Eliminacje do Mistrzostw Traviana 2018. O wszystkim i o niczym.

• D

The Tournament 2018 Qualification has started!
    Don't miss Safiren's Corner!

The dev diary about The Journey of a bug is now available!
    Don't miss it: Dev Diary: The Journey Of A Bug
    Comments or questions? Discuss it here!

• Taka mała ciekawostka: w sojuszu prowadzonym przez laleczke na 53 konta z 2 wioskami aż 46 ma założone 9c lub 15c. Rozumiem, że Ci gracze są w stanie poświecić czas i zm (na 9c jakieś 2k, a na 15c pakiecik za 100 euro an miesiąc powinien wystarczyć) na zrobienie użytku z tych cropów.

Powodzenia.
    • Zborekk wrote:

Taka mała ciekawostka: w sojuszu prowadzonym przez laleczke na 53 konta z 2 wioskami aż 46 ma założone 9c lub 15c. Rozumiem, że Ci gracze są w stanie poświecić czas i zm (na 9c jakieś 2k, a na 15c pakiecik za 100 euro an miesiąc powinien wystarczyć) na zrobienie użytku z tych cropów.

Powodzenia.
      Nie, powinni brać 6C, bo jakiś dupek im zabrania, spadaj głupku. idź na odpowiedni czat i tam pociskaj słodycz szefowi
    • Zborekk wrote:

Taka mała ciekawostka: w sojuszu prowadzonym przez laleczke na 53 konta z 2 wioskami aż 46 ma założone 9c lub 15c. Rozumiem, że Ci gracze są w stanie poświecić czas i zm (na 9c jakieś 2k, a na 15c pakiecik za 100 euro an miesiąc powinien wystarczyć) na zrobienie użytku z tych cropów.

Powodzenia.
      Widzę, że wszyscy tylko gadają o setkach tysiącach złotych monet.. Jak Wy byście bez tych monet żyli.. Zresztą co Was wszystkich obchodzi kto jak gra? :D
      Oceńcie to jak skończy się serwer :)
      Now we will play on my rules..
      It's not winning that matters, but winning in style :thumbup:
    • Zborekk wrote:

Powodzenia.
      Jak zabiorą te 15 i 9 to konkurencja ich nie dostanie i nie zrobi z nich także użytku nawet mając czas i ZM. Nie wiem po co wam w PNT 15 i 9 skoro wy tylko po bilety tu jesteście. Bez ZM nie jesteście w stanie wywalczyć biletu ?? Tacy z was pro gracze ??? Pro którzy uciekają na zadupie i kupują ZM aby tylko bilet dostać ??
    • WitoldPilecki_PL wrote:

Zborekk wrote:

Powodzenia.
      Jak zabiorą te 15 i 9 to konkurencja ich nie dostanie i nie zrobi z nich także użytku nawet mając czas i ZM. Nie wiem po co wam w PNT 15 i 9 skoro wy tylko po bilety tu jesteście. Bez ZM nie jesteście w stanie wywalczyć biletu ?? Tacy z was pro gracze ??? Pro którzy uciekają na zadupie i kupują ZM aby tylko bilet dostać ??
      chciałem poprzeć, ale nie da się, głupek zawsze będzie głupkiem :(

Zborekk wrote:

Powodzenia.
      Kto bogatemu zabroni :P - kto chce to sobie bierze , prywatna sprawa graczy , nie ma zadnych naciskow w tym temacie , to nas rozni od was :P

a tam na +/- jest jakas konkurencja w ogole :D , chyba ze szykuje sie wojna polsko-plska o startowki :D

Kot uwazaj bo sie znow obudzisz rano bez startu :D

Nie wiem po co wam w PNT 15 i 9 skoro wy tylko po bilety tu jesteście.
      No właśnie, w przeciwieństwie do Lalki, my jesteśmy tu tylko po bilety i my nie musimy robić użytku z 15c czy 9c. Byle dostać wejściówkę.

Natomiast lalka deklarowała aktywną grę, więc, aby ta aktywna gra wyszła, należy cropy dawać osobom, które je wykorzystają. Mogę się założyć, że połowa graczy, która ma cropa będzie w tyle za 2 tygodnie do graczy, którzy wzięli sobie 7c albo 6c.

@weles_PL Pijany czy niespełna rozumu czy upał do głowy uderzył zbyt mocno?
    • weles_PL wrote:

wielu graczy grających u Lalki ma dużo większe pojęcie o grze
      Nie wątpię w to, że u lalki są osoby, które grały w TP czy nTPl czy innych tworach, które były równie mocne, wiedzą na czym polega ta gra w takim samym stopniu jak ja.

Nie cwaniakuję, od Temeta najwięcej wyciągnąłem rad i wniosków odnośnie tego jak grać ( i tu nie mam na myśli tylko jednego serwera spędzonego z nim na jednym koncie). Reszta to już czysta obserwacja, kalkulacja i praktyka. To, że niektóre fakty, które piszę na fg Ciebie (lub inne persony) bolą to nie moja wina, ale taka jest prawda - połowa graczy od lalki będzie w tyle przez te cropy. Nie zaprzeczysz temu.
    • nietakisobie wrote:

Lalka jak cud offa zbuduje to na pewno pusci go na Turka
      Turek to w sumie cudak więc pasuje :p

Zborekk wrote:

Na 9c defowym nie potrzebujesz 2k monet raczej, chyba że chcesz cisnąć. A skoro cropy są to biorą, mają się szarpać z sianem na c6?

Pan Grzybek wrote:

Poratuje ktoś wyszukiwarką cropów? Już mi się skończyli znajomi na skypie...
      Jak bym Ziemca słyszał :D
    • Zborekk nie ma sensu tlumaczyc niektorych mechanik osobom ktore na sile nie chca zrozumiec lub tez nie sa w stanie zrozumiec ze wzgledow genetycznych.
      Chca to biora 15c i oby mieli z tego pozytek
      Jeden gracz wyda 2k inny 10k zm, jeden wykorzysta go lepiej drugi gorzej, ale niezaprzeczalnie 15c jest najbardziej optymalnym wyborem przy duzej ilosci monet. Nie masz zm nie bierz 15c

The post was edited 1 time, last by nietakisobie ().

• Zborekk wrote:

Powodzenia.
      nie, są wziete tylko po to zeby wróg ich nie zajął :D
    • New

Rudolfina wrote:

Ja tylko w kwestii formalnej bez żadnego trybu ;p
      Krecia i Morrighan(Aśka) to zupełnie inne/różne osoby Freund - znam i jedną i drugą.
      Ehh.. po tylu latach złały mi się w jedną :) Mam nadzieję, że mi to wybaczą.

P.S.
      Na szczęście zastrzegłem, że mogę się mylić :)
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
      Drogi Użytkowniku, czytasz moje posty wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne, np. choroby układu pokarmowego, nerwowego lub oddechowego.
    • New

Neon, Zborekk, LordTurek, Ziutka, Aureus, Macs i reszta bandy: żebyście Wy jeszcze potrafili tak grać, jak spamujecie to forum, to byłbym spokojny o tytuł MŚ dla Polski każdego roku..
      Nie karmić trolla!!

OSTRZEŻENIE:
      Drogi Użytkowniku, czytasz moje posty wyłącznie na swoją odpowiedzialność. Nie ponoszę odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne, np. choroby układu pokarmowego, nerwowego lub oddechowego.