Pinned [Soutěž] Hrdinova dobrodružství - INFO

• [Soutěž] Hrdinova dobrodružství - INFO

Vážení hráči,

S radostí vám oznamujeme, že se blíží začátek naší sady hádanek vytvořených speciálně k příležitosti Fire and Sand ve speed verzi! Série dobrodružství, které prokáží, kdo je nejlepší logik a pomůže našemu známému dobrodruhovi Markovi Atiliovi vyhnout se smrtícím pastem na jeho dobrodružné cestě k legendárním pyramidám, potrvá 5 dní – každý den na vás bude čekat jedna výzva!

Obecné informace o soutěži:

Začátek:10. 4. 2018 v 10:00
    Konec:16. 4. 2018 v 10:00
    Oznámení vítězů:20. 4. 2018
    Výběr vítězů:Denní úkoly: každý den ze všech správných odpovědí náhodně vybereme 3 vítěze
    Celkoví vítězové: ze všech hráčů, kteří správně odpoví alespoň na 3 denní úkoly, náhodně vybereme 3 vítěze
    Den 120 zlatých pro každého ze 3 vítězů
    Den 230 zlatých pro každého ze 3 vítězů
    Den 340 zlatých pro každého ze 3 vítězů
    Den 450 zlatých pro každého ze 3 vítězů
    Den 560 zlatých pro každého ze 3 vítězů
    Celkový vítěz150 zlatých pro každého ze 3 vítězů
    Poukaz na zlaté platný pouze v:CZ komunita
    Poukaz na zlaté platný do:31. 12. 2019
    K získání výhry je potřeba:u odpovědi na hádanku uvést nick a server

Zde naleznete vlákna pro jednotlivé dny soutěže
    Dobrodružství - den 1. (ukončeno)
    Dobrodružství - den 2. (ukončeno)
    Dobrodružství - den 3. (ukončeno)
    Dobrodružství - den 4. (ukončeno)

Dobrodružství - den 5. (ukončeno)

The post was edited 7 times, last by Cisa ().

• Mark a Nefertari seděli u Nilu a kochali se západem slunce. Jejich práce byla hotová a Mark byl poprvé za několik let šťastný a spokojený. A co víc, k jeho překvapení se přistihl, že důvodem jeho spokojenosti je žena, se kterou právě byl.

"Nef?" prolomil Mark ticho. "Teď, když je úkol splněný, co máš v plánu?"
    Krásná Egypťanka se usmála. "Zůstanu nějakou dobu tady a poté se vrátím domů," odpověděla. "Jsem kněžkou bohyně uzdravování Nefertum a to je činnost, která mě naplňuje. Pomáhat potřebným lidem."
    Na chvilku se odmlčela a poté pokračovala: "Víš, sledovala jsem tě. S tvým logickým uvažováním, zkušenostmi z různých oblastí života a odhodláním vzdělávat se by ses mohl také stát dobrým léčitelem. Moje babička, kterou jsi během svých výprav naháněl, by ti mohla dát pár lekcí. A já se budu bavit u sledování vašich bitev. Koneckonců, vy dva jste jediní lidé na celém světě, které mám ráda..."
    Nefertari zrudla a najednou se sklonila ke své brašně, vyndala z ní něco malého a podala to Markovi. Byla to tarotová karta a i bez pohledu na ni Mark věděl, o kterou kartu jde. Smrt.
    "Mimochodem, málem bych zapomněla. Moje babička mi také řekla, abych ti dala tuhle kartu a vysvětlila, že v tarotu je to vlastně dobrá karta - slibuje zcela nový život. Říkala, že budeš vědět, o čem mluví. Poslechneš její radu?"
    Mark neváhal.

Vážení hráči,

Děkujeme Vám všem za účast v soutěži, která byla Markovým posledním dobrodružstvím.

Celkem 26 z vás se podařilo odpovědět správně na 3 a více otázek a byli jste tak zařazeni do skupiny, ze které se náhodně vybírali koneční vítězové o 150 zlatých.

Vybráni byli tito tři hráči:
    Ráďa
    Urbis_CZ
    Tejkys

Vítězové dostanou do soukromé pošty na fóru kód poukazu s výhrou.

Děkujeme za účast a přejeme příjemnou hru!
    Váš Travian Team