Pinned TR Speed Server(3x) Raporlar & Diplomasi

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Ben sizin yaptıklarınızı ancak farklılık gösterdiğinizde eleştirebilirim ki bu durum da aslında öyleydi
      Sabırla mesajlarımı okuyup cevap verdiğiniz için teşekkürler ama tartışmayı uzatmayı düşünmüyorum yada en azından burada olması doğru değil
      Teşekkürler
    • Michael Scofield wrote:

Ben sizin yaptıklarınızı ancak farklılık gösterdiğinizde eleştirebilirim ki bu durum da aslında öyleydi
      Sabırla mesajlarımı okuyup cevap verdiğiniz için teşekkürler ama tartışmayı uzatmayı düşünmüyorum yada en azından burada olması doğru değil
      Teşekkürler
      ben bir örnekle cevap vereyim istersen ;

server başında -/- bölgesi grisine atılan mechul mali hesabına daha asker köyünü attığı andan itibaren "biz uzaktan koç ordusu atıcaz kafa ordu sen arkasına dizilcen orduların , hiç koç basma sadece mancınık bas basabildiğin kadar, ordu büyütme tek kışla basabildiğni kadar yerden mançoyla ordu bas " dedik kah sabahlara kadar uyumadık 2 saatlik mesafeye 100k druid koyduk kah sabahlara kadar op yaptık... testere sildi gitti göktürkün gri ekibi sildi gitti... arkadaşımızda sıkılmaya başladı oyundan ben şu wow köyünü reisleyem mi diye soruyor...

Şimdi wow dönemi gelmiş , elimizde 20 civarında ortalaması 400k olan ordu var onları atacak yer dahi bulamıyoruz kii bunlar wow ordusu , ufak tefek orta ölçekli 100k lık vs ordularla elimizde belki 100-150 civarı ordu var , biz şimdi bu insanlara orduları elinizde tutun boş yere bastınız orduları mı diyeceğiz?

oyuncular insanlar ordu basmışlar hevesleniyorlar "şu wowuda ben alayımmı" diyorlar ne diyelim ? hayır alma, serverda zaten patlatılabilecek 3 tane asker köyü kaldı onlarda gidişatı etkilemeyeceğinde uğraşmaya bile değmez deyip bırakıyoruz sen tek başınada gidip sura sinek gibi yapışacaksın" mı diyeceğiz ? adam az oynamış çok oynamış ... iyi yada kötü bir emek verip ordu basmış mademde server bitti isteyen istediği yere istediği şekidle fantezisini, saldırısını yapsın diyoruz... bana hergün belki 10 a yakın mesaj geliyor benim orduyu ne yapacağız nereye saldırayım diye.. benim hepsine verdiğim cevapta aynı "Canın nereye istiyorsa, böyle içinde ukte kalan şunuda yıksaydım iyi olacaktı dediğin kim varsa , nasıl eğleneceğini düşünüyorsan oraya at keyfine bak" yazıyorum...

Velhasıl öyle işte , bilmem anlatabildim mi?

oynama hakkına olan saygı konusunda masterslar buna en güzel örnektir arada bir şizofrene bağlayıp "Hababamı eziyoruz ahahaha" moduna girselerde genel olarak şahsi bir kaç sinirle atılan ordular dışında asla op yapmadık şimdi arayıp bulmakla uğraşmak istemiyorum uykum var , önceki sayfalara bakarsan benim "sizinde eğlenmeniz için zaten saldırmıyoruz" dediğim mesajıda görürsün hocam :)

ayrıca , finaldede en büyük rakibimiz bizim adminlerimizdir.. onlar izin verirse wow kurabileceğimizi düşünüyorum..tabi son anda bi aksilik çıkmazsa ekipler gelirse...

