Soutěž

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

• Jak se vybírali vítězové? Zdá se mi to trochu jako výsměch pro lidi co na tom pracovali dýl než hodinu, když vidím jaká díla se dostala mezi top3, nechápu podle čeho se vybíralo.. kvalita,detail?? Nebo sem prostě někdo přišel a řekl si "Aaa, my už před pár dny měli dát výsledky, no tak třeba tenhle a tenhle a tamten..."
      Neřeším aktivitu a spolehlivost moderátorů, jen mě sere že se na stupeň vítězů dostane dílo, které tam je jedno z nejhorších.. A ano moje bylo tisíckrát lepší ;)
      A teď vlezdoprdelove do mě, že tu brečím protože sem nevyhrál..
    • Zdravím,
      Myslím, že nic nepokazím tím, když ti to napíšu. CZ/SK tým má sice trochu víc členů, ale do termínu se jich v hodnocení vyjádřilo tuším 6. Každý měl k dispozici 10 bodů, které měl rozdělit mezi 3 výtvory. Když tu koukám na součty, skoro všechny výtvory mají alespoň nějaké body. Tzn ve výsledku se promítlo 6 různých pohledů v hodnocení do +-15 obrázků. Nejsme žádní umělci nebo estétové, takže si neklademe nárok na "objektivní" a "jediné pravdivé" hodnocení umění. Každý má vnímání toho, co je hezké a co nikoliv, nastavené jinak.

Děkuji za narážku na aktivitu a spolehlivost moderátorů, jsem si vědom, že to dělám skvěle a jsem tu často :) Pokud ti i přesto připadá, že něco není správně, podej si přihlášku na moderátora ;)
    • Díky za rychlou odezvu a především upřímnost. Nechci aby to působilo, že si jen stěžuju, ale přecejen by bylo na místě, že když něco ohlasim na nějaký termín, tak to tak bude. Není přece problém dát si větší časové okénko, když vím jak spolehlivě dokážou kolegové plnit své úkoly a povinnosti.
      Výsledky soutěže nechci nijak podkopávat, o kvalitě si myslím svoje, prostě se to tak vybralo, dobrá..

No a přihlášku na moderátora si nejspíš dávat nebudu, dle vaší aktivity soudím, že to nijak zvlášť, jestli vůbec, finančně či jinak, hodnocená práce nebude.. nebo je to jinak? Většina postu je asi dobrovolnická že? ;)
    • Termín/datumy určují z Německa, když nám zadají soutěž. To, že se k hodnocení obrázků nebo obecně k vyhodnocení jiných soutěží skrz svůj reálný život občas dostanu mimo termín, je prostě fakt. Mám jiný žebříček preferencí, což trochu souvisí i s druhou částí tvého příspěvku - je to dobrovolnická práce ;)