Ts1 [19.03.18 - ...]. O wszystkim i o niczym

• Tak z ciekawości zerkał ktoś na rotację graczy w ZDR ? Widzę tam np. gracza, który po fejkach opuścił Legion (być może nie dostał deff ;) ) ... po czym wypuścił część wojska off/deff w heroicznym ataku .... po czym dostał bana za obraźliwe opisy ... po banie rozbił zdaje się całe wojsko na osadzie, którą była świeżo przejęta od Legionu (off i deff) i uciekł do ZDR - odrobinę pikanterii dodaje fakt, że po przejęciu dochodziły jeszcze posiłki z LEGIONU i tak jakby doprosił się o deffa na którym rozbił własne wojska (tego mu nie pisałem bo się dość łatwo denerwuje a perspektywa, że rozbił się o deff w większości z wojsk byłego Sojuszu .... atakując w większości falangą ...)

Nie mniej ma sporo popa ale to może być jakaś wyjątkowa sytuacja i niedopatrzenie ZDR ... przecież nie rekrutowaliby gracza .....

Tak na marginesie to Legion dobrze się trzyma .... wysysamy tam deff a na granicę ciągle schodzi nowy i to bronią całe strefy .... żeby rozebrać gracza z osad to 200-300k deffa wybijamy (w porcjach 10-50k)
    • Muszę przyznać, że kompletnie nie rozumiem tego co się dzieje po drugiej stronie barykady. Było tam naprawdę wielu dobrych graczy, z dużym doświadczeniem, którzy mogli zorganizować sojusz, koalicję, a nawet masówkę, a nie zrobili kompletnie nic.. Przez cały serwer dosłownie jedna zorganizowana akcja i to przeprowadzona w taki sposób, że przetrwały 2 offy, które poleciały w pojedynczym ataku na nic nie znaczące startówki, w tym off głównodowodzącego, żeby chwilę później rozbić się bez maszyn w rozpaczliwym ataku.
      Myślałem, że grając w tę grę 10 lat widziałem już wszystko, ale muszę przyznać, że ten serwer niesamowicie mnie zaskoczył pod względem ilości błędów. Już nie mówię o fejkowaniu seriami z bohem ubranym w buty wojownika, czy zostawianiu offówki/stolicy bez sztuki zwiadu, ale fejkowanie jedną kulką? W nadziei, że przeciwnik ma MZ na poziomie 1? Tak drastycznie zaniżyliście poziom, że mi było aż głupio wyłapywać Wasze offy, które klepaliście przez wiele tygodni.. Wybraliście się na konto Agi, gdzie od godz. 19 poprzedniego dnia Szydera dała zwiad na całe konto i w MZ było widać idących na rzeź hirków? Niby czemu wstawiliśmy tam 500k defa? Dramat i rozpacz, a macie do nas żal, że masówka, prywatne farmy, błędy MH, zawodowcy z MŚ, itd. itp.
      Jeśli macie tak grać, to nie idźcie na żadne eliminacje, czy MŚ, bo zepsujecie zabawę innym..
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
      Drogi Użytkowniku, czytasz moje posty wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne, np. choroby układu pokarmowego, nerwowego lub oddechowego.
    • Coraz ładniej w ZDR :) ... kasacja Wodza bez przekazania wioski pod CUD ... szacunek dla graczy .... brak słów xd .... przegrywać też trzeba umieć ... ciekawe kto później zagra w takiej ekipie ....

ZDR się podniesie ? Czy tym razem zostaje "Wieczny Świat" z jednym CUDEM na 1 lub 99 poziomie ?

Coraz więcej kasacji graczy którzy stracili offa lub mają przeorane konta.
    • Po ostatniej akcji Azert stracił Zielnik i stolicę, inny funkcyjny Pasus ostro przeorana stolica, no i jakiś szeregowy gracz chaste również z odparowaną stolicą się skasował.

Pomimo zmniejszenia intensywności akcji przeciwnik nie podołał.
      BH
    • Na serwerze 2 cudy plus natarzy :( UM wali w BH i odwrotnie ponieważ nie widzę innych miejsc na rozbicie offow;(
      Smutne to okropnie
      ts4 VS. s. L
      ts7 AnOnYmOuS! s. PGR
      ts3 Senior&Szczepan s. AnarchyS
      ts1 Kijanki s. BC V
      eMŚ 3promile
      MŚ Smutni Panowie
      s6 Smutny Pan
      s1 Chędożyciele
    • Jednak jest "Przebudzenie Smoka" a nawet zmiana nazwy z ZDR na Fee2 - monek grabiący własne byłe S.S. i bohun przedłużyli emocje goniąc Natarów - Sojusz wyrósł nawet na Top 3 !!! jednak kosztem Legionu który z 40 graczy stopniał do 20 - badamy czy zostali najaktywniejsi - to tak jak by wskazać o tych zostawiamy do zgrabienia ;)

Epizod 2 "Uciekinier"

Gracz zostawiający Legion na rzecz ZDR (obecnie Fee2) który wystrzelił wszystko co miał xd został szybko przeszkolony że jak chce strzelać dalej to tylko offem xd Więc zrobił skan upewniwszy się że się nie przebije - ruszył na misje samobójcza (był taki Sojusz KAMIKADZE ale oni się raczej przebijali) podzielił off na kilka części (tutaj nie znam motywów) i padł. Jak się później okaże podzielony off nie był całym reszta utopiła się później.

