2017 Turnuvasına Damga Vuran Olay

• International

Important reminder! On Tuesday, 28th August 2018 at 10:00 UTC we will ask you to accept the new Terms and Conditions while logging in your game account. Only the owner of the account will be able to accept them. The sitters won't be able to enter the account until the owner accept them.

More information here.

• Dengeden ziyade bu son ana kadar herkesin birbirinin eline bakması anlamına gelir. Bana kalırsa yapılacak hazırlıkları değiştirmek lazım.

Şimdi hazırlık yapıldı deniyor da, neden damga vuran olayda ciddi bir yüzdeyle iç savaş, ayrılık durumları var. Demek ki hazırlanmamışsınız ya da yanlış hazırlanmışsınız. Daha agresif, koordinasyonlu hareket edilir ise şans artar. Bence plan değişsin.. Bu sene son bana kalırsa yoksa esamesi okunmaz.
      zekiyim ama aptal değil.
      Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.
    • Hadi be duses wrote:

COF Kemal Başer_TR wrote:

Geçen yıl bir ton hazırlık yaptık da ne oldu :) Nasıl başladığı değil nasıl bittiği önemli. Hedefleri ve oyuncu sayısını azaltıp oynamış olmak için oynayabiliriz. İtalyan Rus ve Romanya yancılığı haricinde 4. bir kutup oluşturulabilir. Bu da denge getirir.
      Bak başkan hala denge peşindesin.. Önce yatırım yapacaksın ama başka milletlere değil kendi milletine.. Bırak kazanma oyunu.. .. Gelen her insan oyundan zevk alsın.. Yık yıkıl önemli değil... millet server sonuna geldiğinde harcadığı emeğin ve paranın zevkini alsın... 1 bölgeye gidilsin.. diplomasi yapılmasın.. Türkler için kazanmak Wow kurmak değil birlikteliği sağlamaktır.. Neden birliktelik yok onuda bir düşün bence..
      bende sana katılıyorum savaşmaya gelsek zevk alsak kaybetsek hıncımızı rakiplerden çıkarsak herkes rahatlar, diplomasiler kimsenin içine sinmiyor. savaş oyununu bu hale getiren kemal büyükbaşer gibileri uzaklaştırmak lazım
    • Hadi be duses wrote:

Geçen yıl bir ton hazırlık yaptık da ne oldu :) Nasıl başladığı değil nasıl bittiği önemli. Hedefleri ve oyuncu sayısını azaltıp oynamış olmak için oynayabiliriz. İtalyan Rus ve Romanya yancılığı haricinde 4. bir kutup oluşturulabilir. Bu da denge getirir.
      Bak başkan hala denge peşindesin.. Önce yatırım yapacaksın ama başka milletlere değil kendi milletine.. Bırak kazanma oyunu.. .. Gelen her insan oyundan zevk alsın.. Yık yıkıl önemli değil... millet server sonuna geldiğinde harcadığı emeğin ve paranın zevkini alsın... 1 bölgeye gidilsin.. diplomasi yapılmasın.. Türkler için kazanmak Wow kurmak değil birlikteliği sağlamaktır.. Neden birliktelik yok onuda bir düşün bence..
      ah şu öz eleştiri yoksunluğu...
      ah şu gözlükleri ısrarla çıkarmadan konuşmalar.

2 yıldır benim verdiğin emeğin 10 da 1 ini vereni görmedim ben. Artık o işin içinde değilim. Oyunda olacağımın bile garantisini veremem. Oyundan her alanda soğudum.

Neyse konuya geleyim. Ben zaten senin dediklerini söyledim. Bak büyük harfle yazdığı kısım. Sonraki benim yapacağım değil kalan ülkelerin yapabileceği iş olabilir. 4. bir kutup şart ki bu sene neler olacağı bile belirsiz. Çok farklı bir güç bile çıkabilir sahneye.
    • COF Kemal Başer_TR wrote:

Hadi be duses wrote:

ah şu öz eleştiri yoksunluğu...ah şu gözlükleri ısrarla çıkarmadan konuşmalar.

2 yıldır benim verdiğin emeğin 10 da 1 ini vereni görmedim ben. Artık o işin içinde değilim. Oyunda olacağımın bile garantisini veremem. Oyundan her alanda soğudum.

