סיכום שרת מאת סטרום ופייר - כל האמת

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

#AskTravian - Episode 4 is now available! Watch it here!

• סיכום שרת מאת סטרום ופייר - כל האמת

שלום לכולם
      קוראים לי דור ביטון,
      זאת פעם ראשונה שאני כותב פה משהו אז תסלחו לי אם זה לא הכי מובן

אז מי שלא ידע אני הייתי שותף בצוות סטרום , איתי הצוות היו איתי מארק ואליה .
      היה לנו שחקן הגנה בשם פייר בו שיחק תומר
      מאחר והוא היה לבד תמיד היינו בשומר חשבון ועזרנו אחד לשני

נכנסתי למשחק לפני כשנה כשחקן שלא יודע כלום (חווה) עד שהכרתי את גל (גלבורגר) והוא לימד אותי לשחק , הרמתי שחקן נחמד מאוד לשחקן עד שמנה מעל ל300 פרטו הגנות והאמר של 40 אדום 25 קיסר.

שרת אחרי זה שיחקתי במרוול עם איתי משם אני והוא שותפים בכל שרת , שיחקנו בבין לאומי וכל הזמן הזה למדתי לשחק לשרת המהיר בארץ כדי להיות חשבון טוב .

והנה הגענו למהיר שעכשיו רץ , הרמנו חשבון מפואר שתמיד היה בטופ 5 . היה לנו את האמר והמיני הגדולים בשרת , האמר של 125 מניף 30 אביר
      בזזנו כמו משוגעים ובאמת אפשר להגיד שהצלחתי להגיע לטוב אחרי שנה של למידה ומאמצים
      שפכנו זהב בערך 4 חבילות על כל שחקן .
      סיימנו את האוצרות עם מצב חלומי כאשר לי בסטרום יש מגף יחודי ושבועה קטנה, לפייר בדולח יחודי וצפחית קטנה מצב ההגנות שלו הגיע ל300 פלנקס וסדן של 20

אתמול בלילה הצד השני ברשותו של ישראל יצאו למבצע .
      במהלך המיבצע היו לי 7 הצמדות להאמר (איפה שהיית השבועה) העמדנו קיר של 400 הגנות
      בבירה היו עוד 4 הצמדות ושם היה קיר של 120 הגנות
      שעת נחיתה 5:07:05 משהו כזה ..
      בשעה 3 בלילה יצאתי מהחשבון שהמינוסים גבוהיים ויש נתיבים ככה שאין סיכוי להרעבה אחרי יום קשוח של יציאות מהצד השני על פיידרים של שחקנים ותמיד פוייקתי ובצדק .
      בשעה 5:00:00 התחברתי לחשבון לראות את הנחיתות וגיליתי שההגנות קיימות ושניה אחרי זה מישהו שיחרר הכל והיו הצמדות נוספות
      נכנסתי לפייר וראיתי שיש הצמדות על הדולח עם גיבור ופתאום גם שם ההגנות נעלמו . בבירה שלי ושל פייר אותו דבר .

ל3 אנשים היה גישה לסיסמה שלי לי למארק ולאיתי (עם אילה רבנו יום לפני אז נפרדנו כידידים ) אצל תומר הוא היחיד שהיית לו גישה לשחקן .
      חשוב לציין שכל אחד מהשותפים שיחק איתי יותר משרת וכולם היו נאמנים תמיד לצוות שלנו

עצוב לראות לאיפה המשחק הזה הגיע שבלי לרמות לא מצליחים לנצח . אומנם הפסדתי את השרת אך ניצחתי אותו כנראה שבלי רמאויות הצד השני לא מסוגל לנצח .

כל המשחק שלי דגלתי בערכים . לא היו לי מעולם כפולים . מעולם לא בזזתי כפולים ואף פעם לא עברתי על חוקים . האמנתי שכדי לנצח אתה צריך להיות חכם ולשחק נכון וכך עשיתי .

