Pinned Server 2 Wow Raporları

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• hello world_TR wrote:

iyi dilek bile sunulamıyor ne diyeyim :)

mavi wowcusu kısaca acıklamış %100 değil ama büyük çoğunlugu doğru

Tek diyeceğimde şudur ben direkt olarak sinerjiyi değil maviyi destekliyordum yapılan anlaşmalar dolayısıyla desteğimi çekip sinerjiye yöneldim.

Kimseyede niye anlaşma yapıyorsun diye karşı cıkmadım oyunun oyun olduğu bilinciyle ayrılırken bile başarılar diyip ayrıldım umarım hakeden daha cok çalışan kazanır
      Ali seni çok severdim. Biliyosun muhabbetimizde vardı. "Kimseyede niye anlaşma yapıyorsun diye karşı cıkmadım oyunun oyun olduğu bilinciyle ayrılırken bile başarılar diyip ayrıldım umarım hakeden daha cok çalışan kazanır" Şu kısımı yazıp ciddi anlamda kendine inanıyosan ben ağzımı açmıyorum. Gelip grupta süvariyle masaya oturan adam değildir yazmadın mı ? gelip sana özele gel burda konuşmayalım dememe rağmen inatla adam değildir demedin mi ? şimdi niye burda oyunun oyun olduğu bilinciyle diye artislik yapıyosun ? Oyunun oyun olduğunu bilseydin sana orda adamlıkla ne alakası var dediğimde bana gelip adam değilsiniz demezdin. Ben oyunu oyun olarak gördüm. Bak safım yok herkes ayrı telden 2 taraftada çok sevdiğim insanlar var birine gitsem diğeri kırılıcak gerek var mı oyun için ? Değmez. Yanlış anlama ama burda bütün yazıları okudum hiçbirine yazma gereği duymadım ama bu yazdığının %1 bile doğruluk payı yok.
      LegaLKefreN

:thumbup:
    • Legalkefren wrote:

hello world_TR wrote:

Tek diyeceğimde şudur ben direkt olarak sinerjiyi değil maviyi destekliyordum yapılan anlaşmalar dolayısıyla desteğimi çekip sinerjiye yöneldim.

Kimseyede niye anlaşma yapıyorsun diye karşı cıkmadım oyunun oyun olduğu bilinciyle ayrılırken bile başarılar diyip ayrıldım umarım hakeden daha cok çalışan kazanır
      Ali seni çok severdim. Biliyosun muhabbetimizde vardı. "Kimseyede niye anlaşma yapıyorsun diye karşı cıkmadım oyunun oyun olduğu bilinciyle ayrılırken bile başarılar diyip ayrıldım umarım hakeden daha cok çalışan kazanır" Şu kısımı yazıp ciddi anlamda kendine inanıyosan ben ağzımı açmıyorum. Gelip grupta süvariyle masaya oturan adam değildir yazmadın mı ? gelip sana özele gel burda konuşmayalım dememe rağmen inatla adam değildir demedin mi ? şimdi niye burda oyunun oyun olduğu bilinciyle diye artislik yapıyosun ? Oyunun oyun olduğunu bilseydin sana orda adamlıkla ne alakası var dediğimde bana gelip adam değilsiniz demezdin. Ben oyunu oyun olarak gördüm. Bak safım yok herkes ayrı telden 2 taraftada çok sevdiğim insanlar var birine gitsem diğeri kırılıcak gerek var mı oyun için ? Değmez. Yanlış anlama ama burda bütün yazıları okudum hiçbirine yazma gereği duymadım ama bu yazdığının %1 bile doğruluk payı yok.
      bu dediğin olay ben gruptan ayrıldıktan ve bir süre gectikten sonra sonra siz beni gruba ekleyip böyleyken böyle oldu kandırıldık bizi işlettiler dedikten sonra oldu doğrumudur ? ben o gruptan kac defa cıktım. Ben sana şunuda dedim bu anlaşmadan karlı cıkamazsınız diye bizzat 1e1'dede söyldim sen bana karşılıklı menfaat birbirimizi destekldik savaştık savaş bitti dersen ben sana bunu söylerim. bu bu kadar basit.

