Açılacak olan S3 e kimler gelecek :)

• Analysis
    • TS3
    • + | +

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• şaka değildi ciddi idim. Yaptıklarımızı bilsen sen az demişssin üstat afedersin derdin :). Bilmene gerek yok yada bana guven az bıle dedın de :p
      Bu oyunlarda tek bi kural vardır...
      Altın kuraldır adı; Altını olan kuralı kor...
    • Hadi be duses wrote:

26&53_TR wrote:

Hadi be duses wrote:

ZaRBo_TR wrote:

Zorba kim??? Fazla mı Zor ladık sizi? Ordan mı kurdun mantığı :)
      Zorladıklarına sormak lazım..Hangi bölge ... Neden belli değil..
      keyfimize kalmış kim artistlik yaparsa o bölgeye gireriz nede olsa tecrübe var ic savasta :)
      Sinsice yılan gibi olanları ne yapacaksınız...
      daha once yilanlara ne yaptiysak onu
      delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

26&53
    • Hadi be duses wrote:

26&53_TR wrote:

Hadi be duses wrote:

ZaRBo_TR wrote:

Zorba kim??? Fazla mı Zor ladık sizi? Ordan mı kurdun mantığı :)
      Zorladıklarına sormak lazım..Hangi bölge ... Neden belli değil..
      keyfimize kalmış kim artistlik yaparsa o bölgeye gireriz nede olsa tecrübe var ic savasta :)
      Sinsice yılan gibi olanları ne yapacaksınız...
      daha once yilanlara ne yaptiysak onu
      delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

26&53
    • kankin tolganın bızzat wp ından yazılmıs konusmayı gormesem yutturcaksınız cidden yani şimdi o konusmada arkadasın orduları caktıgınızı alenen acıklamıs hala bırde yok benımle ne sorunun var diye bır mesaj gelmıs allahım bazen dusunuorumda şu türk ınsanını kendısınde albert gıbı bır beyın var sanıp karsısındakını beyınsel bır ozurlu olarak nıtelendırmesı nasıl bısey onu cozemıorum adam bırde tutmus sıkıntılarım oldugu zaman benım hesabımda ordular duruyor ameleyusa haber verdım hesabı sıl profıle yaz sılınme zamanını koca yıgıt efendi tutmus ahmet hesabı sılme daha kc yıkacaz dıye mesaj atmış adamla bı oncekı s3 de sorun yasadık sıvılde bulusup gorustuk adam yok adam olmuor abi demekki fesatlık ıcıne ıslemıs bır kere naparsın uc kagıtla falan ısı goturme dusuncesı hıkmet baba hesabınada tavır koymuslar buyuk orduyu mogola atmadı sankı atsa orda 1.400.000 savunma puanı olusmus adamın elınde var 90k tokmak benım hesapta ıcerde kalmıs 250k def bastakı baba ordularla gecememıssın adam sankı onu atsa nolcak sıfırlıcak sankı tek basına
      kendım kımsenın bıseyını calmadım cok sukur salih efendi sanırım bır yerde kendı yalanını unutmus kendı kendını kandırmayı basarmıssın kı hırsızlıgı bıze ıtham edıorsun sanada onu yuzune carpa carpa soledım geçen sene gıkını cıkarmadın salih kc yı o kadar elestırıordun sımdı adamlarla ıs tutuyor adamlarla aynı bırlıkte duruyosun dıorum çıt yok neden bole bısey yapdın kankin el altından sozde kc genel baskanı olmus olsa kaç yazıcaksa artık sizler dua edinde kotu bır doneme denk geldım yoksa o hesabı sılmezdım su yasananlarda ortaya cıkmıs olsaydı zaten 1 allahın kulu sunucuda wow mow kuramaz sızı 1 nufusa kadar dusururdum ole hesabı sılınce saga sola artıstlenmekle olmuor hesap ordayken konusacaksın. konusamıorsanız buyrun herkes griye yakın gırsın bu sene 15 tarla bıle almıcam 4 4 4 6 merkez köyle sizi bir sıfırlayımda aklınız basına gelsin buda ders olur belki
    • Kenan bey multi hesap satma işine girdi hamı falan da ucuzlattı..Moğollar,zambri gibileri hemen 4446 da da yıkarız şeysi yapmış..
      Şş ameet şu bağyan ortağında geliyor mu ona göre yazayim mesajları
      zekiyim ama aptal değil.
      Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
    • zekiLiseli_TR wrote:

Kenan bey multi hesap satma işine girdi hamı falan da ucuzlattı..Moğollar,zambri gibileri hemen 4446 da da yıkarız şeysi yapmış..
      Şş ameet şu bağyan ortağında geliyor mu ona göre yazayim mesajları
      Kenan bey dede den emenet şiiiiiii :huh:

yanlız ameet de yapıyor o işi .. sankim bu server işleri kesat olacak gibim
      • tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..
      nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki