שכחו אותי בבית 2 (;

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• שכחו אותי בבית 2 (;

אהלן לכולם,
      מי שמכיר ומי שלא אני יניר ואנחנו היינו השרת Phoenix.
      התחלתי לשחק לפניי 8 שנים, באים והולכים.
      הפעם נכנסתי לשרת כ'יועץ' והשותף הקבוע שלי מאיר היה אחראי על השחקן יחד עם עידן(שותף מהשרתים האחרונים).

נכנסנו ללא צד, באמת רק כדי להנות ממה שיש לטרוויאן ישראל להציע.
      נפלנו על הצד של FL אז אמרנו יאללה מה אכפת, נכנסנו רק להנות בלי להתערבב בפוליטיקה וניהול כמו בעבר.

אבל למיקי\מתן וחבורתו היו רעיונות מוזרים משלהם.
      קודם כל, לא מכיר את מיקי לפניי אין לי שום דבר רע לומר על כמה זהב הוא בזבז או שהוא לא מסוגל להרים שחקן בלי לשפוך זהב.
      הוא יודע להרים שחקן טופ נקודה.

אך לנהל ברית?
      0 יכולת ניהולית.
      0 כריזמה.
      0 יכולת דיבור.

ניסיתי לנהל איתו שיחה ועדיף לדבר עם בצל.
      תגובות חסרות טעם וחוסר הבנה של התחביר בשיחה לא אפשר לנהל שיחה עם הדבר הזה. אז וויתרתי, אמרתי שלמיקי אני פשוט לא עונה כי חבל על העצבים שלי ומאיר מנהל את כל הדיבורים מול מיקי וחבורתו.
      אבל שוב ושוב מיקי התעקש לקחת סיסמא ואפילו מייל מאיתנו!
      שוב ושוב מאיר בא ושואל אותי "לתת לו סיסמא??"
      חברים, הכלל הראשון במשחק הזה - אל תתן סיסמא. זה עד כדי כך פשוט, אין כאן עניין של אמון, אתה רוצה שומר חשבון? - קיבלת, אבל לא תקבל סיסמא או מייל.
      לא מחלקים סיסמאות או מיילים כמו מסטיקים על שחקן שאתה משקיע את הנשמה שלך עליו 3 חודשים.

אך מיקי\מתן לא חשב ככה וחשב שאנחנו מרגלים.
      כמובן שאף אחד מ"חברי הברית" לא חשב לדבר איתנו, לנסות להכיר שחקן שהם חושדים בו - אולי הם טועים?

מפה לשם מיקי\מתן וחבורת השפוטים יצאו להרוס את האמר והקרופר שלנו - והצליחו.
      כל הפוסט החופר הזה יש לו מטרה אחת,
      לא באתי להתבכיין על שהרסו לי את הבירה והאמר.

רק להראות מי היה מיקי\מתן עבורי ולקוות ששרת הבא גם מי ששיחק איתו כיום לא יישחק איתו ולהראות לאנשים נוספים בקהילה שאם מישהו משחק בצורה כזו - אין לו מקום בקהילת טרוויאן.
      אנחנו היינו 100 אחוז עם FL ומהתחלה אמרנו שנכנסנו סולו ובחרנו צד לפי המיקום על המפה והותקפנו אך ורק בגלל חשדות חסרות בסיס מכמה חבריי ברית שאפילו לא הכירו אותנו או טרחו להבין מי אנחנו!
      פשוט לתקוף כמו חיילים במשחק של מיקי.
      אדם שאינו יודע לנהל דבר וחבל שיש אנשים טובים שהולכים אחריו.

ולאנשיי העבר, שם האשכול הוא בדיחה על התקפה מהעבר ששכחתי נוגחים, הפעם לצערי קלטנו את ההתקפה מאוחר מדיי ולא היה אפשרי לבצע מהלך אחרון עם האמר לפניי ש40+ התקפות מכמה שפוטים של מיקי\מתן הגיעו לכפר האמר ולקרופר.
      בסופו של יום FL רק איבדו האמר של שחקן ששיחק איתם ונשארו ללא צד להילחם נגדו.
      ארכיון דוחות תקיפה עבור משחק רשת טרביאן

יניר.
      Phoenix

The post was edited 1 time, last by Yanir ().

