כל האמת בפנים מאת Hammer1

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• כל האמת בפנים מאת Hammer1

ערב טוב לכולם

אני אלעד מולאי אני משחק בhammer1 עם דניאל מרגוליס וטל השותפים שלי ... כל מי שמכיר אותי יודע ויכול להעיד עלי שאני שחקן ישר שלא מרמה ולא משחק עם כפולים וכל הבלאגן הזה ואולי חושבים שאני מרגל(אוראל :D ) אבל אני בן אדם נחמד שמעלה חיוך על כל אחד שמכיר אותי, ומי שיודע על מה אני מדבר אז הוא יודע 8) .

אז ניגש לעניין:
      היום בבוקר בשעה 7 חבר ברית אוראל מתקשר אלי ואומר לי אלעד קום פרצו לכם לחשבונות
      אני חצי עין רואה עין מדמיין ניכנס לשחקן ורואה שכל ההגנות שלי בדרך לפלא( לפלאים שונים) אחרי כמה דק' בשעה 7:05
      איפסו לי חצי שדות בבירה ולקחו לי שבועה גדולה ומגף קטן אוראל וקיקו ודוד ניסו להסביר לי מה קרה
      אחרי שהתעוררתי הבנתי שפרצו לשחקן koi diva דרך סיסמא שהועברה למישהו בשוגג/או שהיה שתול של הצד השני בחשבון הזה
      כפי שכולם יודעים השחקן וחבר אמת ישראל אסולין יושב שם והוא חלק מההנהלה .

הצד FL רצו לעשות להחזיר לנו עין תחת עין על מה שקרה עם סטרום ופייר יום ראשון שעבר
      אז קודם נבהיר את העניין מה שקרה עם סטרום ופייר... הברית גריד לא אחראית לזה אנחנו ביצענו מהלכים
      כיוון שהשחקן אליה התהפך בחשבון שלו וקרה מה שקרה אנחנו ניצלנו זאת וגנבו 3 אוצרות יחודי או 2 לא זוכר כבר

ועוד כמה אוצרות קטנים כבשנו את האמר הכי גדול בשרת והלכו לצד FL כמות של 15 אלף דראודיר ומהלך כזה הוא אכן מהלך מלוכלך אבל...

מי שניכנס לשחקן koi diva זה לא אחר מאשר הבן אדם מיקי כן כן כמו שאתם קוראים מיקי והוא הודה בזה.
      הוא החליט שהוא לא נשאר חייב ולקח לעצמו את המשחק לידיים וניכנס לקוי דיווה ניקה פלא עולם עם האמרים שלו שאחד מהם היה בו 7 קאטה 150 מניף ו30 אביר
      רק להזכיר לצד FL שהפלא שלקחתם נוקה מהשחקן koi diva שמיקי ניכנס אליו ושלח אותו לפלא עולם ..אז רק הנחתי את זה פה
      לשחקן קוי דיווה היה שבועה קטנה ... צפיחית קטנה... ובדולח גדול ... השחקן ישראל אסולין הרים את החשבון שלו לבד כמעט דרך הפלאפון כי הוא בצבא אז תתראו לכם כמה קשה זה היה

קוי דיווה היה שחקן התקפי כאשר החשבון Hammer1 שאני יושב בו והחשבון Tillted היו שחקני הגנה שלו והיה לו גישה להכל דרך שמירת חשבון ולא סיסמא כי אנחנו סומכים עליו ב100%
      מיקי ראה את זה והחליט לפזר 300 הגנות בערך של hammer1 ועוד 300 הגנות של טילטד לפלאים שזה יוצא 600 הגנה וכבונוס הוא הכניס את hammer1 לבאן זהב

סך ההגנות שהלכו זה 600 אלף פרטו בערך וללא עוול בכפנו שחקני ההגנה נפלנו קורבן לתחבולותיו של מיקי.

מיקי טען שזה עין תחת עין
      אז בוא נתקן אותך מיקי היקר
      לכם היה נזק של האמר וכמה אוצרות
      לנו היה גם נזק של האמר וכמה אוצרות אבל בנוסף היה לנו נזק של 600 הגנה ובאן זהב
      שדבר כזה לא נקרא עין תחת עין
      זה נקרא עין תחת ראש!

וכל מי שחושב שמגיע לנו את זה שיחשוב שוב !

