Pinned #AskTravian4 – Natarai

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

We've implemented the New Combat Simulator and combat reports on the PTR server.
    Check it out and provide your feedback here!

• #AskTravian4 – Natarai

Mieli žaidėjai!

Mes puolame jų gyvenvietes, vagiame jų artefaktus ir įsikuriame jų pilkosiose zonose, tačiau kas iš tiesų yra natarai? Šioje trumpoje serijoje mes atsakome į kai kuriuos klausimus apie jūsų draugišką kaimyninę gentį – natarus!

Svarbu: Galite įjungti subtitrus šiam vaizdo įrašus ir pasirinkti tarp kelių kalbų (anglų, vokiečių, italų, prancūzų, arabų, turkų, ispanų, portugalų ir rusų).

Pažiūrėkite mūsų vaizdo įrašą ir pasidalinkite, ką galvojate, šios temos komentaruose.

Jūsų Travian: Legends komanda
    • VB88_LT wrote:

Kam dėti video be vertimo?
      Lietuvių Travian bendruomenėje yra nemažai žaidėjų, kurie moka užsienio kalbas. Vaizdo įrašu pasidaliname todėl, kad visų šalių bendruomenės nusipelnė gauti šią informaciją.

VB88_LT wrote:

Tokie video (vertimo nebuvimas) tik parodo, kad vokiečiams ant mūsų nusispjauti.
      Man irgi gaila, kad nėra vertimo. Vertimai yra pateikiami tik tomis kalbomis, kurių šalių žaidėjų bendruomėnes yra didžiausios. Tačiau galiu pasidžiaugti, kad paskutinis „Karžygio nuotykių“ konkursas buvo išverstas į lietuvių kalbą (palyginimui, į latvių ir estų kalbas – nebuvo).

Jeigu būtų daug pageidaujančių žaidėjų, aš galėčiau pati išversti šį vaizdo įrašą į lietuvių kalbą. Tačiau aš nesu vertėja ir mano vertimas gali būti kiek mėgėjiškas. :)
    • Na, o vertimas tikrai nepamaišytų. Nors ir megėjiškas, bet vis geriau būtų nei niekas. Manau, kad kas moka angliškai gerai tai čia 5 minučių darbas išversti esmę.

Forume bendraujame mandagiai ir be įžeidinėjimų. Įžeidžiantis tekstas pašalintas. (Shanti)

The post was edited 1 time, last by Shanti ().

• ruzlas wrote:

laba diena
      ne supratau,istrintos zinutias paziaidiniajami mano autoraus teisias,reikalauju kompensacijos
      dekui
      geros dienos
      Laba diena, štai, nuo pat ryto, tik perskaičius Jūsų žinutę, stengiuosi visokeriopai apie ją negalvoti. Labai smagu, kai žmogus puikiai išmano rašybos subtilybes bei savo teises. Jei ne Jūs, forume būtų nuobodu. Tikiuosi, kad dažniau bendrausite su kitais forumo dalyviais ir jiems nušviesite žinojimo kelią.
      Dėkoju Jums.
      Geros dienos.
      ,,Ji džiaugėsi gražiomis svajonėmis,kurių nei viena nedrįso tikėti".. [Vincas Mykolaitis-Putinas "Altorių šešėly"]