דיון על אתיקה

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• דיון על אתיקה

שחקנים יקרים,

חשוב לי לכתוב את הדברים הללו בעקבות האירועים האחרונים בשרת המהיר ואירועים דומים שהתרחשו לאורך הזמן בטרויאן.

טרויאן הוא משחק מיוחד המשלב קשרים חברתיים, רגשות ואגו אולי יותר מרוב משחקי האסטרטגיה שאני מכיר.
      כתוצאה מזה, על מנת "להשביע" את הרגשות והאגו שלנו, פעמים רבות אנו מתפתים לבחור בדרך הקלה, דרך שאנו יודעים שתפגע באדם אחר אך בכל זאת מוכנים לבחור בה מכיוון שהוא פגע ברגשותינו קודם, גם אם עשה זאת בכלים חוקיים המוגדרים כחלק מהמשחק.

אם נקביל את ההתרחשויות הנ"ל למשחק כדורגל למשל, נוכל לדמיין סיטואציה שבה קבוצה א' מובסת על המגרש על ידי קבוצה ב' ובתמורה קבוצה ב' מחליטה לפגוע בשחקני קבוצה א' בצורה בלתי חוקית, בלתי הוגנת ומחוץ לתחומי המגרש, כך שבמפגש הגומלין בין שתי הקבוצות, ידן תהיה על העליונה.
      אמנע מלדבר על הבעיה המוסרית בסיטואציה מכיוון שברורה לכל ואעלה נקודה אחרת למחשבה.
      האם במקרה זה ובהנחה כי קבוצה א' מודעת לנזק שנגרם לה על ידי שחקני קבוצה ב', מדובר בניצחון אמיתי? או בניצחון מזויף הגרוע יותר מהפסד הוגן? כיצד קהל אובייקטיבי ייסתכל על הסיטואציה הזו?

כמו כן, חשוב לי להדגיש נקודה נוספת.
      פעולות הפוגעות בשחקנים אחרים שהשקיעו ממיטב כספם וזמנם במשחק נעשות מאחורי מסך מחשב.
      לנו, בתור בני אדם, קשה מאוד לחוש בפגיעה שאנחנו גורמים לצד השני כאשר היא נגרמת דרך פלטפורמה אינטרנטית וחסרת כל היבטים אנושיים ולכן ידינו קלה על ההדק והפגיעה נעשית ללא היסס.
      אני בטוח כי רובנו אם לא כולנו, היינו נמנעים מלפגוע בהשקעתו של שחקן אחר כאשר הדבר נעשה "בעולם האמיתי", בצורה פיזית ומודעת וכאשר אנו רואים את השקעתו וצערו של האדם הנפגע מול עיננו.
      אנא, חשבו על כך בפעם הבאה שאתם שוקלים לבצע פעולה כזו, נסו לדמיין כיצד אותו אדם באמת היה מרגיש, נסו לדמיין שאתם מבצעים את הפגיעה הזו בארבע עיניים.

לבסוף, אסכם ואומר, פעולות אלו גורמות להגירה מצערת של שחקנים מהמשחק שכולנו כל כך אוהבים, אני בטוח שאנחנו לא רוצים בהגירה הזו ורוצים לשמור על שרתים מעניינים עם מספר רב ככל היותר של שחקנים.

כמובן שיש עוד המון להרחיב על נושא האתיקה מול מסך המחשב בכלל ובטרויאן בפרט, ניסיתי לתמצת את ההודעה הזו ככל הניתן על מנת למקסם את כמות הקוראים ולא להבריח אתכם משיעמום.