היום דבירתי עם מיקי אחרי הכל והוא גאה במהלך שהוא עשה אני הייתי מתבייש בזה
      הרבה אויבים של מיקי יודעים שמיקי משיג סיסמאות והורס חשבונות מבפנים ומכניס אנשים לבאן זהב משרתים קודמים זה כבר ידוע והוא בא לרמות את כולם
      אני פונה לברית FL שתראו עם איזה שחקן אתם משחקים שכולו מניפולציות שהורסות חשבונות של אנשים בלא עוול בכפם והורס את ההנאה של המשחק
      ורק בגלל אנשים כמוהו הקהילה הישראלית הגיעה לרמת השפל שהיא נמצאת בה זה כבר גועל שאי אפשר לתאר בגלל אנשים כמוך אנשים עוזבים את המשחק ופורשים לצמיתות

השחקן העונה לשם אליה משרתים קודמים אני יודע שהוא בוגד בכל חשבון שהוא נמצא בו אז לפני שאתם לוקחים אותו לשותף תחשבו 10 פעמים לא פעמיים גם בגלל ילדים כמוהו הקהילה נמצאת במצב העכור והגועלי הזה

ומיקי תשנה את החתימה שלך אחי אתה לא ''מיקי השם והאגדה''
      אגדה אתה לא היית ולא תהיה אתה שחקן פח ברמה הכי נמוכה שיש הייתי קורא לך חוות אבל זה יהיה מחמאה .
      כנ''ל אליה אתה גם שחקן פח ובשפל המדרגה.

אין לי שום דבר נגדכם כבני אדם כי אני לא מכיר אותכם אבל כשחקנים אתם בעיני כשחקני פח ולא יותר.

אז פסח כשר ושמח לכולם גם לשניכם
      אוהב את כולכם <3

אשמח לדעת מה דעתכם במה שקרה פה :thumbup:

ממפריחי השממה שנקראת חדר צדSE ilx23
      אל תבכה על :teu01: שנהרג, אפשר לאמן שוב
      ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C

• אלעד, אני מחזק את כל מה שאתה אומר.
      אני באמת חושב שהמעשה הזה הביא את השרת לשפל המדרגה.
      ובאמת אבל באמת חבל לי על החשבונות של כולם.
      מצער לשמוע שצד עושה מהלכים כאלה בשביל לנצח.

אל תיתן לזה לבאס לך את החג.

חג שמח וכשר ,

אור-ישראל.
    • היי אני תומר מFire.
      יש פרט אחד חשוב ששכחת לציין. כשפרצו אליי שלחו מהשחקן שלי קללות לנתי ומחקו את כל ההודעות (שזה נחשב להתחזות שזה פלילי אבל עזוב את זה) בכוונה בשביל לשים לי באן...

אני לא אומר שהמהלך לא מוגזם אבל הוא בהחלט מוצדק כי זה באמת עין תחת עין. חוץ מכמה שחקנים בודדים בצד שלכם רובכם אמרתם "בעיה שלך" על המהלך של הפריצה ולא ממש התייחסתם.. רק בשביל ההשוואה יש לפחות 3 אנשים בfl שפרשו מהצד בגלל המהלך.
      לדעתי גניבת האוצרות וזריקת ההאמר היו מוצדקים כי זה באמת עין תחת עין אבל לזרוק הגנות ולשים באן קצת מוגזם.

בתור שותף של אליה לשעבר אני רוצה להזהיר אותכם שלא לסמוך עליו כי הוא כמעטגרם להריסה מוחלטת של 2 חשבונות (אנחנו במקרה עלינו על זה אחרי כמה דקות, במקרה שלכם היה למיקי 3 שעות לפעול).

חג שמח ופסח כשר.
    • totototo_IL wrote:

היי אני תומר מFire.
      יש פרט אחד חשוב ששכחת לציין. כשפרצו אליי שלחו מהשחקן שלי קללות לנתי ומחקו את כל ההודעות (שזה נחשב להתחזות שזה פלילי אבל עזוב את זה) בכוונה בשביל לשים לי באן...

אני לא אומר שהמהלך לא מוגזם אבל הוא בהחלט מוצדק כי זה באמת עין תחת עין. חוץ מכמה שחקנים בודדים בצד שלכם רובכם אמרתם "בעיה שלך" על המהלך של הפריצה ולא ממש התייחסתם.. רק בשביל ההשוואה יש לפחות 3 אנשים בfl שפרשו מהצד בגלל המהלך.
      לדעתי גניבת האוצרות וזריקת ההאמר היו מוצדקים כי זה באמת עין תחת עין אבל לזרוק הגנות ולשים באן קצת מוגזם.