לאיפה הקהילה הכל כך קטנה הזאת מידרדת פשוט בושה ! ציפיתי מאנשים לשחק כמו שצריך בלי לפרוץ לחשבונות .
      אבל פשוט מגעיל מה שקורה פה .
      אני יותר לא אחזור למשחק . הוא פשוט לא שווה את זה . לא שווה את החוויה השלילית הזאת .
      אני מקווה שהצד השני ישאר לשחק עם עצמו כאשר השחק הכי חשוב בצד שלנו נלקח בכוח וחוסר יושר .
      כפרה על הכסף שהלך ,אותי חינכו שקודם כל ערכים ופה עברו על כל ערך שקיים ולכן השאר בחוץ .
      זה המהלך הכי מלוכלך שהיה בשרתים האחרונים
      מאחל לכולם המשחק משחק מהנה מקווה שהאשמים במקרה יקבלו את שלהם . אחרי זה לא מבינים למה אנשים פורשים מהמשחק הזה . פשוט מגעיל

דור ביטון
    • מה שקרה לכם היה דוחה וזו תופעה שצריך למגר.
      אבל בואו נדבר שנייה על מוסר
      אי אפשר להטיף על מוסר ומהצד האחר לא לעמוד בו. הרי השותף שלך בעצמו אמר שהוא בא ליהנות ולא מעניין אותו פוליטיקה וגועל. בעוד שאתם נתתם במה למהלך של קוקוריקו.

לא היה לי שמץ על המהלך הזה.
      אם הייתה לי אפשרות, הייתי בולם את המהלך הזה במיידי.
      כרגע, אין לי שום אמצעי להחזיר את הגלגל אחורה או לעשות מהלך שלא יפגע ביחסי הכוחות ויסיים את השרת כרגע.

כל מה שנאמר מעתה והלאה מכוון לכל השחקנים -
      אם אתם מטיפים על מוסר, תעמדו בו.
      אל תגידו שזה האופי של המהיר.
      זה ששחקן מסוים מתנהג בצורה מסוימת לא אומר שצריך לנהוג באותה הדרך.
      ותפסיקו לתרץ בתירוצים לשאלה למה התנהגתי ככה ולמה אי אפשר שיהיה שרת נקי.

אפשר לשחק באופן מוסרי.
      אשתדל להוכיח את זה בעתיד הקרוב.
      ILX- Lana
      IL19x2-Jinx
      IL19x1-OneLastTime

ILX-Jinx

The post was edited 1 time, last by lior07_IL ().

• Low_IL wrote:

מה שקרה לכם היה דוחה וזו תופעה שצריך למגר.
      אי אפשר להטיף על מוסר ומהצד האחר לא לעמוד בו. הרי השותף שלך בעצמו אמר שהוא בא ליהנות ולא מעניין אותו פוליטיקה וגועל. בעוד שאתם נתתם במה למהלך של קוקוריקו.
      אחי אתה באמת משווה?
      2 יחודים מגף ובדולח, 2 קטנים האוצרות הכי חשובים לפי דעתי צפח ושבועה.
      כבישת האמר של 130 על 30 ההאמר הכי גדול בשרת.
      אחרי שכל ההאמרים שלכם היו אמורים להמרח שם, בקלות.
      Ilx25-Flashpoint

עבר:
      Ilx23-Admiral
      Ilx22-Cipher- Screenshot by Lightshot
      Ilx21-Indomitable
      Ilx20-Jack Russell-סיירים בע"מ
      Il19-Ritalin

• Ilan.A wrote:

Low_IL wrote:

אחי אתה באמת משווה?2 יחודים מגף ובדולח, 2 קטנים האוצרות הכי חשובים לפי דעתי צפח ושבועה.
      זה מה שנקרא ראש קטן.
      אתה מתעלם משאלת המוסר ומתייחס רק לשאלת הנזק.
      אי מוסריות באה בהרבה צורות, מן הסתם שלפעמים יהיה נזק גדול ולפעמים קטן, מה שמשנה הוא הגרעין שזהה
      ILX- Lana
      IL19x2-Jinx
      IL19x1-OneLastTime

