Statystyki polskich sojuszy na MS

• International
    • + | -

• Także Mojre i BeProuda pamiętam doskonale bo też kartki zbierałem, gdzie tendencji do robienia burd nie mam. Żałuję że nie ma poprzedniego forum, bo np dostałem kiedyś kartkę za estetykę czyli użycie dwóch emotek obok siebie. Zgłaszałem to dalej, ale nie pamiętam finału sprawy
      ts5 - Chore Głowy Ems - Wesołe Pajace
      ts1 - Krwawe Lamy Ms - Smutni Panowie
    • NeekroBart wrote:

Także Mojre i BeProuda pamiętam doskonale bo też kartki zbierałem, gdzie tendencji do robienia burd nie mam. Żałuję że nie ma poprzedniego forum, bo np dostałem kiedyś kartkę za estetykę czyli użycie dwóch emotek obok siebie. Zgłaszałem to dalej, ale nie pamiętam finału sprawy
      O proszę ;) no ale cóż niektórzy nie pamiętają jak to było za "ich" czasów - coś w stylu PIS, PO :)
    • radziutrener_PL wrote:

Od momentu zadefienia osady cudacznej rozwijanie kont zeszło na drugi plan, liczyło się to żeby utrzymać defa i sura tam szła a nie na kolejne osadki. A skoro czyszczenie z Turków to żadne osiągnięcie to wychodzi na to że PT nie zrobiło na tym serwerze nic.
      Czyli od artów nie rozbudowywaliście kont? Czy kiedy przejęliście fundamenty?
      A PT w sumie nie wiem co robiło cały serwer. Ewa?
    • Aracoin wrote:

radziutrener_PL wrote:

Od momentu zadefienia osady cudacznej rozwijanie kont zeszło na drugi plan, liczyło się to żeby utrzymać defa i sura tam szła a nie na kolejne osadki. A skoro czyszczenie z Turków to żadne osiągnięcie to wychodzi na to że PT nie zrobiło na tym serwerze nic.
      Czyli od artów nie rozbudowywaliście kont? Czy kiedy przejęliście fundamenty?A PT w sumie nie wiem co robiło cały serwer. Ewa?
      przygotowywali sie do zabrania startera Adamossa