THE ANİMALS TOURNAMENT SERVER

Abigor - Apocalypse Now - AT KAFASI - AT ın İntikamı
    • sinyor_TR wrote:

çapanoğlu konuştu. farkındaysan tek asker koymadık wow savunmasına silinmemize saatler kala boşalttik wowu sizde gelip boş köyu alıp zafer naraları atıyorsunuz bütün birliğinin orduları köyümde çakıldı ayrıca başkanının ve bir hesabınızın daha merkezini sıfırladık bu server bizim için bitmiştir. Bir kaç saat sonra bütün hesaplarımız silinmiş olacak istersen natar olduktan sonra gel yık köyu hava atarsınız
      Öncelikle oyunun sonunda bile yağma ve yıkım yaptığın için tebrik ederim şu dönemde bunları yapıp rakibi yoruyorsun.
      WoWa defans koymadık boş köyü aldınız demişsinde defans koysanız sonuç farklı mı olacaktı?Hababamda onlarca wow ordusu var :)
      Son olarak hababam wow ordusu vursa bizim gibi bir ekibe ordu kaldırdılar başarılıyız dersiniz.20-30 tane 150klık küçük ordu atsalar bizi ciddiye alıyorlar başarılıyız dersiniz.2-3 ordu yollasalar çaktık show yaptık dersiniz.Ordu atmasalar 20 kişi oyun sonuna kadar bölgede dimdik kaldık dersiniz.Hababam çok güzel raporlar atar sus pus olursunuz 2-3 saat sonra 20klık bir ordusunu çakınca her biriniz bu konu hakkında 10ar mesaj atar.Siliyoruz dersiniz iyi rapor gelirse havasını atmasını bilirsiniz kötü rapor gelirse siliyorduk zaten dersiniz.Hababam tüm wowları tüm planları alsa oyunu rekor sürede bitirse bile siz yine 20 kişilik destan yazdık diye araya gireceksiniz.
      İlerde soran olursa hababama kafa tuttuk diye övünürsünüz artık :D
      Tırsın Ulan-AT ın İntikamı
      Royal Flush-Tesla-Crixalis
      Gnc-Game of Teuton-AGA
      KB-Animals
    • Anlam veremediğim bir konuda hesap silmeler,
      Zaten makarasına gelmiştik diyenler.
      Arkadaşım zaman harcıyosun, para harcıyosun, sosyal ilişkilerin yeri geliyor bozuluyor.
      Baktı bişey yapamadı makarasına geldik.

Oyunun amacı en başından belli, Bulunduğun birliğe wow kurdurmak bitirirsen kazanırsın. Yoksa en fazla 1-2 madalya alıp oyunu bitirirsin.
      Şöyle de bir gerçek var HABABAM gerçekten servera ağır geldi.
      Deyim yerindeyse ayağına taş değmeden oyunu bitirecek.

Bence kış speedde tüm birlikler HABABAM'a karşı birleşmelidir. Belki o zaman oyun tat verir.
      ORİJİNAL AT HIRSIZI

ATSIZ GEÇEN ÖMÜRE YAZIKLAR OLSUN
    • hulooooggggg yetişin server saldırı 1. Pozisyonunda iken İNFERNO birliği oyuncusu HERO isimli arkadaşı server başından beri tek gerçek saldırı atarak 15 tarlamda tarlalarimi 6 seviyeye düşürdüğü için kutlarım :) biraz geç oldu sanırım ama genede emeğinden dolayı tebrik ederim. Ellerine sağlık dostum

Harley Davidson

The post was edited 1 time, last by best of galya ().

• best of galya wrote:

hulooooggggg yetişin server saldırı 1. Pozisyonunda iken İNFERNO birliği oyuncusu HERO isimli arkadaşı server başından beri tek gerçek saldırı atarak 15 tarlamda tarlalarimi 6 seviyeye düşürdüğü için kutlarım :) biraz geç oldu sanırım ama genede emeğinden dolayı tebrik ederim. Ellerine sağlık dostum
      Helal olsun beee benim yapmak istediğimi yapmışlar hayallerim gerçel oldu Tebikler İNFERNO birliği egosu tavan yapmış anlatmaya kelime bulamadığım vokal ı yıktılar :D

ONlar seni yıkmasaydı ben seni yıkıcaktım ali ama ben WOW 99 da iken saldırcaktım sana oyun başından beri hep hayal ettim seni yıkmayı KORKTUĞUM için saldıramadım ali affet beni :D
    • cozturk wrote:

best of galya wrote:

hulooooggggg yetişin server saldırı 1. Pozisyonunda iken İNFERNO birliği oyuncusu HERO isimli arkadaşı server başından beri tek gerçek saldırı atarak 15 tarlamda tarlalarimi 6 seviyeye düşürdüğü için kutlarım :) biraz geç oldu sanırım ama genede emeğinden dolayı tebrik ederim. Ellerine sağlık dostum
      Helal olsun beee benim yapmak istediğimi yapmışlar hayallerim gerçel oldu Tebikler İNFERNO birliği egosu tavan yapmış anlatmaya kelime bulamadığım vokal ı yıktılar :D
      ONlar seni yıkmasaydı ben seni yıkıcaktım ali ama ben WOW 99 da iken saldırcaktım sana oyun başından beri hep hayal ettim seni yıkmayı KORKTUĞUM için saldıramadım ali affet beni :D
      alti üstü 3m def vardi kanka büyütülecek bişey değil ;) wowu fırsat bilenler içindeki kin nefreti kusmaya başladı ;) olsun böyle de güzel hep biz eglenmiyecegiz herkes zevkini alicak. Tek gerçek saldirimi oyunun bu döneminde aldığım için ve benim için gelen defcilerin benden başka her yerde savunma puanı alması da ayrı bir enteresan onları bu duruma düşürdüğüm için başta özür diler sonra da teşekkür ederim :) ama 99 seviye de nota yi yikicam buradan duyurulur :)

Harley Davidson

• best of galya wrote:

cozturk wrote:

best of galya wrote:

Helal olsun beee benim yapmak istediğimi yapmışlar hayallerim gerçel oldu Tebikler İNFERNO birliği egosu tavan yapmış anlatmaya kelime bulamadığım vokal ı yıktılar :D ONlar seni yıkmasaydı ben seni yıkıcaktım ali ama ben WOW 99 da iken saldırcaktım sana oyun başından beri hep hayal ettim seni yıkmayı KORKTUĞUM için saldıramadım ali affet beni :D
      alti üstü 3m def vardi kanka büyütülecek bişey değil ;) wowu fırsat bilenler içindeki kin nefreti kusmaya başladı ;) olsun böyle de güzel hep biz eglenmiyecegiz herkes zevkini alicak. Tek gerçek saldirimi oyunun bu döneminde aldığım için ve benim için gelen defcilerin benden başka her yerde savunma puanı alması da ayrı bir enteresan onları bu duruma düşürdüğüm için başta özür diler sonra da teşekkür ederim :) ama 99 seviye de nota yi yikicam buradan duyurulur :)
      Bende elimdeki askeri bizim WOW a atmayı düşünüyorum. İhanet entrika korku :D
    • XxKaBuS wrote:

Forumu Takip Ederseniz Kimin Ne Dediği ve Ne Zaman Neyin Yazıldığını Anlarsınız..Bunlar Forumda Geriye Doğru Okuyarak ve Giderek Daha Çabuk Yapabilirsiniz..
      iyi Forumlar..
      Kimin oyunda ne yaptığını saldırı-savunma istatistiklerinden, dünya harikası sıralamasından, nitelikli tılsımların hakimiyetinin kimde olduğundan öğrenebilirsin. Forumdan sadece kimin 3 kere rapor atıp, 125250 kere çene yaptığını anlayabilirsiniz.

Aşağıdaki tablolarda görüldüğü gibi sadece HABABAM° birliğinin "altıda biri" kadar saldırı puanı elde edebilmiş durumdasınız (bkz. saldırı sıralaması). Ayrıca bu birlikte daha kullanılmamış dünya harikası orduları mevcut. Ağırlıklı olarak defansçı bir birlik olduğu da belli (bkz. savunma sıralaması).

Defans sıralamasında üç HABABAM birliğine geçilerek beşinci sırada yer alıyorsunuz (bkz. savunma sıralaması).

Son olarak dünya harikalarını incelediğimizde "şimdilik 9" dünya harikasına sahip HABABAM birliklerinin karşısında alabildiğiniz tek dünya harikasını kaybettiniz. Yok efendim biz sildik. Silmek bir bahane olamaz. Sileceğiniz oyuna hiç gelmeyeceksiniz. Yani bugün siz oyunda yoksunuz. HABABAM ise tx3 tarihinin en kolay galibiyetlerinden birini kazanmak üzere (bkz. dünya harikası tablosu).

En başarılı birlikler (Saldırı)

BirlikOyuncularØPuanlar
      1.HABABAM°6022456213473745
      2.TURAN601242997457915
      3.TC57ALAY381898357213747
      4.HABABAM561245936977221
      5.ATA501006735033672
      6.HABABAMG59839724954344
      7.ÇAVULDUR54863274661655
      8.HABAWOW60763754582486
      9.HABABAM®48916244397953
      10.HABABAM$49845634143601
      ...
      19.MASTERS92492252243021

En başarılı birlikler (Savunma)

BirlikOyuncularØPuanlar
      1.HABABAM°601152146912846
      2.TURAN60912305473777
      3.HABABAM56969975431846
      4.HABAWOW60667974007839
      5.MASTERS93792333413099

Dünya harikası

OyuncularİsimBirlikSeviye
      1.cvitaminiHABABAM GÜM GÜM GÜMHABAWOW64-
      2.BennadasTURAN-KIZIL ELMATURAN7
      3.ORHAN_GAZİİNFERNO--ATA--MahşerİNFERNO1
      4.no nickGÖKTÜRK ŞAK ŞAK ŞAKADLT~TMC0-
      5.HaydarpasaHABABAM GÜM GÜM GÜMHABABAMG0-
      6.TUPCU_FIKRETHABABAM GÜM GÜM GÜMHABABAM®0-
      7.CermeN SaMoHABABAM GÜM GÜM GÜMHABABAM°0-
      8.Vokal GrubuHABABAM GÜM GÜM GÜMHABABAM0-
      9.MechuL & MaliHABABAM GÜM GÜM GÜMHABABAM°0-
      10.NOTAHABABAM GÜM GÜM GÜMHABABAM°0-
      11.ÜfürükçüHABABAM GÜM GÜM GÜMHABABAM0-
      12.yxxs-asabi-tpcHABABAM GÜM GÜM GÜMHABABAM°0-
      13.Only423DELİ ANISINATC 19150-
      Tywin Lannister - FURY - AT KAFASI - Atın İntikamı

The Best Alliance of 2017(Animals)
    • Oğulcan 40 kişilik ekip benim ve Ali abinin kestiği askeri kesememis hala muhatap olup yorma parmaklarını :) bize burda bı hesaba 5 kişi toplanmisiniz diyorlardı elemede asi kral hesabında koyun sürüsü gibiler lafa geldimi bayır aşağı gidiyorlar icraate geldimi yamaç yukarı :)

Harley Davidson

• üşenmemiş verileri paylaşmışsın tebrik ederim. Yanlız benim sizde çözemediğim bir şey var koskoca hababam birliği elbetteki serverin en güçlü birligisiniz.oyun basında da wowu sizin kuracağınız belliydi. Yaklaşık 700.800 belki daha fazlada olabilir. Bir oyuncu topluluğuyla geldiniz.boyle kalabalık bir ekibi toplamak kolay olmasa gerek. Bizim en büyük başarımız kos koca serverda hababamin tek rakibi olmak hemde 40 kişi başladığımız serverda 20 kişiye düşmemize rağmen . Şimdi sen 600 kişiyle 20 kişiyi kiyasliyorsun ya saldırı puanı savunma puanı filan. Artık bizim bir şey söylememize gerek yok.

Wowa gelince bu oyunu azıcık ta olsa oynamayı bilen biri 20 kişiyle wow kurulamayacağını bilir kaldı ki bizim böyle bir amacımız yoktu. Farkındaysanız boş wowu aldınız defi kesip almadınız. Oyunu sildik bi kaç saatimiz kaldı ama hala ordularınız surlarıma yapışıyor ..
    • Bence hababamlilar pek fazla konuşmasın benim bölgemde 10 kişi bile olsa silerim sonuçta tehdit içeriyor ayrıca şu konuya gelince de kac sefer kordinat istediniz erkekçe verdik birisine bile cesaret edip gelemediniz ayrıca birisi yazmış 20k asker kesince rapor atıyorlar diye biz 20 k lik bir orduya savunma değil 2 kahramanımızı koysak bitirirlerdi o kadar düşmedik en az geldiğiniz ordu sayısı 3 kişi geldiğinizde bile 400 500 k askerle geldiniz onu bunu boşverin ağlamayın sızlamayın bu zaman a kadar 20 kişilik ekip sizin milyonlarca saldırı askerini kesti mi kesti 20 kişilik ekip kac köyünüzü sifirladimi sıfırladı 600 değil isterseniz 60000 kişi olun wow u kurdunuz tebrik ederiz buna kesinlikle hiç bir sözümüz yok inanki wow kurma gibi bir niyetimiz olsaydı belki kuramazdık ama yine ileri bir seviyeye kadar getirirdik bizim wow gibi bir düşüncemiz yoktu son anda karar verip aldık onuda girgirina diye de yazdık zaten kış Server ini 4 gözle bekliyorum bakalaim hababam güm güm güm diyebilecekmi

