chci zde řešit jen a pouze UMĚLECKÁ DÍLA, tak sem netahej další věci a o cenu mi opravdu nejde.

Děkuji za pochopení, dál bych byl rád, aby jste se mnou vyčkali na někoho z Travian Týmu a nerozšiřovali tak spam.