Co się stało z kontami na forum ? :)

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Czyli w linku, który Ci podałem, w drugiej kropce z najważniejszymi informacjami masz to dokładnie opisane, ale w związku z tym, że nawet nie raczyłeś tego przeczytać to już bardziej tego zadania Ci nie ułatwię i będziesz żył nadal w nieświadomości.
      Rekrutacja do sojuszu na najbliższe MŚ
      comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y

Legenda roku 2017 PL
    • Przyjacielu najdroższy.
      Nie wiedziałem ze to link, myślałem ze to tylko Twój komentarz gdyż zaglądam tu z telefonu ale:

1. Nie obrażaj mnie :)
      2. Naucz się pisać posty na forum czytelnie z zaznaczeniem treści które chcesz przekazać w sposób istotny czyli w bardziej przystępny i widoczny sposób dla osób nowych które tu dopiero weszły i nie mialy stycznosci z nowym wygladem funkcjami - szkodzisz społeczności takim egoistycznym zachowaniem.
      3. Nie atakuj nowych użytkowników forum bo za czasów gdy byłem tu supermoderatorem dałbym Ci ostrzeżenie.
      4. To że zrobiłeś jakieś fajne wojsko i masz prawie 3 tys wiadomości na forum nie czyni Cię ani lepszym ani mądrzejszym - w żadnym miejscu nie uraziłem Cię byś był dla mnie nie miły. Za moich czasów 10 lat temu pierwszych PLN koalicji PAV Wilków, z tamtejszym systemem gry nie byłbyś nawet w TOP 10 największych napastników serwera, wiec nie mam pojęcia czym się chwalisz bo zakładam ze wtedy byłeś jeszcze młodziutki chłopcem gdy ja prowadziłem 400 osobowe koalicję walcząc z 10 innymi koalicjami. Korzystanie z forum w tamtym czasie było czymś codziennym, na forach rozgrywały się różne polityczne brudy, dyskusje w których brałem czynny udział i tworzyłem pierwsze 3 edycje serwera 1PL. Nie ucz mnie pisać czytać i korzystać z forum.

Pozdrawiam Arturosa, warke, kabiego i resztę dzików z najlepszych czasów gry.

Zagraj najpierw na serwerze z 30 tysiącami graczy gdzie w ciągu 10 minut zerowano 20 graczy potem ucz innych korzystania z Forum.

Nie lubię gdy ktoś jest bez powodu nie miły. A nie osiągnął nic w tej grze.
      Litości.

• Ja w 1410 skutecznie dowodziłem tysiącami wojsk polskolitewskich w walce z Krzyżakami. Pewnie wtedy Cie jeszcze na świecie nie było. Za moich czasów to byś pewnie nawet zbroi nie udźwignął.

Tak poza tym jak już chcesz zaczynać dyskutować na tematy, o których nie masz pojęcia to zapoznaj się chociaż z tym Argumentum ad personam – Wikipedia, wolna encyklopedia zanim kolejny raz napiszesz bzdury.

Legenda roku 2017 PL
    • LordTurek_PL wrote:

Ja w 1410 skutecznie dowodziłem tysiącami wojsk polskolitewskich w walce z Krzyżakami. Pewnie wtedy Cie jeszcze na świecie nie było. Za moich czasów to byś pewnie nawet zbroi nie udźwignął.

Tak poza tym jak już chcesz zaczynać dyskutować na tematy, o których nie masz pojęcia to zapoznaj się chociaż z tym Argumentum ad personam – Wikipedia, wolna encyklopedia zanim kolejny raz napiszesz bzdury.
      Nie jesteś nawet bożkiem, nie napisałeś by kliknął a jesteś arogancki... na telefonie np. nie zawsze widać że to link. jakoś nie kojarzę Cię bożku sprzed pięciu lat więc skąd brak pokory...bo Ci się coś wydaję, bo ktoś Ci schlebia a bo jesteś....no właśnie zastanów się kim Ty jesteś...starzy wyjadacze by Cię zamietli pod dywan w tydzień a Ty się obnosisz nie wiadomo czym....no ale młodość ma swoje prawa.... na szczęście szybko się zabliźnia to może coś zrozumiesz...
    • Nawet nie wiesz czego dotyczył mój post, więc do całości się odnosić nie będę, ale poruszę jedną kwestię, której i tak nie zrozumiesz.

Skoro teraz grają ludzie, którzy kiedyś byli "pro" i nie zamiatają mnie pod dywan to można wyciągnąć wnioski płynące z logicznej dedukcji, że kiedyś też by tego nie zrobili. Mogę Ci też przedstawić inne rozumowanie podobne do Twojego, które byłoby równie idiotyczne - to tak samo jakby Adaś Małysz powiedział Stochowi, że kiedys to były czasy i jakby chciał to by go zamiótł ze Schmitem i Hanawaldem pod dywan w tydzień, więc niech nie udziela wywiadów, nie chwali się w mediach społecznościowych sukcesami, bo tak naprawdę są nic nie warte. I to co w tej chwili opisałem nie ma żadnego związku z tematem ani z tym, że ktoś nie potrafi kliknąć w link, tak jak Ty. Brakło Ci merytorycznych argumentów, nie masz szans na wygranie dyskusji, więc próbujesz nieudolnie mi pojechać.

Legenda roku 2017 PL
    • NIKTWAZNY89 wrote:

Przyjacielu najdroższy.

Za moich czasów 10 lat temu pierwszych PLN koalicji PAV Wilków, z tamtejszym systemem gry nie byłbyś nawet w TOP 10 największych napastników serwera, wiec nie mam pojęcia czym się chwalisz bo zakładam ze wtedy byłeś jeszcze młodziutki chłopcem gdy ja prowadziłem 400 osobowe koalicję walcząc z 10 innymi koalicjami. Korzystanie z forum w tamtym czasie było czymś codziennym, na forach rozgrywały się różne polityczne brudy, dyskusje w których brałem czynny udział i tworzyłem pierwsze 3 edycje serwera 1PL. Nie ucz mnie pisać czytać i korzystać z forum.

Legenda roku 2017

Mów mi Spini(fex), to taka trawa o ostrych liściach, która rośnie w Australii.
      I love Captain Claw
    • Eragon104_PL wrote:

NIKTWAZNY89 wrote:

Przyjacielu najdroższy.

Za moich czasów 10 lat temu pierwszych PLN koalicji PAV Wilków, z tamtejszym systemem gry nie byłbyś nawet w TOP 10 największych napastników serwera, wiec nie mam pojęcia czym się chwalisz bo zakładam ze wtedy byłeś jeszcze młodziutki chłopcem gdy ja prowadziłem 400 osobowe koalicję walcząc z 10 innymi koalicjami. Korzystanie z forum w tamtym czasie było czymś codziennym, na forach rozgrywały się różne polityczne brudy, dyskusje w których brałem czynny udział i tworzyłem pierwsze 3 edycje serwera 1PL. Nie ucz mnie pisać czytać i korzystać z forum.

tak jak spamowałeś forum bzdurami pare lat temu tak dalej to robisz, tylko wtedy takie nic nie wnoszące posty wywalali w ciągu 5 minut
    • LordTurek_PL wrote:

Nawet nie wiesz czego dotyczył mój post, więc do całości się odnosić nie będę, ale poruszę jedną kwestię, której i tak nie zrozumiesz.

Skoro teraz grają ludzie, którzy kiedyś byli "pro" i nie zamiatają mnie pod dywan to można wyciągnąć wnioski płynące z logicznej dedukcji, że kiedyś też by tego nie zrobili. Mogę Ci też przedstawić inne rozumowanie podobne do Twojego, które byłoby równie idiotyczne - to tak samo jakby Adaś Małysz powiedział Stochowi, że kiedys to były czasy i jakby chciał to by go zamiótł ze Schmitem i Hanawaldem pod dywan w tydzień, więc niech nie udziela wywiadów, nie chwali się w mediach społecznościowych sukcesami, bo tak naprawdę są nic nie warte. I to co w tej chwili opisałem nie ma żadnego związku z tematem ani z tym, że ktoś nie potrafi kliknąć w link, tak jak Ty. Brakło Ci merytorycznych argumentów, nie masz szans na wygranie dyskusji, więc próbujesz nieudolnie mi pojechać.
      jesteś na forum od 6 lat, czyli zakładam że nie grasz dłużej w tą grę, więc raczej średnio będziesz znał poziom serwerów sprzed okresu nowej wersji gry. czy tez okresu gdy zaczynało się na .com bo PL jeszcze nie istniał, a pierwsze polskie sojusze które rozwinęły się za granicą z dumą przywędrowały na 1 polski PL. To tez raczej dyskusja z Tobą na te tematy nie ma sensu. Po prostu nie lubię jak ktoś mnie bez powodu ukrycie nazywa bezmózgiem i leniem, mimo że nawet słowem się nie odezwałem w negatywny sposób do Ciebie. Chwal się dalej kim to nie jesteś i co to nie osiągnąłeś w czasach gdy gra zrobiła się bardziej casualowa i prostsza. Tyle z mojej strony do Ciebie.
    • NIKTWAZNY89 wrote:

LordTurek_PL wrote:

Nawet nie wiesz czego dotyczył mój post, więc do całości się odnosić nie będę, ale poruszę jedną kwestię, której i tak nie zrozumiesz.

jesteś na forum od 6 lat, czyli zakładam że nie grasz dłużej w tą grę, więc raczej średnio będziesz znał poziom serwerów sprzed okresu nowej wersji gry. czy tez okresu gdy zaczynało się na .com bo PL jeszcze nie istniał, a pierwsze polskie sojusze które rozwinęły się za granicą z dumą przywędrowały na 1 polski PL. To tez raczej dyskusja z Tobą nie ma sensu. Po prostu nie lubię jak ktoś mnie bez powodu ukrycie nazywa bezmózgiem i leniem, mimo że nawet słowem się nie odezwałem w negatywny sposób do Ciebie. Chwal się dalej kim to nie jesteś i co to nie osiągnąłeś w czasach gdy gra zrobiła się bardziej casualowa i prostsza. Tyle z mojej strony do Ciebie.
      Za to ja konto na forum mam od 10 lat, ale i tak zaczynałem znacznie wcześniej. Obstawiam, że Turek też zaczął grę wcześniej a data rejestracji konta nei jest miarą tego kiedy zaczynał grac. Ty masz konto na forum od wczoraj. Czyli wg. Twojej logiki zacząłeś grać wczoraj, a wszystko co piszesz to kłamstwa.
      Oczywiście, że gdy zaczynałem grać to nie wiedziałem zbytnio jak. Grywalem w F@llensach i Gumisiach. Kiedyś do były czasy teraz już nei ma czasów. Szkoda że się ze mną nie zmierzyłeś 20 lat temu bo akurat wtedy bym cie pokonał. Wspaniale, że kiedyś umiałeś grać. Swoją drogą była to zupełnie inna gra, ale nie możesz w związku z tym obrażać teraźniejszych graczy, bo tak jak napisał już turek - twoje rozumowanie jest idiotyczne. Chociaż zastanawia mnie dlaczego wstydzisz się swojego nicku, skoro byłeś taki pro?

Aha i byłem w topce napastników jeszcze przed T3,5 oraz na classikach :) Jak widać ja się rozwinąłem bo naklikałem se dużo wojska, a ty żyjesz przeszłością.

Legenda roku 2017

Mów mi Spini(fex), to taka trawa o ostrych liściach, która rośnie w Australii.
      I love Captain Claw
    • Eragon104_PL wrote:

Za to ja konto na forum mam od 10 lat, ale i tak zaczynałem znacznie wcześniej. Obstawiam, że Turek też zaczął grę wcześniej a data rejestracji konta nei jest miarą tego kiedy zaczynał grac. Ty masz konto na forum od wczoraj. Czyli wg. Twojej logiki zacząłeś grać wczoraj, a wszystko co piszesz to kłamstwa.Oczywiście, że gdy zaczynałem grać to nie wiedziałem zbytnio jak. Grywalem w F@llensach i Gumisiach. Kiedyś do były czasy teraz już nei ma czasów. Szkoda że się ze mną nie zmierzyłeś 20 lat temu bo akurat wtedy bym cie pokonał. Wspaniale, że kiedyś umiałeś grać. Swoją drogą była to zupełnie inna gra, ale nie możesz w związku z tym obrażać teraźniejszych graczy, bo tak jak napisał już turek - twoje rozumowanie jest idiotyczne. Chociaż zastanawia mnie dlaczego wstydzisz się swojego nicku, skoro byłeś taki pro?

Aha i byłem w topce napastników jeszcze przed T3,5 oraz na classikach :) Jak widać ja się rozwinąłem bo naklikałem se dużo wojska, a ty żyjesz przeszłością.
      Chodzi o to ze ziomek myślał ze przyszedł ktoś zielony i może go uczyć korzystania z forum bo przeczytać informacji nie umie bo jest za leniwy, stąd mój wywód żeby "ojca dzieci nie uczył robić" bo to forum było moim środowiskiem w którym prowadziłem grę na równi z tą na mapie. Oczekiwałem pomocy i odpowiedzi bo wyszukiwanie nic nie dało zamian zostałem okrzyknięty leniem i ignorantem. Ja nie byłem wybitnym, graczem nigdzie tak nie napisałem, że jestem od kogoś lepszy, czasach studiów ciężko siedzenie na koncie 24h na dobę, byłem strategiem dyplomata, osoba która zawsze stała u sterów i kierowała losami serwera. Wygrywała tez często wojny forumowe które niszczyły morale wroga. Budowałem 6 lub 7 cudów, ciężko zapamiętać, 4 razy wygrałem serwer z własną koalicją między innymi na com z Polska reprezentacja i Witoldem na czele gdzie pozamiataliśmy całym serwerem :) codzienne rozmawiałem i znałem i kierowałem wielkimi skoordynowanymi atakami gdzie w ciągu doby likwidowane były całe skrzydła po 50 osób. Prawdopodobnie i Twój off szedł tam gdzie zaplanowałem, Grały z nami osoby które dla obecnych graczy mogłyby być wzorami, a zostali zapomniani. Chociażby WOMBAT w PaV. Co do wspomnianych sojuszy w obu prowadziłem skrzydła a sam byłem osobą która miała wpływ raz na wojnę a w kolejnym rozdaniu na współprace wspomnianych przez Ciebie sojuszy. Później poszliśmy na eliminacje jako Knights a potem jako PFTF wspólnie serwerem na mistrzostwa reprezentować Polskę. To czasy 20 tysiecznych serwerów gdzie pokazanie ze dysponujesz większym Offem wiązało się z utratą wszystkich ekówek parę dni później, osoby takie jak ja nie miały ogromnych wojsk do pokazania za to znały na pamięć osady na całej mapie kratka w kratkę :) a co do obrażania to on jakieś wycieczki w moją stronę zaczął robić kiedy zapytałem tylko czy mogę konto odzyskać, potem się dziwić ze ludzi coraz mniej jak na starcie ich takie teksty spotykają. Swoją droga w linku nie było odpowiedzi na moje pytaniem, tylko info ze konta zostały usunięte, a odzyskaniu ich zero informacji. Więc nie wiem gdzie tam grzech popełniłem grzecznie pytając.

