Yeni 3x Speed Serverlar (YABANCI)

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

The Tournament 2018 Qualification starts on the 13th June 2018!
    Don't miss Safiren's Corner!

The video diary of the Legends on Tour Event is now available!
    Don't miss it: Watch it now!
    Comments or questions? Discuss it here!

• Yeni 3x Speed Serverlar (YABANCI)

Hangi Yabancı Speed Serverı Tercih Edersin? 17

The result is only visible to the participants.

Merhaba değerli Travian oyuncuları. Yabancı serverlarda da Türk ekipleri yerlerini almaya devam ediyor. Bu hafta 12 tane yeni speed server başlıyor. Dkx serverından sonra yarın başlayacak olan ukx serverında Türk oyuncular -/+ bölgesinde yerlerini alacaklacaklar.
      • Pazartesi, 14.05.2018 - BRX, EGX, PLX, THX
      • Salı, 15.05.2018 - JP5, NETX, NOX, SEZ
      • Çarşamba, 16.05.2018 - IL, IRX, ROX, UKX
      • Perşembe, 17.05.2018 - BGX, NLX, SIX

Travian netx İspanya
      Travian dkx Danimarka
      Travian ukx İngiltere

Bu 3 server bilinen en çok Türk ekiplerinin olduğu serverlardır. Ben netx serverında yerimi aldım. Diğer oyuncu arkadaşlarıma başarılar diliyorum.
    • Netx in oyuncu sayısı çok az.
      Belki görmüşsünüzdür tayland (thx) serverinde yer almıştık fakat multi baktı yağmaya başladım bastı kilidi sağolsun sanırım o kadar tokmak basmama hadi be nasıl oldu bu dedi ve YOUR ACC LOCKED BY MULTİ DEDİ.Oyun başında aktivasyon kodum gelmeyince sıkkınlıkla temp mailden 3 hesap açtım.
      Hiç bir şey yapmadım baktım kod gelmiyor girdim son açtımda oynadım ve oynamaya başlayınca direk yazdım şöyle şöyle ben buradayım diye.
      Hadi yaparsın kitlersin ama 1 gün kitlemek ne oyun başında ben de 71 tokmak var adam bnei kitlemiş yağmadan 4k ham dönüyor en fazla asker bende tahminen kışlada tok basıcam gelenlerle tak kitlendin.Hadi bunada tamam.Ama 1 gün kitlemek ne.Hadi buna da tamam biriken 6.300 er hamları silip depo ambar merkez 1 seviye azaltmak ne.

Neyse SONUÇ OLARAK YARIN UKX DE Tecrübeli Bir abi ile +/+ da ilk anlarında yer alacağız.
      Wait us...
      JOLLY JOKER / JOLLY&GONDOR / CHM
    • Jolly Joker_TR wrote:

WleroxTH wrote:

UK da fazla türk oyuncu var mıdır?Ben de girmek istiyordum da yetişemem tr ye
      Buyrun +/+ ya buyur edelim sizi.Taylanda üstünlük hala bizim ekipte ama o birlik türklerden falan değil seçtim adamları aldım.
      Dediğim gibi haksızlığa uğramasam devam ederdim asılırdım oraya ama olmadı.
      Teşekkür ederim yarın geliyorum o zaman :) Sizin oyundaki nickiniz neydi?

Sanma şâhım herkesi sen sâdıkâne yâr olur
      Herkesi sen dost mu sandın belki ol ağyâr olur
      Sâdıkâne belki ol bu âlemde dildâr olur
      Yâr olur ağyâr olur dildâr olur serdâr olur

• avrupa serverlarındaki yabancı oyuncular baya tecrübeliler ve altın kullanımları çok yüksek türk oyuncuların bu serverlarda oynaması baya zor bide türk olduğunu öğrendikleri birliklere karşı daha agresif olurlar genelde asya serverları türkler için daha uygun serverın çok kalabalık olmaması bence avantaj sağlar daha rahat gelişirler benim şahşi görüşüm bu yönde
    • Crossfire wrote:

avrupa serverlarındaki yabancı oyuncular baya tecrübeliler ve altın kullanımları çok yüksek türk oyuncuların bu serverlarda oynaması baya zor bide türk olduğunu öğrendikleri birliklere karşı daha agresif olurlar genelde asya serverları türkler için daha uygun serverın çok kalabalık olmaması bence avantaj sağlar daha rahat gelişirler benim şahşi görüşüm bu yönde
      İşte zoru severim ben :)
      Rekabetsiz ortam sarmıyor.

+/+ dışında 2-3 kez farklı koordinatta oynadım.
      İlki bir ortaklık için nicki tam hatırlamıyorum.asde idi sanırım.
      ikincisi turnuva içindi.Hem eleme hem final sanırım.
      üçüncüsü chm hesabında oynamak içindi.

Daha da bu bölgeden çıkmam çıkartamazlar :D
      JOLLY JOKER / JOLLY&GONDOR / CHM
    • Geçmişte 3 kez EEx serverinde wow kurma girişimimiz oldu, 1 'ini Türkiye adı altında kurduk, 2'ncisine ittifak olduk kazandık. 3'üncüsüne 3 bölge bize ittifak oldu kaybettik.
      sez ve bgx serverlarında 400 500k raporlu askerler cikardik, bireysel olduğumuzdan mütevellit amaç buydu ve başardık.
      ukx, usx, nox, comx ve bir kaç serverda daha direkt multi olma durumunda orduyu sildikleri için hiç oynamayı tercih etmedik.
      zax da yine 3-4 türk oyuncu 700k askerler cikardilar zevkli server olmuştu. 4 kişi 6 hesap 11 tane tılsım vardı.

saydıklarım haricinde diğer serverlar çok uzak geliyor kulağa .
      OLD BUT GOOD
      ltx Game of Teuton& s9 Serintürk & Inx Game of Teuton & s5 4Monarch & x2C Serintürk