Přebírání vesnice-zástup

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Přebírání vesnice-zástup

Ahoj, mám otázku:

člen aliance, který měl u mě zástup, pak jsme ho vyhodili, a já bych teď chtěl jeho vesnici. jak dlouho musím čekat? našel jsem dobu dva týdny, ale nevím jestli je to pro normální server nebo speed.

Díky

TS20 FaS

Kentán
    • Z žádných zdrojů se mi nepodařilo dohledat, že by se na antipushing/anti-conquer protection měly vztahovat upravené časy, jako tomu je u ostatních věcí na speedech. Ještě jdu hledat a mezitím ti třeba odepíše někdo, kdo s tím má osobní zkušenost.

EDIT: Je to tak, nehledě na rychlost serveru, je to stále 14 dní.

The post was edited 1 time, last by Cisa ().

• Antipushing na druhou stranu nema s herni mechanikou nic spolecneho, je to pouze system proti podvadeni. Neni vazan nijak na rychlost serveru ale na rychlost realneho sveta.
      Proc to tak je neni nutno vysvetlovat, aneb je to podobny dotaz jako "proc ptaci litaji?" anebo "proc na olympiade nedavaji trest za doping pouze na tyden kdyz je ta olympiada jen dva tydny?" anebo "proc na speedu nejsou denni ukoly 3 krat denne?" anebo "proc na speedu jednotky nestoji jen tretinu?"...