[SIX 3x speed] Splošna debata & bojna poročila

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Gad wrote:

Lepa borba :thumbup:
      Res je! :)

LEGENDE edini ki lahko rečeš pohvala za konstanto pa povečanje za 160k v 4 nočeh,,, pa ali bo dovolj za ustavitev celotne flote? Hmmm,, Will See SooN! :)

WP-jevcii zapomnite si del besedilaa,,, kr vam verjetno povzroča POPOLNO nočno moro! :D

Mi smo ta ekipa

sto se kapira u pokretu

ratija po kodeksu

matira u potezu

Mi smo ta ekipa

sa stanjem u posedu

dogovor u pogledu

dovoljan za odluku

Kad nas emocije nose

i kad brige nas lome

to je poenta ekipe

svi nas znaju po tome

Svi da pamte sampione

sampione milione

koji ostavljaju srce

dok u borbi ne izgore

Lep Pozdrav
      EP-> Fenix Power Team! ;)
      Plx(Tournament): BlackMamba, B&T, B&T
      Rsx(2014/2016): Dilios, TrJaNa, Tara, Babuška Team
      Six: _Monarhy_, Simeoni,Party_House,T.I.M.,DiamondQ,Tamaw,Pipi & Melkiad,Angry_Birds,Fata,Triple_T_Team,TrMaNi
      Rux: King Leonidas
    • TripŁeOps_SI wrote:

Gad wrote:

Res je! :)
      LEGENDE edini ki lahko rečeš pohvala za konstanto pa povečanje za 160k v 4 nočeh,,, pa ali bo dovolj za ustavitev celotne flote? Hmmm,, Will See SooN! :)

WP-jevcii zapomnite si del besedilaa,,, kr vam verjetno povzroča POPOLNO nočno moro! :D

Mi smo ta ekipa

sto se kapira u pokretu

ratija po kodeksu

matira u potezu

Mi smo ta ekipa

sa stanjem u posedu

dogovor u pogledu

dovoljan za odluku

Kad nas emocije nose

i kad brige nas lome

to je poenta ekipe

svi nas znaju po tome

Svi da pamte sampione

sampione milione

koji ostavljaju srce

dok u borbi ne izgore

Lep Pozdrav

Triple_Ops_SI niti nevem kdo si, samo ko pa vidim kaj si sedaj objavil, me pa zanima če si ti s tvojo zares tako predan igrici? Kaj ni v življenju še kaj bolj pomembnega kot pa igrica? Me pa zanima ali to jemljete kot igrico za sprostitev in prosti čas ali za svoje poslanstvo?

Lp. Max

neznani wrote:

Spet Tripl v akciji je še pesnik ratal, lahko bi vsaj v slovenščini napisal!
    • Tukaj noben ne igra zato, da bi nekaj dosegel, kvečjemu igramo zato, da "zabijemo" svoj prosti čas. Če bi bile nagrade na navadnih in 3x serverjih za recimo top igralce bi marsikateri igral res samo za to da nekaj osvoji tako pa tega ni in se igra, ker se pač lahko. Prosti čas v glavnem.

Drugače pa kar se akcij tiče je Žiga naredil največ ta server, on je splaniral vse do sedaj in vse kar se je vzelo, porušilo gredo zasluge njemu. Marsikdo ga pljuva, redko kdo pa prizna, da ima ekipo dobrih igralcev in da je tudi sam dober vodja. Lahko kdo zanika, a ce se ne motim je on edini do sedaj, ki je na tujih strežnikih zmagoval s svojo ekipo medtem, ko so ga tile ki pluvajo praskali svoja jajca na .si strežnikih.

• Seanver_SI wrote:

Tukaj noben ne igra zato, da bi nekaj dosegel, kvečjemu igramo zato, da "zabijemo" svoj prosti čas. Če bi bile nagrade na navadnih in 3x serverjih za recimo top igralce bi marsikateri igral res samo za to da nekaj osvoji tako pa tega ni in se igra, ker se pač lahko. Prosti čas v glavnem.

Drugače pa kar se akcij tiče je Žiga naredil največ ta server, on je splaniral vse do sedaj in vse kar se je vzelo, porušilo gredo zasluge njemu. Marsikdo ga pljuva, redko kdo pa prizna, da ima ekipo dobrih igralcev in da je tudi sam dober vodja. Lahko kdo zanika, a ce se ne motim je on edini do sedaj, ki je na tujih strežnikih zmagoval s svojo ekipo medtem, ko so ga tile ki pluvajo praskali svoja jajca na .si strežnikih.
      se popolnoma strinjam :) igral sm skupaj pa proti triplu in kljub temu, mu uspe akcije zelo dobro izvest ne da bi kdo zavohal kam gre pravi napad

lp
      Ivan
    • Gad wrote:

Vse je lahko res, ja pa to še vedno igrica, ki pa jo nekateri doživljajo kot, da so v realnem življenju! Zato prijatelji igralci (upam), dajmo uživajmo in se zabavajmo :)
      Prvo je treba poznat vrste iger. Treba je vedet, da je to strategiska igra ki traja določen čas, in če želiš bit dober ji moreš bit predan. Še posebej če si vodja alianse, moraš študirati 10 potez dalje. To je čar te igre, spoznaš nove ljudi,spoznaš hinavščino ter naivnost ljudi. Spoznaš ljudi ki lažejo, ljudi ki te izdajo... točno to kar se dogaja v resničnem življenju. In seveda spoznaš tudi ljudi, ki ti stojijo ob strani no matter what the cost is. :)
      TSX Winter 2011/12: Smokerfrog (Zmaji - vodja) Gettertools
      TSX Winter 2013/14: Tango (Hobbits - vodja) Gettertools
      TSX Winter 2014/15: Ghost (Swiss - vodja) Gettertools
      TSX Summer 2018: Dreamfyre (Swiss - vodja) Gettertools

The post was edited 1 time, last by Mell1e ().

• labello wrote:

TripŁeOps_SI wrote:

Gad wrote:

Res je! :) LEGENDE edini ki lahko rečeš pohvala za konstanto pa povečanje za 160k v 4 nočeh,,, pa ali bo dovolj za ustavitev celotne flote? Hmmm,, Will See SooN! :)

Mi smo ta ekipa

sto se kapira u pokretu

ratija po kodeksu

matira u potezu

Mi smo ta ekipa

sa stanjem u posedu

dogovor u pogledu

dovoljan za odluku

Kad nas emocije nose

i kad brige nas lome

to je poenta ekipe

svi nas znaju po tome

Svi da pamte sampione

sampione milione

koji ostavljaju srce

dok u borbi ne izgore

Lep Pozdrav
      Triple_Ops_SI niti nevem kdo si, samo ko pa vidim kaj si sedaj objavil, me pa zanima če si ti s tvojo zares tako predan igrici? Kaj ni v življenju še kaj bolj pomembnega kot pa igrica? Me pa zanima ali to jemljete kot igrico za sprostitev in prosti čas ali za svoje poslanstvo?

Lp. Max

neznani wrote:

Spet Tripl v akciji je še pesnik ratal, lahko bi vsaj v slovenščini napisal!

EP->Fenix to igra za zabavo,,, če je to zabava,,, lahko sprobaš kako je ko zares :)
      In jaa,,, vse kar lahko rečem je, pluvaj kakor želiš ''Max'' samo prvo nekaj pokaži da boš lahko pljuval ;)

WP nikoli NI in nikoli NE bo na nivoju Fenix ekipe,,,

Ivan
      Seanver

Hvala na besede!
      Ampak kot sem že rekel vsakemu,,,, igramo za zabavo, mi smo prišli katat,prevzemat,rušit,,se zabavat! In ta cilj smo že in ŠE bomo dosegli! :)
      Let's FUUN! :)

Vsi ki me (sovražite) postavite se v vrsto, kr le ta je dolga! :)

Lp
      X
      Six: _Monarhy_, Simeoni,Party_House,T.I.M.,DiamondQ,Tamaw,Pipi & Melkiad,Angry_Birds,Fata,Triple_T_Team,TrMaNi
    • BlackFrog_SI wrote:

Seanver_SI wrote:

Tukaj noben ne igra zato, da bi nekaj dosegel, kvečjemu igramo zato, da "zabijemo" svoj prosti čas. Če bi bile nagrade na navadnih in 3x serverjih za recimo top igralce bi marsikateri igral res samo za to da nekaj osvoji tako pa tega ni in se igra, ker se pač lahko. Prosti čas v glavnem.

se popolnoma strinjam :) igral sm skupaj pa proti triplu in kljub temu, mu uspe akcije zelo dobro izvest ne da bi kdo zavohal kam gre pravi napad
      lp
      Ivan
      Ja kako znajo usi same lepe stvari povedat ko gre strežnik proti koncu, pa je jasno kdo je zmagal, a na začetku so mel pa usi ego do nebes, pa jezik tolk dolg da bi ga lahko okol rit 5x zavil :D
    • ImmortaI wrote:

BlackFrog_SI wrote:

Seanver_SI wrote:

se popolnoma strinjam :) igral sm skupaj pa proti triplu in kljub temu, mu uspe akcije zelo dobro izvest ne da bi kdo zavohal kam gre pravi napadlp
      Ivan
      Ja kako znajo usi same lepe stvari povedat ko gre strežnik proti koncu, pa je jasno kdo je zmagal, a na začetku so mel pa usi ego do nebes, pa jezik tolk dolg da bi ga lahko okol rit 5x zavil :D
      js sm vam samo reporte limal :D treba pa povedat da brez -+ in +- bi bla runda še 10x bolj dolgočasna, true story
    • BlackFrog_SI wrote:

ImmortaI wrote:

BlackFrog_SI wrote:

Seanver_SI wrote:

se popolnoma strinjam :) igral sm skupaj pa proti triplu in kljub temu, mu uspe akcije zelo dobro izvest ne da bi kdo zavohal kam gre pravi napadlpIvan
      js sm vam samo reporte limal :D treba pa povedat da brez -+ in +- bi bla runda še 10x bolj dolgočasna, true story
      To je obojestransko... tudi brez +- bi bla dolgočasna :) ker bi legende in WP napadalii vsi po ++ ;) True Story :)
    • Tipleops_sl ne pljuvam. Če vam je to za zabavo potem nimam reči kaj, sicer situacije na strežniku ne spremljam ampak vidim kakšni so reporti. Lepo ste naklikali, zato predvidevam kakšna je lahko situacija če igrate zares. Kakorkoli že, sam bi pa raje videl da bi bile na koncu strežnikov kakšne nagrade, kajti ves ta čas in denar vložen v igrico bi lahko bil poplačan. Sicer pa iz svoje perspektive ker ne kadim in ne pijem povem da raje vložim denar v to kot pa v alkohol.
    • labello wrote:

Tipleops_sl ne pljuvam. Če vam je to za zabavo potem nimam reči kaj, sicer situacije na strežniku ne spremljam ampak vidim kakšni so reporti. Lepo ste naklikali, zato predvidevam kakšna je lahko situacija če igrate zares. Kakorkoli že, sam bi pa raje videl da bi bile na koncu strežnikov kakšne nagrade, kajti ves ta čas in denar vložen v igrico bi lahko bil poplačan. Sicer pa iz svoje perspektive ker ne kadim in ne pijem povem da raje vložim denar v to kot pa v alkohol.
      Naklikano je poletju primerno, mogoče nekje več, nekje manj... kakor so računi pokriti za ta čas strežnika kjer doben od naših NE igra zares :)
      Nagrade pa imaš samo v Kvalifikacijah in Finalu traviana,,,, tako da o tem lahko ''sanjaš'' le tam, žal :) kar semizdi pa dovolj pošteno...

Jaz kadim in pijem(občastno hahaha) paa glih tako se najde kak cent za travian :)

Lp
    • Kje so casi.. Ko je bil pomemben tudi najmanjsi igralec..
      Spomnim se letaaaa in leeettttaaaaaa nazaj..
      Kako mi je igralec v top10 pop&off probal vzet vasico(imel sem 6vasi.. On okoli 15)
      Ter sem dobil skoraj 100k bunker.

Sedaj ko rusijo enega takega... Bojo raje gledali kako ga unicijo in nakoncu recejo..ah kaj bomi deffal tega nooba...
      To ni vec Travian.. Ampak umetniTravian
    • TEXIII_SI wrote:

Kje so casi.. Ko je bil pomemben tudi najmanjsi igralec..
      Kako mi je igralec v top10 pop&off probal vzet vasico(imel sem 6vasi.. On okoli 15)

Sedaj ko rusijo enega takega... Bojo raje gledali kako ga unicijo in nakoncu recejo..ah kaj bomi deffal tega nooba...
      Žalostno ampak resnično.... v 95% alians tega več ni,,, samo ''pomembni'' se defajo ;)
    • TripŁeOps_SI wrote:

TEXIII_SI wrote:

Žalostno ampak resnično.... v 95% alians tega več ni,,, samo ''pomembni'' se defajo ;)
      Ja če je pa treba deff za WW šparat no :thumbsup:
    • TEXIII_SI wrote:

Kdo ti je pa kriv da živiš v preteklosti.. Pridi, dokaži se, naj od tebe ne bodo same besede, kakor pri večini.. Sej nerecem, mas prou, but still.. Use bo ostal pr besedah, naredu itak nebos nič!
    • iRonik wrote:

Igra se ni spremenila, ljudje so se. :D

Sloves je pac taksen zarad egomanojakov, jebiga.... ni ravno kaj dosti za naret.
      Dokler bodo vsi tako študirali, res ni kaj dosti za narest :D