Neyse konuya geleyim. Ben zaten senin dediklerini söyledim. Bak büyük harfle yazdığı kısım. Sonraki benim yapacağım değil kalan ülkelerin yapabileceği iş olabilir. 4. bir kutup şart ki bu sene neler olacağı bile belirsiz. Çok farklı bir güç bile çıkabilir sahneye.
      bu kadar ust duzey oyuncumuz var ama nedense o bahsettigin farkli bir guc olamadik malesef.sebebi ne diye geriye bakinca baskan olmayacak sanki.
      Seyduna
      Her elini sıkanla dost,her canını sıkanla düşman olma...
    • wanlı_TR wrote:

bu kadar ust duzey oyuncumuz var ama nedense o bahsettigin farkli bir guc olamadik malesef.sebebi ne diye geriye bakinca baskan olmayacak sanki.
      üst düzey oyuncunun olması iyi ama sonuca etki etmede koordinasyon kadar verimli değil..
      bizde biri dağda biri bağda, ego muhabbetini falan geçtim hiç girmiyorum ona.

15lisiz final mi oynanır yha .s .s
      yha başkan 99 dan indrrz tm wwları ya .s .s
      zekiyim ama aptal değil.
      Zekanı test etmek için BURAYA tıkla.

Kim at koşturur kim eşek bilemem.

13 yılın bana kazandırdığı kadro ile mütevazi bir oyun, oynamış oynamak için. Çünkü yoğunum ve belli oyuncu sayısı üstünde bir kitleye zaman ayıramam.
      @ZAHARYA_TR da 20 yıllık oyuncuydu paşqanım veli nimetim gözümün nuru sen neden 13 yıllıksın.

TG 2005 de kurulmuş hemen bizim paşqan başlamış oyun oynamaya maşallah :huh:
      • tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..
      nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki
    • 20 değil, 30 dese yeridir. Ben Fosur fosur uyurken o operasyon düzenliyordu geceleri. Hadi beni geçtim, senin oyunculuğun kimliğin ne ki onu eleştiriyorsun? Bugün travianda isim yapmış (başarısı ile) oyunculardan.

COF Defteri kapanmış olsa da o iyi bir organizatör.

Bana ordan burdan vurarak prim yapmaya çalışmayın. Bu saatten sonra herkes bu oyuna ne kazandırmış, başarısı nedir, onunla çıksın!

Not : TR de kuruluş 2006 dir.

06-07-08-09-10-11-12-13-14-15-16-17-18-

say bakim evlat.

öptüm.

20 değil, 30 dese yeridir. Ben Fosur fosur uyurken o operasyon düzenliyordu geceleri. Hadi beni geçtim, senin oyunculuğun kimliğin ne ki onu eleştiriyorsun? Bugün travianda isim yapmış (başarısı ile) oyunculardan.

COF Defteri kapanmış olsa da o iyi bir organizatör.

Bana ordan burdan vurarak prim yapmaya çalışmayın. Bu saatten sonra herkes bu oyuna ne kazandırmış, başarısı nedir, onunla çıksın!

Not : TR de kuruluş 2006 dir.

06-07-08-09-10-11-12-13-14-15-16-17-18-

say bakim evlat.

öptüm.
      Sana defalarca oturdugun yerle düşünüyor algılıyor ve konuşuyorsun dedik ama anlamadın...

13 yıllık oyun kariyerimde cümlesi ile başlayan paş paşqan :D 2018-13 = ?

sonra da çıkıp kendi yalanını kendin ifşa ediyorsun hakikaten sende sıkıntı var :D

Zaharya bu oyuna çok şey kattı özellikle 2017 Elemede profiline açık açık yazdıkları ve içraatları ile Türk oyuncularını kendi multilerine bilet almak için nasıl bir birine düşürülür katkısı ve katkıya Finalde devam etti nasıl geri vites yapılır yine profilden hepimiz gördük. Senin o ara gözün neye bakıyordu bilemem.

Şimdi Sana düşen benim saydıklarımı gargara yapmak ...

Alyanaklı Kemalim :D
      • tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..
      nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki

The post was edited 1 time, last by Sirius: 1 ().