The post was edited 5 times, last by NIKTWAZNY89 ().

• NIKTWAZNY89 wrote:

Chodzi o to ze ziomek myślał ze przyszedł ktoś zielony i może go uczyć korzystania z forum bo przeczytać informacji nie umie bo jest za leniwy, stąd mój wywód żeby "ojca dzieci nie uczył robić" bo to forum było moim środowiskiem w którym prowadziłem grę na równi z tą na mapie. Oczekiwałem pomocy i odpowiedzi bo wyszukiwanie nic nie dało zamian zostałem okrzyknięty leniem i ignorantem. Ja nie byłem wybitnym, graczem nigdzie tak nie napisałem, że jestem od kogoś lepszy, czasach studiów ciężko siedzenie na koncie 24h na dobę, byłem strategiem dyplomata, osoba która zawsze stała u sterów i kierowała losami serwera. Wygrywała tez często wojny forumowe które niszczyły morale wroga. Budowałem 6 lub 7 cudów, ciężko zapamiętać, 4 razy wygrałem serwer z własną koalicją między innymi na com z Polska reprezentacja i Witoldem na czele gdzie pozamiataliśmy całym serwerem :) codzienne rozmawiałem i znałem i kierowałem wielkimi skoordynowanymi atakami gdzie w ciągu doby likwidowane były całe skrzydła po 50 osób. Prawdopodobnie i Twój off szedł tam gdzie zaplanowałem, Grały z nami osoby które dla obecnych graczy mogłyby być wzorami, a zostali zapomniani. Chociażby WOMBAT w PaV. Co do wspomnianych sojuszy w obu prowadziłem skrzydła a sam byłem osobą która miała wpływ raz na wojnę a w kolejnym rozdaniu na współprace wspomnianych przez Ciebie sojuszy. Później poszliśmy na eliminacje jako Knights a potem jako PFTF wspólnie serwerem na mistrzostwa reprezentować Polskę. To czasy 20 tysiecznych serwerów gdzie pokazanie ze dysponujesz większym Offem wiązało się z utratą wszystkich ekówek parę dni później, osoby takie jak ja nie miały ogromnych wojsk do pokazania za to znały na pamięć osady na całej mapie kratka w kratkę :) a co do obrażania to on jakieś wycieczki w moją stronę zaczął robić kiedy zapytałem tylko czy mogę konto odzyskać, potem się dziwić ze ludzi coraz mniej jak na starcie ich takie teksty spotykają. Swoją droga w linku nie było odpowiedzi na moje pytaniem, tylko info ze konta zostały usunięte, a odzyskaniu ich zero informacji. Więc nie wiem gdzie tam grzech popełniłem grzecznie pytając.

Jestem początkujący ale uważam że Piłsudski to by mógł od Ciebie się uczyć.
    • Turek wystarczyło dać trochę bardziej uprzejmą odpowiedź i nie było by tego zamieszania
      Czy nie stać Cię na to czy też arogancja to Twoje drugie imię??l
      Oczywiście za Tobą musiał przyjść Twój książęcy podnóżek Tołdi vel Eragon :D
      Skoro uważasz że jesteś"bogiem travki" to powinno do czegoś zobowiązywać takie jest moje zdanie
      Jeśli uważasz że tak nie jest to polecam pierwszą lepszą książkę o zasadach bon-ton :thumbsup:

Niktważny89 czyżby Kabi????
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:
      " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
      A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę