2017 Turnuvasına Damga Vuran Olay

• International

#AskTravian - Episode 4 is now available! Watch it here!

• 2017 Turnuvasına Damga Vuran Olay

2017 Turnuvasına Türk Ekipleri Açısından Damga Vuran Olay Nedir 79
      1.  
        Müfreze-Cof ayrılığı (24) 30%
      2.  
        Animals ekibinin plan vermesi (23) 29%
      3.  
        Elemede yaşanan iç savaş (22) 28%
      4.  
        Türk wowu için kavga çıkması (13) 16%
      5.  
        Gep oluşumu/yetersizliği (7) 9%
      6.  
        Adamus birliğinin diplomatik manevraları, kayıpları (7) 9%
      7.  
        Güneydoğu cof bölgesindeki Polonya ağırlığı (4) 5%
      8.  
        Tırsın ulanın dacia göçü (2) 3%
      Buyrun arkadaşlar, yakında final bitecek. Ve bu demokrasi şöleniyle 2017 Turnuvasına Türkler açısından damga vuran olay seçelim.

Olay çok olduğu için iki oy hakkınız var.
      zekiyim ama aptal değil.
      Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
    • + Şık : Liseli Zekinin kıvırtısı..

Çok takılıyorsunuz çoook. Elemede yaşanan savaş iç savaş ise; sen dış savaş mısın.

herkesin kendine göre sebebi vardır.kıvraklığı vardır, güvenilirliği vardır, güvensizliği vardır.

Tıpkı senin-benim gibi.

Yenmişsek yenmişizdir, yenilmişsek yenilmişizdir.

Bu oyunda herkes 3-5 birşeyini kaybetti. Kazananı bile zamanını kaybetti. Lakin sen hepten kayıpsın diye düşünüyorum.

Ama ben kazandım, kazanan taraftayım gibi bahaneler illaki olacaktır.
    • Güzel bir oylama.
      Oyumu COF-MÜFREZE Ayrılıgına verdim TEK OY. Nedenleri ve niçinlerinin çok fazla oldugu bir oy.

Neden : Elemede COF birlikleri aşırı güçlü vede oganize idi.
      Aynı şekilde o güçlerinden eğer ayrılık olmasa idi katılacaklar vardı. Cofların bu kadar güçlü geldiği Final serverine ADAMUS ve AN-HLL olarak bizde olacaktık.
      Keza Diğer gruplardan BİLET alan Ottomans ekibide bu grubun içinde yer alacaktı.
      Dolayısıyla Güçlü olan Cof Birlikleri gücüne güç katacaktı. Animals bu ittifakların neresinde olurdu bilemem ama güçlü TÜRK ittifakını görünce onlarda bu işin içine girerlerdi Kanımca.

Peki Okadar güçlü COF Bölgesinde POLONYA ve PRİME yi barındırırmıydı ; % 50 Diyorum ben. Buna bağlı birçok neden ve sonuç çıkarılabilir.

Bence en önemli olay vede serverin bir bölgesini değiştiren olay buydu.
    • like the wind wrote:

Güzel bir oylama.
      Oyumu COF-MÜFREZE Ayrılıgına verdim TEK OY. Nedenleri ve niçinlerinin çok fazla oldugu bir oy.

Neden : Elemede COF birlikleri aşırı güçlü vede oganize idi.
      Aynı şekilde o güçlerinden eğer ayrılık olmasa idi katılacaklar vardı. Cofların bu kadar güçlü geldiği Final serverine ADAMUS ve AN-HLL olarak bizde olacaktık.
      Keza Diğer gruplardan BİLET alan Ottomans ekibide bu grubun içinde yer alacaktı.
      Dolayısıyla Güçlü olan Cof Birlikleri gücüne güç katacaktı. Animals bu ittifakların neresinde olurdu bilemem ama güçlü TÜRK ittifakını görünce onlarda bu işin içine girerlerdi Kanımca.

Peki Okadar güçlü COF Bölgesinde POLONYA ve PRİME yi barındırırmıydı ; % 50 Diyorum ben. Buna bağlı birçok neden ve sonuç çıkarılabilir.

Bence en önemli olay vede serverin bir bölgesini değiştiren olay buydu.
      Kesinlikle haklısın. Cof efsane zaten söze hacet yok. O Araplar oynamasını bilmiyor. Zaten araplar azıcık oynasa Cof Rus wow unu da reislecek diyordum ki Cof wow u reislendi :)

Selam ve dua ile...
      KUN FE YEKUN
    • Şeyh Galip veda edip gitmişti en son.

COF WOW'u hala duruyor. Dedim wow'umu reislediler, girip baktım duruyor.

Not : Tüm Polonya ekibi ve Rusların en iyi ekibi ile ben mücadele ederim diyen bir Türk Ekibi varsa seneye gidecekleri bölgeyi söyleyeyim. O bölgeye yerleşip oynayacaklar. Aşağıdaki tüm başarıları sağlayacaklar. Gerçek bir başarıdan söz edeceksek buyrun.