ve suan son olrak soruyorum mavi nerde ve sen nerdesin armağan? kimin yanındasın kimleri destekliyorsun dediğime gelmiş oluyrmusun evet o lafın nereye gittiğinide iyi biliyorsun.
    • hello world_TR wrote:

Legalkefren wrote:

hello world_TR wrote:

bu dediğin olay ben gruptan ayrıldıktan ve bir süre gectikten sonra sonra siz beni gruba ekleyip böyleyken böyle oldu kandırıldık bizi işlettiler dedikten sonra oldu doğrumudur ? ben o gruptan kac defa cıktım. Ben sana şunuda dedim bu anlaşmadan karlı cıkamazsınız diye bizzat 1e1'dede söyldim sen bana karşılıklı menfaat birbirimizi destekldik savaştık savaş bitti dersen ben sana bunu söylerim. bu bu kadar basit.

ve suan son olrak soruyorum mavi nerde ve sen nerdesin armağan? kimin yanındasın kimleri destekliyorsun dediğime gelmiş oluyrmusun evet o lafın nereye gittiğinide iyi biliyorsun.
      Asıl oyunu oyun için oynayan benim işte. Metalde sevdiğim çok değer verdiğim insanlar var sadece oyun bazında değil oyun dediğin strateji oyunudur. Hüseyin abi veysel abi herkes şahit ben ilk karşı çıkanlardandım herkes bırakıp gidecek dedim bölünecek dedim dediğimde oldu. Ama stratejik olarak bakınca mantıklı olanda buydu. İnsanlara bunu kabul ettiremezsiniz dedim fakat genel yönetim onlardı onlar karar verirdi. Senin beni ateşe atman orda beni bozdu. Ben sadece sözcüydüm ve elçiye zeval olmaz bilirsin. Orda sözü gelip bana etmen hoşuma gitmedi. Senin düşündüğünün aynısını düşündüm burda herkes şahit en az 5 kere olmaz kabul ettiremezsiniz dedim nitekim etmedilerde. Ama seni severdim ciddi anlamda herkeste biliyo bak keremde burda okuyosa oda söylesin ali iyi çocuk diyodum. Adam değilsin lafı yalan yok çok koydu. Sırf oyun için sırf stratejik bağlamda mantıklı geldiği için onayladım. Ayriyetten dediğin grup hakkında gram fikrim yok. Sen bizim olduğumuz gruptan yazıp çıktın sanırım kerem açmış seni almış hiçbir bilgim yok bu zamana kadar şu an senden duyuyorum. Sonra gelip duvara adam değilsiniz diyince kusura bakma ben üstüme alındım. Çünkü açıklamayı yapan ve sana birşey söylediğimde adam değilsiniz demeyi devam ettirdiğin için. Anlıycağın durum bu. Oyun bu , bak ben gene sevdiğim insanları arayıp sorarım. 10 15 i sırda 10 15 i metalde oyun için silecek insanlada ciddi anlamda çıkar ararım. Al bak @KezuRa benim fuarım vardı bu adamla sadece oyunda tanıştık. Bu adam benim fuarda bulunmamı sağlayan kişi neredeyse. Yazılım hakkında bana kimsenin yardım edemiyeceği kadar yardım etti. Ben oyunda dost kazanmaya bakıyorum. Oyunda oyuncu kazanmaya değil. Kimseyi fikri için yargılamam kimseyide aynı şekilde fikrime saygı duymuyo diye yargılamam. Ama şahsıma,karakterime sırf oyundaki bi strateji için laf gelirse orda dur derim. Kusura bakma.
      LegaLKefreN

