קרופר

By using our site, you accept the use of cookies to make your visit more pleasant, to offer you advertisements and contents tailored to your interests, to allow you to share content on social networks, and to create visit statistics for website optimisation. More information

The Tournament 2018 Qualification has started!
    Don't miss Safiren's Corner!

The dev diary about The Journey of a bug is now available!
    Don't miss it: Dev Diary: The Journey Of A Bug
    Comments or questions? Discuss it here!

• shar7770_IL wrote:

Gezer wrote:

היי,
      מישהו יכול להסביר לי בדיוק מה זה קרופר?
      croper מהמילה crop, הוא כפר שבוא היצוא יבול גדגול יותר, כלומר שיש בו 9 או 15 שדות יבול
      ואתה יכול בדיוק להסביר לי מה המטרות של זה?
      הבנתי שבגדול זה לייצור צבא, אבל מתי צריך ליצור כפר חדש שהוא קרופר?
      מייד אחרי הכפר הראשון? או שלקראת אמצע המשחק? וזה תלוי בסוג שחקן?
    • שחקנים מנוסים עם זהב לוקחים בדרך כלל קרופר 15 (שדות יבול) עם כמה שיותר נאות יבול מסביב - ככפר שני. השאיפה היא ל150% (מקסימום).
      הקרופר הולך להיות הבירה שלך, כלומר אתה יכול להרחיב את שדות המשאב שלו מעל ל10.
      קרופר ממקסם את ייצור המשאבים שלך בבירה, כי שדות היבול, שאתה יכול להעלות לשלב 21 (תיאורטית, הרוב עוצרים ב19) + הנאות מדבר של היבול מעלים את ייצור היבול מאוד - ובעזרת סחר NPC, שעולה זהב, אתה יכול להפוך את כל היבול הזה למשאבים. שים לב שכל 2-4 שעות האסם שלך כנראה יתמלא, בגלל זה שווה לך לקחת קרופר 15 רק אם יש לך זהב.

אחת מהמטרות של קרופר היא גם לאחסן צבא, כי אם לדוגמה יש לי האמר של 300 אלף אוכלי יבול אני יכול לאחסן אותו בקרופר שיש לי ייצור של 300 אלף יבול שם.
      אם אתה שחקן חדש הייתי ממליץ בכללי על קרופר 9.
      | il19 - Unlimited | ilx18 - Random | ilx19 - Pink Elephant | ilx20 - Corrupt Hunter |

.
      ~ שיא הגנות רומאי לאוצרות לשעבר ~ מידע ומדריכים ~ ארכיון השרת המהיר ~ Hall of Fame ~

pure_evil wrote:

אף אחד לא מתעסק עם כלבלבלחם האיום !!!

kk? wrote:

צד של מושחתים.

• Kipud wrote:

שחקנים מנוסים עם זהב לוקחים בדרך כלל קרופר 15 (שדות יבול) עם כמה שיותר נאות יבול מסביב - ככפר שני. השאיפה היא ל150% (מקסימום).
      קרופר ממקסם את ייצור המשאבים שלך בבירה, כי שדות היבול, שאתה יכול להעלות לשלב 21 (תיאורטית, הרוב עוצרים ב19) + הנאות מדבר של היבול מעלים את ייצור היבול מאוד - ובעזרת סחר NPC, שעולה זהב, אתה יכול להפוך את כל היבול הזה למשאבים. שים לב שכל 2-4 שעות האסם שלך כנראה יתמלא, בגלל זה שווה לך לקחת קרופר 15 רק אם יש לך זהב.

אחת מהמטרות של קרופר היא גם לאחסן צבא, כי אם לדוגמה יש לי האמר של 300 אלף אוכלי יבול אני יכול לאחסן אותו בקרופר שיש לי ייצור של 300 אלף יבול שם.
      והיית ממליץ על קרופר 9 ככפר שני?
    • Gezer wrote:

Kipud wrote:

שחקנים מנוסים עם זהב לוקחים בדרך כלל קרופר 15 (שדות יבול) עם כמה שיותר נאות יבול מסביב - ככפר שני. השאיפה היא ל150% (מקסימום).

