Eliminacje do Mistrzostw Traviana 2018. O wszystkim i o niczym.

• D

• Sakura wrote:

Dagestan wrote:

jesli mozesz to wyjasnij mi dlaczego
      dodam czarodziejskie slowo proszę :)
      Jeżeli użytkownik X napisał ów słowa, dostał ostrzeżenie i pkt, nic więcej łamiącego regulamin nie napisał, więc ma tylko pkt ważne do kiedyś tam, bądź tez ma bana bo tych pkt. miał więcej. Tak jak jest to opisane w tym poście Eliminacje do Mistrzostw Traviana 2018. O wszystkim i o niczym.
      Jeżeli użytkownik Y napisał dokładnie te same słowa, dostał również ostrzeżenie ale mimo kasacji posta on go ponownie napisał dostał kolejne ostrzeżenie kolejne pkt., mimo tego napisał ów post ponownie dostał perma za spam.
      Tylko to nie Piotrek ten skasowany post powtarzal, ale 2gi kolega.
      Co bedzie z kontami Avici i Nat ? Nat jak pamietam mial tego bana chyba na 1 dzien, Avici na stale, sam nie moze nawet PW napisac z powodu bana.
      3krotne powtorzenie tego samego posta w krotkich odstepach czasu to flood, a nie spam, spam to tak z 40 % obecnego forum, reszta to hejt.

"ów słowa" - owe slowa to poprawna forma gramatyczna.
      DOM, FF, Wilki, WTT, PCNN, ZPL, Anarchy, PT

[SIGPIC][/SIGPIC]

Rekrutacja na eMS / MS 2018
    • ziutka_PL wrote:

no nie ukrywam, bylo blisko.
      Ale raz ze na klamstwa i glupote mam alergie. Dwa to ja szanuje prywatnosc kazdego z Was, bez wzgledu czy to Ty, lalka, Figo, Turek i setka innych graczy. To tylko gra, ktora ma relaksowac, odrywac od szarej rzeczywistosci a moj dom, moje lozko, moja rodzina to jest "moje" i nie zycze sobie wlazenie z buciorami .

Tak, byc moze to kolejna moja slaba strona, nie moge zaprzeczyc, ale nawet na FG jakis minimalny poziom chyba mozna trzymac.
      Jeśli tak nie znosisz kłamstwa i głupoty swojej, to musisz mieć dziś bardzoooo długi nos i wysypało Cię kosmicznie bidulko :evil:
      A skoro już szanujesz prywatność innych jak wnosisz i tak pięknie o tym piszesz, to czy zechciałabyś o królowo przestać natrętnie łazić po moich znajomych i im zawracać od rana tyłki, wypytując o moją prywatność właśnie ...??? Bo czytam od wczesnych godzin porannych te wrzucane mi wciąż screeny z Twojego śmiesznego śledztwa i wypocin i już mam cofkę tygodniową a i kawa rano tak nie smakowała jak powinna (a musisz wiedzieć, kawa to u mnie podstawa), choć inni mieli dziś ubaw przedni ja bez kawy źle stoję.
      Wiesz królowo..., urządzać ceremonię na podium jaka to jesteś szlachetna i miła, jak brzydzisz się kłamstwa i wszelkiego złego to jedno, a drążyć zaraz potem, intrygować i molestować ludzi prywatnie - to drugie i jakoś mi w parze wcale nie idzie.
      Choć nie ukrywam kłamanie oraz podstępy najlepiej Ci zawsze wychodzą, już za samą częstotliwość plam w każdym soju i robienia rozłamów powinnaś dostać Oscara nie jakąś tam koronę. :)
      Na koniec jeszcze raz bardzo proszę, abyś zaprzestała grzebania w mojej prywatności, gdyż sobie tego nie życzę.
      Z góry dziękuję i mam nadzieję, że tym razem było asertywnie grzecznie i miło :thumbsup:

Co jeszcze cię podnieca? Narkotyki? Przypadkowy seks? Ostry seks? Przypadkowy, ostry seks? Jestem lekarzem, powinienem to wiedzieć
    • LaleczkaVooDoo_PL wrote:

Po tym, jak Jasiek zerwal polska koalicje na MS i napisal, ze taka byla decyzja graczy TP, zapytalam chyba z 10 "wazniejszych" (pisze w cudzyslowie, bo wszyscy sa wazni) oferow i dowodcow z ostatnich MS czy to prawda, ze oni tak zadecydowali - nikt o niczym nie wiedzial.

Kopneliscie w twarz ludzi, jacy Was uwazali za przyjaciol, jakim na Was zalezalo, szczerze i bezinteresownie. Wierzylismy Wam, ze wskazany przez Was dyplomata prowadzi dyplomacje w imieniu calej polskiej koalicji, tymczasem relacje z rozmow zdawal tylko Wam, a gdy Dacia zaproponowala, ze wezmie do koalicji tylko TP bez reszty Polakow, zerwaliscie koalicje i Jasiek zaczal pytac graczy, co oni na to, by zagrac "z zagranicznym sojuszem" a nie z Polakami. Nie nazwe nawet takiego zachowania.
      Nie żebym traktował Twoje rewelacje o Dacii na poważnie, ale pisząc takie posty utwierdzasz mnie w przekonaniu jaką świetną decyzję podjąłem, że gramy osobno. Jeszcze się eliminacje nie skończyły, a u Was już zdarzył się rozłam, atakowanie sojuszników, rozmowy z innymi nacjami za plecami koalicjantów, kłótnia o koordy osiedlania oraz wiele innych niepotrzebnych rzeczy i to bez udziału bulgoczących pieniaczy etowych robiących rozłamy, czyli macsa i burzy oraz najbardziej niemiłej osoby w travianie, psującej atmosferę na czatach, czyli mnie. Sami sobie nie potraficie poradzić, bo nie macie dowódcy, który by Wam powiedział co macie robić, więc jest samowolka, brak organizacji i planu na grę.

Rudolfina wrote:

jestem na emeryturze, nie mieszaj mnie lalka w organizacje ntpl/TP - bo ja moge pomoc nie podejmuje decyzji nie ponosze odpowiedzialnosci
      Czyli sytuacja u Ciebie stabilna, taka sama od 5 lat.

LaleczkaVooDoo_PL wrote:

I proponowalabym jednak zaczac myslec - byc moze "zyczliwy" przeklejajacy wyrwane z kontekstu zdania z czatow tak naprawde nie jest wcale "zyczliwy"? Tylko robi to w jakims celu. A w jakim? Zeby sklocic.
      Najlepiej zrobisz, jesli dasz nick "zyczliwego" od wyrwanych z kontekstu wklejek swoim dowodcom, bo nikt naprawde zyczliwy czegos takiego by komus nie wkleil, pomijajac, ze nikt dorosly mentalnie nie bawi sie w wycinanie jakichs fragmentow z cudzych czatow po to by osoby dostajace takie wklejki sie pooczuly niekomfortowo. Ta osoba zyczy jak najgorzej polskiej koalicji i byloby dobrze, aby Twoi dowodcy poznali jej nick, a nie ze naiwni daja soba sterowac hejterom za posrednictwem powycinanych z czatow i wyrwanych z kontekstu fragmentow wypowiedzi.
      A Ty myślisz? Bo jak tak to gdzie są Twoje przeprosiny mojej nieskromnej osoby za nazywanie mnie kłamcą, bo niby sobie zmyśliłem to, że ktoś z Waszej koalicji próbował się dogadać z ruteamem? Skoro teraz już wszyscy wiedzą kto to i wszyscy wiedzą, że to prawda to możesz mnie oficjalnie przeprosić, bo tak wypada jak się nakłamie (nie wspominając o odwołaniu Twoich słów dotyczących naszej nieistniejącej koalicji z Dacią).

Pan Grzybek wrote:

Jest ktoś bez bana, kto nie jest z ET?
      Ja, ale ja jestem z rady traviana i byłem w Monachium, więc to chyba jest gorsze od bycia etem.
      Rekrutacja do sojuszu na najbliższe MŚ
      comx classic 3,6 oi40.tinypic.com/2mc7spj.jpg

plx rekord punktów off /największy off PL
      youtube.com/watch?v=BOMo1boEQ3Y

Legenda roku 2017 PL
    • Jak widać nadal zaszłości z serwerów pl są ważniejsze od gry na eMS graty !!
      Chyba na dłużej zadomowie się w Tworkach czytając FG :whistling:
      Gdyby głupota miała nogi niektórzy na kolanach całowaliby księżyc w tyłek:grimace:
      Piszę dysertację "Wpływ faz księżyca na ilość trolli na FG
      Nie każdy kto skończył KUL jest odrazu człowiekiem
      KUL-turalnym:grimace:
      " Nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów dopóki nie skorzystałem z internetu"
      A co jeśli tak naprawdę jesteś idiotą, ale jesteś za głupi, by zdawać sobie z tego sprawę

Po tym, jak Jasiek zerwal polska koalicje na MS i napisal, ze taka byla decyzja graczy TP, zapytalam chyba z 10 "wazniejszych" (pisze w cudzyslowie, bo wszyscy sa wazni) oferow i dowodcow z ostatnich MS czy to prawda, ze oni tak zadecydowali - nikt o niczym nie wiedzial.
      Ewa, czy jesteś absolutnie pewna, że Jasiek użył słów "to była decyzja graczy TP" ? Bo wydaje mi się, że było to zupełnie inaczej sformułowane ;)

Zdradzisz nicki tej 10 ? :)
      pzm / Czarne Owce / Black Sheep

• Altheo wrote:

O jakie IP chodzi?

