2018 Eleme Grupları

• International

• Sağım solum önüm arkam COF, forumu şöyle bir karıştırınca sevilmiyor gibiler pek çözemedim :)
      Bir de siyah pirinç-beyaz pirinç muhabbeti var. Siyah birlikleri ile bir alakaları mı var? (8 yıl önce oyunu bırakmış birisi olarak soruyorum bu saftirik soruları kusura bakmayın)
    • BadCatShero wrote:

Sağım solum önüm arkam COF, forumu şöyle bir karıştırınca sevilmiyor gibiler pek çözemedim :)

Bir de siyah pirinç-beyaz pirinç muhabbeti var. Siyah birlikleri ile bir alakaları mı var? (8 yıl önce oyunu bırakmış birisi olarak soruyorum bu saftirik soruları kusura bakm
      Kimsenin bir bağı yok. Siyah ailesi kenara çekildi bir süre.
      Uzlaşmaya değil, savaşmaya geldik...
      ڪےiy∂H

N҉E҉S҉T҉O҉R҉® 2006

TT Group C Nestor (TURKEY) - s7 Nestor (BİRSON) ... Efsane S14 2007 Magic (Sword)... 2012 S4 Twd

• Eyvallah Nestor, anladım...
      Siyah birlikleri 8 yıl önceki son oyunumda rakibimdi ama konuşup muhabbet ettiğim çok sağlam dostlar da vardı..
      Oyun başka (Ağzımızdan laf almaya çalışır şakalaşırdık), adamlık başka (Muhabbetimiz başka). Siyah birliklerini severim yani. Selam olsun :)
    • Tywin Lannister_TR wrote:

Türkiye C grubunda. Rakipler sanırım Çekya, Endonezya ve Hollanda.
      B grubuyla birlikte en kolay grup demek lazım. Gerçekten oyunu yeni öğrenmiş arkadaşlar bile rahatlıkla bilet veya biletler çıkarabilir.
      D grubu tam ölüm grubu olmuş. Fransa, Şili, Polonya, Romanya
      A grubunda ise Rusya, Baltık ülkeleri ile kafayı çekiyor.

Geçen finalin en iyi ekiplerinden İtalyanları hiçbir grupta göremedim. Anlaşılır.

Umarım oyunu sadece çene boyutunda oynayan çığırtkanlar henüz eleme aşamasından ittifaklar yapmaya çalışıp, finalin ortasında yada oraya bile gelemeden birbirlerine ikişer üçer defa ihanet etmez. Umarım her önüne çıkanın alındığı whatsapp gruplarında birbirlerine geçmiş başarılarını! anlatıp kendini kanıtlamak isteyen arkadaşlar görmeyiz. Umarım "bol gaz birlikleri genel başkanı" vs. gibi unvanları görmeyiz.

Tavsiyem elemede kimsenin gösteriş peşinde koşmadan kıyıda köşede alabildiğince bilet alıp, enerjisini ve parasını finallere saklamasıdır.

İlk değerlendirmem budur. Kolay gelsin herkese :D
      ZATEN BİR SERVERDE RAKİP KOLAY OLSA BİZİM BÖLGEDE CİV CİV KESECEM :)

Düşünmeden konuşmanın cezası sonradan düşünmeye mahkûm olmaktır...

• Cedkan Bin Yafes wrote:

Herkes Merhaba

2-3 yıl önce bırakmış olduğumuz oyuna tekrar başlamaya karar verdik. Daha önce MUFREZE birliğinin çatısı altında kendi ekibimle bir MUFREZE birliği kurup başarılı bi oyun sergilemistik. O zaman ki nickim Pesimityle'ydi. Şuanda oyuna tekrar turnuvalarda geri dönmeyi planlıyoruz . Aradan geçen zamanla iletişimde olduğumuz insanların telefonlarını kaybettik . Bize herhangi bir birligin catisi altinda oynamak için 2-3 bilet lazım. Bize bileti Temin edebilecek birlik ruhu olan ekipce hareket edebilen bir birlikle oynamak isteriz. Amacimiz serüvene tekrar katılmaktir. Maddi açıdan hesabımiza butcemizi ayırdık. Bize bilet temin edebilecek birlik varsa özel mesaj yoluyla iletisime geçebilirler.

Şimdiden teşekkürler.

Saygılar
      Merhaba; Üstadım,

İsminiz Emre mi ? nick'iniz hiç yabancı gelmedi,