בתור שותף של אליה לשעבר אני רוצה להזהיר אותכם שלא לסמוך עליו כי הוא כמעטגרם להריסה מוחלטת של 2 חשבונות (אנחנו במקרה עלינו על זה אחרי כמה דקות, במקרה שלכם היה למיקי 3 שעות לפעול).

חג שמח ופסח כשר.
      כמו שאמרתי עין תחת ראש עשיתם לנו
      אצלנו כולם פורשים אחי
      וזה מהלך לא מוצדק נקמה לא משיגים דרך פריצה יש דרכים אחרות
      האוצרות והאמרים של שנינו זה העין תחת עין
      ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C

• שלום אני דור ביטון
      שיחקתי בעבר בשרת בסטרום.. פשרתי מהמשחק בגלל מהלך של הצד שלך .
      אתם התחלתם בליכלול אתם לא יכולים לצפות לא לקבל כלום על כך . אני לא מעודד או מצדיק את המהלך אבל בהחלט מגיע לכם .
      להזכירך אני איבדתי האמר דומה להאמר של קוי דיווה האמר של 125 מניף . נכון אז לו היה יותר קאטות . אבל זה לא הקטע איבדתי בנוסף 2 אוצרות יחודיים . ו2 אוצרות קטנים . במהלך הכי מלוכלך שניה השרת ! הרבה יותר מלוכלך משלכם . לפחות לא כבשו לכם את האמר . אז נכון הבאן זהב לא במקום אבל מה ציפיתם שכצד תתמכו במהלך שהיה ותצאו בלי כלום?
      וגם מי שלא תמך כל עוד זה נשאר בגדר מילים וצביעות ולא קרה עם זה כלום זה פשוט לא פותר אתכם מאשמה .
      בנוסף למה שאיבדנו איבדנו עוד 70 הגנות מפייר ושחקן מתחיל שהיה שומר חשבון שהחלתם להעניש אותו ללא סיבה .
      אז אל תתיפיף ותחפש אשמים שאתם התחלתם במשחק ככה .

עין תחת עין שן תחת שן .
      מקווה ששרת הבאה תשאירו את הגועל בחוץ
    • ImogeE wrote:

totototo_IL wrote:

היי אני תומר מFire.

חג שמח ופסח כשר.
      כמו שאמרתי עין תחת ראש עשיתם לנואצלנו כולם פורשים אחי
      וזה מהלך לא מוצדק נקמה לא משיגים דרך פריצה יש דרכים אחרות
      האוצרות והאמרים של שנינו זה העין תחת עין
      אי אי איפה עומר 2 שיעדוד למה לפרוש שאתם פרצתם לנו פרשנו? בכלל לא שיקמנו אותם.
      TakatiNod - il20

עבר:
      Ilx25-Flashpoint -6717806.png
      Ilx23-Admiral
      Ilx22-Cipher- Screenshot by Lightshot
      Ilx21-Indomitable
      Ilx20-Jack Russell-סיירים בע"מ
      Il19-Ritalin

• DorBiton_IL wrote:

שלום אני דור ביטון
      אתם התחלתם בליכלול אתם לא יכולים לצפות לא לקבל כלום על כך . אני לא מעודד או מצדיק את המהלך אבל בהחלט מגיע לכם .
      להזכירך אני איבדתי האמר דומה להאמר של קוי דיווה האמר של 125 מניף . נכון אז לו היה יותר קאטות . אבל זה לא הקטע איבדתי בנוסף 2 אוצרות יחודיים . ו2 אוצרות קטנים . במהלך הכי מלוכלך שניה השרת ! הרבה יותר מלוכלך משלכם . לפחות לא כבשו לכם את האמר . אז נכון הבאן זהב לא במקום אבל מה ציפיתם שכצד תתמכו במהלך שהיה ותצאו בלי כלום?
      וגם מי שלא תמך כל עוד זה נשאר בגדר מילים וצביעות ולא קרה עם זה כלום זה פשוט לא פותר אתכם מאשמה .
      בנוסף למה שאיבדנו איבדנו עוד 70 הגנות מפייר ושחקן מתחיל שהיה שומר חשבון שהחלתם להעניש אותו ללא סיבה .