חשוב לי לציין שהודעה זו אינה מפנה אצבע מאשימה כלפי שחקנים מסוימים.
      אני מאמין שכולנו חטאנו בדרך כזו או אחרת במהלך התקופה שלנו במשחק, בואו ננסה לפתוח יחד דף חדש.,

נקודה נוספת וחשובה

100% מהפריצות, נגרמות על ידי שותף שהחליט במודע לתת סיסמא או שמירת חשבון לגורם אחר, אנא מכם, הקפידו על בחירת השותפים שלכם ושמרו על הגישה לחשבון רק לאנשים שאתם סומכים עליהם באופן מוחלט.
      וותרו על שותפים שאינכם סומכים עליהם גם אם זה אומר לפגוע בזמינות ובהצלחת החשבון.
      כפי שהועלה בפורום מוקדם יותר, ננסה לבדוק אילו דברים נוכל לעשות על מנת לחזק את האבטחה ולהקשות על מקרים כאלו להתרחש.

המשך משחק מהנה וחג שמח לכולכם!

לכל שאלה, בקשה, טענה והמלצה אתם מוזמנים לפנות לתמיכה במשחק.
      מחכים לכם!

The post was edited 2 times, last by Knuckles ().

• עד שטרוויאן לא יפעלו בענישה ושיפור אבטחת החשבונות במשחק הזה כנראה שהפריצות ימשיכו, הכי קל לומר שהשחקנים חסרי אחריות ולא שמרו על הסיסמאות שלהם, אולי זה נכון, אני בטח ובטח לא יודע מה באמת עומד מאחורי הסיפור כיוון שאני רק שחקן קטן ופשוט, אבל זה לא אומר שטרוויאן לא צריכים להגביר את האבטחה במשחק, המשחק הזה רץ הרבה שנים לפי מה שאני מבין ומעולם לא נוסף מנגנון אבטחה לאבטח חשבונות, כרגע כל מה שצריך בשביל להרוס חשבון זה סיסמא ושם משתמש ומשחק שמעורב בו כסף לא צריך להתנהל ככה.

הצעתי הצעה לשיפור האבטחה במשחק וגם dolevlevi בפורום הציע משהו מעניין, אני בטוח שאנחנו לא הראשונים שמציעים דברים כאלה, איפה ההנהלה בעניין הזה של פריצות ואבטחת חשבונות?
      ILX - PIZZA GUY
    • Liron&co wrote:

עד שטרוויאן לא יפעלו בענישה ושיפור אבטחת החשבונות במשחק הזה כנראה שהפריצות ימשיכו, הכי קל לומר שהשחקנים חסרי אחריות ולא שמרו על הסיסמאות שלהם, אולי זה נכון, אני בטח ובטח לא יודע מה באמת עומד מאחורי הסיפור כיוון שאני רק שחקן קטן ופשוט, אבל זה לא אומר שטרוויאן לא צריכים להגביר את האבטחה במשחק, המשחק הזה רץ הרבה שנים לפי מה שאני מבין ומעולם לא נוסף מנגנון אבטחה לאבטח חשבונות, כרגע כל מה שצריך בשביל להרוס חשבון זה סיסמא ושם משתמש ומשחק שמעורב בו כסף לא צריך להתנהל ככה.

הצעתי הצעה לשיפור האבטחה במשחק וגם dolevlevi בפורום הציע משהו מעניין, אני בטוח שאנחנו לא הראשונים שמציעים דברים כאלה, איפה ההנהלה בעניין הזה של פריצות ואבטחת חשבונות?
      כפי שכתבתי בסוף ההודעה וגם באשכול שהועלה.
      ההצעות שלכם ייבחנו ויועברו הלאה.

מחכים לכם!
    • לא משתלם לי לשחק במשחק הזה, כאשר יש שחקנים שמציעים זהב לשחקנים אחרים על מנת לעבור צד, מציעים להם סמים ומתפארים על הפריצות שלהם בקבוצות ווצאפ כאשר שאר העדר מהלל אותם.
      שאותם שחקנים ישחקו בינם לבין עצמם, יתחילו לפרוץ אחד לשני ובסוף יישארו לבד.

בכל מקרה אני מתכוון להתחיל לשחקן במתכונת אחרת, שבה שחקנים דוגמת מיקי פלקון לא יוכלו להרוס את המשחק ואת הצדדים.
      מביך זו לא מילה לתאר את המעשים האלו, ועוד יש פה הורים לילדים שמסייעים ותומכים במעשים הללו.
      ILX- Lana
      IL19x2-Jinx
      IL19x1-OneLastTime

ILX-Jinx

• Liron&co wrote:

עד שטרוויאן לא יפעלו בענישה ושיפור אבטחת החשבונות במשחק הזה כנראה שהפריצות ימשיכו, הכי קל לומר שהשחקנים חסרי אחריות ולא שמרו על הסיסמאות שלהם, אולי זה נכון, אני בטח ובטח לא יודע מה באמת עומד מאחורי הסיפור כיוון שאני רק שחקן קטן ופשוט, אבל זה לא אומר שטרוויאן לא צריכים להגביר את האבטחה במשחק, המשחק הזה רץ הרבה שנים לפי מה שאני מבין ומעולם לא נוסף מנגנון אבטחה לאבטח חשבונות, כרגע כל מה שצריך בשביל להרוס חשבון זה סיסמא ושם משתמש ומשחק שמעורב בו כסף לא צריך להתנהל ככה.

אמממ מה ? טרוואין אשמים בזה שאנשים לא יודעים לבחור שותפים ? במקום להאשים ולבוא בטענות תסכלו על עצמכם ועל החברים שאתם משחקים איתם אם תשים לב בכל המקרים שקרו זה נעשה מעבודה מבפנים אני באופן אישי שיחקתי בכמות יפה של שחקנים ובחיים לא קרה לי מצב כזה ובחיים גם לא יקרה
      תלמדו לבחור שותפים בקפידה ושימו לב שאתם לא מעודדים התנהגות כזאת
      שחקני עבר:
      Lmao
      Illuminati
      Fearless
      Recovery
      (legendary8/Inferno)
      FantasticBaby
      (Vashta Nerada,חניבעל)
      Jon snow/Dracarys
      Medoza
      Drogon
    • Low_IL wrote:

לא משתלם לי לשחק במשחק הזה, כאשר יש שחקנים שמציעים זהב לשחקנים אחרים על מנת לעבור צד, מציעים להם סמים ומתפארים על הפריצות שלהם בקבוצות ווצאפ כאשר שאר העדר מהלל אותם.

בכל מקרה אני מתכוון להתחיל לשחקן במתכונת אחרת, שבה שחקנים דוגמת מיקי פלקון לא יוכלו להרוס את המשחק ואת הצדדים.
      מביך זו לא מילה לתאר את המעשים האלו, ועוד יש פה הורים לילדים שמסייעים ותומכים במעשים הללו
      היי יובל, כנראה הגמל לא רואה את הדבשת שלו
      כשזה היה הצד שלכם שעשה את המהלך והשתתפו בו אנשים עם כוחות מצחיקים ו"לא ידעו" , זה היה בסדר.
      פתאום כשזה בצד שלכם, לא מתאים לכם, פוס משחק.
      לדחוף באן לפייר על קללות (שהושתח בפריצה הקודמת שלכם) זה בסדר, כששותף שלכם מתהפך עליכם, זה .... חס וחלילה אוי ואבוי , אוי גועלד.

אתייחס גם לדברים של המנהל שפתח את הפוסט, האנלוגיה למשחק שעשית לא מתאימה קבוצה א פגעה באופן לא חוקי בקבוצה ב ולכן קבוצה ב פגעה בקבוצה א, האם האנלוגיה שלי בסדר? גם לא, כי מלכתחילה קבוצה א לא היתה צריכה לעשות זאת. חד משמעית גם קבוצה ב לא בסדר אבל איתה אני מוכן לחיות לפחות.

יתר דבריך , אני מכבד ומעריך, תומך נלהב, מקווה שמקרים כגון אלו לא יחזרו על עצמם וכך לא תהיה נקמנות ואיבה ובריחת שחקנים.
      שחקן הווה : Hopeless-prntscr.com/ce2ydx

שחקני עבר
      כהן , cohen ,
      tornado (חקלאים) , גי.יפית (אך איזה חשבון מטורף זה היה)
      לא ידוע , FARMERS -שבר שיא הגנות רומאי וקבע רף של 165 אלף פרטו
      sea lions , ASSASSIN
      goldiger- שיא רומאי לחשבון ישראלי בשרת קום 185 אלף פרטו
      (כל השיאים שנשברו הם שיאים שעד האוצרות)
    • כהן_IL wrote:

Low_IL wrote:

לא משתלם לי לשחק במשחק הזה, כאשר יש שחקנים שמציעים זהב לשחקנים אחרים על מנת לעבור צד, מציעים להם סמים ומתפארים על הפריצות שלהם בקבוצות ווצאפ כאשר שאר העדר מהלל אותם.

מביך זו לא מילה לתאר את המעשים האלו, ועוד יש פה הורים לילדים שמסייעים ותומכים במעשים הללו
      היי יובל, כנראה הגמל לא רואה את הדבשת שלוכשזה היה הצד שלכם שעשה את המהלך והשתתפו בו אנשים עם כוחות מצחיקים ו"לא ידעו" , זה היה בסדר.
      לדחוף באן לפייר על קללות (שהושתח בפריצה הקודמת שלכם) זה בסדר, כששותף שלכם מתהפך עליכם, זה .... חס וחלילה אוי ואבוי , אוי גועלד.

אתייחס גם לדברים של המנהל שפתח את הפוסט, האנלוגיה למשחק שעשית לא מתאימה קבוצה א פגעה באופן לא חוקי בקבוצה ב ולכן קבוצה ב פגעה בקבוצה א, האם האנלוגיה שלי בסדר? גם לא, כי מלכתחילה קבוצה א לא היתה צריכה לעשות זאת. חד משמעית גם קבוצה ב לא בסדר אבל איתה אני מוכן לחיות לפחות.

יתר דבריך , אני מכבד ומעריך, תומך נלהב, מקווה שמקרים כגון אלו לא יחזרו על עצמם וכך לא תהיה נקמנות ואיבה ובריחת שחקנים.
      איני מדבר בהכרח על המקרה הספציפי הנ"ל, אלא באופן כללי על מקרים מסוג זה שמתחילים בנקודה מסוימת בזמן.

מחכים לכם!
    • maroncool wrote:

חח מישהו מוכן להסביר מה קרה לאלה שלא משחקם בשרת שזה קרה?
      לפי מה שאני הבנתי שחקן בשם מיקי מצד בשם FL השיג סיסמא לחשבון מהצד הנגדי (GRID) והחליט לנקות לצד שלו פלא עולם עם האמר בין הגדולים בשרת ולפרק כפרים לשחקנים מאותו צד, נוסף על כך המשתמש שאליו הוא פרץ היה שומר חשבון ל2 משתמשים נוספים הגנתיים (600 אלף פרטו נראה לי) והתאבד גם עם ההגנות של המשתמשים האלה על כפרים של פלאי עולם.

מיקי הזה בעצם הרס חשבונות לצד השני מבפנים ונאמר בפורום שהוא אפילו מתגאה ומתפאר במשחק המלוכלך שלו.

אה כן, הוא גם הכניס לבאן זהב את אחד המשתמשים שאליו הוא נכנס.

אני לא בטוח במהימנות של כל מה שכתבתי כיוון שגם אני לא כל כך בעניינים אבל זה הסיפור בגדול, שחקן מגעיל שלא יודע לשחק נקי הרס לצד השני 3 חשבונות משמעותיים ביותר.
      ILX - PIZZA GUY
    • Liron&co wrote:

maroncool wrote:

לפי מה שאני הבנתי שחקן בשם מיקי מצד בשם FL השיג סיסמא לחשבון מהצד הנגדי (GRID) והחליט לנקות לצד שלו פלא עולם עם האמר בין הגדולים בשרת ולפרק כפרים לשחקנים מאותו צד, נוסף על כך המשתמש שאליו הוא פרץ היה שומר חשבון ל2 משתמשים נוספים הגנתיים (600 אלף פרטו נראה לי) והתאבד גם עם ההגנות של המשתמשים האלה על כפרים של פלאי עולם.
      מיקי הזה בעצם הרס חשבונות לצד השני מבפנים ונאמר בפורום שהוא אפילו מתגאה ומתפאר במשחק המלוכלך שלו.

אני לא בטוח במהימנות של כל מה שכתבתי כיוון שגם אני לא כל כך בעניינים אבל זה הסיפור בגדול, שחקן מגעיל שלא יודע לשחק נקי הרס לצד השני 3 חשבונות משמעותיים ביותר.
      קודם כל לפני זה היה סיבות לזה שעשה את המהלך. לא נכנס ועשה את זה סתם כי התחשק לו, הם גם פרצו לנו 2 חשבונות כבשו ההאמר שהיה לפני שבוע בערך בגודל של קויי דיווה שהרים, וכמובן אוצרות גנבו 2 יחודים + שבועה וצפח קטנים. שוב - לא מצדיק ולא אצדיק אף מהלך כזה גם לא את שלנו וגם לא את שלכם. אבל אתם כן ידעתם שהצד שלנו יעשה מהלך כמו שאתם עשיתם, הייתם צריכים לחשוב ביותר חוכמה על שותפים. לא בעד מהלכים כאלה בכלל אם לא הבנתם את הפוסט, רק אומר שהייתם צריכים להיות יותר זהירים בדיוק כמו שקרה לנו עם פייר שתומר לא שינה סיסמא.
      Ilx26 - Dipsy
      עבר:
      Ilx25-Flashpoint -6717806.png
      Ilx23-Admiral
      Ilx22-Cipher- Screenshot by Lightshot
      Ilx21-Indomitable
      Ilx20-Jack Russell-סיירים בע"מ
      Il19-Ritalin

• Ilan.A wrote:

Liron&co wrote:

maroncool wrote:

לפי מה שאני הבנתי שחקן בשם מיקי מצד בשם FL השיג סיסמא לחשבון מהצד הנגדי (GRID) והחליט לנקות לצד שלו פלא עולם עם האמר בין הגדולים בשרת ולפרק כפרים לשחקנים מאותו צד, נוסף על כך המשתמש שאליו הוא פרץ היה שומר חשבון ל2 משתמשים נוספים הגנתיים (600 אלף פרטו נראה לי) והתאבד גם עם ההגנות של המשתמשים האלה על כפרים של פלאי עולם.מיקי הזה בעצם הרס חשבונות לצד השני מבפנים ונאמר בפורום שהוא אפילו מתגאה ומתפאר במשחק המלוכלך שלו.

קודם כל לפני זה היה סיבות לזה שעשה את המהלך. לא נכנס ועשה את זה סתם כי התחשק לו, הם גם פרצו לנו 2 חשבונות כבשו ההאמר שהיה לפני שבוע בערך בגודל של קויי דיווה שהרים, וכמובן אוצרות גנבו 2 יחודים + שבועה וצפח קטנים. שוב - לא מצדיק ולא אצדיק אף מהלך כזה גם לא את שלנו וגם לא את שלכם. אבל אתם כן ידעתם שהצד שלנו יעשה מהלך כמו שאתם עשיתם, הייתם צריכים לחשוב ביותר חוכמה על שותפים. לא בעד מהלכים כאלה בכלל אם לא הבנתם את הפוסט, רק אומר שהייתם צריכים להיות יותר זהירים בדיוק כמו שקרה לנו עם פייר שתומר לא שינה סיסמא.
      2 המהלכים מגעילים, לא מוסריים ולא אתים ובכל זאת, אתה יכול להשוות ביניהם? השגתם כפר פלא עולם עם 0 אבדות בעזרת האמר ענקי שלא שייך לכם ושלחתם 600 אלף פרטו בתור בזיזה לכפרי פלא עולם שונים, אפשר להשוות את המקרה הזה לFIRE וSTORM? אני לא מצדיק את הצד שלי על המקרה איתם אבל אני לא חושב שיש מקום להשוות בין הסיטואציות, ושלא נדבר על האוצרות והשדות שאופסו גם, עם כלום אבידות לצד שלכם.
      ILX - PIZZA GUY
    • Liron&co wrote:

Ilan.A wrote:

Liron&co wrote:

maroncool wrote:

לפי מה שאני הבנתי שחקן בשם מיקי מצד בשם FL השיג סיסמא לחשבון מהצד הנגדי (GRID) והחליט לנקות לצד שלו פלא עולם עם האמר בין הגדולים בשרת ולפרק כפרים לשחקנים מאותו צד, נוסף על כך המשתמש שאליו הוא פרץ היה שומר חשבון ל2 משתמשים נוספים הגנתיים (600 אלף פרטו נראה לי) והתאבד גם עם ההגנות של המשתמשים האלה על כפרים של פלאי עולם.מיקי הזה בעצם הרס חשבונות לצד השני מבפנים ונאמר בפורום שהוא אפילו מתגאה ומתפאר במשחק המלוכלך שלו.

2 המהלכים מגעילים, לא מוסריים ולא אתים ובכל זאת, אתה יכול להשוות ביניהם? השגתם כפר פלא עולם עם 0 אבדות בעזרת האמר ענקי שלא שייך לכם ושלחתם 600 אלף פרטו בתור בזיזה לכפרי פלא עולם שונים, אפשר להשוות את המקרה הזה לFIRE וSTORM? אני לא מצדיק את הצד שלי על המקרה איתם אבל אני לא חושב שיש מקום להשוות בין הסיטואציות, ושלא נדבר על האוצרות והשדות שאופסו גם, עם כלום אבידות לצד שלכם.
      בטח שאפשר להשוות , קודם כבר אשמתנו אבל שהחשבון שוחרר מהבאן לשותפים לא היה כוח ורצון לשים שומר או כזה ומתו לפייר 50 הגנות מרעב. זה גם אשמתנו אבל גם אשתמכם בזה.

ההבדל בין שתיהם, כפר ההאמר נשאר והשני נכבש כמעט אותו ההאמר אותו אפשר עוד איכשהו לשקם את השני בכלל לא. כפר ההאמר מ0 קשה מאוד.
      למה הם לא גנבו לנו אוצרות? אחי אתה מדבר על פאקינג 2 יחודים + 2 האוצרות הקטנים הכי חשובים בשרת מאמין שהרבה יסכימו איתי, שווב 2 המקרים לא הוגנים ולא פיירים אבל בטח ובטח שאפשר להשוות בינהם.
      Ilx26 - Dipsy
      עבר:
      Ilx23-Admiral
      Ilx21-Indomitable
      Il19-Ritalin

• Ilan.A wrote:

בטח שאפשר להשוות , קודם כבר אשמתנו אבל שהחשבון שוחרר מהבאן לשותפים לא היה כוח ורצון לשים שומר או כזה ומתו לפייר 50 הגנות מרעב. זה גם אשמתנו אבל גם אשתמכם בזה.
      ההבדל בין שתיהם, כפר ההאמר נשאר והשני נכבש כמעט אותו ההאמר אותו אפשר עוד איכשהו לשקם את השני בכלל לא. כפר ההאמר מ0 קשה מאוד.
      למה הם לא גנבו לנו אוצרות? אחי אתה מדבר על פאקינג 2 יחודים + 2 האוצרות הקטנים הכי חשובים בשרת מאמין שהרבה יסכימו איתי, שווב 2 המקרים לא הוגנים ולא פיירים אבל בטח ובטח שאפשר להשוות בינהם.
      מצטער אני פשוט לא מסכים.

ניקוי של כפר פלא עולם
      איפוס שדות בבירות של 3 שחקנים גדולים
      חיסול של 600 הגנות
      הכנסה לבאן זהב

לא שווה ערך למה שקרה עם FIRE וSTORM, כמו שכבר אמרתי, אני מגנה את 2 המקרים ויודע מה, אפילו מבין מאיפה נובע הכעס אבל יכול להיות שמה עשיתם חרץ את הדין של השרת ואני בטוח שאתם גם יודעים את זה, הנזק שנעשה לנו לא פרופרציונלי לבין מה שנעשה לכם.
      אני לא עומד להתחיל מלחמה של "אבל אתם עשיתם יותר" איתך, אבל תסכים איתי שהמעשה שעשיתם העלה משמעותית את הסיכוי שלהם לנצח את השרת ביחס לסיכויים של GRID, גם אחרי המעשה של FIRE וSTORM (ששוב, לא מוצדק וגם בכלל לא מוסרי)
      ILX - PIZZA GUY
    • Liron&co wrote:

Ilan.A wrote:

מצטער אני פשוט לא מסכים.
      ניקוי של כפר פלא עולם
      חיסול של 600 הגנות
      הכנסה לבאן זהב

לא שווה ערך למה שקרה עם FIRE וSTORM, כמו שכבר אמרתי, אני מגנה את 2 המקרים ויודע מה, אפילו מבין מאיפה נובע הכעס אבל יכול להיות שמה עשיתם חרץ את הדין של השרת ואני בטוח שאתם גם יודעים את זה, הנזק שנעשה לנו לא פרופרציונלי לבין מה שנעשה לכם.
      אני לא עומד להתחיל מלחמה של "אבל אתם עשיתם יותר" איתך, אבל תסכים איתי שהמעשה שעשיתם העלה משמעותית את הסיכוי שלהם לנצח את השרת ביחס לסיכויים של GRID, גם אחרי המעשה של FIRE וSTORM (ששוב, לא מוצדק וגם בכלל לא מוסרי)
      עזוב מה זה משנה בכלל?
      שני המהלכים היו מלוכלכים?כן!
      היקף הנזק בכלל לא משנה
      אם בשניהם היה אותו נזק זה היה בסדר?לא!
      אין מה להשוות כאן לא בגלל היקף הנזק
      שניהם היו מלוכלכים והשאר לא חשוב בכלל...
      שחקני הווה:
      ilx - Tinky Winky

שחקני עבר:
      ilx- Boss , Flying Dutchman

il20-Crystal
    • Liron&co wrote:

מצטער אני פשוט לא מסכים.
      ניקוי של כפר פלא עולם
      חיסול של 600 הגנות
      הכנסה לבאן זהב

גם בלי זה הסיכויים שלכם לא היו מי יודע מה , לא קשור לזה 2 הפריצות היו נזק גדול לצדדים אני בכלל לא תומך לקחת כסף וזמן של אדם? לא אני אבל מה נעשה לפעמים קורים דברים כאלה במשחק. ואתה יכול להשאר בראש של לא שווה אני אגיד לך שכן כי הפריצה הקשתה לחהזיר את פייר למצב שהיה היינו צריכים גם להביא צוות חדש כרגע פייר היה אמור לעמוד על 630 פלנקס או יותר אפשר להגיד שהוא פיספס כמות בגלל הפריצה לא אגיד אותה כי עדיין השרת פעיל. אבל כן איבד כמות של הגנות גדולה מאוד. אז כן בסופו של דבר גם אנחנו קיבלנו חיסול הגנות אומנם לא בצורה של תקיפה אבל כן בעקיפית.
      Ilx26 - Dipsy
      עבר:
      Ilx23-Admiral
      Ilx21-Indomitable
      Il19-Ritalin

• כהן_IL wrote:

Low_IL wrote:

היי יובל, כנראה הגמל לא רואה את הדבשת שלוכשזה היה הצד שלכם שעשה את המהלך והשתתפו בו אנשים עם כוחות מצחיקים ו"לא ידעו" , זה היה בסדר.

