Dzień 4. D.

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

The Tournament 2018 Qualification has started!
    Don't miss Safiren's Corner!

The dev diary about The Journey of a bug is now available!
    Don't miss it: Dev Diary: The Journey Of A Bug
    Comments or questions? Discuss it here!

• Dzień 4. D.

Na miejscu zbiórki panował niesamowity chaos. Każdy siebie przekrzykiwał. Stałeś na uboczu nie próbując nawet nikogo zrozumieć. Kątem oka dostrzegłeś od strony jednej z bram nadciągającego woja. Kopyta jego konia wzbijały w przestrzeń tumany kurzu. Myśląc, że to posłaniec z informacjami co się stało wyszedłeś mu naprzeciw.

- Gdzie jest ten pseudostrateg, który śmiał przejąć dowodzenie, gdy mnie nie było? – Ryknął na cały głos, gdy zbliżył się do zbiegowiska. Wszyscy znieruchomieli i zamilkli. Już wiedziałeś, że to bohater, wrócił ze swej misji. Rozglądając się dokoła zauważyłeś, że wszyscy jednogłośnie wskazują na Ciebie. Bohater powoli zbliża się do Ciebie. Na jego twarzy zauważasz grymas, nie możesz jednak rozwikłać co on może oznaczać.

- Czy to ty zaplanowałeś strategię obrony sąsiedniej osady, gdy nie było mnie w osadzie? – spytał podnosząc prawą brew.

- Tak – ledwo wydukałeś przez zaciśnięte gardło. Dostrzegłeś krzywy uśmiech na twarzy nieznajomego

-mhm.. osadę udało się obronić, ale można było zrobić to znacznie lepiej. Chodź za mną.

Idąc za dowódcą czujesz się mały, ponieważ emanuje od niego władza i siła. Zaprowadził Cie do swojego dworu.

- Mimo, że nie wykorzystałeś w 100% potencjału, obroniłeś osadę. Zaimponowałeś mi. Chciałbym, abyś został u nas trochę czasu, teraz muszę odpocząć, ale jutro to omówimy.

Próbowałeś oponować, ale się nie dało. Zostałeś uwięziony w osadzie.

Gdy bohater odpoczął wytłumaczyłeś mu całą sytuację. Zadaje on Ci pytanie, abyś udowodnił, że nie potrzebujesz szkolenia.

//każdy poziom ulepszenia w warsztacie płatnerskim ile daje DOKŁADNIE i czego jednostkom?//
    • litości...

"Po ukończeniu ulepszania o jeden poziom, wszystkie jednostki wojskowe tego typu wyszkolone w tej osadzie otrzymują bonus do obrony oraz ataku w wysokości około 1,5%*. Dotyczy to także wszystkich jednostek szkolonych w przyszłości, nawet jeśli Warsztat płatnerza zostanie zburzony"
    • Panie- Płatnerz z warsztatu platnerskiego z każdym poziomem ulepszenia poprawia broń i zbroje wszystkim wynalezionym jednostkom(oprócz gaduł) co daje im wiekszą siłę w walce o ok 1,5% (bonus do ataku i do obrony). Nieoficjalny wzór na ulepszenia to: wartość podstawowa +(wartość podstawowa + 300 * ilość zjadanego zboża/7)*(1,007^ poziom ulepszenia - 1). Maxymalny poziom ulepszeń to poziom 20(+30% bonusu do ataku i obrony).
      Czy taka odpowiedź Cię satysfakcjonuje?
    • Posłuchaj Bohaterze! Każdy poziom ulepszenia w warsztacie płatnerskim daje wszystkim jednostkom tego typu( który został ulepszony) daje bonus do obrony oraz ataku. To stosuje się tylko tych jednostek, które zostały wyszkolone w tej osadzie. gdzie są ulepszenia w warsztacie. Także dotyczy to tych jednostek które będą wyszkolone w przyszłości, nawet jeśli warsztat płatnerza zostanie zbużony Ten bonus wynosi około 1.5%, ale słychałem, że to są tylko przybliżone wartości. A teraz odkryję tobie jeden sekret bohaterze. Mój pradziadek, który zajmował wysokie stanowisko wojskowe, powiedzieł mi przed śmiercią jedną rzecz, a mianowicie to, że jego towarysz wojskowy, odkrył wzór dający bardzo zbliżone wyniki. One są takie: Wartość po ulepszeniu = wartość podstawowa +(wartośc podstawowa + 300 * ilość zjadanego zboża/7)*(1,007^ poziom ulepszenia - 1)