O bölgeden hem savaşıp, hem wow alıp, hem de plan alıp başarı gösterirlerse, COF adını kaldırıp onların birliğinin adıyla oynayacağım.
    • COF Kemal Başer_TR wrote:

Şeyh Galip veda edip gitmişti en son.

COF WOW'u hala duruyor. Dedim wow'umu reislediler, girip baktım duruyor.

Not : Tüm Polonya ekibi ve Rusların en iyi ekibi ile ben mücadele ederim diyen bir Türk Ekibi varsa seneye gidecekleri bölgeyi söyleyeyim. O bölgeye yerleşip oynayacaklar. Aşağıdaki tüm başarıları sağlayacaklar. Gerçek bir başarıdan söz edeceksek buyrun.

O bölgeden hem savaşıp, hem wow alıp, hem de plan alıp başarı gösterirlerse, COF adını kaldırıp onların birliğinin adıyla oynayacağım.
      Paşqanım dövelim o rusları
      tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..

nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki
    • şu söze takıldım ben sadece...

Sanki birleşmede birlik ismi yetmeyecekmiş gibi... bu mesajla, hem de duygu yüklü mesajla (ühü ühü) , oyuncuların kalbine dokunup, bizden birinin de wowu kurmasını (güzeller genelde beceriksiz olur, muhtemelen sarışındır) destekleyip gururumuz okşanacak gibi.

Öncelikle destekleyeyim dedim. Hatta destekleri de ulaştırdım. Ama içimdeki sızı geçmedi. Çeketim ve forever datçaya attım.

Bir an önce biter ümidiyle..

Ama takdir ediyorum datçayı, kaç gündür desteklerime, ki tahılda atmıyorum. öyle güzel baktılar ki... Biri bile açlıktan ölmedi.

A MSG FROM ZAHARYA

TÜRK KARDEŞLERİMİZ
      0 100 WOWUNU DESTEKLİYORUZ
      DESTEKLER 0 100 WOWUNA
      MADDELER AŞAĞIDAKİ KOORDİNATLARA
      0 99
      -1 99
      ZAHARYA WOWA TEMCİLCİDİR
      HAYDİ TÜRKİYE

The post was edited 1 time, last by Sirius ().

• Geride kalan oyunda çok daha mühim konular vardı sanki, buz dağının görünen kısmını mı konuşacağız? Zekisin sen, büyük düşün :)

Kanada büyüklüğünde bir buz dağının (görünen kısmının) eriyip düştüğü bir dünyada... Bence buz dağı neden eridi yerine, küresel ısınmaya önlem alınmalı.

Tatilin tadını çıkarın.
    • Neden diye sormak daha keyifli ama seviyorum düzensizliği hem ne demiş, “ istikrar olsa, konuşulması gerekenler konuşulsa altı kere gidip yedi kere gelmezdik”

Görünmeyen kısımları için seni bekliyoruz başganım kimler afaroz edilecek, sol bek sıkıntısını nasıl çözülecek.. oylama yüzdesi de çok manidar... su uyur düşman uyumaz adamlar hazırlığa da başladı :(
      zekiyim ama aptal değil.
    • Zaten wow reislense reislenmese çok da bir şey farketmiyor sonuçta sadece 100 e basan hatırlanıyor..

Mesele tr neden 100 yapamıyor? Ve nasıl 100yapabilir?

Bu sene hedef 100yapmaksa iki belki üç cephede savaşılacak. Hesabı kitabı şart
      zekiyim ama aptal değil.
    • bence bisey degismeyecek.oyun bittikten sonra yine buralara gelip bahane uyduracaz :)
      Zaten travian kan kaybetmeye devam ediyor bide elemelerde kendi oyuncularimizi ezdikce hepten kaybediyoruz.
      Dipcik:sahi yanci olarak gecen svyi kazandik dimi :D
      Seyduna
      Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...
    • New

COF Kemal Başer_TR wrote:

Geçen yıl bir ton hazırlık yaptık da ne oldu :) Nasıl başladığı değil nasıl bittiği önemli. Hedefleri ve oyuncu sayısını azaltıp oynamış olmak için oynayabiliriz. İtalyan Rus ve Romanya yancılığı haricinde 4. bir kutup oluşturulabilir. Bu da denge getirir.
      Bak başkan hala denge peşindesin.. Önce yatırım yapacaksın ama başka milletlere değil kendi milletine.. Bırak kazanma oyunu.. .. Gelen her insan oyundan zevk alsın.. Yık yıkıl önemli değil... millet server sonuna geldiğinde harcadığı emeğin ve paranın zevkini alsın... 1 bölgeye gidilsin.. diplomasi yapılmasın.. Türkler için kazanmak Wow kurmak değil birlikteliği sağlamaktır.. Neden birliktelik yok onuda bir düşün bence..