Kas žada eiti žaisti TT

• A

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

The Tournament 2018 Qualification has started!
Don't miss Safiren's Corner!

The dev diary about The Journey of a bug is now available!
Don't miss it: Dev Diary: The Journey Of A Bug
Comments or questions? Discuss it here!

• Na ir prie ko čia Daiva ? )) Kai kas rimtą žaidimą vadina vergove, o kai kas sėdėjimą ir nieko neveikimą vadina žaidimu. Kiekvienas turim savo nuomonę.
    Bet norėčiau pataisyti. Daiva NIEKAD nežaidė su rusais, nes vargu latvius, estus, kiniečius, ukrainiečius, moldavus, vokiečius ar kazachus galima pavadint rusais))
    Kviečiu sužaist tik tuos, kurie daugiau laiko skiria žaidimui , o ne forumams ar chatams.
    Gabiems pavydima, talentingiems kenkiama, genialiems keršijama ))
    Способным завидуют, талантливым вредят, гениальным мстят ))

The post was edited 1 time, last by gaja ().

• Nejau? Įdomu už ką ? :D
    Pasikurti acc po Lietuvos vėliava - tai dar nėra žaidimas už Lietuvą (kaip jūs įsivaizduojate). Lietuvių komandos tiesiog nėra ir manau dar ilgai nebus. Ateina keli aljansai, servo metu pasėdi be naudos, pasipyksta, pasidalina žaisliukus vaikų smėlio dėžėje ir grįžta į nulinę žaidimo stadiją.

Mus gi - būtent Lietuvos atstovus - žino jau visi ir kviečia pas save žaist daugelis skirtingų šalių, daugelis komandų. Mes turime galimybę rinktis. Manau būtent tai ir yra Lietuvos pripažinimas. Ar klystu? :thumbsup:
  • man dabar tavo daiva pasakimas patiko , mes niekad nezaidem su rusais , , bet tavo dual kalba , geriau rusams i minksta vieta ilisti ir ismokti zaisti ir streteguoti negu zaisti su lietuva , taip rase i skype , ir dar daug ko prirase , tai kaip tavo dual suprasti?

Antra kaip esate patire zaidejai visada kaip tu sakai susidaro 2 ally ir issiskirsto , o kodel negali ismokinti ir suveniti jei matai kad yra sukurti lietuviu ally ir pasiekti su lietuva , o ne su rusais
  • KaZaNo wrote:

Kad kviečia kiti alijansai, tai aišku puiku ir šaunu. Bet suburti komanda kuri žaistu ir kažką pasiektu yra iššūkis kuri reikėtų pabandyti padaryti. O ne tik kalbėti kad pasikuria ir nieko nenuveikia ir t.t. ;)
    Tai aš rodos nekalbu tuščiai. Pakūriau, priimu visus norinčius pabandyt, nesu atsakius niekam. Esam triskart čempionai. Praitą su nauja komanda likom antri. Ir tai, kad mus kviečia šiuo metu šešios komandos pas save - tai sunkaus darbo pripažinimas, o ne tušti žodžiai.
    Tie, kurie peikia mūsų žaidimo stilių, pokolkas tik šneka. Palinkėsiu jiems sėkmės kažką sukurt ir įrodyt.

DumasLTU_LT wrote:

man dabar tavo daiva pasakimas patiko , mes niekad nezaidem su rusais , , bet tavo dual kalba , geriau rusams i minksta vieta ilisti ir ismokti zaisti ir streteguoti negu zaisti su lietuva , taip rase i skype , ir dar daug ko prirase , tai kaip tavo dual suprasti?

Antra kaip esate patire zaidejai visada kaip tu sakai susidaro 2 ally ir issiskirsto , o kodel negali ismokinti ir suveniti jei matai kad yra sukurti lietuviu ally ir pasiekti su lietuva , o ne su rusais
    1 Negaliu atsakyt už kito žmogaus žodžius, bet kad ne rusų , o rusakalbių komanda stipri , pritariu. Beje visos trys. Taipogi man labai patiko viena lenkų komanda ir italų komanda.
    2 Tu juk buvai pas mane , puikiai žinai, ko ir kada aš reikalauju. Manęs netenkina pasijungimai kartą paroje, netenkina , kai žmogus sėdi kelias valandas chate ir nemato atakų, netenkina offeriai po 30k offo.......Nori šitaip pasėdėti , pasichatinti? Prašom, nėra problemų , bet aš juk neprivalau apjunginėt žmonių, kurie nenori žaisti )).
    Kitaip sakant , nori žaisti - prašom , jei nenori - sėkmės paspaudinėt namukus. Kiekvienam pasirinkimo laisvė.
  • Daiva, taip ir nesupratau, tai su kokia komanda zaisi, idomu kokia kalba bendraujat, as noreciau prisijungt vien paziuret kaip pas jus aljanso valdymas vyksta, ir kas yra gera komanda. Aukso neperku bet esu pakankamai aktyvus kad man dualo nereiktu. Ir siaip nemegstu dualu :D
  • Suiciderboy wrote:

Daiva, taip ir nesupratau, tai su kokia komanda zaisi, idomu kokia kalba bendraujat, as noreciau prisijungt vien paziuret kaip pas jus aljanso valdymas vyksta, ir kas yra gera komanda. Aukso neperku bet esu pakankamai aktyvus kad man dualo nereiktu. Ir siaip nemegstu dualu :D
    Žaisiu aš kaip visada su savo lietuvių komanda. O štai kokios koalicijos sudėtyje , dar nenusprendžiau. Daug pasiūlymų, svarstau.
    Konkrečiau susirašysim skypej.
  • gaja wrote:

Suiciderboy wrote:

Daiva, taip ir nesupratau, tai su kokia komanda zaisi, idomu kokia kalba bendraujat, as noreciau prisijungt vien paziuret kaip pas jus aljanso valdymas vyksta, ir kas yra gera komanda. Aukso neperku bet esu pakankamai aktyvus kad man dualo nereiktu. Ir siaip nemegstu dualu :D
    Žaisiu aš kaip visada su savo lietuvių komanda. O štai kokios koalicijos sudėtyje , dar nenusprendžiau. Daug pasiūlymų, svarstau.Konkrečiau susirašysim skypej.
    Tai kad as tave bandziau pakviest tuo nicku kuri davei, bet neranda :/
  • Kiek pamenu iš pernai nėra prasmės kreipti dėmesio į tai ką gaja rašo. Pernai žadėjo, kad būs aljansas magic ir visus valdys. Tačiau tokio aljanso taip ir nebuvo. Šiemet rašo, kad antri buvo, bet jei paklausčiau italų (jie buvo antri) ar tikrai gaja jiems vadovavo, tikiu, kad jie atsakyto, kad apie tokią net negirdėję.
  • Alfas wrote:

Kiek pamenu iš pernai nėra prasmės kreipti dėmesio į tai ką gaja rašo. Pernai žadėjo, kad būs aljansas magic ir visus valdys. Tačiau tokio aljanso taip ir nebuvo. Šiemet rašo, kad antri buvo, bet jei paklausčiau italų (jie buvo antri) ar tikrai gaja jiems vadovavo, tikiu, kad jie atsakyto, kad apie tokią net negirdėję.
    magic žaidė senu pavadinimu . Italai atsiliko nepilną minutę nuo antros vietos....Visada kėlė nuostabą žmonės, kurie nesupranta , apie ką kalba.
    Travian Tournament 2017
    Mes nekalbėjom, mes žaidėm. Sakyčiau ir ally pavyko surinkt visai neblogą (off top 1 )
    Travian Tournament 2017

Na bet , kiek pamenu, alfo ally nunešė visus rusus ir visą servą . Sugebėjo netgi nunešt ally, kuris visai nežaidė tais metais tame konkrečiame serve. Kitaip sakant mėgsta pakariaut su įsivaizduojamais vaiduokliais . Tai gal neverta ir stebėtis ? ))
    Ponai, mažiau kalbų, daugiau darbų. Visiems sėkmės.
  • Jeigu visi nesupranta, gal reiktų pasistengi išsireikšti suprantamai :D
    Turnyro puslapyje iš tiesų rašo, kad lenkai liko antri nors italai pirmi pasiekė 89 lygi.

Tai magic pavadinimu kaip sakei, ar PL (nemanau, kad lenkai patvirtintų) ar Prime (beje jie patys save pristato kaip rusų aljansas) kaip trečioje nuorodoje?

Lenkai gražiai sužaidė, visi juos gyrė. Tačiau manau neteisinga būtų juo nuopelnus priskirti Prime, nes jie tik antroje žaidimo pusėje paliko X3 ir perbėgo pas lenkus. Be to jei paklausčiau gaja juos subūrė irgi vargu ar sakytų taip :D.

kita, net komentuoti neverta...