s29 SAYGI ve NO FEAR Birlikler Yıkım ve Saldırı Raporları

• Battle Report
    • - | -

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• s29 SAYGI ve NO FEAR Birlikler Yıkım ve Saldırı Raporları

ARMY ÇAKILMASI EH BİRAZ DEF DAĞITMIŞTIK OLSUN 8) 8)

BUDA BAŞARILI BİR OPERASYONUN ESERİ
      HANEDAN BİRLİKLERİNDEN GÜÇÇÜK TAHIL ALDIK :thumbsup: :thumbsup:

Saygı ve sevgilerimizle

TİBERİUS
      İBRAHİM
      NUSH İLE USLANMAYANIN HAKKI TEKTİR, TEKTİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR.

Tiberius
    • Tahrik edici bişey yazmadım dostum siz bölgede değilsiniz galiba olacağı söyledim sadece apsürt bir kelime kullandığımı sanmıyorum sizin dostunuzdu galiba alındınız.
      NUSH İLE USLANMAYANIN HAKKI TEKTİR, TEKTİR İLE USLANMAYANIN HAKKI KÖTEKTİR.

Tiberius
    • Tiberiuss wrote:

Saygı ve sevgilerimizle

TİBERİUS
      İBRAHİM
      Buda aynı köye giren 2.saldırı anca forumda algı yapın saygısız saygılar :D :D
      Images
      • rapor.png

200.01 kB, 1,345×648, viewed 130 times
    • italyan21 wrote:

Bortecine wrote:

Tiberiuss wrote:

Saygı ve sevgilerimizle

TİBERİUS
      İBRAHİM
      Buda aynı köye giren 2.saldırı anca forumda algı yapın saygısız saygılar :D :D
      iki asker kesince milletide saygısız yaptın saygılı
      2 asker dedi tılsımını caldıran arkadas :D
    • Yahu her gün! Her Allah'ın günü hem defansta hem ofansta kestiğimiz rakibimizin, bizim hakkımızda reklam oldular vs gibi saçma yorumlar yapması ne kadar sığ. Buraya not düşeyim gören arkadaşlarım bizim varsa sadece bugünkü saldırı veya savunma raporlarından koysunlar 3-5 tane, doğru düzgün rapor görsün girenler.

ARMY hakkında konuşmalarınıza dikkat edin, burada hiçbir zaman hiçbir rakibimiz hakkında ne konu açtık, ne ithamda bulunduk, mücadelenin yeri forum değil oyundur, yeter artık orada burada konuştuklarınız.

Ha mesele sizi . etmeye doymamaksa eğer, biz ırk denemeye geldiğimiz serverı oynadık doyduk, şimdi hesabı siz ödeyeceksiniz..
      Bir sanatta ustalığa ulaşan kişinin bu ustalığı onun her hareketine yansır. :rep06:
    • Bortecine wrote:

italyan21 wrote:

de haydi sizi gidi multiciler
      Ne oldu kardeşim öyle bir rapor atmakla olmuyormus demi 4 birlik ve yandaşlarınızla 60 kişiyi indiremediniz forumda amma ağladınız :)
      la ağlaya ağlaya gözüm yaş kalmadı zalımlar ne ettiniz öyle siz 60 kişi yazan adam hanedenla alttan iş çevirip saygı birliklerine saldırılarınızı unutmadık ha birde casuslarınızı söylüm sancopanco, çevik, kızgın can, tuji, daha var ha kendinizi rezil etmişsiniz bari susun
    • -ARMINIUS-_TR wrote:

Yahu her gün! Her Allah'ın günü hem defansta hem ofansta kestiğimiz rakibimizin, bizim hakkımızda reklam oldular vs gibi saçma yorumlar yapması ne kadar sığ. Buraya not düşeyim gören arkadaşlarım bizim varsa sadece bugünkü saldırı veya savunma raporlarından koysunlar 3-5 tane, doğru düzgün rapor görsün girenler.

ARMY hakkında konuşmalarınıza dikkat edin, burada hiçbir zaman hiçbir rakibimiz hakkında ne konu açtık, ne ithamda bulunduk, mücadelenin yeri forum değil oyundur, yeter artık orada burada konuştuklarınız.

Ha mesele sizi . etmeye doymamaksa eğer, biz ırk denemeye geldiğimiz serverı oynadık doyduk, şimdi hesabı siz ödeyeceksiniz..
      atma recai ırk deniyormuş e bizde ırk deniyoruz ne olcek de haydi at görelim kendi raporlarını
    • italyan21 wrote:

Bortecine wrote:

italyan21 wrote:

de haydi sizi gidi multiciler
      Ne oldu kardeşim öyle bir rapor atmakla olmuyormus demi 4 birlik ve yandaşlarınızla 60 kişiyi indiremediniz forumda amma ağladınız :)
      la ağlaya ağlaya gözüm yaş kalmadı zalımlar ne ettiniz öyle siz 60 kişi yazan adam hanedenla alttan iş çevirip saygı birliklerine saldırılarınızı unutmadık ha birde casuslarınızı söylüm sancopanco, çevik, kızgın can, tuji, daha var ha kendinizi rezil etmişsiniz bari susun
      Siz busunuz bu kadarsınız.. Aynı köye aynı anda 2 saldırı geliyor biri cakılıyor biri cakıp tılsımı alıp gidiyor.. Çakılan saldırıyı bir beceri yapmış gibi "azıcık defansımız kesildi ama" şeklinde forumda gösteri yapıyorsunuz. Tılsım defansı erimiş aloooooo :D 10 yıldır bu oyunu oynuyorum bir çok birlikte başkanlık dahi yaptım sizin gibi adı ile icraatları birbiri ile tutmayan bir birlik görmedim. Bizler turnuvaya gidince de arkamızdan korktular kaçtılar dersiniz ama şunu unutmayın -/- bölgesinde yan köy yıkmanın haricinde bir başarısı olmayan başarı kelimesinin anlamını bile bilmeyen bir birlik olarak anca böyle şaklabanlıklar ile bizi güldürmeye devam edin :)