Poyraz Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Poyraz Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları

Merhabalar sevgili Server 3 ahalisi. Bu konu altında Poyraz Birlikleri Saldırı ve Savunma Raporları paylaşılacaktır.
      Herkese başarılar dilerim.
      2014-2015 S8 Phantom-C&R , 2015 S3 Phantom-POYRAZ , 2016 S6 Indestructible-POYRAZ
      2016-2017 S7 Phantom-POYRAZ
    • ismim halil azab birliği genel baskanı pusulaz s7 barbar birliği oyuncusuyum ve s3e strej atmaya ekipce geldik burda eski barbar oyuncularıyla tanısıp yeni olusum kurduk servere yabancı olabilirim ama bu kurdugumuz olusum poyraz denilen ukala dolu birliği çok korkutmuş ben foruma takılmam bu msjdan sonrada daha hiç bir yazınızı görmüyücem yazdıklarınızı okudum cevap verim topluca dedim poyrazdaki ukalana yönetimdeki arkadaslar sizin sayfanızda varmıs niye haburada afkuruyosunuz ben onu anlamıyorum pple anlaşmıs deyip mahmuta laf yapmısınız pple o anlasmadı ben anlastım servere ilk geldiğimde anlaştım onlarda uydu biz en azından anlastık dostca belirli süre sizin gibi biz azabız bize laf değil hicraat yapın ne derler havlayan köpk ısırmaz sizde öylesiniz işte ses var görüntü yok anca gider bana oyundan 3 5 pp çakılma raporu 2 tane kesim raporu atarsınız daha poyraz dan kimse havlamasın herkez işine baksın multilerinizle mutluluklar

The post was edited 1 time, last by Sirius: kelimelere dikkat edelim ().

• TRabzon wrote:

ismim halil azab birliği genel baskanı pusulaz s7 barbar birliği oyuncusuyum ve s3e strej atmaya ekipce geldik burda eski barbar oyuncularıyla tanısıp yeni olusum kurduk servere yabancı olabilirim ama bu kurdugumuz olusum poyraz denilen ukala dolu birliği çok korkutmuş ben foruma takılmam bu msjdan sonrada daha hiç bir yazınızı görmüyücem yazdıklarınızı okudum cevap verim topluca dedim poyrazdaki ukalana yönetimdeki arkadaslar sizin sayfanızda varmıs niye haburada afkuruyosunuz ben onu anlamıyorum pple anlaşmıs deyip mahmuta laf yapmısınız pple o anlasmadı ben anlastım servere ilk geldiğimde anlaştım onlarda uydu biz en azından anlastık dostca belirli süre sizin gibi biz azabız bize laf değil hicraat yapın ne derler havlayan köpk ısırmaz sizde öylesiniz işte ses var görüntü yok anca gider bana oyundan 3 5 pp çakılma raporu 2 tane kesim raporu atarsınız daha poyraz dan kimse havlamasın herkez işine baksın multilerinizle mutluluklar
      tercüman lazım bu cismin yazdıklarını anlatmasi icin bu cisim hangi bölgede
      delinin görünce çomağını sakladığı, işte o deli benim !

26&53
    • TRabzon wrote:

ismim halil azab birliği genel baskanı pusulaz s7 barbar birliği oyuncusuyum ve s3e strej atmaya ekipce geldik burda eski barbar oyuncularıyla tanısıp yeni olusum kurduk servere yabancı olabilirim ama bu kurdugumuz olusum poyraz denilen ukala dolu birliği çok korkutmuş ben foruma takılmam bu msjdan sonrada daha hiç bir yazınızı görmüyücem yazdıklarınızı okudum cevap verim topluca dedim poyrazdaki ukalana yönetimdeki arkadaslar sizin sayfanızda varmıs niye haburada afkuruyosunuz ben onu anlamıyorum pple anlaşmıs deyip mahmuta laf yapmısınız pple o anlasmadı ben anlastım servere ilk geldiğimde anlaştım onlarda uydu biz en azından anlastık dostca belirli süre sizin gibi biz azabız bize laf değil hicraat yapın ne derler havlayan köpk ısırmaz sizde öylesiniz işte ses var görüntü yok anca gider bana oyundan 3 5 pp çakılma raporu 2 tane kesim raporu atarsınız daha poyraz dan kimse havlamasın herkez işine baksın multilerinizle mutluluklar
      hımmmm

allah allahhhh

demek öyleeeee

anlaşıldı...

Dagılın
      • tırtıl ile böçüğün hikayesini bilinmi gardaşşşşş..
      nerden bileceksin sen hiç ayı olmadınki

The post was edited 1 time, last by BiLGiLi AdaM_TR ().

• TRabzon wrote:

Hmmm... Diyorsunki server başında eteklerim tutuştu :D hemen koştum PP ye..

Buradaki arkadaşlarda dahil anladık seni.
      Beyinlerimiz savaşsın isterim;ama görüyorumki silahsızsınız bayım.
      BARUTYÜZBAŞI :evil:
      Ne Mutlu Türküm Diyene!