הגמל רואה את הדבשת שלו במקרה שלי.
      חבל שאתה סתם מדבר
      ILX- Lana
      IL19x2-Jinx
      IL19x1-OneLastTime

ILX-Jinx

• אני פשוט לא מאמין איזה צד של נקבות.
      עשו מהלך על סטורם ופייר , העלימו כפר האמר, העלימו 2 ייחודיים ו2 קטנים וכשעושים להם מהלך דומה נכנסים להשוואות, תגידו אבד לכם השכל? זה חשוב של מי המהלך יותר חמור? אתם באמת ציפיתם שתעשו מהלך כזה ותצאו מזה עם ידכם על העליונה? אתם נקיים? לא עשיתם מהלכים של כניסה לחשבונות? סטורם ופייר נשכח מזכרונכם? לקרוא לכם נקבות מעליב את הנשים שבמשחק ולדעתי אפילו את אלו שלא במשחק, אני מתנצל בפני כל הנשים בעולם.
      שחקן הווה : Hopeless-prntscr.com/ce2ydx

שחקני עבר
      כהן , cohen ,
      tornado (חקלאים) , גי.יפית (אך איזה חשבון מטורף זה היה)
      לא ידוע , FARMERS -שבר שיא הגנות רומאי וקבע רף של 165 אלף פרטו
      sea lions , ASSASSIN
      goldiger- שיא רומאי לחשבון ישראלי בשרת קום 185 אלף פרטו
      (כל השיאים שנשברו הם שיאים שעד האוצרות)
    • Sergio Ramos_IL wrote:

Low_IL wrote:

מביך זו לא מילה לתאר את המעשים האלו, ועוד יש פה הורים לילדים שמסייעים ותומכים במעשים הללו.
      ואללה שמע אתה חתיכת סמרטוטאחרי מה שקרה לסטרום ופייר ישבת בצד וסתמת תפה
      נשארת בצד שלך נלחמת איתם ויצאתם למבצעים ביחד לא העזת לפצות פה .
      אל תצפה לתת למישהו אגרוף ולא לקבל חזרה מתוקי אתה לא מתעסק פה עם זבלות שרק אתם תעשו מה שתרצו
      שב בשקט לפני שדולב מביא לי תסיסמא גם אלייך הוא נרקומן חולה סמים.
      יפה שאתם יודעים לקלל
      בגלל שאתה כנראה צד שלא כל כך מתקשר -
      אחרי המהלך על סטורם רציתי לפרק את הצד, דיברתי עם כמה מהמנהלים והשחקנים בצד שלכם.
      כנראה שבגלל חוסר התעניינות מצידכם אתם לא מודעים לזה.
      אותם שחקנים אמרו לי להמשיך במתכונת הרגילה, וכך המשכתי.
      לא חייב להצדיק לכם כלום. בכ"מ תהנו לשחק אחד נגד השני. בסופו של דבר גם אתם תריבו ותתחילו לפרוץ אחד לשני, רק שאני לא אהיה צד לדיון הזה ואצחק מהצד מרמת המוסריות הנמוכה שלכם ושל שאר השחקנים (כולל אלו מהצד שלי) שמרשים לעצמם להרוס לשחקנים אחרים את המשחק.

ולגבי דולב -
      לפי מה שזכור לי אתה זה שמציע סמים לשחקנים כדי שיעברו צד או שאני טועה? או שפשוט אשמיע את הקלטות הפייסלים והזהב שלך כאן
      ILX- Lana
      IL19x2-Jinx
      IL19x1-OneLastTime

ILX-Jinx