ZAZA42
    • Suleyman_TR wrote:

Bence hababamlilar pek fazla konuşmasın benim bölgemde 10 kişi bile olsa silerim sonuçta tehdit içeriyor ayrıca şu konuya gelince de kac sefer kordinat istediniz erkekçe verdik birisine bile cesaret edip gelemediniz ayrıca birisi yazmış 20k asker kesince rapor atıyorlar diye biz 20 k lik bir orduya savunma değil 2 kahramanımızı koysak bitirirlerdi o kadar düşmedik en az geldiğiniz ordu sayısı 3 kişi geldiğinizde bile 400 500 k askerle geldiniz onu bunu boşverin ağlamayın sızlamayın bu zaman a kadar 20 kişilik ekip sizin milyonlarca saldırı askerini kesti mi kesti 20 kişilik ekip kac köyünüzü sifirladimi sıfırladı 600 değil isterseniz 60000 kişi olun wow u kurdunuz tebrik ederiz buna kesinlikle hiç bir sözümüz yok inanki wow kurma gibi bir niyetimiz olsaydı belki kuramazdık ama yine ileri bir seviyeye kadar getirirdik bizim wow gibi bir düşüncemiz yoktu son anda karar verip aldık onuda girgirina diye de yazdık zaten kış Server ini 4 gözle bekliyorum bakalaim hababam güm güm güm diyebilecekmi

ZAZA42
      Bir sonraki serverde hedef ne olaki?
    • Algıya bak biz 20 siz 600sünüz diyorlar :)
      Servera 40 kişi başladınız çok etki yarattığınızı düşünüyorsunuz ya sizin o etkinin kaç katını Animals ekibi finalde yarattı.Boşuna birliklerin oyuncu sayısını vererek birebirde alırız gibi bir algı yaratmaya çalışmayın herkes kimin ne kadar oyuncu olduğunu biliyor ^^
      Tırsın Ulan-AT ın İntikamı
      Royal Flush-Tesla-Crixalis
      Gnc-Game of Teuton-AGA
      KB-Animals
    • biz burda bilek güreşi yapmiyoruz. Güçlü olan kazansın bire birde kazansın v.s bu oyunda tek başına bir şey yapılamayacağı malum ama şunu kabullenin 20 kişiyle kada tuttuk size bakın kac tane merkez,asker koyu sıfırladım ama benim köy yerinde duruyor buda mı bir şey ifade etmiyor hababam birliklerinden birinin başkanı nin asker koyu ve merkezi sıfırlandı buna karşılık gelen askerler çakıldı. Şimdi bir şey sorayim size hani diyorsunuz ya 400 k lik ordularımız duruyor ne yapacaksınız bu orduları merak ediyorum ayrıca bu orduları basan arkadaşlar oyundan zevk aldımı hiç sanmıyorum serverin başından beri emek para zaman harcayarak bastığı ordu boşta kaldı bu insanı oyundan soğutur bu oyun rakip oldukça güzeldir. Merak ediyorum biz bu serverda olmazsak şimdi kiminle atışıyor olurdunuz. O nedenle rakibe de saygı duymalısınız ne demişler yiğidi öldür ama hakkını yeme.
    • gırgırina wow aldık dionuz bassak bı yere gelirdi dionuz siz daha tılsım alamadiniz inşa planiniz yok kime yamaklik yapıp inşa alicaktiniz. Kalkmış hababam güm güm güm diyebilecek mi dio evet siz 3x oynarken biz finalde Ruslara karşı güm güm güm diyeceğiz.

Ve şunu da diyeyim ki kara para nin Göktürk lere yalvardigi abi kışın gelcez sizle aynı yerde oynayıp hababam i ezmek istiyoruz gibi mesaj içeren mesajlasmasi Göktürk lerden ayrılıp HABABAM olan birlik baskaninda ve bende mevcut.

Taklitler asla orijinal olamaz. Ne iseniz o olun bir oyun için bukalemun olup 3 maymunu oynamayın ...[/b]
      [/b]
      [/b]
      [/b]

Harley Davidson