Żeby nie było nudno z kolegą Szymczaak008 przejęliśmy wioskę za linnią frontu od Fee2 i tutaj małe zdziwienie bo gracz od którego zabraliśmy wioskę stwierdził, że w związku z 1000 jednostek deff jakie dostał powystrzela swoich zamiast nas - próbowaliśmy negocjować, że my też punkty deff przygarniemy ale oberwało się koleżance z własnego Sojuszu, która dzielnie się przed nami broniąc nie jednego offa nam poszczerbiła a tu nuż w plecy - oj Fee .... przejmując kolejne 3 wioski gracza zobaczyliśmy pierwszą zorganizowaną akcję Fee 2 - takie ciśnienie ten gracz wywołał że każdy leciał czym miał i ile miał żeby pokazać co o tym myśli - no to myślimy zostaną druszlaki z osad tyle ataków leci a ciągle przybywa - pewnie było płomienne MM. Niby mieliśmy nie bronić (bo w sumie Fee katastuje Fee) tylko dokatastować ale taki szrot leciał że chytrość na punkty deff wzięła górę.

Po opadnięciu kurzu i emocji wioski zostały - Topki w deff wskoczyły - Fee odparował gracz - a ja mam wioskę w sąsiedztwie "Uciekiniera", który jak wskazują skany nie ma wojska bo w nocy się "powystrzelał" resztą u Szymczaak008 bo ja już nie zdążyłem wyłapać - no cóż raczej teraz odpowiem na obraźliwe PW ;) ...
    • Do wypowiedzi kolegi z lini frontu dodam ze:

Poprzejęciu wioski od gracza Fikacz zrobiło sie u mnie czerwono jak i u MadMaxa.
      Szybka organizacja Falang i bohatera i wskoczyło się do TOPki.
      Niestety przed pierwszymi posiłkami wpuściłem katasy co zniszczyło mi spichlerz i później był mały problem. na spichlerzu 800 wykarmiłem 40 000 falang :P reszta nie zdążyla niestety.

Chciałbym pogratulować naszej koleżance z lini frontu:
      Milurzyca
      co z tego że zabraliśmy jej wioski - ale jak pięknie się broniła i klinowała. I tam też tylko nasze offfy traciliśmy, nie tam jakiś inny gracz Fee. Tylko ona pokazała że umie się bronić. Gratuluje, szacun. :)

Reszta sąsiadów to jest jeden wielki cyrk. z 4/5 już się skasowało .. naprawdę przykro. Ale wyróżnienie należy się graczu sebek1976 który nie ma za grosz oleju w głowie. Ataki haotyczne, dzielone. Strata dzisiejszej nocy w 10?atakach 20k offa? :)

Nię będę 20 raportów dziś wrzucać z ataków na moją osade (nową przejętą) :D jak bym stracił to tragedia. A, atakowało mnie dzis z 6-7graczy w nocy. Wszyscy wtopili :P
      Images
      • Millukatas.png

33.96 kB, 507×358, viewed 10 times
      .. .10 LAT W TRAVIANIE ... :O
    • Milurzyca świetny gracz na MS by się przydała zdecydowanie :) ... do tego nawet po stracie osad ... gnębieniu fejkowym ... wybijaniu deffa - nigdy jakichś Uwag Personalnych - za to świetne poczucie humoru :) Szacunek :)

sebek1976 jak byś bez sesnsu wcześniej deffa na mnie nie wybijał to by koleżanka wszystkie wioski miała ...xd
    • Wchodze na serwer pierwszy raz od tygodnia i oczom nie wierze.
      Dwa cudy prawie łeb w łeb idą. I to cud UM. Sojusz farm, emerytów i kont specialnej troski :O

Jak myślicie kto wygra :P :D ?
      Ixodes Ts5 - Rekt
      Ixodes Ts3 - ?
      Rudy 102 - eMS 2017
      Aktualnie:
      Złe Psy - MS 2017/18
      8)
    • tymonlolek wrote:

Bali się nas... 8)
      Tylko słów kilka i zero zbędnego komentarza. Zawsze znajdzie się czarna owca. W tym wypadku czarna owca dogadała się ( wierzę , że poza wiedzą pozostałych ) z naszymi wrogami. Osobiście przejąłem dwa plany budowy cudu i oba oddałem do UM. Bez problemu pożyczałem Elkę.
      Czarna owca dogadała się z SiHem , ale nie umiała utrzymać tego w tajemnicy i dlatego zdecydowaliśmy o ataku. Oto stan pkt deff przed atakiem i po ataku. Ze mną można polemizować . Z liczbami raczej trudno.
      Zrzut ekranu zrobiony przez Lightshot
      Nie my okazaliśmy się łotrami i tworzenie nowej historii do faktów to przegięcie. Mimo wszystko uważam , że współpracowało mi się z UM wzorowo.
      Miłego dnia wszystkim życzę
    • Nie miejcie tego za złe UM. My nie gralismy od ~70dnia serwa. Znalazła sie u nas czarna owca co budowała cudaka i ogarnela wszystko to mu pomogliśmy a że Wasza reakcja była z naszej perspektywy dość śmieszna to uznaliśmy ze można zapewnic wszystkim ostatnie na tym serwie emocje :D Cd deffa na cudzie to jak patrzyłem to minimum 80% było UM ale było to po imprezie wiec nie potwierdzone info :p

No i oczywiście wspólpraca z Wami układala sie bardzo dobrze ale serwer nie byl zbyt wymagajacy. Dziekuje wszystkim za serwer w szczegolnosci Automatixowi ktory mnie na niego namowil i zniknąl po 3 tygodniach :thumbup:
      Ixodes Ts5 - Rekt
      Ixodes Ts3 - ?
      Rudy 102 - eMS 2017
      Aktualnie:
      Złe Psy - MS 2017/18
      8)