Natar védelem

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Natar védelem

Kedves Játékosok,

Bizonyára feltűnt már nektek, hogy a Natarok védelme igen-igen gyenge az ereklyéknél.
      Őszinték leszünk. Ez azért van, mert a Natarok nem számoltak a hunokkal és az egyiptomiakkal, és csak a három korábbi nép támadásait várták. Szóval csak a gallokra, germánokra, és a rómaiakra lett beállítva a védelem.

Az építési tervek bekerülésére viszont már felkészültebbek lesznek a Natarok! Sokkal nagyobb harcokra számíthattok majd.

A kellemetlenségekért elnézéseteket kérjük, és a tervek megszerzéséhez majd a fentieknek megfelelően módosítsátok a taktikát!

A Travian Legends csapat
    • Amikor először olvastam ezt, nagyon meglepődtem. Eddig ugyanis a 3 nép közül kettő volt támadó, és kettőt lehetett védekezésre használni. A két új nép közül a hun egyértelműen támadó, az egyiptomi viszont nem jó se támadni, se védeni. Így az eddigi 2/3 támadóból lett 3/5 támadó nép, vagyis inkább gyengíteni kellett volna.

De aztán rájöttem, hogy a fenti feltevésem az alap játékosra igazak, egy bálnának az egyiptomi annyi rengeteg extra nyersanyagot tud adni, hogy +1 sereg is belefér neki, tehát jó támadó, és akár jó védő is lehet. Ha annyival történt az erősítés, mint a WW csodák esetén, akkor az kb. +25% a natar védelemre.