• o zaman sanada şöyle bir güzellik yapayım işin gücün rast gitsin yolun acık olsun bende o güne kadar samimi görüyordum sen bana çıkar için destek cıktın dersen o tepki normal kusura bakma. kaldı ki ben hesabımdan sana tem dahi verip güvenecek kadar samimi bulduysam aramızda bir mesafe yoktur mesafeyi siz oluşturdunuz bende yoluma baktım ve şunuda ekliyeyim anlaşma ilk oldugunda ben kimseye birşey demeden ayrıldım ısrarla beni aranıza alıp böyleyken böyle diyip cıkar uğruna birşeyler yaparsanız o tepkiyi alırsınız normaldir. İstediğin oldu stratejin tutmadı orası ayrı bi olay bir yasa vardı %20-%80 ile ilgili o geldi aklıma %20si mutluyen %80i mutsuz sen burdaki mutlu kişi olabilirsin ama bu kalan %80i umursamadığındandır.
    • hello world_TR wrote:

o zaman sanada şöyle bir güzellik yapayım işin gücün rast gitsin yolun acık olsun bende o güne kadar samimi görüyordum sen bana çıkar için bize destek cıktın dersen o tepki normal kusura bakma. kaldı ki ben hesabımdan sana tem dahi verip güvenecek kadar samimi bulduysam aramızda bir mesafe yoktur mesafeyi siz oluşturdunuz bende yoluma baktım ve şunuda ekliyeyim anlaşma ilk oldugunda ben kimseye birşey demeden ayrıldım ısrarla beni aranıza alıp böyleyken böyle diyip cıkar uğruna birşeyler yaparsanız o tepkiyi alırsınız normaldir. İstediğin oldu stratejin tutmadı orası ayrı bi yasa vardı %20-%80 ile ilgili o geldi aklıma %20si mutluyen %80i mutsuz sen burdaki mutlu kişi olabilirsin ama bu kalan %80i umursamadığındandır.
      Mutlu mutsuz? Ben naptım ? Ben sadece genel yönetim söyledi ve onu yaptım diye mi suçlu oldum ? Günah keçisi arıyosan o kesinlikle ben değilim çünkü oyun gram umrumda değil ben hesabımı bırakalı 10 15 gün oluyo. Hala %80 umursamadığım felan nerden çıkarttığını çözemedim ? Bi grup NAH SANA WOW diye bazı kişilerin emeğine terbiyesizlik yapıyor aynı zamanda wow yağma köylerine kahramanlar koyuyor. Bir kısım birbirine küfür ediyor ve bu kısımların mutsuzluğu ne kadar umrumda olabilir ? Oyunu oyun olarak görmeyen Süvariyi düşman belleyen yada sırf kendi düşüncesi olmadı diye her türlü pisliği yapmaya hazır insanların mutsuzluğunu mu umursuycam ? Çıkar için destek çıktın konusuna gelirsek ben bazı olayları bilmiyordum sonradan öğrendim ( senin gibi ) o tepki süvariyle anlaşmak içindi. Ama şimdi olayı kişiselleştirip bana onu dedin ondan sana adam değilsiniz dedim dersen o işi geçecen bi kere. Madem kişiselleştiriyosun adam gibi diceksin ki bana böyle böyle . Gelip süvariyle anlaşma üzerinden bana laf sokarsan bunun altında bişeyler ararım. Hep diyorum bu oyun 5 ordun olur birdahaki oyun başka. Mühim olan insanları kaybetmemek. Bu oyuna tek başıma başladım birdahaki servera pek tek başlamayı düşünmüyorum. Sırf güç var diye adam değilsin cümlesini kurabiliyorsan eğer. Bu server 50 gün sonra bitecek.
      LegaLKefreN

• Legalkefren wrote:

hello world_TR wrote:

o zaman sanada şöyle bir güzellik yapayım işin gücün rast gitsin yolun acık olsun bende o güne kadar samimi görüyordum sen bana çıkar için bize destek cıktın dersen o tepki normal kusura bakma. kaldı ki ben hesabımdan sana tem dahi verip güvenecek kadar samimi bulduysam aramızda bir mesafe yoktur mesafeyi siz oluşturdunuz bende yoluma baktım ve şunuda ekliyeyim anlaşma ilk oldugunda ben kimseye birşey demeden ayrıldım ısrarla beni aranıza alıp böyleyken böyle diyip cıkar uğruna birşeyler yaparsanız o tepkiyi alırsınız normaldir. İstediğin oldu stratejin tutmadı orası ayrı bi yasa vardı %20-%80 ile ilgili o geldi aklıma %20si mutluyen %80i mutsuz sen burdaki mutlu kişi olabilirsin ama bu kalan %80i umursamadığındandır.
      Mutlu mutsuz? Ben naptım ? Ben sadece genel yönetim söyledi ve onu yaptım diye mi suçlu oldum ? Günah keçisi arıyosan o kesinlikle ben değilim çünkü oyun gram umrumda değil ben hesabımı bırakalı 10 15 gün oluyo. Hala %80 umursamadığım felan nerden çıkarttığını çözemedim ? Bi grup NAH SANA WOW diye bazı kişilerin emeğine terbiyesizlik yapıyor aynı zamanda wow yağma köylerine kahramanlar koyuyor. Bir kısım birbirine küfür ediyor ve bu kısımların mutsuzluğu ne kadar umrumda olabilir ? Oyunu oyun olarak görmeyen Süvariyi düşman belleyen yada sırf kendi düşüncesi olmadı diye her türlü pisliği yapmaya hazır insanların mutsuzluğunu mu umursuycam ? Çıkar için destek çıktın konusuna gelirsek ben bazı olayları bilmiyordum sonradan öğrendim ( senin gibi ) o tepki süvariyle anlaşmak içindi. Ama şimdi olayı kişiselleştirip bana onu dedin ondan sana adam değilsiniz dedim dersen o işi geçecen bi kere. Madem kişiselleştiriyosun adam gibi diceksin ki bana böyle böyle . Gelip süvariyle anlaşma üzerinden bana laf sokarsan bunun altında bişeyler ararım. Hep diyorum bu oyun 5 ordun olur birdahaki oyun başka. Mühim olan insanları kaybetmemek. Bu oyuna tek başıma başladım birdahaki servera pek tek başlamayı düşünmüyorum. Sırf güç var diye adam değilsin cümlesini kurabiliyorsan eğer. Bu server 50 gün sonra bitecek.
      armağan ben az bile değer verdiğim adamlar tartışmam sen bana cıkarcı dedin bende sana onu dedim ne ekersen onu biçersin.güç mevzusu diyorsunda benim geçen sene serverde hesabım dahi yokken elimde destek cıktığım bir ekip vardı sırf dostluk arkadaşlık için... ve ne düşündüğün umrumda değil sorunda bu zaten ben ne düşünüyorsam yüzüne karşı söylerim extra alttan sagdan soldan duymazsın. Sen bana cıkarcı derken tereddüt etmiyorsan bende sana adam değilsin diyerek tereddüt etmem kusura bakma Son kalan 30 günü eğlenerek geçireceğim. Seninlede az cok muhabbetimiz oldu anlaşamadık bitti. numaramda mevcut birşey demek istiyorsan forumdan değil özelden diyebilirsin benim ki etkiye tepki daha fazlası değil.
    • 1- Köy ismimi istediğim gibi düzenlemekte özgürüm en sevdiğim abilerim dahi buna karışamaz.
      2- Hiç kimsenin şahsına küfür etmedim. Küfür eden saygısızlar oldu. Ses çıkarmadık diye saçma sapan yazılar da yazdılar o ayrı mesele. Tepkileri topladıktan sonra bana yakışmıyor prdn cnmy yha .s.s dedi o apayrı bir şey.
      3- Antlaşmaya sıcak bakan isimler arasında ben de vardım. Konuşma üslubu, saygısızlıklar beni bu kesime düşman etti. (Gladia çok yaşa!)
      4- Kendi düşüncesi gerçekleşmesiği için el altından iş götüren hadsizler biz değiliz normal normal yazıyorum anlamıyor kimse Demokrasi ile aldığımız kararı hiç bir yöneticinin yoksayma hakkı YOKTUR. Bizim ortak fikrimizi desteklemeyenler burada gelip suçu bize yıkmasınlar. Dağıldıysak dağıldık. Ben sinerjiyi destekliyorum sen de mmsryi destekle sen kazan ben kazanayım gram umrumda değil. Heba olan dostluklara acıyorum sadece. Bu kadar kolay heba oluyorsa sahte olan dostluklara acıyorum sadece.

Sonradan Ekleme: Birlik düzenlemeleri için denetim, diplomasi, saldırı operasyonu, savunma hattı kurulurken Mustafa herkes çok yoğun el at diyenler bu konuda sen kimsin lan diyorlardı. O gün de güldüm, hala gülüyorum, çok gülüyorum size.

The post was edited 1 time, last by Regnum ().

• Ooo gençler durumlar nasıl ? :D

ismi benim gülme şeklim olan wow kaç seviyede birisi bilgi versin. Anlamayanlar için;

mmrmsmrmrsmrsmrnmsnlsajşjaslkfjlsdj şu wow ?
      Dünya da hiçbir millet yoktur ki tarihini anlatırken Osmanlıya temas etmesin.
    • alparslany_TR wrote:

Her cümlene bir açıklama anti tez yapabilirim ama uzar gider. Tek soru ve buna cevap ver. !!!Seni tutan mı vardı? Saldırsaydın sinerjiye.!!!
      Üsluba dikkat ederek sonsuza kadar tartışabiliriz farketmez.Tartışma başlatmayı sevmediğim gibi başlatılan tartışmayı devam ettirmekten çekinmem gittiği yere kadar :D

Beni tutan vardı tabi Mavi Metal Otağ Cpt bunlar beni tutuyordu Sinerji ye saldırmayım diye.Ben bölge için halletsem bile ilk geleceğimiz yine siz olmayacaktınız CPT veya Otağ olurdu.
    • demiryumruk wrote:

yav kardes cok komık konusuyorsun ya :D yazdıklarının tutulabılır bır yanı yok hagısıne cevap vereyım dıyorumda hepsı alakasız seyler :D sen bızım ıcımızde kım ne tılsımı kullanmıs bundan sanane bır kere :D svuvarıye wow kurdurtmıcaz dıyebılırler olabılır. cogu serverda bu gıbı onceden dıdısmeler yapılıp sonradan bırlesen cok bırlık var onceden gelen dusmanlıgı dost a cevıren ılk bırlıkmı goruyorsun sen :D kac yıldır oynuyorsun merak edıyorum ben bu oyunu 2009 dan berı oynuyorum :) suana kadar o saydıgımız bırlıklerden en cok ezdıgımız Ç&T birlikleridir o konuda haklısın sayınız bızı ılgılendırmez bızı seven cok sızı seven az dıye bu bızım sucumuz degıl :D sen burda tek bır bırlık dık dıyıpp te gelıp burda herkesten cok konusmanı tuhaf buluyorum. hanı kendını nımetten sanıyorsun ya ona ıste :D
      BURAK CIM herkese cevap verme gerek yok,kirizoğlu nun merkezi sıfırlamasaydık gelip seviye alsaydı bu larakterden yoksun insan profilinde onlarca koydukmu kelimesi yazan şahsiyet yine burada atıp tutacaktı!! sen ona şunu sor sen nerdesin?bizler burdayız

Punisher01 wrote:

Hocam laflarım sana değildi. Ben genelde senin yazdığın yazılarda genelde hak veriyorum. Ben zaten hep diyordum Mavi ve Süvari savaşarak servera en büyük hareketi kattı diye. Ama keşke siz savaşıp da WOW kuramayan ekip olsaydını böyle işlere girilmeseydi. Yine WOW kuran ekip kadar saygı görürdünüz. Ha birleşme yaptınız eyvallah yine hakkınızdır yapabilirsiniz ama senin aksine 'birileri 'SİNERJİ haksız kazanmasın diye yaptık'' ''Sinerji şöyle hak etmiyor böyle hak etmiyor'' ve benzeri bir çok laf ett. Bu laflar duyulan saygının yitirilmesine sebep oldu.
      Sinerjinin bu kadar güçlenmesi de yukarda yazıldığı gibi REST MAVİ SÜVARİ dir. Şu kadar def kestik savunma yaptık diyosun bak. Yarısını sinerjiye karşı yapsaydınız? Kim engel oldu size? Ya da REST tılsımlar için anlaşacağına saldırsaydı? Eşsiz mimar ve diğer tılsımlar duruyordu orda kaç kere saldırdınız? Ya da diğerleri kaç kere saldırdı? Yani SİNERJİDE ordu def biriktiyse bu serverdaki diğer birliklerin hatası. Herkes SİNERJİden çekinip bize saldırmasın diye geride durdu 1 adım.E adamlar napsalardı bekleseler miydi asker basmadan öyle? Kimse saldırmayınca onlara adamlar biz WOW kurmaya geldik bizim amacımız WOWu 100e ilk basan ekip olmak diyerek onlar da saldırıp düşman edinmek istemedi. Bu bir strateji oyunu. Herkes amacı doğrultusunda bir taktik belirleyip oynar.

Oyunda WOW kurmak ayrı bir olaydır,Saldırı 1.si olmak ayrı, Savunma Nufus ayrı. Oyun Wow kurulunca biter ama orda birçok kişinin ismi yazar. Yani bizde idrak edilemeyen şey bu biraz. WOW kuramayan ekip serverı kabetmiş oluyor algısı var biraz. Kazanmak hedeflerle alakalı biraz.Mesela bana kaç kişi korktunuz kaçtınız kaybettiniz diye mesajlar yazıyor yukarlarda. Biz servera 5 kişi geldik serverda arkadaşlarla tanıştık. Bizim amacımız güzel savaşlar verip yıkıp yıkılıp yeni insanlarla tanışmaktı. Biz amacımıza ulaştık saldırı savunma puanı ortada.Güzel saldırılar da savunmalar da yaptık. Birçok oyuncumuzda sonrasında yıkıldı sonrasında hesap sildik. Ama kimse üzülmedi. Çünkü amacımıza ulaştık. İsteyen istediğini söyleyebilir.

MAVİ ve SÜVARİ de bir savaş politikası izledi ve bence gayet başarılı oldular. WOW u kim kurarsa kursun bu inkar edilemez bir gerçek yani. Bu nedenle başarıyı sadece WOW kurmak olarak görmemek gerek. Bu yüzden çıkıyor bu kadar sıkıntılar zaten.
      canım sen git bilmediğin bir oyun hakkında yorum yapma,türkiyedeki futbol bilmeyen futbol yorumcuları gibisin,şu veletede cevap vermesin kimse la ne oldu s4 te demi tutunamadın sen yine gelmişsin buralara ,biraz taktik değiştir belki 110 günü geçersin bir serverde oda benim gibi sevecen insanları kazanmayı tercih eden abilerin olursa

The post was edited 1 time, last by Sirius: farklı oyun ismi vermeyelim ().

• @Legalkefren ve @hello world_TR ne gerek var kırıcı sözler ve tartışmaya ki ? Daha ben ne olduğunu anlamadan akşamına kıyamet kopmuştu arkadaş. Şurada güzel güzel muhabbet edip takılıyorduk geceleri operasyon ayağına takılıyorduk, neler olup bitiyor daha ben okumaya fırsat bulmadan atı alan Üsküdar'ı geçiyor. @Legalkefren kardeşim elimden gelen yardımı hep yaparım ne demek. Gerçekten bu server bir değişikti yani nasıl diyeyim anlatmaya gerek yok her şey ortada elbette. Ha öncelikle ben kazandığım dostluklara bakarım, 5 yıl oynamam 5 yıl sonra çağırırlar tekrar gelirim oyun en nihayetinde. İyi oynayan dürüst düşmanımı da severim dostumu da, aksi halde dostum/müttefikim dahi olsa sevmem. Forumun büyük bir çoğunluğu boş konuşmalardan ibaret ne zaman baksam, o şunu yapmış bu bunu etmiş, ne gerek var böyle polemiklere. Tekrardan @Legalkefren ve @hello world_TR arkadaşsınız siz tartışmaya gerek yoktu ki konuşabilirdik ama o gün hiç konuşmadan tartıştınız benim olan bitenden haberim bile olmadan doğru dürüst, tokalaşın barışın anlaşın hadi. @kuzeyce_TR hep senin başının altından çıkıyor bunlar ortalığı karıştırıyorsun hahaha :) Neyse iyi olan kazansın arkadaşlar bu süre boyunca etkileşime girdiğim dost-düşman herkesin emeğine sağlık takipteyim rapor atında inceleyelim neler oluyor bitiyor :)
    • KezuRa wrote:

@Legalkefren ve @hello world_TR ne gerek var kırıcı sözler ve tartışmaya ki ? Daha ben ne olduğunu anlamadan akşamına kıyamet kopmuştu arkadaş. Şurada güzel güzel muhabbet edip takılıyorduk geceleri operasyon ayağına takılıyorduk, neler olup bitiyor daha ben okumaya fırsat bulmadan atı alan Üsküdar'ı geçiyor. @Legalkefren kardeşim elimden gelen yardımı hep yaparım ne demek. Gerçekten bu server bir değişikti yani nasıl diyeyim anlatmaya gerek yok her şey ortada elbette. Ha öncelikle ben kazandığım dostluklara bakarım, 5 yıl oynamam 5 yıl sonra çağırırlar tekrar gelirim oyun en nihayetinde. İyi oynayan dürüst düşmanımı da severim dostumu da, aksi halde dostum/müttefikim dahi olsa sevmem. Forumun büyük bir çoğunluğu boş konuşmalardan ibaret ne zaman baksam, o şunu yapmış bu bunu etmiş, ne gerek var böyle polemiklere. Tekrardan @Legalkefren ve @hello world_TR arkadaşsınız siz tartışmaya gerek yoktu ki konuşabilirdik ama o gün hiç konuşmadan tartıştınız benim olan bitenden haberim bile olmadan doğru dürüst, tokalaşın barışın anlaşın hadi. @kuzeyce_TR hep senin başının altından çıkıyor bunlar ortalığı karıştırıyorsun hahaha :) Neyse iyi olan kazansın arkadaşlar bu süre boyunca etkileşime girdiğim dost-düşman herkesin emeğine sağlık takipteyim rapor atında inceleyelim neler oluyor bitiyor :)
      hallettik kardeşim özelden sorun yok yanlış anlamış beni problem kalmadı aramızda kısacası :)
    • hello world_TR wrote:

KezuRa wrote:

@Legalkefren ve @hello world_TR ne gerek var kırıcı sözler ve tartışmaya ki ? Daha ben ne olduğunu anlamadan akşamına kıyamet kopmuştu arkadaş. Şurada güzel güzel muhabbet edip takılıyorduk geceleri operasyon ayağına takılıyorduk, neler olup bitiyor daha ben okumaya fırsat bulmadan atı alan Üsküdar'ı geçiyor. @Legalkefren kardeşim elimden gelen yardımı hep yaparım ne demek. Gerçekten bu server bir değişikti yani nasıl diyeyim anlatmaya gerek yok her şey ortada elbette. Ha öncelikle ben kazandığım dostluklara bakarım, 5 yıl oynamam 5 yıl sonra çağırırlar tekrar gelirim oyun en nihayetinde. İyi oynayan dürüst düşmanımı da severim dostumu da, aksi halde dostum/müttefikim dahi olsa sevmem. Forumun büyük bir çoğunluğu boş konuşmalardan ibaret ne zaman baksam, o şunu yapmış bu bunu etmiş, ne gerek var böyle polemiklere. Tekrardan @Legalkefren ve @hello world_TR arkadaşsınız siz tartışmaya gerek yoktu ki konuşabilirdik ama o gün hiç konuşmadan tartıştınız benim olan bitenden haberim bile olmadan doğru dürüst, tokalaşın barışın anlaşın hadi. @kuzeyce_TR hep senin başının altından çıkıyor bunlar ortalığı karıştırıyorsun hahaha :) Neyse iyi olan kazansın arkadaşlar bu süre boyunca etkileşime girdiğim dost-düşman herkesin emeğine sağlık takipteyim rapor atında inceleyelim neler oluyor bitiyor :)
      hallettik kardeşim özelden sorun yok yanlış anlamış beni problem kalmadı aramızda kısacası :)
      Bak işte bu habere sevindim kardeşim üzmeyin birbirinizi, muhabbetimiz daim olsun :)