Ömer Ada İstifa

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

The Tournament 2018 Qualification has started!
Don't miss Safiren's Corner!

The dev diary about The Journey of a bug is now available!
Don't miss it: Dev Diary: The Journey Of A Bug
Comments or questions? Discuss it here!

• Ömer Ada İstifa

Şu an oynanmakta olan 3x serverin da yapılan büyük haksızlıklara bir çok oyuncu şahit olmuştur...

Şahit olmayanlara kısa özet geçmek gerekirse ;

k1nG. Wowuna 11.02.2018 tarihinde yapılan event sonucunda server buga girmiştir ve 30 dakika içerisinde 6.5 milyon defansımız telef olmuştur...

Akabinde yaptığımız yazışmalarda ölen askerlerin geri verileceği admin tarafından belirtilmiştir...

Travian yönetimi hesabımiza asker yüklemeye calisirken hesapta olan 11 milyon defansımız daha sebepsiz bir şekilde yarim saat içinde ölmüştür..

Bu durumun sadece roll back ile duzeltilebilecegini admine bildirmemize rağmen red cevabı almış bulunmaktayız...

Durum bu !!

Yeter artık!!!

Emeklerimiz bu kadar kolay heba edilmesin...

Yeteneksiz ve basiretsiz yöneticilerden kurtulalım artık...

Bu mesaj umarım Travian Oyun Dünyasında bir yankı bulur ve sonuç alabiliriz...

Bizler ses çıkarmazsak yarın herkesin başına gelir..

3x te şu anda wow hesabımizin silinmesine az bir zaman kaldı...

Bizimle birlikte yüzlerce arkadaşımız da hesap siliyorlar...

Bu emeklerimize karşılık yapılması gereken tek şey;

Ömer Ada ISTIFA...

BAŞKA HIC BIR KARAR OFKEMIZI SOĞUTMAYACAKTIR...

#OmerAdaIstifa
    Dr x & k1nG. Jakal_kurt k1nG.

• Serverde Akrep_Kral hesabını
    tüm travian bilir birçok yanlışlıklar oldu
    ama açık ve alalen butür bir yanlışlık olarak degil
    Açıkçası bilerek ve alalen yapılan bir durumdur
    rakipleri suçlamıyorum
    rakip ve kazanma adına yaptıkları bir
    durumdur
    oyunun açığını göstere göstere uygulanan
    bir strateji diyorum
    ve bunu bilerek ÖMER ADA büyük bir terbiyesizce
    işlem uygulamıştır
    NEFRETLE KINIYORUM
    ve YAZIKLAR OLSUN DİYORUM

Akrep_Kral
    Nihat Semizoglu
  • Tüm serverde çok iyi biliyor
    %90 wow olayı bizde oldugunu
    sağlam oluşum ile bölgeye yerleştik
    yaklaşık 600 ve 800 arası hesaplarla
    bölgeyi kuşattık
    S&S ve 3 OK Ekipleri
    HÜKÜMDAR birlikleri
    GELİBOLU birlikleri ile
    dirsek temas içinde idik
    EFSANE birlikleri dostlarımız olmusdur
    Cok teşekkür ederim
    burada ŞAHMERAN ve ŞAFAK ekibini
    multiler ve ÖMER ADA bitirmişdir
    yaklaşık 18 milyon savunmamızı bitirmişdir
    Tekrar ve tekrar

YAZIKLAR OLSUN
  • Yapamadıklarınız için değil YAPMADIKLARINIZDAN dolayı bu kadar kişinin ahını aldınız.

Asker ölmeyi iptal edecek kadar bile mi düşünemediniz konuyu.

Biz hesabı sildik gidiyoruz.

Kalanlara selam olsun.

Ömer Ada İSTİFA.........
  • Bu adamın kim olduğunu ne işe yaradığını bilmem ama şu bi gerçek herşey elinden geliyormuş
    Adaletsizlik konusunda çığır açmış durumda müşterin olarak seni kınıyoruz ve istifanı bekliyoruz

Ömer ada

The post was edited 1 time, last by Sirius: Şikayetlerimizi uygun bir dille yapalım lütfen ().

• şimdi kendi kendime düşünüyorum bu server geçti artık kış serverinde yine kayıt olurum sonra şeytan arkadan cimdikliyor ee yine bu şekil şeyler olacak yine birileri bug yapacak yönetim yine yüzsüz bi şekilde yapabileceğimiz bir şey yoktur diyecek ee o kadar para emek boşa değil mi travian bitmiştir benim için..
    Omer ada istifaaaaa
  • Onca kişinin harcadığı zamana, paraya,emeğe saygısızlık yapacak kadar küçük adamlara server teslim etmek travian yonetiminin en büyük hatası. Bir an önce bu hatadan dönülüp ÖMER ADA gorevden alinmasi lazim!!!!!!

#ömeradaistifa

The post was edited 1 time, last by Sirius: Şikayetlerimizi uygun bir dille yapalım lütfen ().

• #OmerAdaIstifa
    #ODİNistifa

deathwarrior_1903 wrote:

şimdi kendi kendime düşünüyorum bu server geçti artık kış serverinde yine kayıt olurum sonra şeytan arkadan cimdikliyor ee yine bu şekil şeyler olacak yine birileri bug yapacak yönetim yine yüzsüz bi şekilde yapabileceğimiz bir şey yoktur diyecek ee o kadar para emek boşa değil mi travian bitmiştir benim için..
    Omer ada istifaaaaa
    aynen öyle oluyor. bu yüzden yabancı serverda oynuyoruz kafamız rahat. ömer ada ve odinin olmadığı her yer iyi ve kalitelidir.

burada yazan tüm hesaplara ceza vermekle olmaz bu işler! kaç senedir oyunu mahvediyorsunuz. başkasına bırakın yerinizi .. ALMANYA DUY SESİMİZİ

TVS wrote:

Sadece İnceleniyor, iletiliyor, iletildi, incelendi ve yapabileceğimiz bir şey yok demek için bu işi yapıyorsanız biz yolunacak tavuk değil Ömer Bey. Kendinize başka tavuklar bulun.

henke_TR wrote:

Bu adamın kim olduğunu ne işe yaradığını bilmem ama şu bi gerçek herşey elinden geliyormuş
    Adaletsizlik konusunda çığır açmış durumda müşterin olarak seni kınıyoruz ve istifanı bekliyoruz

Ömer ada
    hepinize şiddetle katılıyorum. herkese ceza ver başka kimse görmesin aman. moderatörlerine kız sonra da neden bu sayfa hala açık diye! yazıklar olsun bizi başka ülke serverlarına yazıklar olsun ! itiyorsunuz. 1 aydır uyku uyumadığım hesabımı nedensiz kilitlediniz. yazık be size!

The post was edited 1 time, last by Sirius: alıntı edit ().

• joker_ wrote:

ÖMER ADA ve HARAMİLERİ sizleri şiddetle kınıyorum... Göstere göstere adım adım serverin içine ettiniz sonrasında çarşafa dolandınız...
    Bir daha nasıl güvenip oynayacağız. heyecanlanıyoruz s4 e başlayalım diyoruz. yine mi aynı şey olacak korkusundan başlayamıyoruz.
    #ömeradaistifa
    #ODİNadaistifa