Offtopic

Would you like to know what’s going on in the Tournament 2017 Finals?
    Keep yourself updated by reading "The Corner"!

• GOLDCo_Machete_B. wrote:

Gyevocska_HU wrote:

Egyetértek veled abban, hogy Csaba nem a díjhoz méltóan viselkedik. Azzal viszont nem, hogy az Mh-knak bármi köze is lett volna a díj odaítélésében. Nem ők jelölték, és nem ők szavazták meg.
      Valamit félreérthettél, én nem írtam sehol sem, hogy az MH-k odaítélték a győzelmet. Én csupán arra hívtam fel a figyelmet, hogy volt MH, aki szintúgy szavazott rá...

Screenshot by Lightshot

Csubit pedig mindenki jól ismeri, felesleges ebben a formában "kimentened" őt. Mindenki tudja, hogy ez az a viselkedés, ami igazán jellemzi őt. Eddig is ilyen volt, s ilyen is marad. Te tudod a legjobban ezt.... :) De én zártam a témát, nincs miről beszélgetni ezzel kapcsolatban... sok sikert az ilyen díjazott hobbitokhoz...

Mindenki arra szavaz, akire akar és mindenki attól a közösségtől zárkózik el, amelyiktől akar.
      Elsőre is értettük, hogy néhány játékos a jövőben nem akar magyar szerveren játszani, nem szükséges ezt folyton ismételgetni.

Csaba többször elmondta, hogy nem szereti ha Csubinak gúnyolják, kérlek hogy ne provokáld.
    • Akkor vagyok Olyan ha bántanak. A harapos kutyát se kell provokálni mert akkor harap. Ilyen egyszerű. Kilroy addig ingerelt mig haraptam.Amúgy van pár ember akit nem anyázok, nem beszélek velük durván. Aki nem bánt annak nem támadok neki.Én ilyen vagyok nem kell ingerelni. Aki nem tud szépen beszélni velem ne szóljon hozzzám.Nem szalad el velem sose a ló mert én mindig ilyen vagyok. De aki nem bánt azzal sose.
      A Legveszélyesebb ember az aki:
      Hallgat, gondolkodik és
      figyel. 8)
    • Juno77 wrote:

Akkor vagyok Olyan ha bántanak. A harapos kutyát se kell provokálni mert akkor harap. Ilyen egyszerű. Kilroy addig ingerelt mig haraptam.Amúgy van pár ember akit nem anyázok, nem beszélek velük durván. Aki nem bánt annak nem támadok neki.Én ilyen vagyok nem kell ingerelni. Aki nem tud szépen beszélni velem ne szóljon hozzzám.Nem szalad el velem sose a ló mert én mindig ilyen vagyok. De aki nem bánt azzal sose.
      Szerintem én szépen beszéltem veled, nem bántottalak, csak nem értettem egyet veled. Az, hogy te ezt bántásnak és/vagy ingerlésnek veszed, a te bajod, arról én nem tehetek...
    • Oké nem értettél egyet velem én meg a barkobás játékkal és ennyi.És meg is fogadtam nem is játszok többet.Amúgy mert te nem értesz egyet velem attól még nekem nem kell kedvelni vagy szeretni valamit vagy valakit. Úgyérzem le kelett írnom a véleményem mert nyomta a szívemet.

Ami meg S zemélyeséégi szavazást illeti senkitől nem kértem, hogy szavazzon rám. Szóval akinek gondja van ezzel sajnálom te a játékosok szavaztak rám. Egyébként egy egyéniségnek az életében ott a rossz is és a jó is. Van amikor kedves és barátságos és van amikor haragos. Ez ilyen.Ahogy láttam már nagyon jó játékokat is akik sok szervert nyertek törölni farmként mert van olyan is mikor nem megy valami.
      A Legveszélyesebb ember az aki:
      Hallgat, gondolkodik és
      figyel. 8)