עין תחת עין שן תחת שן .
      אחי מהלך מלוכלך גם שלנו
      אבל 600 הגנה לא באים ברגע ובאן זהב? נו באמת תעשה לי טובה אחי
      אנחנו ידענו שתפרצו מתישהו הרי אף אחד לא נשאר חייב
      הקטע של האמר ושל האוצרות שעשיתם מוצדק בעיני
      אבל 600 הגנה + באן זהב מה שנקרא עד כאן תחום שבת
      זה עין תחת ראש
      אתם פגעתם ב3 חשבונות אנחנו 2

• אתה משווה 3 אוצרות ששניים קטנים לשניים יחודים?
      אמרתי הבאן זהב לא מוצדק אבל כל השאר כן
      האמר כמעט שווה להאמר שהיה לנו .
      פגעם ב3 חשבונות גם אצלנו ופגעתם בכל מה שיכולתם . מזל שהכוחות היו בחוץ ולא בפנים . מזל שבעינים שלי תפסץי אתכם מחזירים כוחות ולא כמה שעות אחרי .
      כל עוד לא היית לאף אחד ממכם בעיה עם מה שעשו לנו לא פותר אתכם מאשמה !
      לדעץי עונש לגיטימי
      3 שותפים פרשו אחרי מה שעשיתים לנו , אתם לא יכולים לשחק מלןכלך ולצפות שלא תזכו לתגובה .
      עם בזמן הזה היית הפריצה לפייר הנזק בטוח היה מעל ל600 הגנות .
    • DorBiton_IL wrote:

אתה משווה 3 אוצרות ששניים קטנים לשניים יחודים?
      אמרתי הבאן זהב לא מוצדק אבל כל השאר כן
      האמר כמעט שווה להאמר שהיה לנו .
      פגעם ב3 חשבונות גם אצלנו ופגעתם בכל מה שיכולתם . מזל שהכוחות היו בחוץ ולא בפנים . מזל שבעינים שלי תפסץי אתכם מחזירים כוחות ולא כמה שעות אחרי .
      כל עוד לא היית לאף אחד ממכם בעיה עם מה שעשו לנו לא פותר אתכם מאשמה !
      לדעץי עונש לגיטימי
      3 שותפים פרשו אחרי מה שעשיתים לנו , אתם לא יכולים לשחק מלןכלך ולצפות שלא תזכו לתגובה .
      עם בזמן הזה היית הפריצה לפייר הנזק בטוח היה מעל ל600 הגנות .
      הפריצה הייתה דרך אליה לא דרכנו
      ואם אתה משווה 600 הגנה למהלך אז סימן שאתה לא מעריך את ההגנות במשחק
      600 ההגנה והבאן זה הלא מוצדק פה

• יש שחקנים לא פחות גרועים מסבידה מסתבר.
      כל המיקי והאליות האלה צריכים להבין שאין להם מקום בקהילה הזאת.
      בשני המקרים הם היו קשורים, זה שרמת המשחק שלכם נמוכה לא אומר שאתם צריכים להרוס לילדים את החשבון.
      תתביישו.

מסוג הרגעים שאני שמח שאני לא במשחק.
      עבר:
      Code Lyoko-ILX17/ ILX19-Basilisk /ILX23 -Paul Newman
      Animes-IL19/ Artemis-IL4/ Vevo-ILX13/ Gohan-ILX14

חוות מנצחות שרת(ים)
    • saar121_IL wrote:

מה זה משנה דרך מי הייתה הפריצה?
      לכם זה לא הפריע בכלל
      אפילו אני זוכר קראתם לזה "אסטרטגיה"
      גם לך אני יגיד את זה
      ברגע שהוא הכניס באן זהב ושלח 600 הגנות לפלא
      זה אמור להפריע

• זה ממש לא משנה דרך מי היית הפריצה היו לכם לפחות 7 חשבונות שהיו מעורבים בתזמונים על האמר שלי וזה רק בהאמר בלי פייר ובלי בירה שלי .
      כמו שאמרתי אני אמשיך להגיד
      נתתם לזה לקרות אתם לא אשמים פחות .
      אגב עוד לא אמרו את זה אבל כמו שכולם אמרו לי
      שיתפתם סיסמה זאת בעיה שלכם
    • totototo_IL wrote:

היי אני תומר מFire.

חג שמח ופסח כשר.
      אחי מה עין תחת עין פה?
      עין תחת עין היה לפרוץ למי שפרץ אליכם ולהחזיר לו(לטענתכם זה ישראל אסולין ולגנדרי, ארשום למטה מה דעתי בנושא).