Nic nie wiem :(
      Kraków - miasto jednego ip !

LaleczkaVooDoo_PL wrote:

(...)
      Co bedzie z kontami Avici i Nat ? (...)
      czyli z multami ? Martwisz się że teraz nie dasz więcej jak 1 unlika?

krysstian wrote:

Ewa, czy jesteś absolutnie pewna, że Jasiek użył słów "to była decyzja graczy TP" ? Bo wydaje mi się, że było to zupełnie inaczej sformułowane ;)
      Zdradzisz nicki tej 10 ? :)
      nie bulgocz, bo cie z czatu anarchy wydali! Ewa nie kłamie :D :D :D
    • Dr. Hause_PL wrote:

Altheo wrote:

Skoro EWA to LALECZKA VOODOO

Ewa leży na forum. Fot. Wojwym

To zaczynamy zabawę
      1 szpilka = 1 like

Zobaczymy ile szpilek się wbije :saint:
      Poważnie ??? A jest tu może jakiś admin, który odróżnia jeszcze dobrą zabawę od aktów przemocy nawiązujących personalnie do konkretnie przypisanego i sprofilowanego użytkownika tego forum? Co innego fantasmagorie i trollingi, które tu sobie urządzacie a co innego jawne nawoływanie do wbijania komuś igieł i robienia mu krzywdy, bo to już stoi mocno na granicy prawa (k.k /k.w)
      Administratora proszę o natychmiastową reakcję na wyrażaną przemoc i nawoływanie do niej
      Ja wbijam w ludzi igły jeszcze mi za to płacą
      ts5 - Chore Głowy Ems - Wesołe Pajace
      ts1 - Krwawe Lamy Ms - Smutni Panowie

Sakura wrote:

Dagestan wrote:

jesli mozesz to wyjasnij mi dlaczego
      dodam czarodziejskie slowo proszę :)
      Jeżeli użytkownik X napisał ów słowa, dostał ostrzeżenie i pkt, nic więcej łamiącego regulamin nie napisał, więc ma tylko pkt ważne do kiedyś tam, bądź tez ma bana bo tych pkt. miał więcej. Tak jak jest to opisane w tym poście Eliminacje do Mistrzostw Traviana 2018. O wszystkim i o niczym.Jeżeli użytkownik Y napisał dokładnie te same słowa, dostał również ostrzeżenie ale mimo kasacji posta on go ponownie napisał dostał kolejne ostrzeżenie kolejne pkt., mimo tego napisał ów post ponownie dostał perma za spam.
      Tylko to nie Piotrek ten skasowany post powtarzal, ale 2gi kolega.Co bedzie z kontami Avici i Nat ? Nat jak pamietam mial tego bana chyba na 1 dzien, Avici na stale, sam nie moze nawet PW napisac z powodu bana.
      3krotne powtorzenie tego samego posta w krotkich odstepach czasu to flood, a nie spam, spam to tak z 40 % obecnego forum, reszta to hejt.

"ów słowa" - owe slowa to poprawna forma gramatyczna.
      @avicii_PL oraz @NaT_PL mają perma za spam

A co będzie z tymi kontami to @Chloe przecież napisała, nie wiem ile razy trzeba to powtarzać by dotarło.

Flood- to ciąg znaków np. taaaaaakkkkk mmmmmaaaaa byyyyyyććććć, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Spam- kilka razy wysłana wiadomość, która nie jest nikomu potrzebna

The post was edited 1 time, last by Sakura ().

• Sakura wrote:

Flood- to ciąg znaków np. taaaaaakkkkk mmmmmaaaaa byyyyyyććććć, !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      Na temat flooda to może doczytaj? Będzie łatwiej.
      tutaj

Tego linka do poprawnej polszczyzny też warto przeczytać, przed wklejeniem na forum.

- owe słowo
      - owe słowa

To są poprawne formy.
    • yapol wrote:

Sakura wrote:

Na temat flooda to może doczytaj? Będzie łatwiej.tutaj

Tego linka do poprawnej polszczyzny też warto przeczytać, przed wklejeniem na forum.

- owe słowo
      - owe słowa

To są poprawne formy.
      z Twojego linka

przejawia się w wielokrotnych powtórzeniach znaków interpunkcyjnych, liter, cyfr, uśmiechów internetowych itp. Zachowanie takie postrzegane jako nieetyczne i łamiące zasady netykiety.