Server 2 Wow Raporları

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

We've implemented the New Combat Simulator and combat reports on the PTR server.
    Check it out and provide your feedback here!

The Tournament 2018 Qualification starts on the 13th June 2018!
    Don't miss Safiren's Corner!

• @Legalkefren ve @hello world_TR ne gerek var kırıcı sözler ve tartışmaya ki ? Daha ben ne olduğunu anlamadan akşamına kıyamet kopmuştu arkadaş. Şurada güzel güzel muhabbet edip takılıyorduk geceleri operasyon ayağına takılıyorduk, neler olup bitiyor daha ben okumaya fırsat bulmadan atı alan Üsküdar'ı geçiyor. @Legalkefren kardeşim elimden gelen yardımı hep yaparım ne demek. Gerçekten bu server bir değişikti yani nasıl diyeyim anlatmaya gerek yok her şey ortada elbette. Ha öncelikle ben kazandığım dostluklara bakarım, 5 yıl oynamam 5 yıl sonra çağırırlar tekrar gelirim oyun en nihayetinde. İyi oynayan dürüst düşmanımı da severim dostumu da, aksi halde dostum/müttefikim dahi olsa sevmem. Forumun büyük bir çoğunluğu boş konuşmalardan ibaret ne zaman baksam, o şunu yapmış bu bunu etmiş, ne gerek var böyle polemiklere. Tekrardan @Legalkefren ve @hello world_TR arkadaşsınız siz tartışmaya gerek yoktu ki konuşabilirdik ama o gün hiç konuşmadan tartıştınız benim olan bitenden haberim bile olmadan doğru dürüst, tokalaşın barışın anlaşın hadi. @kuzeyce_TR hep senin başının altından çıkıyor bunlar ortalığı karıştırıyorsun hahaha :) Neyse iyi olan kazansın arkadaşlar bu süre boyunca etkileşime girdiğim dost-düşman herkesin emeğine sağlık takipteyim rapor atında inceleyelim neler oluyor bitiyor :)
    • KezuRa wrote:

@Legalkefren ve @hello world_TR ne gerek var kırıcı sözler ve tartışmaya ki ? Daha ben ne olduğunu anlamadan akşamına kıyamet kopmuştu arkadaş. Şurada güzel güzel muhabbet edip takılıyorduk geceleri operasyon ayağına takılıyorduk, neler olup bitiyor daha ben okumaya fırsat bulmadan atı alan Üsküdar'ı geçiyor. @Legalkefren kardeşim elimden gelen yardımı hep yaparım ne demek. Gerçekten bu server bir değişikti yani nasıl diyeyim anlatmaya gerek yok her şey ortada elbette. Ha öncelikle ben kazandığım dostluklara bakarım, 5 yıl oynamam 5 yıl sonra çağırırlar tekrar gelirim oyun en nihayetinde. İyi oynayan dürüst düşmanımı da severim dostumu da, aksi halde dostum/müttefikim dahi olsa sevmem. Forumun büyük bir çoğunluğu boş konuşmalardan ibaret ne zaman baksam, o şunu yapmış bu bunu etmiş, ne gerek var böyle polemiklere. Tekrardan @Legalkefren ve @hello world_TR arkadaşsınız siz tartışmaya gerek yoktu ki konuşabilirdik ama o gün hiç konuşmadan tartıştınız benim olan bitenden haberim bile olmadan doğru dürüst, tokalaşın barışın anlaşın hadi. @kuzeyce_TR hep senin başının altından çıkıyor bunlar ortalığı karıştırıyorsun hahaha :) Neyse iyi olan kazansın arkadaşlar bu süre boyunca etkileşime girdiğim dost-düşman herkesin emeğine sağlık takipteyim rapor atında inceleyelim neler oluyor bitiyor :)
      hallettik kardeşim özelden sorun yok yanlış anlamış beni problem kalmadı aramızda kısacası :)
    • hello world_TR wrote:

KezuRa wrote:

@Legalkefren ve @hello world_TR ne gerek var kırıcı sözler ve tartışmaya ki ? Daha ben ne olduğunu anlamadan akşamına kıyamet kopmuştu arkadaş. Şurada güzel güzel muhabbet edip takılıyorduk geceleri operasyon ayağına takılıyorduk, neler olup bitiyor daha ben okumaya fırsat bulmadan atı alan Üsküdar'ı geçiyor. @Legalkefren kardeşim elimden gelen yardımı hep yaparım ne demek. Gerçekten bu server bir değişikti yani nasıl diyeyim anlatmaya gerek yok her şey ortada elbette. Ha öncelikle ben kazandığım dostluklara bakarım, 5 yıl oynamam 5 yıl sonra çağırırlar tekrar gelirim oyun en nihayetinde. İyi oynayan dürüst düşmanımı da severim dostumu da, aksi halde dostum/müttefikim dahi olsa sevmem. Forumun büyük bir çoğunluğu boş konuşmalardan ibaret ne zaman baksam, o şunu yapmış bu bunu etmiş, ne gerek var böyle polemiklere. Tekrardan @Legalkefren ve @hello world_TR arkadaşsınız siz tartışmaya gerek yoktu ki konuşabilirdik ama o gün hiç konuşmadan tartıştınız benim olan bitenden haberim bile olmadan doğru dürüst, tokalaşın barışın anlaşın hadi. @kuzeyce_TR hep senin başının altından çıkıyor bunlar ortalığı karıştırıyorsun hahaha :) Neyse iyi olan kazansın arkadaşlar bu süre boyunca etkileşime girdiğim dost-düşman herkesin emeğine sağlık takipteyim rapor atında inceleyelim neler oluyor bitiyor :)
      hallettik kardeşim özelden sorun yok yanlış anlamış beni problem kalmadı aramızda kısacası :)
      Bak işte bu habere sevindim kardeşim üzmeyin birbirinizi, muhabbetimiz daim olsun :)
    • Ben bundan yaklaşık 2 3 ay önce mavi grubunda beyler Sinerji bakın iyi gidiyor bizim de wow a ağırlık vermemiz lazım adamlardan çok sağlam ordular çıkacak biz böyle salarsak olmaz dediğimde. Ya sinerjiyi gözünüzde çok büyütüyorsunuz o kadar güçlü değiller mavi şöyle mavi böyle diyen arkadaşlar aradan 1 ay geçmeden grupta sinerji çok güçlü sinerjide şöyle ordular var bizde yok biz ne yapacağız wow kuramayacağız. Süvari ile ateşkes yapmamız lazım yoksa olmayacak demeye başladı. Ya oyunu yeni öğrendiler ya da birileri çok güzel yola getirdi bu arkadaşları oyun yaşla oynanmıyor aslında tecrübe ile de oynanmıyor zeka ile oynanıyor sen ben tecrübeliyim dersin seni gelir biri böyle yola getirir paramparça eder işte ilk günden beri uyarıyoruz bağıra bağıra. Ateşkes naraları atıldığında ilk tepki verenlerden birisi de benim ekibimdi(benimle birlikte oyuna gelen dostlarım) o sıralar demokrasi yoluyla herkesin emek verdiği mavi için savaşmaya ve ateşkese hayır denildi. Ama bazı kendini rambo zanneden kendini Başkomutan gibi gören zihniyetler tek başlarına aldıkları kararlar ile hem bizleri küçümsedi hem de emeklerimizi resmen yok saydı. Sanki insanlar şuan ki ordularını kendileri kurmuş gibi sanki wow larını tek başına kurmuş gibi konuşuyorlar. Bakın en önemli şey emektir. Her neyse MMRS ismini wow da görünce ilk olarak sinerji ekibine biz yazdık elimizde def var def olmasa silip bu lanet serverden gidicez diye sağolsun kabul ettiler. Elimizdeki defler de en azından hak edene gitti ve halen gidiyor gidecekte. Kimse çıkıpta sinerji tek başına savaşmadı gelişti demesin hepiniz oyunun başından beri adamlardan resmen bir canavarmış gibi korktunuz. Adamlar orada durdular, duruyorlar ve bence duracaklar sizler de anca konuşmaya devam edin server birleşse sinerji yıkılsa wowu mmrs kursa kazananın kim olduğu benim gözümde SİNERJİ kaybeden ekipse MAVİ. Sinerjiden Korkmadık saldırdık şu kadar ordu soktuk diyen varsa bunun altına rapor atsın görelim. Özellikle de şu sinerji yattı diyen arkadaşların sinerjiye saldırma raporlarını çok merak ediyorum gerçekten baya bir ordu sokmuş olmaları lazım böyle konuştuklarına göre.

S2 SAMARYUM :teu03: :teu06:

S3 TKÇ DURACELL :rom03: :rom06:

The post was edited 1 time, last by Samaryum ().

• şimdi bir rapor atıyorum bunun gibi çok fazla var bu rapor benim merkezim tarihine de bakarsınız eşşiz mimar dün alınmadı bugün KdV hesabıda yazmış yine yeniliyorum ben merkezime defans a gerek duymadım bırakın saldırıyı şu son 20 gün den öncesi için diyelim fake almadım desem yeridir 1-2 belki gözden kaçanlar dır onlarda.. Çok fazla kişiye bu şekilde kendi merkezimi yagmalattım :)))

bunu yazma sebebim bazıları yazmış şu şöyle oldu bu böyle oldu diye . birde özelden soranlar oldu saldırı aldın mı hiç diye bende direkt burdan paylaştım ...

yagma lazım diyene ben hiç yok demem aynı şekilde ayaz abide elde ne varsa paylaştım herzaman :)
      :hero3: SiNERjİ ™ :hero3:

The post was edited 3 times, last by SeaDevıL_TR ().

• denizbaba wrote:

demiryumruk wrote:

yav kardes cok komık konusuyorsun ya :D yazdıklarının tutulabılır bır yanı yok hagısıne cevap vereyım dıyorumda hepsı alakasız seyler :D sen bızım ıcımızde kım ne tılsımı kullanmıs bundan sanane bır kere :D svuvarıye wow kurdurtmıcaz dıyebılırler olabılır. cogu serverda bu gıbı onceden dıdısmeler yapılıp sonradan bırlesen cok bırlık var onceden gelen dusmanlıgı dost a cevıren ılk bırlıkmı goruyorsun sen :D kac yıldır oynuyorsun merak edıyorum ben bu oyunu 2009 dan berı oynuyorum :) suana kadar o saydıgımız bırlıklerden en cok ezdıgımız Ç&T birlikleridir o konuda haklısın sayınız bızı ılgılendırmez bızı seven cok sızı seven az dıye bu bızım sucumuz degıl :D sen burda tek bır bırlık dık dıyıpp te gelıp burda herkesten cok konusmanı tuhaf buluyorum. hanı kendını nımetten sanıyorsun ya ona ıste :D
      BURAK CIM herkese cevap verme gerek yok,kirizoğlu nun merkezi sıfırlamasaydık gelip seviye alsaydı bu larakterden yoksun insan profilinde onlarca koydukmu kelimesi yazan şahsiyet yine burada atıp tutacaktı!! sen ona şunu sor sen nerdesin?bizler burdayız

Punisher01 wrote:

Hocam laflarım sana değildi. Ben genelde senin yazdığın yazılarda genelde hak veriyorum. Ben zaten hep diyordum Mavi ve Süvari savaşarak servera en büyük hareketi kattı diye. Ama keşke siz savaşıp da WOW kuramayan ekip olsaydını böyle işlere girilmeseydi. Yine WOW kuran ekip kadar saygı görürdünüz. Ha birleşme yaptınız eyvallah yine hakkınızdır yapabilirsiniz ama senin aksine 'birileri 'SİNERJİ haksız kazanmasın diye yaptık'' ''Sinerji şöyle hak etmiyor böyle hak etmiyor'' ve benzeri bir çok laf ett. Bu laflar duyulan saygının yitirilmesine sebep oldu.
      Sinerjinin bu kadar güçlenmesi de yukarda yazıldığı gibi REST MAVİ SÜVARİ dir. Şu kadar def kestik savunma yaptık diyosun bak. Yarısını sinerjiye karşı yapsaydınız? Kim engel oldu size? Ya da REST tılsımlar için anlaşacağına saldırsaydı? Eşsiz mimar ve diğer tılsımlar duruyordu orda kaç kere saldırdınız? Ya da diğerleri kaç kere saldırdı? Yani SİNERJİDE ordu def biriktiyse bu serverdaki diğer birliklerin hatası. Herkes SİNERJİden çekinip bize saldırmasın diye geride durdu 1 adım.E adamlar napsalardı bekleseler miydi asker basmadan öyle? Kimse saldırmayınca onlara adamlar biz WOW kurmaya geldik bizim amacımız WOWu 100e ilk basan ekip olmak diyerek onlar da saldırıp düşman edinmek istemedi. Bu bir strateji oyunu. Herkes amacı doğrultusunda bir taktik belirleyip oynar.

Oyunda WOW kurmak ayrı bir olaydır,Saldırı 1.si olmak ayrı, Savunma Nufus ayrı. Oyun Wow kurulunca biter ama orda birçok kişinin ismi yazar. Yani bizde idrak edilemeyen şey bu biraz. WOW kuramayan ekip serverı kabetmiş oluyor algısı var biraz. Kazanmak hedeflerle alakalı biraz.Mesela bana kaç kişi korktunuz kaçtınız kaybettiniz diye mesajlar yazıyor yukarlarda. Biz servera 5 kişi geldik serverda arkadaşlarla tanıştık. Bizim amacımız güzel savaşlar verip yıkıp yıkılıp yeni insanlarla tanışmaktı. Biz amacımıza ulaştık saldırı savunma puanı ortada.Güzel saldırılar da savunmalar da yaptık. Birçok oyuncumuzda sonrasında yıkıldı sonrasında hesap sildik. Ama kimse üzülmedi. Çünkü amacımıza ulaştık. İsteyen istediğini söyleyebilir.

MAVİ ve SÜVARİ de bir savaş politikası izledi ve bence gayet başarılı oldular. WOW u kim kurarsa kursun bu inkar edilemez bir gerçek yani. Bu nedenle başarıyı sadece WOW kurmak olarak görmemek gerek. Bu yüzden çıkıyor bu kadar sıkıntılar zaten.
      canım sen git bilmediğin bir oyun hakkında yorum yapma,türkiyedeki futbol bilmeyen futbol yorumcuları gibisin,şu veletede cevap vermesin kimse la ne oldu s4 te demi tutunamadın sen yine gelmişsin buralara ,biraz taktik değiştir belki 110 günü geçersin bir serverde oda benim gibi sevecen insanları kazanmayı tercih eden abilerin olursa
      Seviyesiz insan.. Senle konuşan yok işine bak. Senin ne olduğunu biraz tanıdıkça anlıyor herkes..

#KARINDEŞEN JACK#
    • SeaDevıL_TR wrote:

şimdi bir rapor atıyorum bunun gibi çok fazla var bu rapor benim merkezim tarihine de bakarsınız eşşiz mimar dün alınmadı bugün KdV hesabıda yazmış yine yeniliyorum ben merkezime defans a gerek duymadım bırakın saldırıyı şu son 20 gün den öncesi için diyelim fake almadım desem yeridir 1-2 belki gözden kaçanlar dır onlarda.. Çok fazla kişiye bu şekilde kendi merkezimi yagmalattım :)))

bunu yazma sebebim bazıları yazmış şu şöyle oldu bu böyle oldu diye . birde özelden soranlar oldu saldırı aldın mı hiç diye bende direkt burdan paylaştım ...

yagma lazım diyene ben hiç yok demem aynı şekilde ayaz abide elde ne varsa paylaştım herzaman :)
      merkezinde defans saklamayan cok.yurekli adam :) dun merkezi casuslandi ve iceridd 300k ya yakin def var :) hic defans saklamiyor arkadas :)
      DEMİRYUMRUK
      REST BİRLİKLERİ
    • anlamadın sanırım yukarda yazıldı ve biri sorumuş demiş ki eşşiz mimar a saldırı aldın mı diye yazımın üzerinde son 20 günü saymaz isek demiştim :)

öncesinde den bahsettim ve raporun tarihide var yeni bir olay degil diye belirtmiştim

şimdi sorarsan 300 k ile de 1 m ilede oynarız saldırsınlar savunma çekeriz oldugu kadar.

burda anlatmak isetdigim 20 gün öncesine kadar lık süreç ti :)

• SeaDevıL_TR wrote:

anlamadın sanırım yukarda yazıldı ve biri sorumuş demiş ki eşşiz mimar a saldırı aldın mı diye yazımın üzerinde son 20 günü saymaz isek demiştim :)

öncesinde den bahsettim ve raporun tarihide var yeni bir olay degil diye belirtmiştim

şimdi sorarsan 300 k ile de 1 m ilede oynarız saldırsınlar savunma çekeriz oldugu kadar.

Abi sen niye boş insanlara laf anlatma peşindesin ?

Bak dalgana ipleme burada kimseyi :)
      Burakx
    • SeaDevıL_TR wrote:

anlamadın sanırım yukarda yazıldı ve biri sorumuş demiş ki eşşiz mimar a saldırı aldın mı diye yazımın üzerinde son 20 günü saymaz isek demiştim :)

Oyundaki profilini neden sildin Ayaz hocam ? WoW hesabında özlü sözlerim duruyordu ne güzel :(
    • xBurakx wrote:

SeaDevıL_TR wrote:

senimi iplesin :)
      DEMİRYUMRUK
      REST BİRLİKLERİ
    • xBurakx wrote:

SeaDevıL_TR wrote:

Egitime gönül vermiş biri olarak ne yapayım Burak bilgilendiriyorum arkadaşı ... ben 20 gün öncesinde durum bu diye belirtmiştim oysa ki arkadaşın dikkatinden kaçmış demek ki :) aydınlattım diye düşünüyorum ...