ILX-Jinx

• אולי אתה צודק בשאלת המוסר .
      אבל אתם כצד נתתם לזה לקרות . מעל ל10 שחקנים שהשתתפו במבצע שלכם ושיחקו בצורה הכי מגעילה .
      לא עשיתי שום דבר רע לאף אחד אף פעם במשחק הזה .
      פשוט מראה שבדרך הישר אתם לא הייתם מסוגלים לנצח . עכשיו לדעתי השרת כבר שלכם רק בגלל המבצע הזה .
      גם עם אשקם את החשבון יקח לי לפחות שבועיים לחזור למצב הקודם וזה בלי האוצרות . בזמן ששחקנים מאצלכם מאפסים פיידרים לשחקנים קטנים כמו חוות .
      מבטיח לך שגם עם היה לי את הגישה לעשות את זה לא הייתי עושה זה פדוט לא האופי שלי .
      כל עוד כולכם ידעתם לא פותר אתכם מאשמה.
    • גינקס אתה בדיחה
      שחקן שמתהפך/מרגל זה לגיטימי למשחק וקורה תמיד ואם למישהו לא נוח לשחק בצד שלך בגלל ההנהלה אתה לא מצפה שיפרוש אלא באפשרותו לעבוד צד
      זה לא חתונה
      ברגע שאתה משווה את זה למה שעשיתם כי אתם לא יודעים לשחק ויודעים שלא היה לכם סיכוי אתה לצערי פשוט דביל
      אתה יודע גם שהתגובה שלך דבילית ופשוט בושה שאתה מדבר ככה
      אתה אסולין ולגנדרי...הבנאדם שכל הזמן חופר וחופר על מוסר וכמה הוא משחק נקי הכל בולשיט
      אני מיקי ואני גם עשיתי מהלכים שלא נראו יפה במשחק אבל הכל עשיתי אני מהחשבון שלי ובמו ידיי לבד
      בחיים לא גרמתי למצב של לגרום לצוות לפרוש בגלל שפרצתי להם או היה לי שתול שם ..אם בעל החשבון בוחר להתפהך זה לא בעיה שלי
      אני קורה לישראל לגנדרי לבוא ולהגיד את טענתו למה שקרה כמובן שהוא יכחיש וישחק אותה צדיק יסוד עולם
      הוא לא פחות סמרטוט מאף אחד בשרתים הישראלים
      מקווה שהשרת זה יכחד ורק ידרדר עד שנגיע למצב שלא נשחק פה זה לא מגיע לנו{כקהילה}
      שבוע מבורך
      מהירים אחרונים:

Valar Morghulis
      Anonymous
      normal ,tyrion
      Falcon punch
      מיקי השם והאגדה
    • Low_IL wrote:

לא היה לי שמץ על המהלך הזה.
      אם הייתה לי אפשרות, הייתי בולם את המהלך הזה במיידי.
      כרגע, אין לי שום אמצעי להחזיר את הגלגל אחורה או לעשות מהלך שלא יפגע ביחסי הכוחות ויסיים את השרת כרגע.

כל מה שנאמר מעתה והלאה מכוון לכל השחקנים -
      אם אתם מטיפים על מוסר, תעמדו בו.
      אל תגידו שזה האופי של המהיר.
      זה ששחקן מסוים מתנהג בצורה מסוימת לא אומר שצריך לנהוג באותה הדרך.
      ותפסיקו לתרץ בתירוצים לשאלה למה התנהגתי ככה ולמה אי אפשר שיהיה שרת נקי.

אפשר לשחק באופן מוסרי.
      אשתדל להוכיח את זה בעתיד הקרוב.

ולהבא, תשנו סיסמא מדי פעם. התקלה הזאת הייתה בגלל שאננות של השחקן בFIRE שלא שינה סיסמא אחרי שהשותף עזב את החשבון, וחבל.

היי יובל זה איתי
      כנראה שלא הסברתי את עצמי נכון
      המהלך עם קוקוריקו לא ידעתי עליו ובטח שאם היה לי יד בעניין הייתי מנסה לעצור
      כשאמרתי לך שאני באתי להינות הכוונה הייתה שאני לא באתי לשרת הזה בשביל מזימות ותככים והפיכת חשבונות וזה לא מטרת השרת שלי אלא באתי לשרת הזה בשביל להינות .

