OCEAN Birliği Olarak UKX e Gidiyoruz

The Tournament 2018 Qualification starts on the 13th June 2018!
    Don't miss Safiren's Corner!

The video diary of the Legends on Tour Event is now available!
    Don't miss it: Watch it now!
    Comments or questions? Discuss it here!

• OCEAN Birliği Olarak UKX e Gidiyoruz

Merhaba Sayın Travian Topluluğu,

Hem Eğlenmek Hem Turnuvaya Kadar Zaman Geçirmek İçin UK (United Kingdom) Speed Serverine Gidiyoruz.

İlk Hedef WoW değil Ama Her Şey Yolunda Giderse Bir Şeyler Yapılır.

+/+ Bölgesine Giriyoruz.Sabah 9 Da Başlayacak Server.Biz En Geç 09:30 Da Gireriz Tabii Daha Erken De Olabilir.

Serverde Altın Kullanan Çok Kişi Var.Açık Artırmalar Kazançlıymış.

Hepinizi OCEANS Birliğine Bekleriz.

Dip Not: Ref Linkimle Kaydolanlara Kucak Dolusu Sevgiler Ve Bir Elçilik Hesabı Arıyoruz Oynamayan Arkadaşlardan 1'i Açarsa Ve Tem Verirse Çok Seviniriz.

Yetkili Kadrosunda Yer Açığı Var.

@yanlızkral_TR Ve Ben Harici Şu An Yetkili Bulunmamaktadır.

İyi Forumlar.
      JOLLY JOKER / JOLLY&GONDOR / CHM

The post was edited 1 time, last by Jolly Joker_TR ().

• ultrAslan wrote:

son oyundan neler yaptınız bro anlatsana biraz
      Çok güzel gidiyorduk adamlar tecrubesizdi sonra ilk yağmamı attım (hatta siz öğretmiştiniz sagolun en hızlı köy atim şeysini tabii artık sey açamıyoruz o yüzden kendi bastığımızda giriyoruz).Baktim yağmada 0 kayıp 4k ham sevindim tabii öncesinde çevreyi inceledim birisinin orayı temizledigini fark ettim.

Ardından multiden kitlendim.Sadece oyun basında iyi vaha için 2 tane daha vardı onlarda da işlem yapmadım.

Şu an tr20 de iyi durumdayım.Orsyls ilgili bilgi vermem çok doğru olmayabilir.
    • Çok aceleye geldiği için ve serverdeki oyuncuların kapasitesinin beklediğimizden yüksek çıktığı için ayrıca ek olarak zaman sorunumuzun olması nedeniyle çekiliyoruz.
      Zaten forumdan da katılım olmadı sanırım çoğunluk netx e gitti.Orada Türkleri görmüştük.Ayrıca bu serverde oynayan bir Türk birliği daha varmış onlar teşkilatlı.Bir de hegemony var onlar +/+ da ve referansız giriş falan yok yani çok zordu bizim için turnuvaya kadar eğlencez diye uykusuz kalmak istemedik erkenden çekildik.

İyi Forumlar.
    • ultrAslan wrote:

peki deneyimsizlerle neden sürekli yola çıkma peşindesin
      Vazgeçtim.Dediğini ben de düşündüm ve karşımda deneyimli bir ingiliz birliği vardı o yüzden 1 arkadaşımla gittim ancak anladık ki şu aralar bu kadar yüksek kapasiteli oyun oynayamayız ve sildik.Zaten turnuvaya kadar eğlenecektik üstte de belirttim.
      Umarız yaz süresince bir 3x hareketi olur ve katılırız.Bu şekilde kazanamayacağımız için zaten 2 saat sonunda silmeye aldık.
      Ama zamanımız olsa tahminen o ingiliz birliğine 1-2 çektirir sonra yıkılırdık.
      Turnuvada bilet getirip sana hediye edicem.
      İyi oyunlar.

Dip not:Altın çok kullanıyorlarmış.

• İstanbul birliği var - + bölgesinde oraya gitseydin.Yanlış bölge seçiminin kurbanı olmuşsun.Aslında oynamak isteyen 2.köyünü başka bölgeye kurabilirdi.Ben baltıkta 3 gün geç başlayıp 2.bölgeyide farklı bir bölgeye kurup şekildeki savunmayı yaptım

Saldırı öncesi tahıl durumu yanıltmasın.ilk savunmada ne kadar def koyduğum ortada.

Keitiklis - Kovų ataskaitų reporteris Traviane.
    • Mr.Raider wrote:

İstanbul birliği var - + bölgesinde oraya gitseydin.Yanlış bölge seçiminin kurbanı olmuşsun.Aslında oynamak isteyen 2.köyünü başka bölgeye kurabilirdi.Ben baltıkta 3 gün geç başlayıp 2.bölgeyide farklı bir bölgeye kurup şekildeki savunmayı yaptım

Saldırı öncesi tahıl durumu yanıltmasın.ilk savunmada ne kadar def koyduğum ortada.

Keitiklis - Kovų ataskaitų reporteris Traviane.
      Zamanım 0.
      İki adet tr servernde oynuyorum birinde tahılım - bilmem kaç k larda ve bir kısım asker ara sıra tahıldan ölüyor çok zor karşılaması.
      Ayrıca zaman yoksunluğum çok büyük bela.O yüzden sildik.Zaten sadece turnuvaya kadar eğlence alıp gidecektik.