M-S-R-M Vs S-C-S-C-O-K-G

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• M-S-R-M Vs S-C-S-C-O-K-G

ts2'de Son Gelinen Nokta 4 birlik ateşkes sağladı geri kalan tüm birlik tek wowu destekliceğini söyledi hadi hayırlısı iyi olan kazansın.
      METAL-SUVARİ-REST-MAVİ 8| rakipleri :cursing: :cursing: SİNERJİ-Cpt-Sır-C&T-OTAG-KAYI-(Gb) son olan yazdıgım birlik kim diye soran olursa oda benden olsun erdal abinin multilerini topladığı birliği daha varsa söyleyin destek çıkan ekleriz :D

:teu01: DOMBIRA :teu06: :teu08: No_Cry :hero3:

The post was edited 3 times, last by DOMBIRA ().

• İlk oluşan blok Meral-Süvari-Rest-Mavi bloğu değil mi ? Bir blok oluşuyorsa normal olarak zeki insanlar o bloğa karşı bir blok oluştururlar.Galiba sizler oluşturduğunuz bloğun sonuçlarından rahatsız oldunuz.Sizin blok oluşturmanıza Sinerji'den yana bir ayıplama geldi mi ? Benim dışardan takibime göre gelmedi.Peki bu işi ilk başlatan sizlerin karşınızda bir blok oluşmasına böyle bir tepki verme sebebiniz nedir ? Bu yapılan denen bir şey var, "Hem ayranım dökülmesin hem ...".Bir taraf blok oluşturmuşken geri kalanların refleks olarak bir blok oluşturması kadar doğal bir şey yok :)
    • LoveGood wrote:

İlk oluşan blok Meral-Süvari-Rest-Mavi bloğu değil mi ? Bir blok oluşuyorsa normal olarak zeki insanlar o bloğa karşı bir blok oluştururlar.Galiba sizler oluşturduğunuz bloğun sonuçlarından rahatsız oldunuz.Sizin blok oluşturmanıza Sinerji'den yana bir ayıplama geldi mi ? Benim dışardan takibime göre gelmedi.Peki bu işi ilk başlatan sizlerin karşınızda bir blok oluşmasına böyle bir tepki verme sebebiniz nedir ? Bu yapılan denen bir şey var, "Hem ayranım dökülmesin hem ...".Bir taraf blok oluşturmuşken geri kalanların refleks olarak bir blok oluşturması kadar doğal bir şey yok :)
      Bizim burda rahatsız veya rahat olmamız söz konusu değil biz zaten her zaman rahatız böyle bir oluşum bizde istedik daha keyifli olucağı için benim tepkim şudur hadi mrmrms yazan uzatan bazı kendini bilmezlere karşı yazıyorum onlar abartıyorlar ama ben gerçekleri yazıyorum (scscko) her zamanda öyle olucak görünenleri yazıcaz cizecez sizde oynicaksınız server bu hale getiren en büyük katkısı olanda hem abim hemde ortağımdır biz kimiz görün biz yazar cizeriz sizde oynarsınız. :D Hani diyorlarya çok uzunki yaz yaz bitmiyor

DOMBIRA-No_Cry
      :teu01: DOMBIRA :teu06: :teu08: No_Cry :hero3:

The post was edited 1 time, last by DOMBIRA ().

• DOMBIRA wrote:

ts2'de Son Gelinen Nokta 4 birlik ateşkes sağladı geri kalan tüm birlik tek wowu destekliceğini söyledi hadi hayırlısı iyi olan kazansın.
      METAL-SUVARİ-REST-MAVİ 8| rakipleri :cursing: :cursing: SİNERJİ-Cpt-Sır-C&T-OTAG-KAYI-(Gb) son olan yazdıgım birlik kim diye soran olursa oda benden olsun erdal abinin multilerini topladığı birliği daha varsa söyleyin destek çıkan ekleriz :D

Vay koçum 2 cümle yazmış 25 kere düzenlemiş :D :D zeka geriliğinde son noktasın ;)

Ayrıca oldu olacak birlikten 2-3 kişi çıkarıp birlik kur onuda yaz karşıya :D :D 10 kişilik birlikleri yazmış oraya ahaha :D velet seni
      Dünya da hiçbir millet yoktur ki tarihini anlatırken Osmanlıya temas etmesin.
    • xBurakx wrote:

DOMBIRA wrote:

Vay koçum 2 cümle yazmış 25 kere düzenlemiş :D :D zeka geriliğinde son noktasın ;)
      Ayrıca oldu olacak birlikten 2-3 kişi çıkarıp birlik kur onuda yaz karşıya :D :D 10 kişilik birlikleri yazmış oraya ahaha :D velet seni
      Images
      • salak.png

76.59 kB, 1,920×1,080, viewed 98 times
      • emre.png

180.36 kB, 1,920×1,080, viewed 93 times
      DOMBIRA -No_Cry