Offtopic

The Tournament 2018 Qualification has started!
    Don't miss Safiren's Corner!

The dev diary about The Journey of a bug is now available!
    Don't miss it: Dev Diary: The Journey Of A Bug
    Comments or questions? Discuss it here!

• Gyevocska_HU wrote:

No erről van szó. Mindenki mást szeretne :)

Tisztában vagyok a böngészős játékok hátrányaival, de most csak kifejezetten azokra a játékosokra gondoltam, akik ugyan szeretik ezt a játékot, de idő hiánya miatt hagyják abba.

Jó, hogy DCS mit szeretne, még saját maga sincs vele tisztában. Hagyjuk...

*

Szerintem alapvetően ezzel nincs probléma, mármint, úgysem tudnak vele mit kezdeni. De ugye ez csak akkor fog látszódni, hogyha megcsinálják. Amikor bejött a T4 és kivették a T3-at, a fél világ elment a Travianról, mondván, hogy túlságosan rámentek az aranyhasználatra. Utána már hiába raktak be 1-1 T3-as szervert, nem vonzotta vissza a játékosokat, aztán szép lassan el is lett felejtve. Ugyanez lesz a tűzszünettel is, mert egy inaktív hiába megy rá, ő akkor is csak ennyit érne. Egyébként nagyon eseménydús szerver lesz gondolom... :D
      - GOLD Co. -

I come from the war and live this life that you can only dream of
      This is my world and I am the one who dances with the devil

- G0LD_Co._Machete -
    • Jó az új Kindoms s zerver tetszik. Amúgy az a verzió teljesen más mint a Legends.

Baddyka az, hogy DCS mit szeretne ahhoz neked nem sok közöd van. Úgy írkálsz itt mintha neked itt több jogod lenne bármihez ius. Közlöm semmivel se kapsz több jogokat mint DCS szóval ezt a lenéző lekezelő stílúst leszel szíves befejezni. Gyevocska számára szerintem mi két játékos vagyunk és amig a szabályokat betartjuk nincsen gondja velünk. Az meg, hogy nekünk mi tetszik szerintem egyforma jogokkal írhatjuk le.!!!
      A Legveszélyesebb ember az aki:
      Hallgat, gondolkodik és
      figyel. 8)
    • A Kingdoms nem eszik annyi aranyat. Sőt, ha jól csinálod, akkor többet ki tudsz farmolni belőle, mint amit befektettél. Ott gyorsabban lehet fejlődni, mint itt. Bár még egyszer sem láttam ott nagy seregeket. Legalábbis olyanokat nem, mint amikkel itt futkoznak néhányan. :)