Açılacak olan S3 e kimler gelecek :)

• Analysis
    • TS3
    • + | +

• Moğollar_TR wrote:

sen salih benim sana olan güvenimi tamamen boşa çıkarmış birisin ben sana güveniyor olmasa idim hesabıma sokmazdım
      ahmet cok boş insan gördüm inan senin kadarını görmedim kimin ne oldugu ortada kendini anlatip durma benle bir sorunun mu var sagi solu arayip konuşma 4 gün sonra açılıyor server erkekligini goreyim orda olucam senin seviyede seviyesizligine inemiycem.
      delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

26&53
    • deli delinin çomağını görünce saklarmış çok doğru bir laf deliler akılevinden kaçmak istemişler bakmışlar ön kapıdan çıkamıyorlar toplanmışlar arkadan kaçalım diye arka tarafı bilmiyolar mıs demişlerki kesin duvar vardır yüksekse tünel kazar kaçarız alçaksa da üstünden atlar kaçarız demişler biri gitsin duvarı gözlemlesin aralarından birini seçmişer ve yollamışlar arkaya adam alı al moru mor dönmüş ağlayarak biz buradan sittin sene kaçamayız diye neden demişler çünkü arkada duvar yok ki..saygılar efendim ben s3 ten cadı hepinize yeni server hayırlı olsun...
    • Süpürge_TR wrote:

deli delinin çomağını görünce saklarmış çok doğru bir laf deliler akılevinden kaçmak istemişler bakmışlar ön kapıdan çıkamıyorlar toplanmışlar arkadan kaçalım diye arka tarafı bilmiyolar mıs demişlerki kesin duvar vardır yüksekse tünel kazar kaçarız alçaksa da üstünden atlar kaçarız demişler biri gitsin duvarı gözlemlesin aralarından birini seçmişer ve yollamışlar arkaya adam alı al moru mor dönmüş ağlayarak biz buradan sittin sene kaçamayız diye neden demişler çünkü arkada duvar yok ki..saygılar efendim ben s3 ten cadı hepinize yeni server hayırlı olsun...
      Hoş geldin fikrimin ince gülü ablam sabişim ellerinden hürmetle öpüyorum
      • tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..
      nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki