S4 AVCI Rapor Sayfası

• Battle Report

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

The Tournament 2018 Qualification starts on the 13th June 2018!
    Don't miss Safiren's Corner!

The video diary of the Legends on Tour Event is now available!
    Don't miss it: Watch it now!
    Comments or questions? Discuss it here!

• alpturk wrote:

Ne saldıran taraf nede savunan tebrik ederim. De oyunun kaçıcı günü Askere bak bunları birde rapor diye paylaşım yapıyorsunuz ne deyim kolay gelsin
      Peki kardeşim şimdi buradan gidebilir misin rica etsem ? Madem tebrik etmekten bile acizsin konuyu boş mesajlarınla kirletmezsen biz de çok mutlu oluruz.
      Daha iyi raporlarınız varsa siz de atın. Merak etmeyin biz tebrik etmesini biliriz. Korkmayın yani.
    • alpturk wrote:

Ne saldıran taraf nede savunan tebrik ederim. De oyunun kaçıcı günü Askere bak bunları birde rapor diye paylaşım yapıyorsunuz ne deyim kolay gelsin
      Güzelim dilimizi katlettiğin bu cümleyi nasıl anlayabilirim ? Daha düzgün yazarsan biz de belki seni anlayabiliriz.
      İnsan ilk önce kendini düzeltmeli ki başkaları hakkında yorum yapma hakkına sahip olsun. Kimseyi tebrik etmiyorum diyip sonra da burada benim birliğimin konusunda bana üslup uyarısından bulunamazsın. Ellerin değil askerlerin çalışsın da görelim o raporlarını. Tabi gittiğin ilk yerde çakılmazsan :)))
    • kiren wrote:

BiLGiLi AdaM_TR wrote:

@kiren mustafa mısın sen yoksa şu oyun bilmez casusculuk yapan yaşı amca olan mısın ?
      SLM BEN ÖZCAN YAŞIMDA 37 SENIN BAHSETTIGIN KIM BILMIYORUM AMA SANIRIM KARISTIRIYORSUN -+ YA SERVER BASINDA CAKAL SURULERI GELIYOR DIYIP -+ ILE ATEŞKES YAPAN KURGAN HESABINA SOR ARADIGIN HESABI :)
      Az evvel sordum. Ben o tabiri senin için kullanayım Bazen osman bazen mustafa bazende özcan oluyorsun ama olsun sende sevimlisin. Hip le ateşkesmi yapmışız biz .

Seni biz elemeden biliriz finalden biliriz çakalı gördüğümüzde tanırız kafanı yorma sen

öccan cıgım :D
      tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..

nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki
    • BiLGiLi AdaM_TR wrote:

kiren wrote:

BiLGiLi AdaM_TR wrote:

@kiren mustafa mısın sen yoksa şu oyun bilmez casusculuk yapan yaşı amca olan mısın ?
      SLM BEN ÖZCAN YAŞIMDA 37 SENIN BAHSETTIGIN KIM BILMIYORUM AMA SANIRIM KARISTIRIYORSUN -+ YA SERVER BASINDA CAKAL SURULERI GELIYOR DIYIP -+ ILE ATEŞKES YAPAN KURGAN HESABINA SOR ARADIGIN HESABI :)
      Az evvel sordum. Ben o tabiri senin için kullanayım Bazen osman bazen mustafa bazende özcan oluyorsun ama olsun sende sevimlisin. Hip le ateşkesmi yapmışız biz .
      Seni biz elemeden biliriz finalden biliriz çakalı gördüğümüzde tanırız kafanı yorma sen

öccan cıgım :D
      CAKAL ASLANI GORUNCE KENDINI DINOZOR YERINE KOYUP BUYUK GORUR MUS ELEMEDE DEVE FINALDE BIRLIK BASKANIYDIM BEN SIZIN GIBI YALANCI VE IFTIRACI DEGILIM CAMUR ATMAK SIZE YAKIŞIR BENI HIPLERDE COFLARDA ADAMUSLARDA IYI BILIR :) SIZIN GIBI UC BES CAPULCUYLA KENDIMIZI BIR TUTMAYIZ :) VELET :) BILGISIZ ADAM :)
    • Öccan değilsin osmanda değilsin bak veled ismine hayiz oldugun belli idi bende yasin ..

Sen elemede aglayan finalde zırlayan dın burdada zırlıyorsun DaG içindeki casus hesaplarını deşifre ettim neyse :D

ben seni yanlız bırakayım takıl kendi halinde...

• 5 HESAP DALIP DA SIFIRLAYAMAYANLAR USTUNE BENDEN REIS YIYIP DE GENEL YONETIME KİREN BİZİ REİSLİYOR DIYENLER MI KONUSUYOR :) kurgan xx_delis için finalde tokatlananlar -/- ye gidiyo diyodu nolduda tokatlananların yanına gittiniz madem pek karakterliydiniz anca iftira peşindesiniz :) VELET YASİN :) gerci senin yasin olduğunda muamma ya neyse :)
    • Kardeş finalde tokatlandı diyorsun da bu sene çık finale ekibinle sen tokatla ayakta alkışlayalım seni :) Ne yapalım geldik s4 e işte sizin gibi çoluk çocuğu tokatlayalım da az idman yapalım dedik.. Pek s4 ü salladığımız söylenemez. Gel haziranda sende turnuvaya :) çık tokatla finalde herkesi ayakta alkışlayalım seni..
      GOODFELLAS (SIKI DOSTLAR) BİRLİKLERİ
    • @kiren şuan arkasından salladıgın özcan ben 1.5 aydır ne foruma giriyorum ne oyuna yazıyor KuRGaN hesabına watsapdan sen çıkıp ben özcan ım yazıyorsun.

Kimin adına yazıyorsun sen ? Hikaye okumaktansa kimsen onu yaz. Aglama duvarı değil burası bilmediğimiz bir hesap olsanda gelsen eleme final anlatsan anlayacagım. Reis atıyormuşta bilmem nede ne hap kullanıyorsan bırak o hapı şizofrene baglıyorsun. Elemede aglama duvarı oldun finalde daha ayrı idin.

çay söyleyim gel

kiren hesabı eleme de Aglama duvarına dönmüştü. Finalde bırakıp gitti wp grubuna osman isimli bir adkafaşımız emaili yok ama şifre bu bakmak isteyem baksın dedi .

şimdi watsapdan konuşmayı aldım bakıyorum Özcan 37 yaşında ben 1.5 aydır yokum diyor bu kirende ben özcanım 37 yaşındayım diyor . watsapdaki kiren mi burdaki kiren mi yalan söylüyor.

Ne ayaksınız siz.??