אני כולה משחק 2 שרתים ובשניהם שיחקתי נקי לגמרי וגם השותפים שלי.
      השקעתי בחשבון קרוב ל2000 שקל ומי סופר כמה שעות.
      עכשיו אני לא אכנס פה למה שקרה עם fire ו sotrm כי אני לא יודע על זה כלום.
      הבנתי שמאשימים את ישראל לגנדרי ואסולין אבל אף אחד לא נתן לי הוכחה חד משמעית שזה באמת הם ותאמין לי שאם הייתי מקבל אחת כזאת הייתי שוקל בכובד ראש אם להשאר ולתמוך בצד הזה אבל כל מה ששמעתי זה האשמות ללא בסיס.
      אבל בוא נגיד שהם כן אשמים.
      איך זה שהרסו לי ולשותפי את המשתמש (הרסו שדות 19 בבירה, גנבו אוצרות: מגף קטן ושבועה גדולה, ושלחו להתאבדות 280 אלף פרטו + 65 אלף לגיונר להתאבדות) וכל זה כי המשתמש שרצו לנקום בוא היה שומר חשבון שלי?.
      אז איך זה עין תחת עין איך
      וכל זה בלי להכניס את tillted לסיפור שגם איבד אוצר ומעל 250 אלף הגנות שהם 2 שותפים מתחילת השרת ואחד פרש לפני שבועיים הבן אדם החזיק משתמש כזה לבד מאז... ולא עשה כלום לצד השני...
      אז בבקשה תסביר לי מה מוצדק פה ואיפה העין תחת עין שלכם כי אני באמת מתקשה להבין.

דניאל-Hammer1

The post was edited 1 time, last by hammer1 ().

• דניאל אחי היקר , לשכנע אותם זה לא יעזור.
      הם במסגרת משלהם שהיה להם קל להמציא, מי שמכיר אותי יודע שלא הייתי חושב לכיוון הזה אפילו, תן להם להנות מהשרת שהם לא עשו בו כלום חוץ מלהרים שחקני טופ מושקעים, זה רק מוכיח לי כמה הם אפסים, מבצע 1 לא צלח להם, 1! הם עשו אחד ועוד אחד והבינו שלא יצליחו לנצח אז רוכבים פה על המקרה סטורום ופייר, שעדיין לא אפשרי להשוות.
      מסתבר שאפילו פלא הם לא מצליחים לנקות לבד אז היו צריכים להשתמש בהגנות שלך ובהאמרים שלי, פשוט עלובים חחחחחחח תהנו לכם נשמות יריתם לעצמכם ברגל , כל ההשקעה שלכם הלכה לכלוך, לא מבין למה הרמתם שחקנים כאלו .
      מה גם, לא מבין איך למיקי עדיין יש חסידים.
      בכל מקרה הבחור רק ממשיך להוציא על עצמו שם רע, כמו בכל שרת שהוא משחק חח,
      מאחל לו שנה פורייה בפריצות והריסות לשחקנים אחרים, הרי זה מה שהייצור אוהב לעשות.

לגבי העניין עם סטורום ופייר,אגיד את זה פעם יחידה בפורום כללי למי שלא הבין יפים שלי, תזמנתי כוחות שיגיעו לאחר ניקויים זה היה העדכון שקבלתי לגביו. לא היה לי שום שמץ מה הולך לקרות, אז לפני שאתם מאשימים סטורום ופייר היקרים תעשו קצת שיעורי בית.
      מישהו עשה את זה המישהו הזה הוא האשם אז חאלס להאשים אנשים על לא עוול בכפם.
      למה לא החזרתי אוצרות ?
      קוקוריקו גנבו שבועה קטנה היידה, החזרתי.
      לגבי שאר האוצרות הם ישבו בשחבונות שסירבו לשתף פעולה בכל מקרה, כי הצד היה מחולק ל 2 למי שלא יודע.

דבר קטן ואחרון, לא ניהלתי כלום לא מבין איך אנשים חושבים שאני מנהל תצד חאלס להכליל, עזבתי את הניהול שבועיים לפני האוצרות ימצחיקים.

אולי עכשיו אתם תבינו שפגעתם באנשים שלא עשו שום דבר רע לאף אחד אחר , תהנו עם השרת הפקאניג המדהים הזה! יאללה תרימו פלא זה הדבר היחיד שאתם יודעים לעשות. עצוב.
      לא מבין למה השקעתם ככ בשחקנים ולא עשיתם כלום.

אוהב עד מאוד ישראל אסולין
      Drizt - ILX18
      Destination-ILX19
      Blip & blop -ILX20
      Germany-ILX22(החדש)
      Zeresh-ILX23
      Hydro - ILX24
      Koi diva- ILX25
      טורניר 2017 - blip & blop
      מהיר ספיישל שבטים חדשים -
      MaNiaK

• Asulinisrael_IL wrote:

דניאל אחי היקר , לשכנע אותם זה לא יעזור.
      הם במסגרת משלהם שהיה להם קל להמציא, מי שמכיר אותי יודע שלא הייתי חושב לכיוון הזה אפילו, תן להם להנות מהשרת שהם לא עשו בו כלום חוץ מלהרים שחקני טופ מושקעים, זה רק מוכיח לי כמה הם אפסים, מבצע 1 לא צלח להם, 1! הם עשו אחד ועוד אחד והבינו שלא יצליחו לנצח אז רוכבים פה על המקרה סטורום ופייר, שעדיין לא אפשרי להשוות.
      מסתבר שאפילו פלא הם לא מצליחים לנקות לבד אז היו צריכים להשתמש בהגנות שלך ובהאמרים שלי, פשוט עלובים חחחחחחח תהנו לכם נשמות יריתם לעצמכם ברגל , כל ההשקעה שלכם הלכה לכלוך, לא מבין למה הרמתם שחקנים כאלו .
      מה גם, לא מבין איך למיקי עדיין יש חסידים.
      בכל מקרה הבחור רק ממשיך להוציא על עצמו שם רע, כמו בכל שרת שהוא משחק חח,
      מאחל לו שנה פורייה בפריצות והריסות לשחקנים אחרים, הרי זה מה שהייצור אוהב לעשות.

לגבי העניין עם סטורום ופייר,אגיד את זה פעם יחידה בפורום כללי למי שלא הבין יפים שלי, תזמנתי כוחות שיגיעו לאחר ניקויים זה היה העדכון שקבלתי לגביו. לא היה לי שום שמץ מה הולך לקרות, אז לפני שאתם מאשימים סטורום ופייר היקרים תעשו קצת שיעורי בית.
      מישהו עשה את זה המישהו הזה הוא האשם אז חאלס להאשים אנשים על לא עוול בכפם.
      למה לא החזרתי אוצרות ?
      קוקוריקו גנבו שבועה קטנה היידה, החזרתי.
      לגבי שאר האוצרות הם ישבו בשחבונות שסירבו לשתף פעולה בכל מקרה, כי הצד היה מחולק ל 2 למי שלא יודע.

דבר קטן ואחרון, לא ניהלתי כלום לא מבין איך אנשים חושבים שאני מנהל תצד חאלס להכליל, עזבתי את הניהול שבועיים לפני האוצרות ימצחיקים.

אולי עכשיו אתם תבינו שפגעתם באנשים שלא עשו שום דבר רע לאף אחד אחר , תהנו עם השרת הפקאניג המדהים הזה! יאללה תרימו פלא זה הדבר היחיד שאתם יודעים לעשות. עצוב.
      לא מבין למה השקעתם ככ בשחקנים ולא עשיתם כלום.

אוהב עד מאוד ישראל אסולין
      חחחח אוהב יאח ולא ניסתי לשכנע רק השלמתי לו את החסר.
      אל דאגה הם את שלהם עוד יקבלו
      ותאמין לי שהם יבינו לבד שזה לא היה שווה את זה כשהם "ינצחו" את השרת כשאף אחד לא מתמודד מולם.
    • ImogeE wrote:

DorBiton_IL wrote:

שלום אני דור ביטון

עין תחת עין שן תחת שן .
      אחי מהלך מלוכלך גם שלנואבל 600 הגנה לא באים ברגע ובאן זהב? נו באמת תעשה לי טובה אחי
      אנחנו ידענו שתפרצו מתישהו הרי אף אחד לא נשאר חייב
      הקטע של האמר ושל האוצרות שעשיתם מוצדק בעיני
      אבל 600 הגנה + באן זהב מה שנקרא עד כאן תחום שבת
      זה עין תחת ראש
      אתם פגעתם ב3 חשבונות אנחנו 2
      אם לא שמת לב זה אחד לאחד מה שאמרתי למעלה