כל האמת בפנים מאת Hammer1

• מתן וג'ימבו, הבעיה שלכם היא בהגדרה של פריצה. לפי מה שאתם כותבים, ג'ימבו לא קורא למהלך של החדרת שותף לחשבון פלא פריצה. מתן כן.
      בתחבולות תעשה לך מלחמה?
      | il19 - Unlimited | ilx18 - Random | ilx19 - Pink Elephant | ilx20 - Corrupt Hunter |

.
      ~ שיא הגנות רומאי לאוצרות לשעבר ~ מידע ומדריכים ~ ארכיון השרת המהיר ~ Hall of Fame ~

pure_evil wrote:

אף אחד לא מתעסק עם כלבלבלחם האיום !!!

kk? wrote:

צד של מושחתים.

• 1. גימבו אני לא מבין למה אתה קובע עובדות בלי לדעת את הסיפור?? הפריצה במהיר ה15 בוצעה על ידי קישור שנשלח לאחד השותפים שהחזיק בססמא לפלא, וקח הושגה הססמא - עובדה שהנהלת טרויאן עלתה על זה והענישה את החשבון האשם.

2. אני לא מבין על מה אתה מתבכיין בפוסט? אני מבין שזה כואב שזה נפל עליך אבל אתה צריך להבין שאתה משחק בצד שהתחיל עם הלכלוך וברגע שזה קורה לצד השני יש את הלגיטימציה להחזיר באיזה רמה שירצו.
      IL4#5 - SafeOnly / niko9 + Real
      מתושלח + למך - ILX15
      Sflokos + עמוד ענן - IL5#3
      ILX19 - Partner + Venom
      ILX20 - Ragnar + Valak
      IL4#5 ( ניצחון ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=93864
      ILX15 ( ניצחון ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=94712
      IL5#3
      ( הפסד ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=96160
      ILX19 ( ניצחון ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=96929
      ILX20 ( ניצחון ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=97203
    • OmerV_IL wrote:

1. גימבו אני לא מבין למה אתה קובע עובדות בלי לדעת את הסיפור?? הפריצה במהיר ה15 בוצעה על ידי קישור שנשלח לאחד השותפים שהחזיק בססמא לפלא, וקח הושגה הססמא - עובדה שהנהלת טרויאן עלתה על זה והענישה את החשבון האשם.

2. אני לא מבין על מה אתה מתבכיין בפוסט? אני מבין שזה כואב שזה נפל עליך אבל אתה צריך להבין שאתה משחק בצד שהתחיל עם הלכלוך וברגע שזה קורה לצד השני יש את הלגיטימציה להחזיר באיזה רמה שירצו.
      סוף סוף מסכים איתך אהובי
      מהירים אחרונים:
      Masterpiece
      Valar Morghulis
      Anonymous
      normal ,tyrion
      Falcon punch
      מיקי השם והאגדה
    • OmerV_IL wrote:

1. גימבו אני לא מבין למה אתה קובע עובדות בלי לדעת את הסיפור?? הפריצה במהיר ה15 בוצעה על ידי קישור שנשלח לאחד השותפים שהחזיק בססמא לפלא, וקח הושגה הססמא - עובדה שהנהלת טרויאן עלתה על זה והענישה את החשבון האשם.

Sergio Ramos_IL wrote:

OmerV_IL wrote:

סוף סוף מסכים איתך אהובי
      בגלל אנשים כמוכם נחרב בית המקדש
      בהווה
      ILX25-FullOfShit

שחקני עבר:
      ILX12-Dupe\CrazyLoko
      ILX13-Salesman
      IL2-Bastard
      ILX16-אל יהוד\Neshama
      ILX18-ביצים\Assassin
      Goldiger-COMX
      ILX23-ParaMedic
      ILX24-Hydro
    • חחחח תחזור לטרויאן 2007 בקיצור...
      עוד אחד שחושב שהוא יותר חכם מאלוהים!

עמית - הקם להורגך, השכם להורגו.
      לא מבין את הקטע שלכם, אם מישהו הורס לי את החשבון למה שלא אחזיר לו כמה שיותר חזק אם יש לי את האפשרות?
      IL4#5 - SafeOnly / niko9 + Real
      מתושלח + למך - ILX15
      Sflokos + עמוד ענן - IL5#3
      ILX19 - Partner + Venom
      ILX20 - Ragnar + Valak
      IL4#5 ( ניצחון ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=93864
      ILX15 ( ניצחון ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=94712
      IL5#3
      ( הפסד ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=96160
      ILX19 ( ניצחון ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=96929
      ILX20 ( ניצחון ) : forum.travian.co.il/showthread.php?t=97203
    • OmerV_IL wrote:

חחחח תחזור לטרויאן 2007 בקיצור...

לא מבין את הקטע שלכם, אם מישהו הורס לי את החשבון למה שלא אחזיר לו כמה שיותר חזק אם יש לי את האפשרות?
      עומר, זה פשעי מלחמה
      בהווה
      ILX25-FullOfShit

שחקני עבר:
      ILX12-Dupe\CrazyLoko
      ILX13-Salesman
      IL2-Bastard
      ILX16-אל יהוד\Neshama
      ILX18-ביצים\Assassin
      Goldiger-COMX
      ILX23-ParaMedic
      ILX24-Hydro
    • OmerV_IL wrote:

חחחח תחזור לטרויאן 2007 בקיצור...

לא כולם בני שרמוטות, מסתמן..

Potato wrote:

כי דולב התהפך ושלח לכם הכל!

Dolevlevy wrote:

שן תחת שן, עין תחת עין

וסבידה אכל ז.
      ILX - The Scientist\Sonic\Julian Draxler
    • קראתי וקראתי וקראתי. בסה"כ כל מה שכתבתם זה עין תחת עין או עין תחת ראש. כתבתם על נקמות ועל פריצות ועוד כל מיני שטויות. אין סיכומים, אין מחמאות (או לא) על מהלכים, אין כלום.
      מתי תבינו כבר שסיסמא לא נותנים? וכל אלה שמקבלים סיסמא, ומנצלים אותה לרעה - הפכתם משחק יפה למשהו מאוס.
      אופי אדם מתבטא במשחק, וכמו שאתם בוחרים את החברים שלכם במציאות, בחרו אותם גם פה.
      בהזדמנות זו, כל הכבוד לצוות ההנהלה - מנהל הקהילה והמולטיהאנטר על העבודה הקשה והמסירות.
      והארה קטנה - אולי הגיע הזמן לחזור ולכוון לקהל שחקנים קצת יותר מבוגר מילדים בני 8 שכל עיסוקם זה איך לפרוץ לשכן. שבענו מזה.
      [14/09/2014 11:58:12] Maoz : יש מצלמות היום שרואים מהחלל את הקרחת של פדלון

ping pong, bigfoot, TIF & TAF, chicken, TIKAN, TRASH, nightmare