אף פעם לא הפכתי שום שחקן
      אף פעם לא שיכנעתי שחקנים להתהפך במשחק
      מרגלים זה חלק באסטרטגיה וזה מובן על כל הצדדים
      אבל מפה ועד לפגוע בצוות של השחקנים בפן האישי
      זה דברים מגעילים ודוחים ולא שווים את הזמן שלי במשחק או את הכסף .
      אנשים השקיעו פה כסף וזמן במטרה להינות
      ממש התאכזבתי מהקהילה , לא חשבתי שבאמת זה יכול לקרות ובטח לא לי .
    • DorBiton_IL wrote:

אולי אתה צודק בשאלת המוסר .
      אבל אתם כצד נתתם לזה לקרות . מעל ל10 שחקנים שהשתתפו במבצע שלכם ושיחקו בצורה הכי מגעילה .
      לא עשיתי שום דבר רע לאף אחד אף פעם במשחק הזה .
      פשוט מראה שבדרך הישר אתם לא הייתם מסוגלים לנצח . עכשיו לדעתי השרת כבר שלכם רק בגלל המבצע הזה .
      גם עם אשקם את החשבון יקח לי לפחות שבועיים לחזור למצב הקודם וזה בלי האוצרות . בזמן ששחקנים מאצלכם מאפסים פיידרים לשחקנים קטנים כמו חוות .
      מבטיח לך שגם עם היה לי את הגישה לעשות את זה לא הייתי עושה זה פדוט לא האופי שלי .
      כל עוד כולכם ידעתם לא פותר אתכם מאשמה.
      ציטטתי את ההודעה שלך ספציפית אבל היא מכוונת לכל השחקנים מהצד שלך.
      למיקי -
      לא ירדתי עליך ברמה האישית בהודעות, אל תרד עליי.

למצוטט-
      אתה מכיר את המשפט "אל תשאל לא תדע", זה לגמרי המקרה, וזה הכי מעיד על ראש קטן של שחקנים מהצד.

ולכולכם-
      אל תיתממו בבקשה.
      יש לי טיפה יותר אומץ ככל הנראה, לעמוד פה ולגנות את ההתנהגות הזאת כאשר היא באה משחקנים שבצד שלי, כאשר בזמנו לא גיניתם ולא כלום (רק אביב ששלח הודעות התרברבות לשחקנים בצד).

לא אגיב פה יותר, מכיוון שאתם יודעים מה העמדה שלי בנושא.
      ILX- Lana
      IL19x2-Jinx
      IL19x1-OneLastTime

ILX-Jinx

• Ilan.A wrote:

Low_IL wrote:

אחי אתה באמת משווה?2 יחודים מגף ובדולח, 2 קטנים האוצרות הכי חשובים לפי דעתי צפח ושבועה.
      כיבוש*

בכל מקרה.
      תפסיקו לחלק סיסמאות.
      לא קיים סרט של פריצה לחשבונות במשחק הזה, צאו מזה כבר...
      מתישהו נתתם סיסמא למישהו וזה התגלגל. זה קרה בעבר, קורה בהווה ויקרה בעתיד. וזה עד שאנשים ילמדו להשאיר את הסיסמאות בין כותלי החשבון...

בכל מקרה,
      מקרה עצוב ומצער. לי אישית עצוב לראות שחקנים שמתפרקים בצורה כזאת ולדעתי זה משחק לא מכבד ומראה על חוסר יכולת משחק, אבל אם אתם בחרתם לחלק את הסיסמא שלכם, אתם אשמים לא פחות. סורי.

בהצלחה בהמשך, ובוא לאיטיים. שם זה לא קורה :)
    • DorBiton_IL wrote:

אמממ, לא. זה ממש לא המהלך הכי מלוכלך שהיה בשרתים האחרונים. תתמדרן.
      לא מבין למה כולם בהלם שדבר כזה קורה. תתעוררו. זה משהו שקורה כל פעם מחדש בשרת מהיר, אתה בהלם כי זה קרה לך.