• אחי אני יודע כמה זה מכעיס אותך הדברים האלו
      אבל זה מיקי והמניפולציות שלו לא יודע לשחק כמו בן אדם
      מצטער לשמוע שזה קרה לך
      ממפריחי השממה שנקראת חדר צדSE ilx23
      אל תבכה על :teu01: שנהרג, אפשר לאמן שוב
      ILX25-Hammer1 ...ILX24-ME AGAIN/mem...ILX23-VandalisM...ILX20-MR.Boom...ILX21-K.G.C

• תמחקו חשבונות ותפרשו, תנו לאוכלי זהב למות לבד בשרת הזה שכל הכסף שלהם ילך על לשחק מול נטארים.

דרך אגב כל אחד שישחק כמה שהכיס שלו נותן לו זאת זכותו, אבל בהחלט מישהו צריך לתת את הדין על התופעה של להכניס מלא חבילות שנמשכות בסוף שרת
      הגיע הזמן שיטפלו בזה ולהוציא מכתב לטרויאן העולמית שתילחם בזה ותתבע ותחסום כרטיסי אשראי שמבטלים עסקאות,
      שהפרצה הזאת תהיה סגורה אז שבאמת כל אחד ישחק עם כמה זהב שבא לו.

אין מה לעשות נפלתם ברשת של התולעת וחבל בשבילכם מקווה שתלמדו לעתיד ביחד עם כל העלובים שסוגדים לו שבשרתים הבאים יחטפו ממנו ברגע שלא יתנו לו מה שהוא רוצה.

פעם תולעת תמיד תולעת
      LeGeNdaRy8
      Blackbox
      Dark Horse
      Logical
      chaos
      hercules
      Dartagnan
      snufkin
    • הנה עוד קרבן למעלליו של מיקי, שום מזהיר את כולם! לא להקשר לבן אדם הזה!!!!!!! תתרחקו ממנו כמו לאפה בפסח
      Drizt - ILX18
      Destination-ILX19
      Blip & blop -ILX20
      Germany-ILX22(החדש)
      Zeresh-ILX23
      Hydro - ILX24
      Koi diva- ILX25
      טורניר 2017 - blip & blop
      מהיר ספיישל שבטים חדשים -
      MaNiaK

• Asulinisrael_IL wrote:

הנה עוד קרבן למעלליו של מיקי, שום מזהיר את כולם! לא להקשר לבן אדם הזה!!!!!!! תתרחקו ממנו כמו לאפה בפסח
      אוהב אותך אחי אבל יש שווארמה פה קרוב לבית שלי עם לאפה כשרה לפסח
      תקפוץ לקריות
      ולפותח האשכול
      אם אתה באמת היית בצד של FL מה היתה הסיבה להתנהגות שלך במשך השרת? התנהגות של מרגל לחלוטין
      בהווה
      ILX25-FullOfShit

שחקני עבר:
      ILX12-Dupe\CrazyLoko
      ILX13-Salesman
      IL2-Bastard
      ILX16-אל יהוד\Neshama
      ILX18-ביצים\Assassin
      Goldiger-COMX
      ILX23-ParaMedic
      ILX24-Hydro
    • legendary8_IL wrote:

תמחקו חשבונות ותפרשו, תנו לאוכלי זהב למות לבד בשרת הזה שכל הכסף שלהם ילך על לשחק מול נטארים.

דרך אגב כל אחד שישחק כמה שהכיס שלו נותן לו זאת זכותו, אבל בהחלט מישהו צריך לתת את הדין על התופעה של להכניס מלא חבילות שנמשכות בסוף שרת
      הגיע הזמן שיטפלו בזה ולהוציא מכתב לטרויאן העולמית שתילחם בזה ותתבע ותחסום כרטיסי אשראי שמבטלים עסקאות,
      שהפרצה הזאת תהיה סגורה אז שבאמת כל אחד ישחק עם כמה זהב שבא לו.

אין מה לעשות נפלתם ברשת של התולעת וחבל בשבילכם מקווה שתלמדו לעתיד ביחד עם כל העלובים שסוגדים לו שבשרתים הבאים יחטפו ממנו ברגע שלא יתנו לו מה שהוא רוצה.