תלוי במרחק מהכפר הראשון ויכולת התמיכה שלו.... וכמובן גם שבט....
      בהווה
      ILX25-FullOfShit

שחקני עבר:
      ILX12-Dupe\CrazyLoko
      ILX13-Salesman
      IL2-Bastard
      ILX16-אל יהוד\Neshama
      ILX18-ביצים\Assassin
      Goldiger-COMX
      ILX23-ParaMedic
      ILX24-Hydro
    • Amit1091 wrote:

Gezer wrote:

Kipud wrote:

תלוי במרחק מהכפר הראשון ויכולת התמיכה שלו.... וכמובן גם שבט....
      אם זה גאלים אז לא כ"כ הכרחי, נכון? אני לא מתכנן לעשות האמרים גדולים או משהו כזה...
    • אבל עדיין אתה צריך משאבים..
      להגנות, לפיתוח חשבון או מה שלא תרצה..

בגדול אם נגיד את האמת במידה ולא מדובר בחשבון רציני בשרת וככל הנראה סתם עוד חשבון, חבל להשקיע בקרופר רציני...
      זה הרבה זהב, להיות זמין להמרות, להתעסק...
    • קרופר זה לא הגדרה לבניית האמר.
      הקרופר משמש בהתחלה כבסיס טוב לבניית החשבון, ולאחר מכן
      לאכסון כוחות וההחזקה שלהם.

זה לא משנה אם אתה התקפי או הגנתי.
      עבר:
      Code Lyoko-ILX17/ ILX19-Basilisk /ILX23 -Paul Newman
      Animes-IL19/ Artemis-IL4/ Vevo-ILX13/ Gohan-ILX14

חוות מנצחות שרת(ים)
    • matan22_IL wrote:

קרופר זה לא הגדרה לבניית האמר.
      הקרופר משמש בהתחלה כבסיס טוב לבניית החשבון, ולאחר מכן
      לאכסון כוחות וההחזקה שלהם.

זה לא משנה אם אתה התקפי או הגנתי.
      כלומר כדאי לפתוח קרופר כבר ככפר שני?
    • Amit1091 wrote:

Gezer wrote:

אז לכפר שני איזה התפלגות של משאבים כדאי?
      רגיל? או משהו אחר?
      תלוי תלוי תלוי, תן פרטים
      גאלים, שחקן יחסית הגנתי, מה עוד אתה צריך לדעת?
      ומה זה אומר 150% קרופר?
      שמעתי את זה פעם ולא כלכך הבנתי
      או 125% לחילופין
    • אני אסביר הכי ברור שאפשר.

הדבר היחיד שקרופר הוא טוב בו זה שהוא מייצר הכי הרבה משאבים, זהו זה הכל.

למה הוא מייצר הכי הרבה משאבים?
      זה פשוט יש שם 15 שדות מאותו משאב שהוא יבול שליבול יש את הבונוס הכי גדול ממבנים שהוא 50 אחוז
      בנוסף אפשר להוסיף את זה שתדירות הנאות יבול הוא הגדול ביותר(תכלס לא יודע אם הגדול ביותר אבל אין כפר 15 ממשאב אחר) ואפשר להגיע ל150% של הנאות(זה מה ששאלת על קרופר 150)

לכן היצור המקסימאלי שם הוא הכי גדול אין כפר עם משאב אחר של 15 וכל שאר הבונוסים מגיעים רק ל25אחוז ולא ל50
      ILX 23-Dark Snufkin
      ILX 19 - HIV
      ILX 17 - srgn
      ILX 12 - Snufkin

• shar7770_IL wrote:

אני אסביר הכי ברור שאפשר.

הדבר היחיד שקרופר הוא טוב בו זה שהוא מייצר הכי הרבה משאבים, זהו זה הכל.

למה הוא מייצר הכי הרבה משאבים?
      זה פשוט יש שם 15 שדות מאותו משאב שהוא יבול שליבול יש את הבונוס הכי גדול ממבנים שהוא 50 אחוז
      בנוסף אפשר להוסיף את זה שתדירות הנאות יבול הוא הגדול ביותר(תכלס לא יודע אם הגדול ביותר אבל אין כפר 15 ממשאב אחר) ואפשר להגיע ל150% של הנאות(זה מה ששאלת על קרופר 150)

לכן היצור המקסימאלי שם הוא הכי גדול אין כפר עם משאב אחר של 15 וכל שאר הבונוסים מגיעים רק ל25אחוז ולא ל50
      לא הבנתי את העניין של ה150%... אתה יכול להרחיב בבקשה?
    • בכפר יש 18 שדות בכללי. למשל בכפר רגיל יש 4 מכל דבר ו6 מיבול.
      יש דבר כזה (אם אתה לא יודע כדי שתעבור על זה) נאות מדבר שאפשר לקחת אותם עם אחוזת גיבור
      נווה מדבר זה מראה במפה כמו כפר אבל יש שם חיות ואפשר לכבוש את הנווה מדבר אם הוא ברדיוס שלוש משבצות מהכפר שלך.
      יש נוות של 25 אחוז ממשאב ספציפי, 25 אחוז ממשאב ספציפי ו25 אחוז יבול (באותו נווה) 50 אחוז יבול או 50 אחוז ממשאב שהוא לא יבול (רק באפור).
      עכשיו, המאפיה והטחנת דגן בייחד ייצרו 50% יבול כלומר שאם נקח קרופר 15 זה ייצר 7.5 שדות נוספים בכללי (שדה יבול בייצור שווה לכל שדה אחר) בנוסף, 150 אחוז (המורכב משלוש נוות של 50 אחוז יבול) ייצרו 22.5 שדות נוספים כלומר ביחד
      7.5+22.5+15=45 זה רק מהשדות יבול שזה החלק העיקרי.
      עכשיו, נסתכל על כפר רגיל. עם מאפיה טחנת דגן וכו זה בונוס של 6 שדות נוספים ונגיד שלוש נוות של 25 אחוז מכל משאב עם 25 אחוז יבול (עץ יבול,טיט יבול,ברזל יבול) זה יוצא בונוס של 7.5 שדות נוספים
      ביחד זה 18+7.5+6=31.5
      שזה פי אחד וחצי מאשר קרופר 15 (ברמת שדות גבוהה ההבדל יהיה עצום)
      מקווה שיותר מובן
    • Iftah wrote:

בכפר יש 18 שדות בכללי. למשל בכפר רגיל יש 4 מכל דבר ו6 מיבול.
      יש דבר כזה (אם אתה לא יודע כדי שתעבור על זה) נאות מדבר שאפשר לקחת אותם עם אחוזת גיבור
      נווה מדבר זה מראה במפה כמו כפר אבל יש שם חיות ואפשר לכבוש את הנווה מדבר אם הוא ברדיוס שלוש משבצות מהכפר שלך.
      יש נוות של 25 אחוז ממשאב ספציפי, 25 אחוז ממשאב ספציפי ו25 אחוז יבול (באותו נווה) 50 אחוז יבול או 50 אחוז ממשאב שהוא לא יבול (רק באפור).
      עכשיו, המאפיה והטחנת דגן בייחד ייצרו 50% יבול כלומר שאם נקח קרופר 15 זה ייצר 7.5 שדות נוספים בכללי (שדה יבול בייצור שווה לכל שדה אחר) בנוסף, 150 אחוז (המורכב משלוש נוות של 50 אחוז יבול) ייצרו 22.5 שדות נוספים כלומר ביחד
      7.5+22.5+15=45 זה רק מהשדות יבול שזה החלק העיקרי.
      עכשיו, נסתכל על כפר רגיל. עם מאפיה טחנת דגן וכו זה בונוס של 6 שדות נוספים ונגיד שלוש נוות של 25 אחוז מכל משאב עם 25 אחוז יבול (עץ יבול,טיט יבול,ברזל יבול) זה יוצא בונוס של 7.5 שדות נוספים
      ביחד זה 18+7.5+6=31.5
      שזה פי אחד וחצי מאשר קרופר 15 (ברמת שדות גבוהה ההבדל יהיה עצום)
      מקווה שיותר מובן
      אההה, אז הכוונה כשאומרים 150% זה יענו כל ההסבר הזה: "המאפיה והטחנת דגן בייחד ייצרו 50% יבול כלומר שאם נקח קרופר 15 זה ייצר 7.5 שדות נוספים בכללי (שדה יבול בייצור שווה לכל שדה אחר) בנוסף, 150 אחוז (המורכב משלוש נוות של 50 אחוז יבול) ייצרו 22.5 שדות נוספים כלומר ביחד
      7.5+22.5+15=45 זה רק מהשדות יבול שזה החלק העיקרי..."
      לעומת ה:"עכשיו, נסתכל על כפר רגיל. עם מאפיה טחנת דגן וכו זה בונוס של 6 שדות נוספים ונגיד שלוש נוות של 25 אחוז מכל משאב עם 25 אחוז יבול (עץ יבול,טיט יבול,ברזל יבול) זה יוצא בונוס של 7.5 שדות נוספים
      ביחד זה 18+7.5+6=31.5"?
      זתומרת, 150% (45) לעומת 100% (31.5)?

ואגב, זה לא יוצא 150 אחוז... 31.5 כפול 1.5 זה יוצא 47.25.

The post was edited 1 time, last by Gezer ().