Low_IL wrote:

תקן אותי אם אני טועה - בשחקן קוקוריקו כל השותפים רצו להתהפך. זכותם המלאה. חשבון שלהם. מנגד לזה, אצל דור ביטון זה היה רק אליה (או שתול שלו) לפי מה שהבנתי.

ולנושא: יש לזה פתרון, מאוד פשוט. אני זוכר שאחרי שיוניל הכניס חבילה לSecret במהיר ה18 אף אחד לא הסכים להכניס אותו לצד שלהם, כולם איימו ש"אם הוא ישחק בצד שלי, אני עובר צד". עד לדעתי.. המהיר ה22 לא שמעתי ממנו. במהיר ה23 הוא שיחק איתי בצד והיה לי מאוד מהנה איתו, לא הסכים לפרוץ, לא הסכים להכניס חבילות, לא הסכים לשחק בכסף וזמן של אנשים אחרים. וחוץ מזה העברתי איתו הרבה שעות בלילה.
      ובמשפט קצר: הפתרון הוא נידוי. פשוט תעמדו בפיתוי של חשבון טופ 20 ואל תכניסו אותו אליכם.
      | il19 - Unlimited | ilx18 - Random | ilx19 - Pink Elephant | ilx20 - Corrupt Hunter |

.
      ~ שיא הגנות רומאי לאוצרות לשעבר ~ מידע ומדריכים ~ ארכיון השרת המהיר ~ Hall of Fame ~

pure_evil wrote:

אף אחד לא מתעסק עם כלבלבלחם האיום !!!

kk? wrote:

צד של מושחתים.

• Kipud wrote:

DorBiton_IL wrote:

אמממ, לא. זה ממש לא המהלך הכי מלוכלך שהיה בשרתים האחרונים. תתמדרן.לא מבין למה כולם בהלם שדבר כזה קורה. תתעוררו. זה משהו שקורה כל פעם מחדש בשרת מהיר, אתה בהלם כי זה קרה לך.

Low_IL wrote:

תקן אותי אם אני טועה - בשחקן קוקוריקו כל השותפים רצו להתהפך. זכותם המלאה. חשבון שלהם. מנגד לזה, אצל דור ביטון זה היה רק אליה (או שתול שלו) לפי מה שהבנתי.
      ולנושא: יש לזה פתרון, מאוד פשוט. אני זוכר שאחרי שיוניל הכניס חבילה לSecret במהיר ה18 אף אחד לא הסכים להכניס אותו לצד שלהם, כולם איימו ש"אם הוא ישחק בצד שלי, אני עובר צד". עד לדעתי.. המהיר ה22 לא שמעתי ממנו. במהיר ה23 הוא שיחק איתי בצד והיה לי מאוד מהנה איתו, לא הסכים לפרוץ, לא הסכים להכניס חבילות, לא הסכים לשחק בכסף וזמן של אנשים אחרים. וחוץ מזה העברתי איתו הרבה שעות בלילה.
      ובמשפט קצר: הפתרון הוא נידוי. פשוט תעמדו בפיתוי של חשבון טופ 20 ואל תכניסו אותו אליכם.
      בקוקוריקו היה שותף שהעיפו במעבר הזה
      ILX- Lana
      IL19x2-Jinx
      IL19x1-OneLastTime

ILX-Jinx

• קודם כל, אתחיל בזה שאני שמח שתוך שנה למדת את המשחק בצורה הטובה ביותר מבחינת תפעול. זה מראה על הדור החדש פה על ההבנה שלהם במשחק וכל הכבוד על זה.
      באמת הרמתם שחקן מהטובים בשרת.
      מסכים איתך שזה מבאס, לא פייר, אולי אף מלוכלך.
      אני מבין שלא שיחקת בהרבה מהירים פה כי מבחינת לכלוך חוץ מהקטע הזה השרת הזה לא היה מלוכלך בכלל. גם הקטע של קוקוריקו לפי מה שידוע לי זה בן אדם שהחליט לעבור צד, שזה לגיטימי. זה משהו שקורה במשחק, וצריך לקרות בשביל הפלפל.
      מבחינת הסיפור איתך. אני מסכים במאה אחוז שזה מרגיש לא פייר כי זה באמת ככה.
      אבל לפעמים צריך לדעת לקחת אחראיות על דברים ולהמשיך הלאה. מבין את הבאסה. גם לי זה קרה וגם להרבה מאד שחקנים, זה מביא ניסיון מהבחינה הלא תפעולית, אלא מהבחינת המשחק פרקטית.
      סביר להניח שאם באמת כמו שאמרת שעזיבת השותף היית בטעם טוב, אז כנראה זה היה מבחינתך, והטינה עוד אכלה אותו.
      בכללי שמגיעים למצב ששותף עוזב את החשבון גם בטוב וגם ברע במיוחד אם מטיפים לו לצאת, זה תמיד דבר רע שמבשר את הסוף. זה לא משהו חכם לעשות גם אם הוא לא שם זהב. זה דבר מבפני עצמו שכנראה לא סגרתם כראוי והביל לזה.

עם זאת אוסיף ואומר שמי שעשה את זה הוא פשוט אדם חסר עמוד שדרה, וכנראה שלא ימשיך במשחק הזה כי לא רואה מי יסמוך עליו ויכניס אותו לשחקן שלהם.

אתה יכול לראות בזה מהלך מלוכלך של הצד השני, ויש בזה מן האמת, אבל האחראיות הגדולה היא עליכם.

חוץ מזה שזה ממש לא סיים שרת כמו שנאמר פה. עם כל הכבוד לסטורם. יש לFL המון שחקנים גדולים וחזקים אחרים.
      אני מאד מקווה שזה לא יוריד לכם את הרוח מהמפרשים. תמשיכו הלאה, בלי לחפש תירוצים לפרוש מהמשחק. אלא לחשוב איך למנוע דברים כאלה בעתיד, כי זה אפשרי. ותאכלס האשמה הגדולה פה היא לא על הצד השני, אלא על השותף שלך.
    • david120 wrote:

סביר להניח שאם באמת ותאכלס האשמה הגדולה פה היא לא על הצד השני, אלא על השותף שלך.
      קראתי מה שכתבת ודי הסכמתי עד שהגעתי לכאן
      נו באמת על השותף רק?! לפחות 5 חשבונות לקחו חלק בדבר הזה.
      כן כן השותף ההוא אשם אבל לצד שלכם לא חסרה אחריות בכלל
      ilx25-Flying Dutchman

8) ilx24-boss 8)
    • saar121_IL wrote:

david120 wrote:

סביר להניח שאם באמת ותאכלס האשמה הגדולה פה היא לא על הצד השני, אלא על השותף שלך.
      קראתי מה שכתבת ודי הסכמתי עד שהגעתי לכאןנו באמת על השותף רק?! לפחות 5 חשבונות לקחו חלק בדבר הזה.
      כן כן השותף ההוא אשם אבל לצד שלכם לא חסרה אחריות בכלל
      השותף עשה מהלך מבתוך ולא פרצו לחשבונות אתם חיים בסרט שלאנשים משעמם לפרוץ לחשבונות
      הם דיברו איתו והוא בחר להתהפך הוא לא היה חיבב להסכים
      ממפריחי השממה שנקראת חדר צדSE ilx23
      אל תבכה על :teu01: שנהרג, אפשר לאמן שוב
      ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C

• saar121_IL wrote:

ImogeE wrote:

אז אי אפשר להאשים את הצד השני בכלום
      חחחח אם אתה אומר כנראה אתה יודע
      תן לי דבר שאפשר להאשים את הצד השני
      ראוי לציין שאני לא ילד זבל שמחפש להרוס חשבונות מבפנים אני משחק משחק הוגן
      ממפריחי השממה שנקראת חדר צדSE ilx23
      אל תבכה על :teu01: שנהרג, אפשר לאמן שוב
      ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C