GoodFellas (Sıkı Dostlar) Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

• Battle Report
    • TS4
    • - | -

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Arkadaşlar Can Başkan önderliğinde İhtiyar Kordinatörlüğünde sınırı aşan hangi oluşum olursa olsun akibeti bu şekilde olmaya devam edecektir.

Hiç bir birlikle şahsi bir husumetimiz mevcut değil.Var olan oyun kuralları çercevesinde eglenmeye çalışan arkadaşlar olarak bir şeyler yapmaya çalışıyoruz.

15 li sıfırlandıktan sonra arkadaşı birliğinden ihraç etmişler anlaşılan

GF 》Raportörü

G.F.....!
    • Arkadaşlar şu mesajların ally geçilememesi ve oyundan kişisel mesaj yoluyla bile geçilememe sebebini açıklayabilecek biri varmı

Her zaman gönlümüzde yaşayacak aziz şehitlerimiz ve gazilerimizin kahramanlıklarla dolu hatıraları, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün bizlere inanarak emanet ettiği Cumhuriyetimizin yaşatılmasının en büyük teminatı olacaktır. Çanakkale Zaferimiz kutlu olsun aziz şehitlerimizi minnetle anıyoruz.

Çanakkale Zaferi’nin 103. yıldönümünü kutluyor; bugünlere ulaşmamızı sağlayan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, vatanın bölünmez bütünlüğü ve Türk milletinin huzur ve güvenliği için hayatlarını feda etmekten çekinmeyen aziz şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyorum.

Multihuntere yazdım sonuç alamadım ömer adaya e-mail atarak durumu belirtecem hala bi sonuç alınamassa hesap silmeye giderim gerekirse..
      ÇEKO
    • Evet mesaj atamıyorum, birlik tanıtım sayfasına yazamıyorum, birlikten ally geçemiyorum, multihunter'e bile şu 2 mesaj'ı yollayamadım mesaj gitmiyor.. ama goygoy muhabbetinde sıkıntı yok.. Hesabım ceza almamıştır normal konuları konuşabiliyorum onda sıkıntı yok bi..
      ÇEKO
    • Apocalypto wrote:

Evet mesaj atamıyorum, birlik tanıtım sayfasına yazamıyorum, birlikten ally geçemiyorum, multihunter'e bile şu 2 mesaj'ı yollayamadım mesaj gitmiyor.. ama goygoy muhabbetinde sıkıntı yok.. Hesabım ceza almamıştır normal konuları konuşabiliyorum onda sıkıntı yok bi..
      Hesabınızda Ctrl+F5 yapıp tekrar dener misiniz. Yine olmadıysa başka bir tarayıcıdan giriş yapın bakalım ne olacak.
    • Apocalypto wrote:

Hiç bi şekilde gitmiyor 2 tarayıcı değiştirdim, modeme reset attım.. Farklı hesaplara göndermeyi de denedim gönderilmiyor.. Ömer Ada'ya e-mail attım durumu belirttim umarım mantıklı bi açıklaması vardır..
      Bazen sistemde enteresan takılmalar yaşanıyor, umarım kısa sürede çözülür.
    • Arkadaşlar merak eden arkadaşlar için sorunu düzeltmeyi başaramadık.. Ömer bey'ede burdan teşekkür ederim ilgilendiği için..
      Son çare böyle bi mesaj atmak zorunda kaldım birliğe

Konu:
      RE: 18 Mart
      Gönderildi:
      bugün, 20:01

Çeko yazdı:

Arkadaşlar bu mesajı atmak için sabahtan beridir uğraşıyorum oyunun teknik aksaklıklarında ötürü sürekli sorun yaşadım en son çare olarak Genel Admin Ömer beye kadar e-mail attım.. atacağım mesajın konusunu Gazi MUSTAFA KEMAL ATATURK ve silah aradaşlarını saygı ve minnet ile anmak ile ilgili bir mesajdı..

sorun hala düzeltilemedi umarım bu mesajı ally olarak geçebilirim
      ÇEKO
    • Apocalypto wrote:

Arkadaşlar merak eden arkadaşlar için sorunu düzeltmeyi başaramadık.. Ömer bey'ede burdan teşekkür ederim ilgilendiği için..

Konu:
      Gönderildi:

Çeko yazdı:

Arkadaşlar bu mesajı atmak için sabahtan beridir uğraşıyorum oyunun teknik aksaklıklarında ötürü sürekli sorun yaşadım en son çare olarak Genel Admin Ömer beye kadar e-mail attım.. atacağım mesajın konusunu Gazi MUSTAFA KEMAL ATATURK ve silah aradaşlarını saygı ve minnet ile anmak ile ilgili bir mesajdı..

Mesaj içeriginde yasaklanan kelimeler vardır . muhtemelen ondan kaynaklanıyordur.

Bazı kelimeler yasaklanmış ola bilir koruma için. bence o tarz kelimeleri düşünerek yazmakta fayda var
      G.F.....!
    • iDiAmiN wrote:

Apocalypto wrote:

Arkadaşlar merak eden arkadaşlar için sorunu düzeltmeyi başaramadık.. Ömer bey'ede burdan teşekkür ederim ilgilendiği için..

Konu:
      Gönderildi:

Çeko yazdı:

Mesaj içeriginde yasaklanan kelimeler vardır . muhtemelen ondan kaynaklanıyordur.
      Bazı kelimeler yasaklanmış ola bilir koruma için. bence o tarz kelimeleri düşünerek yazmakta fayda var
      Mh ile konuştum teknik ekibin konu ile ilgileneceğini söyledi.. Böyle bi durum yaşamayız umarım tekrar..
      Göndermek istediğim mesajı ömer bey'ede ilettim kendiside bi sakınca bulamadı buda e-maili..

Merhaba,

mesajınız için çok teşekkür ederim.

Elbette mesajınızda bir sorun bulunmamakta ve böyle güzel bir mesajı paylaşma inceliğinde bulunduğunuz için çok teşekkür ederim. Mesajların gönderilememesi durumu tamamen tekniksel bir sorun ve mesaj içeriğinizi incelediğimde Çanakkale Zaferi’nin ifadesindeki kesme işaretinden dolayı bu hata oluşmuş olabilir. Bu kısmı ayırmadan mesaj gönderdiğinizde de sorun yaşanması halinde, başlık ve mesajın tüm metnini göndermeniz halinde teknik servisimize detaylı bir inceleme yaptırabiliriz.

İyi akşamlar diliyorum.

Saygılarımla,
      Ömer Ada - Customer Service
      Representative
      Travian: Legends TR-Ekibiniz
      ÇEKO