Hu19 - 2018.04.07.

• Aranyos, hogy nem létező kérdésekre, vagy kijelentésekre válaszolsz, abszolút nem tartozott a témához, de semmi baj, látjuk, hogy a fröcsögés olyantól jön, aki nem ért hozzá, nem hajlandó elgondolkodni róla, és értelmezhetően sem képes leírni a véleményét, vagy az álláspontját. Te ilyen vagy. Tudjuk, hogy ha meg is kérnélek rá, hogy fogalmazz meg egy értelmes hozzászólást, hagyd ki a mellébeszélést, vedd ki az élőszóban használatos zavaró, adalék kifejezéseid, és olvasd át háromszor a szöveget, küldés előtt, akkor sem tudnád megtenni. Az intelligencia hiánya zavar abban, hogy értelmet tudj közölni....
      Ƭɧє Ɲσтσяɨσʋʂ
      - B a d d y -

The Soldier Of GOLD Co.
    • Baddyka gratula a Holland szerveres győzelmetekhez. Csak egy a gond. Nem magyar fórumra való.
      Nem tudom minek dicsekszel itt vele. Ide magyar szerveres győzelmeket kell betenni.:)
      A Legveszélyesebb ember az aki:
      Hallgat, gondolkodik és
      figyel. 8)
    • Oké Baddy üdvözöljük Bokszit és még kívánunk neked sok sok sikerekben gazdag együtt töltött szerelmes percet. Esetleg az esküvőtökre is meghívhatsz minket.
      A Legveszélyesebb ember az aki:
      Hallgat, gondolkodik és
      figyel. 8)
    • Hűha, ez igen, ezt nem lehet megugrani, magasröptű eszmecserétek hatására még én sem tudom tovább magamban tartani, hogy ne bántsátok egymást ha nem muszáj, és le a rasszizmussal, de az ember színe legyen fehér, éljen a világbéke csak jól körbe lehessen keríteni, vagy hét centis golyó álló üveg mögé rejteni. Ja és természetesen az dobja rám az első követ aki maga is jó szándék nélkül való. :D
      Úff szóltam én, és csend lett! :)