פעם תולעת תמיד תולעת
      צר לי לאכזב אותך ישראל, אין יותר דבר כזה למשוך זהב
      טראוויאן מגיבים לייפאל והכסף מוחזר (גם הבאן מבוטל) זה רק 3 ימים עד שבוע וחצי של באן (תלוי כמה טראוועאן לחוצים על כספם) חח
      שחקן הווה : Hopeless-prntscr.com/ce2ydx

שחקני עבר
      כהן , cohen ,
      tornado (חקלאים) , גי.יפית (אך איזה חשבון מטורף זה היה)
      לא ידוע , FARMERS -שבר שיא הגנות רומאי וקבע רף של 165 אלף פרטו
      sea lions , ASSASSIN
      goldiger- שיא רומאי לחשבון ישראלי בשרת קום 185 אלף פרטו
      (כל השיאים שנשברו הם שיאים שעד האוצרות)
    • Amit1091 wrote:

Asulinisrael_IL wrote:

הנה עוד קרבן למעלליו של מיקי, שום מזהיר את כולם! לא להקשר לבן אדם הזה!!!!!!! תתרחקו ממנו כמו לאפה בפסח
      אוהב אותך אחי אבל יש שווארמה פה קרוב לבית שלי עם לאפה כשרה לפסחתקפוץ לקריות
      ולפותח האשכול
      אם אתה באמת היית בצד של FL מה היתה הסיבה להתנהגות שלך במשך השרת? התנהגות של מרגל לחלוטין
      תמשיך לאכול מה שאומרים לך...
      דיברתי עם מיקי יום יום בווצאפ
      אם אני יראה לך שיחות אתה תבין
      אבל עזוב בוא נחסוך את זה אם אתה לא יודע עדיף שלא תדבר
    • Amit1091 wrote:

אחלה פוניקס, מצטער על מה שקרה לך, במקומך אני נשאר ל**** את כל מי שעשה לך רע,

Amit1091 wrote:

Asulinisrael_IL wrote:

אוהב אותך אחי אבל יש שווארמה פה קרוב לבית שלי עם לאפה כשרה לפסחתקפוץ לקריות
      ולפותח האשכול

קודם כל שלום גם לך.. עמית?
      שאגב אם שיחקת בשרת 18 ב-Assassin היית אמור להכיר אותי כי שיחקתי עם מנהל השחקן אפרים, אבל אתה כנראה עדיין ילד.

ולנושא, אתה אחד משחקני ההנהלה שלא טרח אפילו לשלוח הודעה לשחקני ברית שלו להכיר מי נמצא איפה. עוד אחד עם 0 יכולת ניהולית.
      העובדה שאנחנו לא רצינו להביא סקייפ לא אמורה למנוע ממך לדבר איתנו להכיר. זאת פעם שניה כל השרת שאתה כותב ישירות אלי. אתם פשוט הנהלה בדיחה.

ואנחנו באמת היינו בצד של FL אתם פשוט חבורה של כישלון אחד גדול בהנהלה וככה זה נראה כאשר אין יכולת ניהולית ורק אחד ניסה ליצור קשר אך מדבר כמו ילד בן 16.

ולשאר המגיבים, את הלקח למדנו ואם ניכנס שוב לטרוויאן ישראל זה ייראה אחרת - חג שמח לכולם!
    • Yanir wrote:

Amit1091 wrote:

Amit1091 wrote:

Asulinisrael_IL wrote:

אוהב אותך אחי אבל יש שווארמה פה קרוב לבית שלי עם לאפה כשרה לפסחתקפוץ לקריותולפותח האשכול
      שאגב אם שיחקת בשרת 18 ב-Assassin היית אמור להכיר אותי כי שיחקתי עם מנהל השחקן אפרים, אבל אתה כנראה עדיין ילד.

ולנושא, אתה אחד משחקני ההנהלה שלא טרח אפילו לשלוח הודעה לשחקני ברית שלו להכיר מי נמצא איפה. עוד אחד עם 0 יכולת ניהולית.
      העובדה שאנחנו לא רצינו להביא סקייפ לא אמורה למנוע ממך לדבר איתנו להכיר. זאת פעם שניה כל השרת שאתה כותב ישירות אלי. אתם פשוט הנהלה בדיחה.

ואנחנו באמת היינו בצד של FL אתם פשוט חבורה של כישלון אחד גדול בהנהלה וככה זה נראה כאשר אין יכולת ניהולית ורק אחד ניסה ליצור קשר אך מדבר כמו ילד בן 16.

ולשאר המגיבים, את הלקח למדנו ואם ניכנס שוב לטרוויאן ישראל זה ייראה אחרת - חג שמח לכולם!
      אתה הזוי, ובזוי, מי קשור בכלל להנהלה?
      מי אתה שתקבע שלקחתי חלק בהנהלה?
      עוד שחקן שלא עשה כלום, אף פעם וחושב שהוא משהו...
      אתה כועס כי אתה לא לוקח חלק בניצחון של השרת וכי אתה חסר אמצעים והפסדת, תתמדרן
      בהווה
      ILX25-FullOfShit

שחקני עבר:
      ILX12-Dupe\CrazyLoko
      ILX13-Salesman
      IL2-Bastard
      ILX16-אל יהוד\Neshama
      ILX18-ביצים\Assassin
      Goldiger-COMX
      ILX23-ParaMedic
      ILX24-Hydro
    • במצבים כאלו מה שעושים זה מספליטים עם ההאמר או מגנים איתו
      היית גורם לנזק של 70% לאחד ההאמרים בקלות במקום לתת כיבוש והעלמה קלים
      לא שופט אותך סתם הייתי חייב להציף

נשמע שאתה בחור נחמד, חבל שדפקו אותך ככה
      אני חושב שבשני הצדדים יש טרפות ונבלות, ולכן כל השחקנים הגדולים כבר לא נהנים מהשרת

איזה מזל ששחקני טופ 80 לא מושפעים מהלכלוכים האוויליים האלו ^^
      ויוה לה פרויקט

[SIGPIC][/SIGPIC]

קרדיט לRaging Phoenix על הסמל והלוגו!

[B]
      מדריך לשחקן המתקדם(שדות 18 ביום 87 -לגרסאות 3~4.2)

חלק 1
      | חלק 2

The post was edited 1 time, last by MisterB_IL ().

• Amit נשמע שאתה ילד לפי התגובות
      לא נכנסו כדי לנצח ולא כדי להפסיד נכנסו לשחק

נראה שאנשים קצת שוכחים את זה קצת סהכ משחק
      ולא הגנו ולא הספלטנו כדי שלא יהיה להם סיפוק של דוחות
    • Amit1091 wrote:

Yanir wrote:

Amit1091 wrote:

Amit1091 wrote:

Asulinisrael_IL wrote:

אוהב אותך אחי אבל יש שווארמה פה קרוב לבית שלי עם לאפה כשרה לפסחתקפוץ לקריותולפותח האשכולאם אתה באמת היית בצד של FL מה היתה הסיבה להתנהגות שלך במשך השרת? התנהגות של מרגל לחלוטין
      קודם כל שלום גם לך.. עמית?שאגב אם שיחקת בשרת 18 ב-Assassin היית אמור להכיר אותי כי שיחקתי עם מנהל השחקן אפרים, אבל אתה כנראה עדיין ילד.

אתה הזוי, ובזוי, מי קשור בכלל להנהלה?מי אתה שתקבע שלקחתי חלק בהנהלה?
      עוד שחקן שלא עשה כלום, אף פעם וחושב שהוא משהו...

הזוי ובזוי... אתה ייצור מעולם אחר.
      מי קשור בכלל להנהלה אתה שואל?
      באחד מהימים שהותקפתי שלחתי הודעה למיקי\מתן (אפילו לא סגור מי משחק איפה מרוב שהסיסמאות של כולם אצל מיקי\מתן).
      מיד לאחר 3 דק' קיבלתי הודעה מהשחקן שלך ליצור קשר משותף בשם מאור.
      מה המשמעות מתוק? שישר כשנשלחה הודעה להנהלה אתה היית שותף לכך.
      ושוב אחזור לנקודה של 0 יכולת ניהולית, 0 כריזמה ולסיכום תמשיך לייצר הגנות לשרת שרק FL נגד עצמם.

מבטיח לך שאני לא כועס, להפך.
      אני מרוצה מהעובדה שעכשיו גם השותפים שלי יודעים מי אתם וגם אם נחזור זה יהיה נגדכם - למה שאכעס? שווה את זה, שרת בא שרת הולך אבל אתם איבדתם שחקן שכן היה בצד שלכם ורק תמשיכו לאבד עם חוסר היכולת הבולטת של ההנהלה.
      תתבגרו מתוקים.

MisterB_IL wrote:

במצבים כאלו מה שעושים זה מספליטים עם ההאמר או מגנים איתו

אני חושב שבשני הצדדים יש טרפות ונבלות, ולכן כל השחקנים הגדולים כבר לא נהנים מהשרת

ויוה לה פרויקט
      לא מסכים איתך נשמלול..
      שיחקנו סולו השרת וכאשר חבריי הברית שלנו תקפו אותנו עם מעל 40 תקיפות, אולי היינו עוצרים האמר אחד אבל אין פואנטה כי בשורה התחתונה הכפר ייהרס והם יישמחו מהעובדה שהאמר שלנו מת בהתקפות.
      השלמנו עם העובדה שעשינו טעות ונכנסנו לאזור הלא נכון ולצד הלא נכון, אבל לא ניתן את התענוג כשאנחנו צריכים להגן עם האמר.

וכמו שרשמת בכל צד יש נבלות, פשוט מקווים לחזור לשרת עם חבר'ה רציניים והנהלה לא של ילדים.. עם נבלות אפשר להתמודד ;)
    • Yanir wrote:

Amit1091 wrote:

Yanir wrote:

Amit1091 wrote:

Amit1091 wrote:

Asulinisrael_IL wrote:

אוהב אותך אחי אבל יש שווארמה פה קרוב לבית שלי עם לאפה כשרה לפסחתקפוץ לקריותולפותח האשכולאם אתה באמת היית בצד של FL מה היתה הסיבה להתנהגות שלך במשך השרת? התנהגות של מרגל לחלוטין
      קודם כל שלום גם לך.. עמית?שאגב אם שיחקת בשרת 18 ב-Assassin היית אמור להכיר אותי כי שיחקתי עם מנהל השחקן אפרים, אבל אתה כנראה עדיין ילד.

אתה הזוי, ובזוי, מי קשור בכלל להנהלה?מי אתה שתקבע שלקחתי חלק בהנהלה?עוד שחקן שלא עשה כלום, אף פעם וחושב שהוא משהו...
      הזוי ובזוי... אתה ייצור מעולם אחר.
      מי קשור בכלל להנהלה אתה שואל?
      באחד מהימים שהותקפתי שלחתי הודעה למיקי\מתן (אפילו לא סגור מי משחק איפה מרוב שהסיסמאות של כולם אצל מיקי\מתן).
      מיד לאחר 3 דק' קיבלתי הודעה מהשחקן שלך ליצור קשר משותף בשם מאור.
      מה המשמעות מתוק? שישר כשנשלחה הודעה להנהלה אתה היית שותף לכך.
      ושוב אחזור לנקודה של 0 יכולת ניהולית, 0 כריזמה ולסיכום תמשיך לייצר הגנות לשרת שרק FL נגד עצמם.

מבטיח לך שאני לא כועס, להפך.
      אני מרוצה מהעובדה שעכשיו גם השותפים שלי יודעים מי אתם וגם אם נחזור זה יהיה נגדכם - למה שאכעס? שווה את זה, שרת בא שרת הולך אבל אתם איבדתם שחקן שכן היה בצד שלכם ורק תמשיכו לאבד עם חוסר היכולת הבולטת של ההנהלה.
      תתבגרו מתוקים.

MisterB_IL wrote:

במצבים כאלו מה שעושים זה מספליטים עם ההאמר או מגנים איתו

ויוה לה פרויקט
      לא מסכים איתך נשמלול..שיחקנו סולו השרת וכאשר חבריי הברית שלנו תקפו אותנו עם מעל 40 תקיפות, אולי היינו עוצרים האמר אחד אבל אין פואנטה כי בשורה התחתונה הכפר ייהרס והם יישמחו מהעובדה שהאמר שלנו מת בהתקפות.
      השלמנו עם העובדה שעשינו טעות ונכנסנו לאזור הלא נכון ולצד הלא נכון, אבל לא ניתן את התענוג כשאנחנו צריכים להגן עם האמר.

וכמו שרשמת בכל צד יש נבלות, פשוט מקווים לחזור לשרת עם חבר'ה רציניים והנהלה לא של ילדים.. עם נבלות אפשר להתמודד ;)
      אתה סתם, מכליל, אם היית יודע עד ההודעה השני שלי באשכול כאן לא ידעתי על שום דבר והייתי בעדך בהכל...
      בהווה
      ILX25-FullOfShit

שחקני עבר:
      ILX12-Dupe\CrazyLoko
      ILX13-Salesman
      IL2-Bastard
      ILX16-אל יהוד\Neshama
      ILX18-ביצים\Assassin
      Goldiger-COMX
      ILX23-ParaMedic
      ILX24-Hydro
    • Yanir wrote:

Amit1091 wrote:

Amit1091 wrote:

Asulinisrael_IL wrote:

אוהב אותך אחי אבל יש שווארמה פה קרוב לבית שלי עם לאפה כשרה לפסחתקפוץ לקריותולפותח האשכול

היי יניר, מסתבר שלמטבע 2 פנים.
      אכן , ייתכן שאם הייתי יודע שאתה שם המהלך נגדך לא היה קורה (האמת שלא ידעתי בכלל שקרה אבל אני מניח שידיעה שלי לגבי היותך בשחקן היתה מציתה מספר תהליכים שהיו בהכרח מונעים את השתלשלות האירועים)
      אך לא ידעתי, חבל שלא יצרת קשר איתי או עם מישהו מההנהלה (אני אישית מנסה כתמיד להתרחק מניהול עד כמה שניתן) אני מאמין שהמצה יכל היה להיות אחרת.
      שחקן הווה : Hopeless-prntscr.com/ce2ydx

שחקני עבר
      כהן , cohen ,
      tornado (חקלאים) , גי.יפית (אך איזה חשבון מטורף זה היה)
      לא ידוע , FARMERS -שבר שיא הגנות רומאי וקבע רף של 165 אלף פרטו
      sea lions , ASSASSIN
      goldiger- שיא רומאי לחשבון ישראלי בשרת קום 185 אלף פרטו
      (כל השיאים שנשברו הם שיאים שעד האוצרות)
    • כהן_IL wrote:

Yanir wrote:

Amit1091 wrote:

Amit1091 wrote:

Asulinisrael_IL wrote:

היי יניר, מסתבר שלמטבע 2 פנים.אכן , ייתכן שאם הייתי יודע שאתה שם המהלך נגדך לא היה קורה (האמת שלא ידעתי בכלל שקרה אבל אני מניח שידיעה שלי לגבי היותך בשחקן היתה מציתה מספר תהליכים שהיו בהכרח מונעים את השתלשלות האירועים)
      אך לא ידעתי, חבל שלא יצרת קשר איתי או עם מישהו מההנהלה (אני אישית מנסה כתמיד להתרחק מניהול עד כמה שניתן) אני מאמין שהמצה יכל היה להיות אחרת.
      איזה מצה, אכלתי כבר 3 היום
      בהווה
      ILX25-FullOfShit

שחקני עבר:
      ILX12-Dupe\CrazyLoko
      ILX13-Salesman
      IL2-Bastard
      ILX16-אל יהוד\Neshama
      ILX18-ביצים\Assassin
      Goldiger-COMX
      ILX23-ParaMedic
      ILX24-Hydro
    • יניר וחבריו
      כיף לרוץ לפורום ולספר תצד שלכם
      הסיפור ממש פשוט וקליל
      פוניקס טענו שהם מרימים מאפס מיקי טען שאף אחד לא מרים מאפס בלי גישה שלי או של מתן גולד
      אמרתם שטוב נצא למבצעים סיננתם בווצאפ ובשיחות לא יצאתם
      לא קיבלתם פייק 1 או גישוש כל השרת
      3 ימים לפני המבצע שלחתי כל יום הודעה למאיר מה לגבי הגישה לא היה תשובה
      אופסתם .
      כמה פעמים אמרתי לך אי אפשר להרים מאפס בלי הגנות ? בבקשה לימדתי אותך עוד משהו קטן להמשך המשחק שלך
      בחרת לברוח ולא לדבר עם ההנהלה אז היו לזה השלכות
      בהצלחה שרת הבא
      מהירים אחרונים:
      Masterpiece
      Valar Morghulis
      Anonymous
      normal ,tyrion
      Falcon punch
      מיקי השם והאגדה