Kas žada eiti žaisti TT

• A

• Alfai, esi 43 metu senis, o tokiom nesamonem užsiemi, kaip skundimaisi moderatoriam. Eik sulysk moderatoriam į šikną, visus mus išbanins, galėsi skelbtis forume, kaip jūs laimit turnyrus, kaip mes žaist nemokam. Neabejoju, pirmų atakų sulauke, bėgsit siulytis į sąjungas tiem patiem rusam. Cerberiai jau žvengia iš jūsų, kad jūs bandėt prisitrint į Cerberius, tipo NUO DAIVOS čia komanda, kodėl forume to neskelbiat???

Bėk pasiskūst moderatoriam, gal ir mane išbanins.

The post was edited 2 times, last by Sk1 ().

• Mano amžius šiuo atveju didelės įtakos neturi. Senai išmokau nekreipti dėmesius į tuščius komentarus kurių vienintelis tikslas yra įžeisti ir žeminti. Žiūriu į tai tik su jumoru, kartais tikrai pasijuokiau iki ašarų :).

Tačiau išmokau ir netylėti kai žemina kitus. Gal atrodo, kad tai ir ne mano reikalas, tačiau travian žaidimas yra puikus būdas praleisti laisvalaikį. Ir noriu, kad tai būtų vieta visiems žaidėjams smagiai pažaisti be visai nereikalingų įžeidinėjimų. Didžioji dalis žaidėjų yra tikrai smagi bendruomenė. Taigi dar kartą visiems smagaus žaidimo.

O jei kažkam pavyko pralinksminti Cerberius mano vardu, negi dėl to pyksi :)
  • Alfas wrote:

Mano amžius šiuo atveju didelės įtakos neturi. Senai išmokau nekreipti dėmesius į tuščius komentarus kurių vienintelis tikslas yra įžeisti ir žeminti. Žiūriu į tai tik su jumoru, kartais tikrai pasijuokiau iki ašarų :).

Tačiau išmokau ir netylėti kai žemina kitus. Gal atrodo, kad tai ir ne mano reikalas, tačiau travian žaidimas yra puikus būdas praleisti laisvalaikį. Ir noriu, kad tai būtų vieta visiems žaidėjams smagiai pažaisti be visai nereikalingų įžeidinėjimų. Didžioji dalis žaidėjų yra tikrai smagi bendruomenė. Taigi dar kartą visiems smagaus žaidimo.

O jei kažkam pavyko pralinksminti Cerberius mano vardu, negi dėl to pyksi :)
    Tu kaip koks toras, sneki daug bet apie ne tai ka reikia :D Numeti fakta be argumentu :D
    Ts8 - TheGeneral / Ts5 - RIP / Ts6 - Zulikas / Ts1 - Haremas / Ts1 - Criminal / Com3 - Thanatos